2019-05-22   00:48:47
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

12_S
Gren 12, 100m Frisim FL 11 
 
NR: Rebecka Nilsson 1996 NKK 01:08.60 år 2007 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Englund Linnéa  2003  DEJE SS  AI5403  25 m  1:11.04   
52  Hegmegi Annie  2003  JÖNKÖPING  AA1403  25 m  1:11.85   
274  Suchomel Linn  2003  SKÖVDE SS  AD2203  25 m  1:11.97   
298  Malmström Filippa  2003  SÖDERTÄLJE  AK3803  25 m  1:14.45   
174  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  1:14.66   
205  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:15.23   
49  Egelrud Matilda  2003  JÖNKÖPING  AB2603  25 m  1:18.03   
180  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  25 m  1:18.78   
357  Broden Hilma  2003  NKK  AS8203  25 m  1:19.16   
10  112  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  1:19.33   
11  179  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  1:19.80   
12  341  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  1:19.97   
13  192  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  1:20.12   
14  141  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  25 m  1:22.00   
15  106  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  AC8803  25 m  1:22.77   
16  243  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  50 m  1:22.97   
17  73  Tellfjord Tilda  2003  JÖNKÖPING  AC9203  25 m  1:23.18   
18  55  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  25 m  1:23.47   
19  170  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  1:24.01   
20  382  Koutchinskaia Darja  2003  LASS  AQ5203  25 m  1:25.05   
21  128  Kjaergaard Henna  2003  SK LAXEN  AQ3803  25 m  1:26.06   
22  211  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  25 m  1:26.08   
23  122  Fritz Hannah  2003  SK LAXEN  BB5603  25 m  1:26.70   
24  262  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:26.75   
25  47  Carlheim Wilma  2003  JÖNKÖPING  AI6403  25 m  1:27.76   
26  294  Floby Christina  2003  SÖDERTÄLJE  AK2803  25 m  1:27.76   
27  359  Düring Hanna  2003  NKK  AL6603  25 m  1:28.59   
28  51  Elgh Jane  2004  JÖNKÖPING  AB1604  25 m  1:29.03   
29  165  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  1:29.21   
30  65  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  1:29.29   
31  72  Stjärnås Natalie  2003  JÖNKÖPING  AL3403  25 m  1:30.73   
32  227  Hagsten Skarda Magdalena  2003  HK SIM  AO6603  25 m  1:34.55   
33  129  Lindblad Cazzandra  2003  SK LAXEN  AQ5803  25 m  1:34.60   
34  14  Grundström Thea  2003  GÖTEBORG  BA1203  25 m  1:34.81   
35  177  Kardfall Alice  2003  LASS  AI0603  25 m  1:34.93   
36  365  Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m  1:35.76   
37  41  Florén Frida  2004  HARNÄS SKU  AB1404  25 m  1:36.16   
38  182  Källsand Hedvig  2004  LASS  AA7604  25 m  1:36.22   
39  134  Schriever-Abeln Maja  2003  SK LAXEN  AR3203  25 m  1:38.66   
40  367  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m  1:39.94   
41  183  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  25 m  1:43.52   
42  166  Friberg Elin  2004  LASS  AD1404  25 m  1:44.05   
43  187  Nilsson Elvira  2004  LASS  AF3804  25 m  1:44.40   
44  284  Rydström Tilde  2003  SKURU IK  AX3603  25 m  1:45.05   
45  337  Holmberg Sofi  2003  VÄSTERÅS  AB3403  25 m  1:45.63   
46  362  Ericsson Selma  2004  NKK  AG8604  25 m  1:49.68   
47  105  Petersson Sarah  2003  KARLSKRONA  AC7803  25 m  1:49.90   
48  156  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  1:56.42   
49  289  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  1:57.77   
50  154  Arildsson Julia  2005  LASS  AE6805  25 m  2:16.82   
51  Moberg Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  25 m     
52  200  Bjarme Diana  2003  LUDVIKA SS  AC9803  25 m     
53  209  Andersson Liv  2003  MASS  AW4403  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.07  Utskriftsdatum  15 januari 2014 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner