2019-07-16   21:08:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 36
Heatlista 
 
  Tävling  NUSS Yngre (25m)    Utskriftsdatum  02 februari 2013   
  Tävlingsort  Västerås    Utskriftstid  18:37   
  Arrangör  Västerås Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  02 februari 2013         
 
 
 
Gren 36, 100m Bröstsim FL 13  Finaler (4) 
NR: Sara Ottosson-Bixo 1995 VästeråsSS 01:14.32 år 2008 
 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
138  Vendela Bergdahl  2000  AS3800  LASS    25m  1:42.97 
384  Emelie Larsson  2000  AY8600  SOLSTA    25m  1:40.99 
207  Rebecka Dahlgren  2000  AI7800  MASS    25m  1:39.90 
422  Fanny Aronsson  2000  BE5400  UDDEVALLA    25m  1:36.54 
372  Clara Momats  2000  AG9800  ÖSA    25m  1:37.31 
285  Emelie Johansson  2000  AV7400  SÄFFLE SS    25m  1:40.15 
103  Petronella Johansson  2000  AW0600  SK LAXEN    25m  1:41.34 

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
100  Lovisa Gröndahl  2000  AW7400  SK LAXEN    25m  1:36.07 
63  Alexandra Kinell  2000  AF2200  KARLSKO SF    25m  1:35.71 
405  Amanda Hagsten  2000  AE5600  NAUTILUS    25m  1:35.25 
353  Elin Lindgren  2000  AP4600  VÄSTERÅS    25m  1:34.08 
276  Nelly Åkerblom  2000  AP5400  SKURU IK    25m  1:34.94 
161  Andrea Palm  2000  AF7200  LASS    25m  1:35.70 
Michaela Thyberg  2000  AL6600  DEJE SS    25m  1:35.76 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
269  Signe Nordegren  2000  AO6800  SKURU IK    25m  1:32.53 
374  Lina Nederman  2000  AP0600  ÖSA    25m  1:31.64 
247  Erika Åkesson  2000  AA6600  NÄSSJÖ    25m  1:30.57 
12  Linea Holström  2000  AC4600  ELFSBORG    25m  1:28.07 
270  Eva Pakhomova  2000  AL5800  SKURU IK    25m  1:29.63 
253  Hanna Gebart  2000  AB4400  S 02    25m  1:31.61 
264  Tilda Eklund  2000  AH3200  SKURU IK    25m  1:32.20 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
150  Emma Ivarsson  2000  AV9600  LASS    25m  1:27.77 
388  Emma Bergkvist  2000  AA5600  SK STRÄNGN    25m  1:26.31 
191  Frida Lannhard  2000  AB6800  LUDVIKA SS    25m  1:25.44 
32  Sarah Wallin  2000  AH9800  GÄVLE SS    25m  1:18.05 
15  Alice Palmkvist  2000  AE9200  ELFSBORG    25m  1:20.11 
188  Maja Jansson  2000  AQ3200  LUDVIKA SS    25m  1:25.64 
92  Nora Laine  2000  AP8400  KÖPINGS SS    25m  1:27.51 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  02 februari 2013 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner