2019-07-16   21:10:18
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

20_S
Gren 20, 50m Ryggsim FL 12 
 
NR: Caroline Bornius 1992 Göteborg S 00:33.27 år 2004 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  35.44   
21  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  35.57   
338  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  36.35   
319  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  36.48   
142  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  36.51   
228  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  36.80   
130  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  37.37   
70  Sabic Nadija  2002  JÖNKÖPING  AI7802  25 m  37.45   
268  Eriksson Maja  2002  SK STRÄNGN  AM6602  25 m  37.82   
10  95  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  38.47   
11  286  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  38.67   
12  Apelqvist Tove  2002  ELFSBORG  AO6802  25 m  38.72   
13  199  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  38.91   
14  245  Langarap Miriam  2002  ÖSA  AM3602  25 m  38.97   
15  137  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  39.07   
16  375  Öhrn Lovisa  2002  NKK  AJ8802  25 m  39.19   
17  161  Bjerlöw Ia  2002  LASS  AA7602  25 m  39.24   
18  345  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  39.86   
19  176  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  25 m  40.19   
20  267  Bäckström Saga  2002  SK STRÄNGN  AD9202  25 m  40.19   
21  239  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  40.20   
22  101  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  40.29   
23  40  Florén Clara  2002  HARNÄS SKU  AL6202  25 m  40.36   
24  97  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  40.70   
25  364  Gårdman Klara  2002  NKK  BF8402  25 m  40.84   
26  335  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  40.89   
27  248  Titus Jennifer  2002  ÖSA  AG5402  25 m  41.46   
28  312  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  25 m  41.58   
29  89  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  41.60   
30  61  Lindström Tilda  2002  JÖNKÖPING  AC0602  25 m  41.83   
31  162  Bylehn Hanna  2002  LASS  BE9802  25 m  41.85   
32  132  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  41.97   
33  250  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  42.12   
34  120  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN  AY9202  25 m  42.22   
35  12  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  42.26   
36  144  Ålenius Josephine  2002  SK LAXEN  AY2402  25 m  42.31   
37  143  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  42.38   
38  217  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  42.62   
39  16  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  42.63   
40  169  Gunnarsson Elin  2002  LASS  AJ6802  25 m  42.73   
41  15  Inghammar Linnea  2002  GÖTEBORG  AT0402  25 m  42.94   
42  309  Marjetta-Olsson Tilde  2002  SOLSTA  AF3602  25 m  43.05   
43  273  Lilja Astrid  2002  SKENE SIM  AE3602  25 m  43.15   
44  232  Sibelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  43.26   
45  127  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  43.53   
46  159  Barkehed Felicia  2002  LASS  AZ8402  25 m  43.79   
47  48  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  25 m  44.02   
48  90  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  44.04   
49  329  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  44.04   
50  18  Mohammadi Natalia  2002  GÖTEBORG  AT2402  25 m  44.16   
51  26  Simonsson Ella  2002  GÖTEBORG  BK2202  25 m  44.30   
52  342  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  44.57   
53  296  Jonsson Carolina  2002  SÖDERTÄLJE  AU5402  25 m  44.93   
54  30  Vondrak Paulina  2002  GÖTEBORG  BI0602  25 m  44.95   
55  168  Grynning Johanna  2002  LASS  AI2202  25 m  44.98   
56  203  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AB0802  25 m  45.22   
57  288  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  45.43   
58  115  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  45.47   
59  242  Gustafsson Lovisa  2002  ÖSA  BG4402  25 m  45.69   
60  247  Rönnqvist-Jerlström Saga  2002  ÖSA  AX4802  25 m  45.76   
61  191  Sjöberg Rebecka  2002  LASS  BK7202  25 m  45.97   
62  333  Grabmüller Andrea  2002  VÄSTERÅS  AZ3802  25 m  45.97   
63  60  Kullberg Agnes  2002  JÖNKÖPING  AI8802  25 m  46.27   
64  331  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  46.83   
65  29  Thundal Maja  2002  GÖTEBORG  BJ3202  25 m  46.94   
66  276  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  46.96   
67  244  König Tyra  2002  ÖSA  AL2402  25 m  47.05   
68  354  Axelsson Maja  2002  NKK  AJ7802  25 m  47.15   
69  233  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  47.36   
70  202  Fälldin Cecilia  2002  LUDVIKA SS  AG8602  25 m  47.43   
71  371  O´Brian Ellie  2002  NKK  AZ3402  25 m  47.49   
72  172  Haywood Helen  2002  LASS  BK6202  25 m  47.50   
73  323  Wilenius Tea  2002  UDDEVALLA  BG0602  25 m  49.04   
74  265  Westberg Linnéa  2002  SÄFFLE SS  BD3402  25 m  49.56   
75  56  Holsmark Moa  2002  JÖNKÖPING  BA4802  25 m  49.77   
76  263  Olsson Louise  2002  SÄFFLE SS  AL5602  25 m  51.07   
77  175  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  51.21   
78  31  Vondrak Rebecca  2002  GÖTEBORG  BI9402  25 m  52.56   
79  231  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  55.46   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.07  Utskriftsdatum  15 januari 2014 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner