2019-07-16   20:51:21
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

40_S
Gren 40, 100m Bröstsim FL 11 
 
NR: Anna Eriksson 1999 SK Strängnäs 01:25.56 år 2010 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
174  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  1:29.70   
Englund Linnéa  2003  DEJE SS  AI5403  25 m  1:30.64   
274  Suchomel Linn  2003  SKÖVDE SS  AD2203  25 m  1:31.03   
170  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  1:43.06   
47  Carlheim Wilma  2003  JÖNKÖPING  AI6403  25 m  1:43.95   
180  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  25 m  1:44.40   
357  Broden Hilma  2003  NKK  AS8203  25 m  1:46.72   
359  Düring Hanna  2003  NKK  AL6603  25 m  1:47.11   
262  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:47.13   
10  205  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:47.37   
11  141  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  25 m  1:47.46   
12  209  Andersson Liv  2003  MASS  AW4403  25 m  1:49.54   
13  128  Kjaergaard Henna  2003  SK LAXEN  AQ3803  25 m  1:54.40   
14  105  Petersson Sarah  2003  KARLSKRONA  AC7803  25 m  1:55.06   
15  192  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  1:55.95   
16  337  Holmberg Sofi  2003  VÄSTERÅS  AB3403  25 m  1:55.96   
17  Moberg Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  25 m  1:57.37   
18  284  Rydström Tilde  2003  SKURU IK  AX3603  25 m  1:57.63   
19  294  Floby Christina  2003  SÖDERTÄLJE  AK2803  50 m  1:58.30   
20  134  Schriever-Abeln Maja  2003  SK LAXEN  AR3203  25 m  1:59.83   
21  41  Florén Frida  2004  HARNÄS SKU  AB1404  25 m  2:00.35   
22  306  Lindahl Cecilia  2004  SOLSTA  AS1204  25 m  2:00.59   
23  200  Bjarme Diana  2003  LUDVIKA SS  AC9803  25 m  2:02.53   
24  227  Hagsten Skarda Magdalena  2003  HK SIM  AO6603  25 m  2:05.22   
25  122  Fritz Hannah  2003  SK LAXEN  BB5603  25 m  2:05.57   
26  182  Källsand Hedvig  2004  LASS  AA7604  25 m  2:05.86   
27  298  Malmström Filippa  2003  SÖDERTÄLJE  AK3803  25 m  2:05.95   
28  129  Lindblad Cazzandra  2003  SK LAXEN  AQ5803  25 m  2:06.59   
29  165  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  2:06.84   
30  177  Kardfall Alice  2003  LASS  AI0603  25 m  2:07.10   
31  166  Friberg Elin  2004  LASS  AD1404  25 m  2:07.28   
32  183  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  25 m  2:14.69   
33  187  Nilsson Elvira  2004  LASS  AF3804  25 m  2:22.28   
34  14  Grundström Thea  2003  GÖTEBORG  BA1203  25 m     
35  362  Ericsson Selma  2004  NKK  AG8604  25 m     
36  367  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.07  Utskriftsdatum  15 januari 2014 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner