2019-05-24   01:50:29
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

26_S
Gren 26, 100m Fjärilsim FL 12 
 
NR: Martina Granström 1991 Jönköpings 01:11.12 år 2003 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
142  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  1:17.53   
21  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  1:19.56   
268  Eriksson Maja  2002  SK STRÄNGN  AM6602  25 m  1:20.33   
319  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  1:20.43   
335  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  1:22.16   
169  Gunnarsson Elin  2002  LASS  AJ6802  25 m  1:24.27   
267  Bäckström Saga  2002  SK STRÄNGN  AD9202  25 m  1:25.06   
342  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  1:26.25   
Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  1:26.33   
10  245  Langarap Miriam  2002  ÖSA  AM3602  25 m  1:26.34   
11  286  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  1:27.89   
12  228  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:29.45   
13  176  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  25 m  1:30.22   
14  296  Jonsson Carolina  2002  SÖDERTÄLJE  AU5402  25 m  1:30.31   
15  130  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  1:32.12   
16  338  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  50 m  1:32.24   
17  143  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  1:33.29   
18  329  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  50 m  1:33.90   
19  127  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  1:34.03   
20  101  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  1:35.25   
21  89  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  1:37.27   
22  137  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  1:40.23   
23  90  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  1:40.86   
24  61  Lindström Tilda  2002  JÖNKÖPING  AC0602  25 m  1:42.14   
25  132  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  1:44.05   
26  203  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AB0802  25 m  1:45.01   
27  120  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN  AY9202  25 m  1:45.02   
28  232  Sibelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  1:46.68   
29  244  König Tyra  2002  ÖSA  AL2402  25 m  1:47.26   
30  217  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  1:50.32   
31  97  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  1:50.90   
32  144  Ålenius Josephine  2002  SK LAXEN  AY2402  25 m  1:52.72   
33  371  O´Brian Ellie  2002  NKK  AZ3402  25 m  1:54.67   
34  16  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m     
35  18  Mohammadi Natalia  2002  GÖTEBORG  AT2402  25 m     
36  26  Simonsson Ella  2002  GÖTEBORG  BK2202  25 m     
37  202  Fälldin Cecilia  2002  LUDVIKA SS  AG8602  25 m     
38  231  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m     
39  233  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m     
40  333  Grabmüller Andrea  2002  VÄSTERÅS  AZ3802  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.07  Utskriftsdatum  15 januari 2014 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner