2019-03-18   17:05:39
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Barracuda Race

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

50_S
Gren 50, 50m Bröstsim Herrar D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
788  Hvas Tomoe Zenimoto  2000  Bærum    25 m  35.78   
679  Fedorcsak Adam  2001  Oslo IL    25 m  37.81   
499  Steindl Anton  2000  HVETLANDA  AB2900  25 m  38.12   
460  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  38.65   
816  Waale Eirik  2000  Bærum    25 m  39.47   
670  Toth Patrick  2000  Lambertset    25 m  40.25   
723  Hyvönen Elias  2000  ALINGSÅS  AA7700  25 m  40.40   
467  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  25 m  42.47   
737  Wollersjö David  2000  ALINGSÅS  AD1900  25 m  43.12   
10  674  Aasheim Martin  2000  Lambertset    25 m  43.14   
11  141  Vondrak Robin  2001  GÖTEBORG  AR1301  25 m  43.29   
12  535  Östervall Thomas  2000  ÅKERSBERGA  AD3100  25 m  43.37   
13  666  Rosmo Julius  2001  Lambertset    25 m  43.47   
14  135  Söderberg Nicolas  2001  GÖTEBORG  AK6701  25 m  43.53   
15  720  Edvardsson Albin  2000  ALINGSÅS  AN1300  50 m  44.25   
16  54  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  44.31   
17  597  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  44.55   
18  601  Ström Max  2000  UDDEVALLA  AK2300  25 m  45.07   
19  688  Sauthon Teo  2000  Oslo IL    25 m  45.41   
20  34  Koufakis Alexander  2000  BOTK-RÖNN  AM8100  25 m  45.56   
21  622  Storberg Erik  2000  FALKENBERG  AK1300  25 m  45.74   
22  125  Phu Alex  2000  GÖTEBORG  AP6700  50 m  46.18   
23  334  Börjesson Markus  2001  S 77  AE5101  25 m  46.34   
24  510  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  46.38   
25  735  Vandija Alexander  2000  ALINGSÅS  AL5900  25 m  46.63   
26  419  Olsson Erik  2000  SK 1970  AI5700  25 m  46.71   
27  151  Niklasson Ted  2001  KARLSBORG  AD4701  25 m  46.76   
28  687  Spilde Alexander Salguero  2000  Oslo IL    25 m  47.18   
29  150  Molin Jesper  2001  KARLSBORG  AN3701  25 m  47.32   
30  508  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  47.47   
31  663  Ouren Magnus  2000  Lambertset    25 m  47.71   
32  651  Arnestad Henrik Brønner  2000  Lambertset    25 m  47.78   
33  450  Dahlgren Hampus  2001  VARBERG  AG7501  25 m  47.90   
34  328  Kromnow Erik  2001  RONNEBY SS  AL9701  25 m  48.35   
35  793  Lia Nicholas  2001  Bærum    25 m  48.66   
36  130  Selin David  2001  GÖTEBORG  AK3701  25 m  48.68   
37  129  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  25 m  48.77   
38  107  Jigrup Eric  2000  GÖTEBORG  AU7700  25 m  48.81   
39  446  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m  49.41   
40  721  Eliasson Oscar  2001  ALINGSÅS  AI9301  25 m  49.66   
41  786  Førsund Mathias Gundersen  2000  Bærum    25 m  49.66   
42  184  Dauvergne Vincent  2000  KUNGSBACKA  AU2700  25 m  49.96   
43  625  de Paaz Edwin  2001  GÖTEBORG  AO9301  25 m  49.99   
44  207  Lidberg Elias  2000  KUNGSBACKA  AR1300  25 m  50.33   
45  372  Karlsson Gustav  2000  S 02  AG0300  25 m  50.88   
46  353  Cvjetkovic Marko  2000  S 02  AQ8900  25 m  51.34   
47  395  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  25 m  51.89   
48  599  Simonsson Jesper  2000  UDDEVALLA  AN5900  25 m  52.14   
49  160  Marjanovic Edwin  2001  KARLSHAMN  AB4101  25 m  53.08   
50  587  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  53.13   
51  388  Rydén Tobias  2001  S 02  AG0101  25 m  53.53   
52  346  Bengtsson Hampus  2000  S 02  AT7700  25 m  53.89   
53  727  Ryberg Kristoffer  2002  ALINGSÅS  AD2102  25 m  54.95   
54  53  Olsson Hugo  2002  ELFSBORG  AB5502  25 m  55.16   
55  364  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m  55.32   
56  456  Huldén Pelle  2002  VARBERG  AE8302  50 m  55.60   
57  621  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  AK5502  25 m  55.84   
58  348  Berger Jacob  2002  S 02  AB3502  25 m  55.86   
59  356  Diep Ivan  2001  S 02  AN3901  25 m  55.93   
60  736  Vandija Christoffer  2002  ALINGSÅS  AB2902  25 m  56.46   
61  730  Stenberg Vilgot  2001  ALINGSÅS  AE9301  25 m  56.92   
62  646  Melberg Christer  2001  Haldens SK    25 m  1:00.10   
63  128  Rättgård Einar  2000  GÖTEBORG  AQ4500  25 m  1:00.48   
64  455  Huldén Hugo  2004  VARBERG  AC4704  25 m     
65  355  Derik Andrej  2002  S 02  AK9302  25 m    RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  21 november 2012 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  00:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner