2019-07-16   20:38:21
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

10_S
Gren 10, 100m Bröstsim FL 12 
 
NR: Hannah Brunzell 2001 VästeråsSS 01:17.09 år 2013 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
101  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  1:24.36   
319  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  1:26.86   
130  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  1:28.99   
70  Sabic Nadija  2002  JÖNKÖPING  AI7802  25 m  1:29.58   
199  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  1:30.83   
268  Eriksson Maja  2002  SK STRÄNGN  AM6602  25 m  1:31.11   
273  Lilja Astrid  2002  SKENE SIM  AE3602  25 m  1:31.72   
375  Öhrn Lovisa  2002  NKK  AJ8802  25 m  1:32.92   
143  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  1:33.67   
10  Apelqvist Tove  2002  ELFSBORG  AO6802  25 m  1:34.49   
11  338  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  1:35.14   
12  12  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  1:35.41   
13  21  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  1:35.79   
14  15  Inghammar Linnea  2002  GÖTEBORG  AT0402  25 m  1:35.90   
15  142  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  1:36.33   
16  40  Florén Clara  2002  HARNÄS SKU  AL6202  25 m  1:36.44   
17  48  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  25 m  1:36.79   
18  309  Marjetta-Olsson Tilde  2002  SOLSTA  AF3602  25 m  1:36.93   
19  18  Mohammadi Natalia  2002  GÖTEBORG  AT2402  25 m  1:37.14   
20  335  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  1:37.19   
21  345  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  1:37.29   
22  247  Rönnqvist-Jerlström Saga  2002  ÖSA  AX4802  25 m  1:38.00   
23  248  Titus Jennifer  2002  ÖSA  AG5402  25 m  1:38.62   
24  137  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  1:39.41   
25  329  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  1:39.42   
26  29  Thundal Maja  2002  GÖTEBORG  BJ3202  25 m  1:39.53   
27  342  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  1:39.89   
28  95  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  1:40.01   
29  26  Simonsson Ella  2002  GÖTEBORG  BK2202  25 m  1:40.30   
30  16  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  1:40.35   
31  312  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  25 m  1:40.78   
32  228  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:41.06   
33  233  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  1:41.59   
34  97  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  1:41.75   
35  30  Vondrak Paulina  2002  GÖTEBORG  BI0602  25 m  1:41.79   
36  169  Gunnarsson Elin  2002  LASS  AJ6802  25 m  1:41.81   
37  127  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  1:42.20   
38  120  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN  AY9202  25 m  1:42.59   
39  159  Barkehed Felicia  2002  LASS  AZ8402  25 m  1:43.05   
40  144  Ålenius Josephine  2002  SK LAXEN  AY2402  25 m  1:43.80   
41  242  Gustafsson Lovisa  2002  ÖSA  BG4402  25 m  1:44.01   
42  296  Jonsson Carolina  2002  SÖDERTÄLJE  AU5402  25 m  1:44.89   
43  168  Grynning Johanna  2002  LASS  AI2202  25 m  1:44.98   
44  354  Axelsson Maja  2002  NKK  AJ7802  25 m  1:45.03   
45  31  Vondrak Rebecca  2002  GÖTEBORG  BI9402  25 m  1:45.05   
46  217  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  1:45.89   
47  331  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  1:46.18   
48  263  Olsson Louise  2002  SÄFFLE SS  AL5602  25 m  1:46.37   
49  232  Sibelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  1:46.42   
50  231  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  1:46.63   
51  175  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  1:46.93   
52  288  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  1:47.41   
53  90  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  1:48.74   
54  132  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  1:51.70   
55  203  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AB0802  25 m  1:51.70   
56  323  Wilenius Tea  2002  UDDEVALLA  BG0602  25 m  1:52.51   
57  265  Westberg Linnéa  2002  SÄFFLE SS  BD3402  25 m  1:54.98   
58  202  Fälldin Cecilia  2002  LUDVIKA SS  AG8602  25 m  1:59.93   
59  172  Haywood Helen  2002  LASS  BK6202  25 m  2:02.20   
60  276  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  2:09.94   
61  191  Sjöberg Rebecka  2002  LASS  BK7202  25 m     
62  333  Grabmüller Andrea  2002  VÄSTERÅS  AZ3802  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.07  Utskriftsdatum  15 januari 2014 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner