Program för Höstsimiaden Åkersberga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Höstsimiaden |
|
Utskriftsdatum |
24 november 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Åkersberga |
|
Utskriftstid |
08:23 |
|
|
Arrangör |
Stockholms simförbund & Åkersberga |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 november 2012 |
|
|
|
|
Gren 1, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
336 |
1 |
Thea Moreau |
2000 |
BK4600 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
333 |
2 |
Ida Lagerlöf |
2000 |
AH9600 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:42.96 |
433 |
3 |
Sofia Nilsson-Godoy |
2000 |
AX2800 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:40.80 |
173 |
4 |
Amanda Gunnarsson-Jonsson |
2000 |
AC4800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:42.69 |
397 |
5 |
Mathilda Bärnau |
2000 |
AL6400 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:43.74 |
431 |
6 |
Sirma Meydan |
2000 |
BG4600 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
85 |
1 |
Vera Bodén |
2000 |
AT5200 |
DANDERYD |
|
25m |
1:39.00 |
84 |
2 |
Alice Casserfelt |
2000 |
AT4200 |
DANDERYD |
|
25m |
1:36.27 |
104 |
3 |
Ylwali Häggblad |
2000 |
AB2600 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:33.85 |
245 |
4 |
Amanda Malmsten |
2000 |
AT8600 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:34.44 |
412 |
5 |
Moa Fröberg |
2000 |
BE7400 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:38.19 |
155 |
6 |
Suzan Afshar |
2000 |
BA1400 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:39.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
354 |
1 |
Karolina Willberg |
2000 |
AH6800 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:32.73 |
347 |
2 |
Gunnel Sköld |
2000 |
BB9600 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:31.75 |
246 |
3 |
Mikaela Samuelsson |
2000 |
AT6600 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:30.15 |
83 |
4 |
Sophia Rosenqvist |
2000 |
BA7200 |
DANDERYD |
|
25m |
1:30.75 |
437 |
5 |
Moa Nygren |
2000 |
AL6500 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:32.06 |
129 |
6 |
Emilia Österberg |
2000 |
AU4200 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:33.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
82 |
1 |
Manjiri Bhat |
2000 |
AI4600 |
DANDERYD |
|
25m |
1:26.52 |
402 |
2 |
Tara Ebrahimi |
2000 |
AO4600 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:25.59 |
329 |
3 |
Jenny Jonsson |
2000 |
AF6400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:25.37 |
111 |
4 |
Elin Konvicka |
2000 |
AC3800 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:25.38 |
185 |
5 |
Linneá Larsson |
2000 |
AR3600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:25.64 |
387 |
6 |
Astrid Albertsson |
2000 |
AF5400 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:28.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
184 |
1 |
Cassandra Larsson |
2000 |
AR5600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:23.66 |
318 |
2 |
Julia Franks |
2000 |
AR5400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:23.41 |
372 |
3 |
Sofia Kolokythas |
2000 |
AC1600 |
TUREBERG |
|
25m |
1:23.25 |
315 |
4 |
Liv Falk |
2000 |
AI3400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:23.30 |
118 |
5 |
Tilda Rekola-Weckström |
2000 |
AI6400 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:23.46 |
206 |
6 |
Elin Södersten |
2000 |
AI5800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:24.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
376 |
1 |
Olivia Stille |
2000 |
AJ7600 |
TUREBERG |
|
25m |
1:22.47 |
166 |
2 |
Cornelia Eklund |
2000 |
AC1800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:18.01 |
350 |
3 |
Amanda Strömdahl |
2000 |
AL7400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:14.44 |
328 |
4 |
Cornelia Jerresand |
2000 |
AG6800 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:18.01 |
189 |
5 |
Tilde Levander |
2000 |
AI7600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:19.47 |
86 |
6 |
Elin Ahnfelt |
2000 |
AR2600 |
DANDERYD |
|
25m |
1:22.54 |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 |
Utskriftsdatum |
24 november 2012 |
Licensierad till: Åkersberga Simsällskap |
Utskriftstid |
08:23 |
|