2019-08-20   11:49:05
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 46
Heatlista 
 
  Tävling  NUSS Yngre (25m)    Utskriftsdatum  02 februari 2013   
  Tävlingsort  Västerås    Utskriftstid  18:37   
  Arrangör  Västerås Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  02 februari 2013         
 
 
 
Gren 46, 50m Frisim FL 11  Finaler (5) 
NR: Martina Granström 1991 Jönköpings 00:31.31 år 2002 
 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
211  Saga Janzén  2002  AB9802  MASS    25m  39.31 
104  Emilia Karlberg  2002  AM0602  SK LAXEN    25m  38.84 
368  Cornelia Johansson  2003  AF1803  ÖSA    25m  38.50 
132  Jennifer Titus  2002  AG5402  LINDESBERG    25m  38.10 
148  Wilma Holmertz  2003  AD1803  LASS    25m  38.48 
318  Tone Sandsjö  2003  AF5403  WISBY SS    25m  38.50 
389  Saga Bäckström  2002  AD9202  SK STRÄNGN    25m  39.19 

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
314  Josefine Godman  2002  AY5802  WISBY SS    25m  37.86 
86  Isabelle Rydahl  2003  AC0203  KARLSTAD    25m  37.77 
360  Filippa Sterling  2002  AE7402  VÄSTERÅS    25m  37.59 
189  Anna Krysén  2003  AC2403  LUDVIKA SS    25m  37.50 
201  Ida Kramer  2002  AJ3402  MARIESTAD    25m  37.56 
290  Stina Byström  2002  AD7202  UPSALA S    25m  37.60 
46  Tilda Lindström  2002  AC0602  JÖNKÖPING    25m  37.81 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
23  Nike Bölja-Strandlund  2002  AS6802  FAGERSTA    25m  37.37 
21  Adelina Walldén  2002  AS2602  SK ENA    25m  37.26 
112  Elsa Wahlbeck  2002  AM4202  SK LAXEN    25m  37.18 
151  Felicia Järvikari  2002  AH9802  LASS    25m  36.27 
338  Sofia Båvenäs  2002  AD9802  VÄSTERÅS    25m  37.10 
347  Julia Holmberg  2002  AE4402  VÄSTERÅS    25m  37.21 
57  Stina Andersson  2002  AG2202  KARLSKO SF    25m  37.35 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
35  Clara Florén  2002  AL6202  HARNÄS SKU    25m  36.16 
274  Anna Westborg  2002  AE0402  SKURU IK    25m  35.79 
107  Petronella Ottosson  2002  AN8802  SK LAXEN    25m  35.18 
390  Maja Eriksson  2002  AM6602  SK STRÄNGN    25m  34.77 
242  Annie Hegmegi  2003  AA1403  NÄSSJÖ    25m  34.94 
68  Agnes Rydh-Dufva  2002  AM9202  KARLSKO SF    25m  35.44 
408  Elsa Jansson  2002  AB7202  NAUTILUS    25m  36.10 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
427  Linnea Persson  2002  AL1802  UDDEVALLA    25m  34.37 
130  Miriam Langarap  2002  AM3602  LINDESBERG    25m  33.91 
288  Elsa Berg  2002  AG7202  SÖDERHAMN    25m  33.27 
11  Linda Fredriksson  2002  AA4802  ELFSBORG    25m  31.76 
105  Tilde Morin  2002  AM5202  SK LAXEN    25m  33.24 
117  Mellie Wijk  2002  AM1602  SK LAXEN    25m  33.81 
282  Linn Suchomel  2003  AD2203  SKÖVDE SS    25m  34.36 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  02 februari 2013 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner