2019-07-16   20:35:25
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

38_S
Gren 38, 100m Frisim FL 12 
 
NR: Céline Bertrand 1995 Karlsborgs 01:03.11 år 2007 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
319  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  1:07.51   
Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  1:08.87   
268  Eriksson Maja  2002  SK STRÄNGN  AM6602  25 m  1:09.23   
142  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  1:10.77   
21  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  1:10.78   
345  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  1:11.03   
70  Sabic Nadija  2002  JÖNKÖPING  AI7802  25 m  1:12.25   
176  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  25 m  1:12.34   
169  Gunnarsson Elin  2002  LASS  AJ6802  25 m  1:12.35   
10  40  Florén Clara  2002  HARNÄS SKU  AL6202  25 m  1:12.36   
11  95  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  1:12.37   
12  338  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  1:12.40   
13  245  Langarap Miriam  2002  ÖSA  AM3602  25 m  1:12.41   
14  130  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  1:12.69   
15  296  Jonsson Carolina  2002  SÖDERTÄLJE  AU5402  25 m  1:13.02   
16  Apelqvist Tove  2002  ELFSBORG  AO6802  25 m  1:13.35   
17  286  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  1:13.38   
18  228  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:13.87   
19  239  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  1:14.40   
20  161  Bjerlöw Ia  2002  LASS  AA7602  25 m  1:14.76   
21  273  Lilja Astrid  2002  SKENE SIM  AE3602  25 m  1:15.07   
22  101  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  1:15.10   
23  335  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  1:15.94   
24  132  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  1:16.20   
25  329  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  1:16.56   
26  267  Bäckström Saga  2002  SK STRÄNGN  AD9202  25 m  1:17.33   
27  16  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  1:17.36   
28  312  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  25 m  1:17.68   
29  162  Bylehn Hanna  2002  LASS  BE9802  25 m  1:18.08   
30  15  Inghammar Linnea  2002  GÖTEBORG  AT0402  25 m  1:18.40   
31  61  Lindström Tilda  2002  JÖNKÖPING  AC0602  25 m  1:19.01   
32  12  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  1:19.06   
33  137  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  1:19.10   
34  143  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  1:19.90   
35  250  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  1:20.06   
36  248  Titus Jennifer  2002  ÖSA  AG5402  25 m  1:20.14   
37  309  Marjetta-Olsson Tilde  2002  SOLSTA  AF3602  25 m  1:20.19   
38  18  Mohammadi Natalia  2002  GÖTEBORG  AT2402  25 m  1:20.22   
39  89  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  1:20.60   
40  127  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  1:20.81   
41  203  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AB0802  25 m  1:20.91   
42  168  Grynning Johanna  2002  LASS  AI2202  25 m  1:21.34   
43  247  Rönnqvist-Jerlström Saga  2002  ÖSA  AX4802  25 m  1:21.56   
44  375  Öhrn Lovisa  2002  NKK  AJ8802  25 m  1:21.58   
45  48  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  25 m  1:21.87   
46  231  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  1:21.89   
47  333  Grabmüller Andrea  2002  VÄSTERÅS  AZ3802  25 m  1:22.09   
48  342  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  1:22.31   
49  97  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  1:22.35   
50  232  Sibelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  1:22.46   
51  144  Ålenius Josephine  2002  SK LAXEN  AY2402  25 m  1:22.85   
52  217  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  1:23.34   
53  288  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  1:23.44   
54  354  Axelsson Maja  2002  NKK  AJ7802  25 m  1:23.48   
55  374  Westerberg Sofia  2002  NKK  AP9402  25 m  1:23.64   
56  60  Kullberg Agnes  2002  JÖNKÖPING  AI8802  25 m  1:23.96   
57  90  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  1:23.96   
58  364  Gårdman Klara  2002  NKK  BF8402  25 m  1:24.11   
59  159  Barkehed Felicia  2002  LASS  AZ8402  25 m  1:24.88   
60  120  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN  AY9202  25 m  1:25.35   
61  26  Simonsson Ella  2002  GÖTEBORG  BK2202  25 m  1:25.81   
62  331  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  1:25.93   
63  172  Haywood Helen  2002  LASS  BK6202  25 m  1:26.81   
64  115  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  1:27.28   
65  29  Thundal Maja  2002  GÖTEBORG  BJ3202  25 m  1:28.58   
66  233  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  1:29.02   
67  242  Gustafsson Lovisa  2002  ÖSA  BG4402  25 m  1:29.86   
68  263  Olsson Louise  2002  SÄFFLE SS  AL5602  25 m  1:30.34   
69  276  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  1:32.09   
70  175  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  1:32.20   
71  191  Sjöberg Rebecka  2002  LASS  BK7202  25 m  1:32.91   
72  56  Holsmark Moa  2002  JÖNKÖPING  BA4802  25 m  1:34.66   
73  30  Vondrak Paulina  2002  GÖTEBORG  BI0602  25 m  1:36.32   
74  244  König Tyra  2002  ÖSA  AL2402  25 m  1:37.37   
75  371  O´Brian Ellie  2002  NKK  AZ3402  25 m  1:37.61   
76  31  Vondrak Rebecca  2002  GÖTEBORG  BI9402  25 m  1:40.18   
77  323  Wilenius Tea  2002  UDDEVALLA  BG0602  25 m  1:40.18   
78  356  Björk Tuwa  2002  NKK  AA2212  25 m  1:40.24   
79  265  Westberg Linnéa  2002  SÄFFLE SS  BD3402  25 m  1:42.31   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.07  Utskriftsdatum  15 januari 2014 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner