2019-07-16   20:36:00
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 32
Heatlista 
 
  Tävling  NUSS Yngre (25m)    Utskriftsdatum  02 februari 2013   
  Tävlingsort  Västerås    Utskriftstid  12:31   
  Arrangör  Västerås Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  02 februari 2013         
 
 
 
Gren 32, 50m Fjärilsim FL 11  Finaler (5) 
NR: Frida Berggren 1994 VästeråsSS 00:34.39 år 2005 
 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
387  Tilde Marjetta-Olsson  2002  AF3602  SOLSTA    25m  51.12 
368  Cornelia Johansson  2003  AF1803  ÖSA    25m  50.51 
445  Alicia Momats  2003  ae8803  ÖSA    25m  49.56 
189  Anna Krysén  2003  AC2403  LUDVIKA SS    25m  50.21 
211  Saga Janzén  2002  AB9802  MASS    25m  50.55 
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
59  Matilda Ek  2002  AG5202  KARLSKO SF    25m  48.94 
148  Wilma Holmertz  2003  AD1803  LASS    25m  48.55 
86  Isabelle Rydahl  2003  AC0203  KARLSTAD    25m  48.31 
338  Sofia Båvenäs  2002  AD9802  VÄSTERÅS    25m  47.50 
347  Julia Holmberg  2002  AE4402  VÄSTERÅS    25m  48.18 
217  Magdalena Petersson  2002  AA6602  MASS    25m  48.49 
296  Matilda Lantz  2002  AP6802  UPSALA S    25m  48.67 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
53  Nadija Sabic  2002  AI7802  JÖNKÖPING    25m  47.37 
112  Elsa Wahlbeck  2002  AM4202  SK LAXEN    25m  46.84 
35  Clara Florén  2002  AL6202  HARNÄS SKU    25m  46.54 
96  Nathalie Barrington  2002  AY9202  SK LAXEN    25m  44.90 
390  Maja Eriksson  2002  AM6602  SK STRÄNGN    25m  45.71 
151  Felicia Järvikari  2002  AH9802  LASS    25m  46.80 
358  Lina Rehnman  2002  AZ4802  VÄSTERÅS    25m  47.01 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
132  Jennifer Titus  2002  AG5402  LINDESBERG    25m  44.72 
389  Saga Bäckström  2002  AD9202  SK STRÄNGN    25m  44.12 
57  Stina Andersson  2002  AG2202  KARLSKO SF    25m  42.78 
408  Elsa Jansson  2002  AB7202  NAUTILUS    25m  41.50 
104  Emilia Karlberg  2002  AM0602  SK LAXEN    25m  41.90 
46  Tilda Lindström  2002  AC0602  JÖNKÖPING    50m  43.42 
107  Petronella Ottosson  2002  AN8802  SK LAXEN    25m  44.46 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
130  Miriam Langarap  2002  AM3602  LINDESBERG    25m  40.51 
105  Tilde Morin  2002  AM5202  SK LAXEN    25m  39.69 
242  Annie Hegmegi  2003  AA1403  NÄSSJÖ    25m  38.65 
117  Mellie Wijk  2002  AM1602  SK LAXEN    25m  37.31 
288  Elsa Berg  2002  AG7202  SÖDERHAMN    25m  37.41 
282  Linn Suchomel  2003  AD2203  SKÖVDE SS    25m  39.39 
274  Anna Westborg  2002  AE0402  SKURU IK    25m  39.75 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  02 februari 2013 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  12:31 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner