2019-07-16   20:55:19
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

28_S
Gren 28, 100m Ryggsim FL 11 
 
NR: Emilia Nilsson 1988 LASS 01:19.09 år 1999 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
274  Suchomel Linn  2003  SKÖVDE SS  AD2203  25 m  1:22.59   
52  Hegmegi Annie  2003  JÖNKÖPING  AA1403  25 m  1:24.34   
Englund Linnéa  2003  DEJE SS  AI5403  25 m  1:25.08   
341  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  1:30.57   
180  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  25 m  1:30.90   
49  Egelrud Matilda  2003  JÖNKÖPING  AB2603  25 m  1:32.82   
192  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  1:33.29   
55  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  25 m  1:34.71   
243  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  25 m  1:34.73   
10  298  Malmström Filippa  2003  SÖDERTÄLJE  AK3803  25 m  1:34.96   
11  65  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  1:36.67   
12  205  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:37.42   
13  382  Koutchinskaia Darja  2003  LASS  AQ5203  25 m  1:37.51   
14  141  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  25 m  1:37.62   
15  357  Broden Hilma  2003  NKK  AS8203  25 m  1:38.37   
16  122  Fritz Hannah  2003  SK LAXEN  BB5603  25 m  1:38.60   
17  129  Lindblad Cazzandra  2003  SK LAXEN  AQ5803  25 m  1:38.73   
18  Moberg Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  25 m  1:39.06   
19  170  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  1:39.09   
20  51  Elgh Jane  2004  JÖNKÖPING  AB1604  25 m  1:39.91   
21  262  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:40.70   
22  73  Tellfjord Tilda  2003  JÖNKÖPING  AC9203  25 m  1:42.37   
23  128  Kjaergaard Henna  2003  SK LAXEN  AQ3803  25 m  1:42.38   
24  179  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  1:42.82   
25  41  Florén Frida  2004  HARNÄS SKU  AB1404  25 m  1:43.60   
26  72  Stjärnås Natalie  2003  JÖNKÖPING  AL3403  25 m  1:48.41   
27  294  Floby Christina  2003  SÖDERTÄLJE  AK2803  50 m  1:49.36   
28  165  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  1:51.26   
29  177  Kardfall Alice  2003  LASS  AI0603  50 m  1:55.86   
30  134  Schriever-Abeln Maja  2003  SK LAXEN  AR3203  25 m  1:56.77   
31  112  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  50 m  1:56.89   
32  166  Friberg Elin  2004  LASS  AD1404  25 m  1:57.38   
33  182  Källsand Hedvig  2004  LASS  AA7604  25 m  1:57.82   
34  362  Ericsson Selma  2004  NKK  AG8604  25 m  2:01.06   
35  337  Holmberg Sofi  2003  VÄSTERÅS  AB3403  25 m  2:03.39   
36  183  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  25 m  2:04.13   
37  187  Nilsson Elvira  2004  LASS  AF3804  25 m  2:11.66   
38  14  Grundström Thea  2003  GÖTEBORG  BA1203  25 m     
39  105  Petersson Sarah  2003  KARLSKRONA  AC7803  25 m     
40  106  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  AC8803  25 m     
41  200  Bjarme Diana  2003  LUDVIKA SS  AC9803  25 m     
42  211  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  25 m     
43  227  Hagsten Skarda Magdalena  2003  HK SIM  AO6603  25 m     
44  289  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m     
45  359  Düring Hanna  2003  NKK  AL6603  25 m     
46  365  Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m     
47  367  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.07  Utskriftsdatum  15 januari 2014 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner