2019-07-16   20:40:15
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

29_S
Gren 29, 100m Frisim Po 11 
 
NR: Linus Junefelt 1992 Jönköpings 01:05.15 år 2003 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
257  Bevréus William  2003  S 71  AA5703  25 m  1:06.03   
139  Vaide Hugo  2003  SK LAXEN  AD8903  25 m  1:11.59   
100  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  25 m  1:13.40   
71  Sanders Job  2003  JÖNKÖPING  AF2703  25 m  1:16.56   
196  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  1:16.82   
Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:18.69   
270  Malmquist Eric  2003  SK STRÄNGN  AC1703  25 m  1:19.53   
219  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  1:21.57   
111  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  1:22.42   
10  126  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN  AH3103  25 m  1:22.47   
11  300  Oerther Theo  2003  SÖDERTÄLJE  AF0503  25 m  1:23.76   
12  198  Villegas Christian  2003  LASS  AI2503  25 m  1:23.79   
13  259  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  1:25.17   
14  138  Vaide Axel  2005  SK LAXEN  AB2705  25 m  1:25.52   
15  297  Lööw Erik  2003  SÖDERTÄLJE  AH1303  25 m  1:25.74   
16  94  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  1:25.94   
17  221  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m  1:26.83   
18  119  Löfdahl Oscar  2004  KUNGÄLV  AA0504  25 m  1:26.94   
19  160  Barkehed William  2003  LASS  AH3903  25 m  1:27.73   
20  260  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  1:28.06   
21  167  Gidlöf Filip  2003  LASS  AB9303  25 m  1:30.42   
22  346  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  1:30.44   
23  152  Almén Olle  2003  LASS  AH3503  25 m  1:30.50   
24  330  Dijkhuizen Tom  2003  VÄSTERÅS  AH5703  25 m  1:31.57   
25  218  Petersson Viggo  2003  MASS  AF3103  25 m  1:32.98   
26  53  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  25 m  1:33.85   
27  158  Aziz Kristian  2003  LASS  AH2503  25 m  1:35.83   
28  189  Oscarson Ture  2004  LASS  AE9904  25 m  1:40.88   
29  344  Rydberg Olle  2003  VÄSTERÅS  AH4703  25 m  1:46.67   
30  155  Arim Nassim  2004  LASS  AI9104  25 m  1:49.14   
31  163  Crnovrsanin Emir  2003  LASS  AM7903  25 m  1:51.58   
32  164  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  1:57.47   
33  326  Berglund Vilgot  2003  VÄSTERÅS  AH6703  25 m     
34  372  Piotrowski Lukasz  2003  NKK  AN3103  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.07  Utskriftsdatum  15 januari 2014 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner