2019-07-16   20:38:06
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

42_S
Gren 42, 50m Frisim FL 13 
 
NR: Angelina Righult 1994 SK Triton 00:27.57 år 2007 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
216  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  28.50   
328  Brunzell Hannah  2001  VÄSTERÅS  AP6801  25 m  28.98   
347  Åberg Victoria  2001  VÄSTERÅS  AL7201  25 m  29.12   
301  Sundstrand Emma  2001  SÖDERTÄLJE  AJ3201  25 m  29.46   
57  Johansson Wilma  2001  JÖNKÖPING  AT7401  25 m  30.09   
271  Wennerberg Wilma  2001  SK STRÄNGN  AG3201  25 m  30.60   
24  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  30.82   
368  Härdelin Josefine  2001  NKK  AF4601  25 m  30.90   
10  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  AV5601  25 m  31.04   
10  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  31.13   
11  131  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  31.49   
12  269  Lönnberg Clara  2001  SK STRÄNGN  AF9801  25 m  31.51   
13  348  Ångström Emelie  2001  VÄSTERÅS  AN8201  25 m  31.61   
14  204  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  31.90   
15  45  Arberg Agnes  2001  JÖNKÖPING  AF6201  25 m  31.98   
16  208  Alvekrans Amanda  2001  MASS  AI7401  25 m  31.99   
17  201  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  32.03   
18  194  Thörnros Alice  2001  LASS  AT8601  25 m  32.20   
19  39  Eriksson Alice  2001  HARNÄS SKU  AZ9601  25 m  32.21   
20  186  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  25 m  32.23   
21  63  Melander Thyra  2001  JÖNKÖPING  AJ7401  25 m  32.46   
22  68  Prior Emilia  2001  JÖNKÖPING  AA9801  25 m  32.56   
23  281  Hjelmborn Ottilia  2001  SKURU IK  BE3801  25 m  32.68   
24  195  Tudegård Erika  2001  LASS  AR8801  25 m  32.69   
25  59  Klasson Fanny  2001  JÖNKÖPING  AJ4401  25 m  32.91   
26  320  Strömberg Annie  2001  UDDEVALLA  AL9401  25 m  33.12   
27  11  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  33.13   
28  69  Ruotanen Emma  2001  JÖNKÖPING  AX3801  25 m  33.14   
29  321  Tabarte Amanda  2001  UDDEVALLA  AX9801  25 m  33.54   
30  151  Almén Alice  2001  LASS  AI0801  25 m  33.59   
31  258  Andersson Caroline  2001  SÄFFLE SS  AV4601  25 m  33.59   
32  278  Carlson Claudia  2001  SKURU IK  AM4601  25 m  33.62   
33  230  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  33.83   
34  46  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  25 m  33.87   
35  373  Ullstrand Ida  2001  NKK  BG8601  25 m  33.90   
36  311  Cuperus Dagmar  2001  UDDEVALLA  BM7401  25 m  33.92   
37  317  Kihlberg Linnea  2001  UDDEVALLA  AX7801  25 m  33.93   
38  206  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  33.94   
39  36  Borg Jennifer  2001  HARNÄS SKU  AF1801  25 m  33.97   
40  173  Holmertz Tuva  2001  LASS  AU0601  25 m  34.00   
41  229  Karlsson Elin  2001  HK SIM  AW6601  25 m  34.00   
42  38  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  34.12   
43  178  Karlsson Elsa  2001  LASS  BA9401  25 m  34.14   
44  213  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  50 m  34.17   
45  58  Jungåker Paula  2001  JÖNKÖPING  AS7801  25 m  34.19   
46  235  Wistrand Alda  2001  HK SIM  AW2801  25 m  34.28   
47  315  Gustavsson Maja  2001  UDDEVALLA  AL3401  25 m  34.33   
48  307  Lindahl Felicia  2001  SOLSTA  AG3801  25 m  34.42   
49  91  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  34.47   
50  237  Wiberg-Jansson Paula  2001  NYKÖPING  AX4801  25 m  34.54   
51  336  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  34.60   
52  22  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  BH1601  25 m  34.62   
53  96  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  25 m  34.68   
54  92  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  34.78   
55  23  Persson Tilde  2001  GÖTEBORG  BK2201  25 m  35.33   
56  133  Pålsson Therese  2001  SK LAXEN  BJ4401  25 m  35.41   
57  313  Dahlberg Wilma  2001  UDDEVALLA  AL1401  25 m  35.42   
58  264  Olsson Madeleine  2001  SÄFFLE SS  AW4601  25 m  35.46   
59  124  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  35.69   
60  62  Malmkvist Eira  2001  JÖNKÖPING  AL8201  25 m  35.77   
61  241  Gabot Salma  2001  ÖSA  AN1801  25 m  36.16   
62  343  Rydberg Ebba  2001  VÄSTERÅS  AN1401  25 m  36.57   
63  17  Mickelsson Emma  2001  GÖTEBORG  BJ7801  25 m  36.79   
64  322  Tallberg Nora  2001  UDDEVALLA  BH0201  25 m  37.06   
65  74  Wilhelmsson Ebba  2001  JÖNKÖPING  AJ8401  25 m  37.14   
66  305  Frykman Lova  2001  SOLSTA  BR0201  25 m  38.87   
67  104  Palmgren Sarah  2001  KARLSKRONA  AE6801  25 m  39.75   
68  226  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  40.30   
69  339  Johansson Nora  2001  VÄSTERÅS  AI1201  25 m  40.69   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.07  Utskriftsdatum  15 januari 2014 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner