2019-05-22   01:04:07
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 59
Heatlista 
 
  Tävling  NUSS Yngre (25m)    Utskriftsdatum  03 februari 2013   
  Tävlingsort  Västerås    Utskriftstid  11:53   
  Arrangör  Västerås Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  02 februari 2013         
 
 
 
Gren 59, 50m Frisim Po 13  Finaler (5) 
NR: Linus Junefelt 1992 Jönköpings 00:26.54 år 2005 
 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
109  Lucas Rolf  2000  AR6700  SK LAXEN    25m  36.73 
237  Kevin Wåhlin  2000  AD8300  NKK    25m  34.89 
301  Anton Särnblad  2000  AC2700  UPSALA S    25m  34.47 
319  Cosmos Sharman  2000  AL4700  WISBY SS    50m  34.25 
58  Igor Blagojevic  2000  AG5700  KARLSKO SF    25m  34.36 
Emil Lundgren  2000  AI4500  ARVIKA SS    50m  34.64 
430  Jesper Simonsson  2000  AN5900  UDDEVALLA    25m  35.09 

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
306  Gustav Ödman  2000  AC3700  UPSALA S    25m  33.98 
180  Philip Batista-Gröndahl  2000  AH4700  LUDVIKA SS    25m  33.54 
379  Eric Valjus  2000  AE9100  ÖSA    25m  33.43 
110  Ludvig Schriever-Abeln  2000  AR7700  SK LAXEN    25m  33.19 
366  Tim Baastad  2000  AM4700  ÖSA    25m  33.40 
409  Vilmer Jansson  2000  AI2100  NAUTILUS    25m  33.49 
341  Gijs Dijkhuizen  2000  AL8300  VÄSTERÅS    25m  33.56 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
293  Carl Göransson  2000  AQ8300  UPSALA S    25m  33.11 
342  William Ejlegård  2000  AD9300  VÄSTERÅS    25m  32.93 
67  Alexander Nylén  2000  AD4300  KARLSKO SF    25m  32.72 
142  Carl Friberg  2000  AF8900  LASS    25m  32.54 
115  Gunnar Widerberg  2000  AG3700  SK LAXEN    25m  32.69 
171  Oliver Tykesson  2000  AJ3700  LASS    25m  32.76 
190  Erik Krysén  2000  AE0100  LUDVIKA SS    25m  33.00 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
40  Jesper Danielsson  2000  AP2500  JÖNKÖPING    25m  32.47 
27  William Borg  2000  AG6700  GÄVLE SS    25m  32.13 
249  Isak Brundin  2000  AJ8100  SALA SS    25m  31.67 
14  Melker Olsson  2000  AC5100  ELFSBORG    50m  31.16 
54  Viktor Svan  2000  AH0300  JÖNKÖPING    25m  31.37 
431  Max Ström  2000  AK2300  UDDEVALLA    25m  31.86 
167  Albin Staaf  2000  AO8700  LASS    25m  32.46 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
257  Leo Vartoomian  2000  AJ1300  S 02    25m  31.05 
245  Jonathan Myrlander  2000  AA7300  NÄSSJÖ    25m  30.52 
218  Sebastian Petersson  2000  AB1500  MASS    25m  29.07 
98  Dennis Dukic  2000  AC4500  SK LAXEN    25m  28.81 
136  Albert Askmalm  2000  AA5900  LASS    25m  28.91 
330  Erik Ohlsén  2000  AF4300  VÄSTERVIK    25m  29.90 
371  Elias Landström  2000  AM5700  ÖSA    25m  30.74 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  03 februari 2013 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  11:53 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner