2019-05-22   01:11:58
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 29
Heatlista 
 
  Tävling  NUSS Yngre (25m)    Utskriftsdatum  02 februari 2013   
  Tävlingsort  Västerås    Utskriftstid  12:31   
  Arrangör  Västerås Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  02 februari 2013         
 
 
 
Gren 29, 100m Frisim Po 11  Finaler (4) 
NR: Linus Junefelt 1992 Jönköpings 01:05.15 år 2003 
 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
315  Jesper Granath  2002  AM5902  WISBY SS    25m  1:35.74 
266  Hugo Lindskog  2002  AG8102  SKURU IK    25m  1:34.57 
99  Finn Gaudenz  2002  AL9502  SK LAXEN    25m  1:33.66 
42  William Ekström  2002  AC5902  JÖNKÖPING    25m  1:31.78 
259  Johan Allberg  2002  AH7502  SKURU IK    25m  1:32.29 
168  Ruben Staaf  2002  AI2702  LASS    25m  1:33.93 
65  Victor Lübeck  2002  AG9302  KARLSKO SF    25m  1:34.73 

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
219  Oscar Sjöström  2003  AA2103  MASS    25m  1:31.67 
302  Mikael Söderberg  2003  AA9303  UPSALA S    25m  1:30.70 
268  Morgan Malmfors  2002  AJ6702  SKURU IK    25m  1:29.55 
51  Eldin Nukovic  2002  AE5102  JÖNKÖPING    25m  1:29.03 
28  Carl Hansson  2003  AE9703  GÄVLE SS    25m  1:29.47 
234  Vilhelm Ericsson  2002  AH4102  NKK    25m  1:29.90 
395  Eric Malmquist  2003  AC1703  SK STRÄNGN    25m  1:30.99 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
365  Simon Baastad  2002  AC2102  ÖSA    25m  1:28.00 
52  Patrik Petkoczi  2002  AG3702  JÖNKÖPING    25m  1:27.47 
262  Oliver Heras Cordon  2002  AI7702  SKURU IK    25m  1:26.28 
260  Anton Bertilsson Palm  2002  AG4102  SKURU IK    25m  1:25.91 
50  Tim Nilsson  2002  AE4102  JÖNKÖPING    25m  1:26.14 
223  Kevin Tan  2002  AD1102  MASS    25m  1:26.40 
214  Ludwig Lundborg  2002  AJ7702  MASS    25m  1:27.80 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
386  Nicolai Marjetta-Olsson  2002  AB0702  SOLSTA    25m  1:25.62 
425  Oskar Gustafson  2002  AE1302  UDDEVALLA    25m  1:23.32 
113  Hugo Vaide  2003  AD8903  SK LAXEN    25m  1:20.27 
101  Julius Gustavsson  2002  AD0102  SK LAXEN    25m  1:15.03 
36  Daniel Agestav  2002  AB7102  JÖNKÖPING    25m  1:20.12 
77  Milos Jovancic  2002  AH1302  KARLSTAD    25m  1:21.05 
230  John Brolin  2002  AB6302  NKK    25m  1:24.63 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  02 februari 2013 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  12:31 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner