2019-07-16   21:37:01
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 62
Heatlista 
 
  Tävling  NUSS Yngre (25m)    Utskriftsdatum  03 februari 2013   
  Tävlingsort  Västerås    Utskriftstid  11:53   
  Arrangör  Västerås Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  02 februari 2013         
 
 
 
Gren 62, 50m Ryggsim FL 11  Finaler (5) 
NR: Kristina Johansson 1988 KarlstadsS 00:36.60 år 1999 
 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
206  Mikaela Andrén  2002  AH0802  MASS    25m  47.20 
445  Alicia Momats  2003  ae8803  ÖSA    25m  46.30 
217  Magdalena Petersson  2002  AA6602  MASS    25m  46.11 
320  Hedda Sköld  2002  AM0402  WISBY SS    25m  45.89 
35  Clara Florén  2002  AL6202  HARNÄS SKU    25m  45.93 
57  Stina Andersson  2002  AG2202  KARLSKO SF    25m  46.14 
314  Josefine Godman  2002  AY5802  WISBY SS    25m  47.01 

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
368  Cornelia Johansson  2003  AF1803  ÖSA    25m  45.86 
338  Sofia Båvenäs  2002  AD9802  VÄSTERÅS    25m  45.66 
296  Matilda Lantz  2002  AP6802  UPSALA S    25m  45.07 
347  Julia Holmberg  2002  AE4402  VÄSTERÅS    25m  44.48 
360  Filippa Sterling  2002  AE7402  VÄSTERÅS    25m  44.67 
86  Isabelle Rydahl  2003  AC0203  KARLSTAD    25m  45.21 
119  Josephine Ålenius  2002  AY2402  SK LAXEN    25m  45.77 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
151  Felicia Järvikari  2002  AH9802  LASS    25m  44.13 
290  Stina Byström  2002  AD7202  UPSALA S    25m  44.09 
107  Petronella Ottosson  2002  AN8802  SK LAXEN    25m  43.69 
105  Tilde Morin  2002  AM5202  SK LAXEN    25m  42.65 
104  Emilia Karlberg  2002  AM0602  SK LAXEN    25m  43.53 
201  Ida Kramer  2002  AJ3402  MARIESTAD    25m  43.99 
132  Jennifer Titus  2002  AG5402  LINDESBERG    25m  44.09 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
390  Maja Eriksson  2002  AM6602  SK STRÄNGN    25m  42.45 
46  Tilda Lindström  2002  AC0602  JÖNKÖPING    25m  42.29 
112  Elsa Wahlbeck  2002  AM4202  SK LAXEN    25m  42.04 
130  Miriam Langarap  2002  AM3602  LINDESBERG    25m  41.08 
148  Wilma Holmertz  2003  AD1803  LASS    25m  41.18 
242  Annie Hegmegi  2003  AA1403  NÄSSJÖ    25m  42.21 
68  Agnes Rydh-Dufva  2002  AM9202  KARLSKO SF    25m  42.36 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
274  Anna Westborg  2002  AE0402  SKURU IK    25m  40.86 
408  Elsa Jansson  2002  AB7202  NAUTILUS    25m  40.53 
288  Elsa Berg  2002  AG7202  SÖDERHAMN    25m  39.32 
11  Linda Fredriksson  2002  AA4802  ELFSBORG    25m  37.59 
117  Mellie Wijk  2002  AM1602  SK LAXEN    25m  38.67 
282  Linn Suchomel  2003  AD2203  SKÖVDE SS    25m  40.16 
53  Nadija Sabic  2002  AI7802  JÖNKÖPING    25m  40.80 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  03 februari 2013 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  11:53 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner