2019-03-26   01:17:55
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Barracuda Race

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 50
Heatlista 
 
  Tävling  Barracuda Race    Utskriftsdatum  01 december 2012   
  Tävlingsort  Göteborg    Utskriftstid  19:11   
  Arrangör  SK S02         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  01 december 2012         
 
 
 
Gren 50, 50m Bröstsim Herrar D  Finaler (8) 
Heat 1 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
455  Hugo Huldén  2004  AC4704  VARBERG    25m   
646  Christer Melberg  2001    Haldens SK    25m  1:00.10 
128  Einar Rättgård  2000  AQ4500  GÖTEBORG    25m  1:00.48 
               
               
               

 
Heat 2 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
736  Christoffer Vandija  2002  AB2902  ALINGSÅS    25m  56.46 
348  Jacob Berger  2002  AB3502  S 02    25m  55.86 
456  Pelle Huldén  2002  AE8302  VARBERG    50m  55.60 
621  Carl Storberg  2002  AK5502  FALKENBERG    25m  55.84 
356  Ivan Diep  2001  AN3901  S 02    25m  55.93 
730  Vilgot Stenberg  2001  AE9301  ALINGSÅS    25m  56.92 
               

 
Heat 3 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
727  Kristoffer Ryberg  2002  AD2102  ALINGSÅS    25m  54.95 
388  Tobias Rydén  2001  AG0101  S 02    25m  53.53 
599  Jesper Simonsson  2000  AN5900  UDDEVALLA    25m  52.14 
353  Marko Cvjetkovic  2000  AQ8900  S 02    25m  51.34 
395  Leo Vartoomian  2000  AJ1300  S 02    25m  51.89 
587  Oskar Gustafson  2002  AE1302  UDDEVALLA    25m  53.13 
346  Hampus Bengtsson  2000  AT7700  S 02    25m  53.89 
364  Karl Hallström  2000  AG9100  S 02    25m  55.32 

 
Heat 4 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
207  Elias Lidberg  2000  AR1300  KUNGSBACKA    25m  50.33 
184  Vincent Dauvergne  2000  AU2700  KUNGSBACKA    25m  49.96 
786  Mathias Gundersen Førsund  2000    Bærum    25m  49.66 
107  Eric Jigrup  2000  AU7700  GÖTEBORG    25m  48.81 
446  Jonatan Carlsson  2001  AJ6301  VARBERG    25m  49.41 
721  Oscar Eliasson  2001  AI9301  ALINGSÅS    25m  49.66 
625  Edwin de Paaz  2001  AO9301  GÖTEBORG    25m  49.99 
372  Gustav Karlsson  2000  AG0300  S 02    25m  50.88 

 
Heat 5 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
130  David Selin  2001  AK3701  GÖTEBORG    25m  48.68 
328  Erik Kromnow  2001  AL9701  RONNEBY SS    25m  48.35 
651  Henrik Brønner Arnestad  2000    LAMBERTSET    25m  47.78 
508  Robin Pettersson  2000  AD2500  VÄRNAMO SS    25m  47.47 
663  Magnus Ouren  2000    LAMBERTSET    25m  47.71 
450  Hampus Dahlgren  2001  AG7501  VARBERG    25m  47.90 
793  Nicholas Lia  2001    Bærum    25m  48.66 
129  William Segerdahl  2001  AI4301  GÖTEBORG    25m  48.77 

 
Heat 6 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
687  Alexander Salguero Spilde  2000    Oslo IL    25m  47.18 
419  Erik Olsson  2000  AI5700  SK 1970    25m  46.71 
510  Erik Stensson  2002  AC2902  VÄRNAMO SS    25m  46.38 
125  Alex Phu  2000  AP6700  GÖTEBORG    50m  46.18 
334  Markus Börjesson  2001  AE5101  S 77    25m  46.34 
735  Alexander Vandija  2000  AL5900  ALINGSÅS    25m  46.63 
151  Ted Niklasson  2001  AD4701  KARLSBORG    25m  46.76 
150  Jesper Molin  2001  AN3701  KARLSBORG    25m  47.32 

 
Heat 7 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
688  Teo Sauthon  2000    Oslo IL    25m  45.41 
54  Melker Olsson  2000  AC5100  ELFSBORG    25m  44.31 
666  Julius Rosmo  2001    LAMBERTSET    25m  43.47 
674  Martin Aasheim  2000    LAMBERTSET    25m  43.14 
141  Robin Vondrak  2001  AR1301  GÖTEBORG    25m  43.29 
720  Albin Edvardsson  2000  AN1300  ALINGSÅS    50m  44.25 
597  Oskar Robertsson  2000  AE6100  UDDEVALLA    25m  44.55 
622  Erik Storberg  2000  AK1300  FALKENBERG    25m  45.74 

 
Heat 8 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
467  Zacharias Olausson  2000  AG4700  VARBERG    25m  42.47 
670  Patrick Toth  2000    LAMBERTSET    25m  40.25 
460  Erik Josefson  2000  AG2500  VARBERG    25m  38.65 
788  Tomoe Zenimoto Hvas  2000    Bærum    25m  35.78 
499  Anton Steindl  2000  AB2900  HVETLANDA    25m  38.12 
816  Eirik Waale  2000    Bærum    25m  39.47 
723  Elias Hyvönen  2000  AA7700  ALINGSÅS    25m  40.40 
737  David Wollersjö  2000  AD1900  ALINGSÅS    25m  43.12 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  01 december 2012 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  19:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner