2019-07-16   20:38:35
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 42
Heatlista 
 
  Tävling  NUSS Yngre (25m)    Utskriftsdatum  02 februari 2013   
  Tävlingsort  Västerås    Utskriftstid  18:37   
  Arrangör  Västerås Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  02 februari 2013         
 
 
 
Gren 42, 50m Frisim FL 13  Finaler (5) 
NR: Angelina Righult 1994 SK Triton 00:27.57 år 2007 
 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
270  Eva Pakhomova  2000  AL5800  SKURU IK    25m  35.25 
108  Moa Ovik  2000  AP3600  SK LAXEN    25m  34.75 
Michaela Thyberg  2000  AL6600  DEJE SS    25m  34.52 
405  Amanda Hagsten  2000  AE5600  NAUTILUS    25m  34.57 
92  Nora Laine  2000  AP8400  KÖPINGS SS    25m  34.91 
355  Victoria Molin  2000  AU5400  VÄSTERÅS    25m  35.37 

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
161  Andrea Palm  2000  AF7200  LASS    25m  34.20 
95  Tova Wauge  2000  AN9600  KÖPINGS SS    25m  34.19 
264  Tilda Eklund  2000  AH3200  SKURU IK    25m  33.51 
285  Emelie Johansson  2000  AV7400  SÄFFLE SS    25m  33.02 
63  Alexandra Kinell  2000  AF2200  KARLSKO SF    25m  33.20 
100  Lovisa Gröndahl  2000  AW7400  SK LAXEN    25m  34.00 
150  Emma Ivarsson  2000  AV9600  LASS    25m  34.19 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
372  Clara Momats  2000  AG9800  ÖSA    25m  32.98 
103  Petronella Johansson  2000  AW0600  SK LAXEN    25m  32.91 
138  Vendela Bergdahl  2000  AS3800  LASS    25m  32.56 
188  Maja Jansson  2000  AQ3200  LUDVIKA SS    25m  32.00 
276  Nelly Åkerblom  2000  AP5400  SKURU IK    25m  32.39 
164  Felicia Smedbäck  2000  BL6600  LASS    25m  32.68 
16  Sofie Wirfalk  2000  AB2800  ELFSBORG    25m  32.93 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
253  Hanna Gebart  2000  AB4400  S 02    25m  31.89 
207  Rebecka Dahlgren  2000  AI7800  MASS    25m  31.78 
289  Linnea Björndahl  2000  AP7800  UPSALA S    25m  31.58 
213  Linnéa Lundborg  2000  AZ5600  MASS    25m  31.30 
222  Ida Swegmark  2000  AZ6600  MASS    25m  31.43 
10  Michelle Berntsson  2000  BD6200  ELFSBORG    25m  31.68 
13  Emelie Melin  2000  AK9600  ELFSBORG    50m  31.85 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
32  Sarah Wallin  2000  AH9800  GÄVLE SS    25m  30.80 
388  Emma Bergkvist  2000  AA5600  SK STRÄNGN    25m  30.26 
15  Alice Palmkvist  2000  AE9200  ELFSBORG    25m  29.83 
17  Tilda Öman  2000  AI7200  ELFSBORG    25m  29.57 
247  Erika Åkesson  2000  AA6600  NÄSSJÖ    25m  29.75 
269  Signe Nordegren  2000  AO6800  SKURU IK    25m  29.87 
191  Frida Lannhard  2000  AB6800  LUDVIKA SS    25m  30.47 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  02 februari 2013 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner