Startliste for Tureberg knatte cup 2012
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 15, 100 m frisim pojkar B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 449 | Annergren Fredrik | 2001 | TUREBERG | AC8301 | 25 m | 1:15.89 | |
2 | 392 | Gaunitz Gustav | 2001 | SPÅRVÄGEN | AE3701 | 25 m | 1:17.32 | |
3 | 358 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | 1:18.75 | |
4 | 494 | Westberg Lucas | 2001 | TUREBERG | AA9501 | 25 m | 1:20.18 | |
5 | 514 | Mattsson William | 2004 | VÄSBY SS | AA1104 | 25 m | 1:23.16 | |
6 | 520 | Rengart Noah | 2002 | VÄSBY SS | AD1302 | 50 m | 1:23.20 | |
7 | 499 | Andersson Gustaf | 2002 | VÄSBY SS | AC2302 | 50 m | 1:23.56 | |
8 | 309 | Sandberg Simon | 2001 | ÅKERSBERGA | AH7701 | 25 m | 1:26.02 | |
9 | 526 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 1:26.48 | |
10 | 415 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 25 m | 1:26.68 | |
11 | 512 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 50 m | 1:28.37 | |
12 | 408 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 25 m | 1:28.88 | |
13 | 417 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 1:29.06 | |
14 | 523 | Sun John | 2002 | VÄSBY SS | AD4302 | 25 m | 1:32.47 | |
15 | 517 | Packwood Marcus | 2002 | VÄSBY SS | AD2302 | 25 m | 1:32.86 | |
16 | 518 | Parsa Arian | 2002 | VÄSBY SS | AD3302 | 25 m | 1:33.17 | |
17 | 367 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 1:33.21 | |
18 | 532 | O´malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 25 m | 1:35.39 | |
19 | 396 | Hallbäck Martin | 2001 | SPÅRVÄGEN | AP8101 | 25 m | 1:38.22 | |
20 | 382 | Clevö Oscar | 2001 | SPÅRVÄGEN | AQ9901 | 25 m | 1:39.15 | |
21 | 380 | Bernhardsson William | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI4702 | 50 m | 1:39.20 | |
22 | 357 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 1:41.00 | |
23 | 312 | Tikkanen Emil | 2002 | ÅKERSBERGA | AD2502 | 25 m | 1:41.19 | |
24 | 343 | Tvelin Jonah | 2001 | GUSTAVSBER | AQ5501 | 25 m | 1:57.22 | |
25 | 280 | Bergkvist Jesper | 2001 | ÅKERSBERGA | AN2501 | 25 m | 2:00.67 | |
26 | 271 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | DANDERYD | AM1302 | 25 m | ||
27 | 290 | Imhäuser Simon | 2002 | ÅKERSBERGA | AD6102 | 25 m | ||
28 | 292 | Jagt Emil | 2012 | ÅKERSBERGA | AA0112 | 25 m | ||
29 | 293 | Jederström Isak | 2002 | ÅKERSBERGA | AD0502 | 25 m | ||
30 | 295 | Kjellberg David | 2003 | ÅKERSBERGA | AA4103 | 25 m | ||
31 | 316 | Westmoreland Timothy | 2002 | ÅKERSBERGA | AD4102 | 25 m | ||
32 | 318 | Wikner Hampus | 2002 | ÅKERSBERGA | AD3502 | 25 m | ||
33 | 329 | Gihl Anton | 2001 | GUSTAVSBER | AK7101 | 25 m | ||
34 | 473 | Källström Ivar | 2001 | TUREBERG | AC8701 | 25 m | ||
35 | 479 | Nordin Isak | 2001 | TUREBERG | AK3501 | 25 m | ||
36 | 486 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 25 m | ||
37 | 502 | Böschen Isac | 2002 | VÄSBY SS | AF3102 | 25 m | ||
38 | 507 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.20.00 | Utskriftsdatum | 01 november 2012 |
Licensierad till: Turebergs Simklubb | Utskriftstid | 14:25 |