Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
24.11. Lauantaiaamu
Laji 9, T11,12 100m Rintauinti |
T12 LRIKM-ennätys Jenna Laukkanen, KaUS, 1:15,43 2007 |
T11 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 1:18,57 2004 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kalenius Lyydia | 2000 | Cetus | 00A252 | 25 m | 1:23.45 | 1:23.45 | |
2 | Wahlstedt Veronica | 2000 | SGR | 00A175 | 25 m | 1:25.84 | 1:25.84 | |
3 | Kangas-Kärki Henni | 2000 | Cetus | 00A462 | 50 m | 1:29.43 | 1:26.43 | |
4 | Flyckt Emilia | 2001 | Cetus | 01A649 | 25 m | 1:27.45 | 1:27.45 | |
5 | Egorova Ksenia | 2000 | ORCA | 00A664 | 50 m | 1:30.76 | 1:27.76 | |
6 | Kotiranta Emma | 2001 | Cetus | 01A087 | 25 m | 1:28.57 | 1:28.57 | |
7 | Jalonen Amanda | 2000 | Gladius | 00A240 | 25 m | 1:31.28 | 1:31.28 | |
8 | Öster Elina | 2000 | HSS | 00A210 | 50 m | 1:34.35 | 1:31.35 | |
9 | Kuusniemi-Fishwick Millie | 2000 | HSS | 00A428 | 25 m | 1:33.03 | 1:33.03 | |
10 | Korolainen Daniela | 2001 | Cetus | 01A562 | 25 m | 1:34.30 | 1:34.30 | |
11 | Luukka Anna | 2000 | ORCA | 00A316 | 25 m | 1:34.39 | 1:34.39 | |
12 | Ketola Erika | 2000 | HSS | 00A124 | 25 m | 1:34.44 | 1:34.44 | |
13 | Bengts Myra | 2000 | Cetus | 00A874 | 25 m | 1:35.36 | 1:35.36 | |
14 | Vartiainen Alexandra | 2001 | HSS | 01A437 | 25 m | 1:35.36 | 1:35.36 | |
15 | Salokorpi Siiri | 2000 | Cetus | 00A268 | 25 m | 1:35.63 | 1:35.63 | |
16 | Nyström Ada | 2001 | BS-PU | 01A572 | 25 m | 1:35.93 | 1:35.93 | |
17 | Kapanen Alexandra | 2000 | Cetus | 00A818 | 50 m | 1:40.74 | 1:37.74 | |
18 | Belozjorova Diana | 2000 | ORCA | 00A887 | 25 m | 1:38.09 | 1:38.09 | |
19 | Al Ouatiq Samiira | 2000 | Cetus | 00A540 | 25 m | 1:38.21 | 1:38.21 | |
20 | Tietz Annika | 2001 | HTU | 01A200 | 25 m | 1:40.25 | 1:40.25 | |
21 | James Gemma | 2000 | HSS | 00A422 | 25 m | 1:41.59 | 1:41.59 | |
22 | Klemola Minna | 2000 | ORCA | 00A921 | 25 m | 1:42.88 | 1:42.88 | |
23 | Harle Hilda | 2001 | ORCA | 01A280 | 25 m | 1:43.11 | 1:43.11 | |
24 | Tempakka Roosa-Maria | 2000 | SGR | 00A361 | 25 m | 1:43.17 | 1:43.17 | |
25 | Saarikivi Linnea | 2000 | Cetus | 00A779 | 25 m | 1:43.54 | 1:43.54 | |
26 | Rantanen Jenni | 2001 | HTU | 01A324 | 25 m | 1:43.86 | 1:43.86 | |
27 | Medarhri Nadine | 2000 | HTU | 00A744 | 25 m | 1:44.04 | 1:44.04 | |
28 | Peltola Anna-Maria | 2001 | HaUS | 01A427 | 25 m | 1:44.39 | 1:44.39 | |
29 | Rapinoja Amanda | 2001 | Cetus | 01A463 | 25 m | 1:44.69 | 1:44.69 | |
30 | Lammivaara Olivia | 2001 | SGR | 01A868 | 25 m | 1:45.03 | 1:45.03 | |
31 | Hatunen Anna | 2000 | BS-PU | 00A827 | 25 m | 1:45.29 | 1:45.29 | |
32 | Tolvanen Sanna | 2000 | ORCA | 00A047 | 50 m | 1:48.48 | 1:45.48 | |
33 | Laaksonen Wenla | 2001 | BS-PU | 01A909 | 25 m | 1:47.82 | 1:47.82 | |
34 | Lehtinen Aino | 2001 | Cetus | 01A330 | 50 m | 1:52.49 | 1:49.49 | |
35 | Puolakka Sara | 2001 | Cetus | 01A557 | 25 m | 1:49.58 | 1:49.58 | |
36 | Aumo Isabella | 2001 | BS-PU | 01A543 | 25 m | 1:50.27 | 1:50.27 | |
37 | Holmström Nadira | 2001 | HSS | 01A191 | 25 m | 1:50.50 | 1:50.50 | |
38 | Pajari Aino | 2001 | BS-PU | 01A278 | 25 m | 1:52.13 | 1:52.13 | |
39 | Ahola Iida | 2001 | HU | 01A849 | 50 m | 1:56.73 | 1:53.73 | |
40 | Härkönen Kirsti | 2001 | SGR | 01A039 | 25 m | 1:53.79 | 1:53.79 | |
41 | Helanne Daniela | 2000 | BS-PU | 00A544 | 25 m | 1:53.80 | 1:53.80 | |
42 | Pohjala Aada | 2001 | BS-PU | 01A766 | 25 m | 1:55.08 | 1:55.08 | |
43 | Rantanen Lilli | 2000 | HTU | 00A508 | 25 m | 1:56.03 | 1:56.03 | |
44 | Pohjanheimo Venla | 2000 | HSS | 00A910 | 25 m | 1:56.25 | 1:56.25 | |
45 | Mickelsson Anita | 2001 | ORCA | 01A768 | 50 m | 2:00.07 | 1:57.07 | |
46 | Tervonen Lumi | 2001 | Cetus | 01A751 | 25 m | 1:58.87 | 1:58.87 | |
47 | Ketola Anna | 2001 | HTU | 01A704 | 25 m | 1:59.46 | 1:59.46 | |
48 | Vuorinen Kiira | 2001 | BS-PU | 01A951 | 25 m | 1:59.83 | 1:59.83 | |
49 | Riihinen Ronja | 2000 | Cetus | 00A801 | 25 m | 2:07.58 | 2:07.58 | |
50 | Rönkkö Susanna | 2001 | Cetus | 01A913 | 25 m | |||
51 | Kuhta Teresa | 2000 | SGR | 00A875 | 25 m | |||
52 | Työläjärvi Elsa | 2001 | HU | 01A691 | 25 m | |||
53 | Tepponen Sarah Adeline | 2001 | HU | 01A897 | 25 m | |||
54 | Ojala Meri | 2000 | HU | 00A737 | 25 m | |||
55 | Heino Anni | 2000 | HU | 00B089 | 25 m | |||
56 | Halme Vilja | 2001 | HTU | 01A593 | 25 m | |||
57 | Ylikarjula Mette | 2001 | HTU | 01A893 | 25 m | |||
58 | Hätönen Sara | 2001 | Cetus | 01A668 | 25 m | |||
59 | Walther Wilma | 2001 | HTU | 01A522 | 25 m | |||
60 | Taberman Sara | 2001 | Cetus | 01A321 | 25 m | |||
61 | Palomäki Sofia | 2001 | Cetus | 01A559 | 25 m | |||
62 | Surakka Jenni | 2000 | Cetus | 00A953 | 25 m | |||
63 | Sirola Alexandra | 2001 | Cetus | 01A534 | 25 m | |||
64 | Ohvo Nelli | 2001 | Cetus | 01A937 | 25 m | |||
65 | Bentlib Mariam | 2001 | HSS | 01A816 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.19.04 | Tulostuspäivämäärä | 21 marraskuu 2012 |
Lisenssinhaltija: CETUS | Tulostusaika | 10:30 |