2019-05-22   01:06:03
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

21_S
Gren 21, 50m Frisim Po 12 
 
NR: Johan Rydahl 2001 Karlstads SS 00:27.80 år 2013 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
125  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN  AD0102  25 m  29.82   
188  Nilsson Sebastian  2002  LASS  AM2302  25 m  31.99   
109  Jovancic Milos  2002  KARLSTAD  AH1302  25 m  32.01   
314  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  32.70   
358  Brolin John  2002  NKK  AB6302  25 m  32.77   
234  Thungren Andreas  2002  HK SIM  AL1502  25 m  32.99   
44  Agestav Daniel  2002  JÖNKÖPING  AB7102  25 m  33.00   
118  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  33.03   
222  Tan Kevin  2002  MASS  AD1102  50 m  33.80   
10  214  Lundborg Ludwig  2002  MASS  AJ7702  25 m  33.92   
11  363  Ericsson Vilhelm  2002  NKK  AH4102  25 m  34.27   
12  246  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  34.41   
13  93  Lübeck Viktor  2002  KARLSKO SF  AG9302  25 m  34.74   
14  282  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  34.89   
15  50  Ekström William  2002  JÖNKÖPING  AC5902  25 m  35.04   
16  123  Gaudenz Finn  2002  SK LAXEN  AL9502  25 m  35.17   
17  66  Nukovic Eldin  2002  JÖNKÖPING  AE5102  50 m  35.37   
18  67  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  25 m  35.66   
19  157  Axelsson Elias  2002  LASS  AJ9102  25 m  35.74   
20  249  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  35.78   
21  304  Clarito Simon  2002  SOLSTA  AO8102  25 m  35.78   
22  184  Lundqvist Nicola  2002  LASS  AM0302  25 m  36.17   
23  283  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  25 m  36.36   
24  275  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  36.63   
25  238  Baastad Simon  2002  ÖSA  AC2102  25 m  36.76   
26  135  Swedblom Anton  2002  SK LAXEN  AR1302  25 m  36.84   
27  103  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  37.18   
28  153  Andersson Måns  2002  LASS  AH5102  25 m  37.33   
29  293  Jaramillo-Lopez Sebastian  2002  SÖDERTÄLJE  AJ7302  25 m  37.55   
30  20  Nordberg Marcus  2002  GÖTEBORG  AM4302  25 m  37.84   
31  193  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m  38.08   
32  308  Marjetta-Olsson Nicolai  2002  SOLSTA  AB0702  25 m  38.19   
33  279  Flykt-Rosen Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  38.71   
34  33  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  25 m  38.95   
35  185  Lust Isak  2002  LASS  AJ8902  25 m  40.66   
36  316  Josephson Jakob  2002  UDDEVALLA  AN8102  25 m  41.06   
37  334  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  42.56   
38  287  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  42.75   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.07  Utskriftsdatum  15 januari 2014 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner