Program för Tureberg knatte cup 2012
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 24
|
Tävling |
Tureberg knatte cup 2012 |
|
Utskriftsdatum |
10 november 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Sollentuna |
|
Utskriftstid |
15:33 |
|
|
Arrangör |
Turebergs simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 november 2012 |
|
|
|
|
Gren 24, 50 m bröstsim flickor A |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
414 |
2 |
Michaela Lindström |
2000 |
BM1800 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
424 |
3 |
Tove Rydén |
1999 |
BP5699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
334 |
4 |
Emmelie Jansson |
1999 |
BQ5499 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
311 |
5 |
Frida Stolt Rehnström |
2000 |
BA4200 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
338 |
6 |
Réka Boglárka (bogi) Nagy |
1999 |
BQ4499 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
386 |
7 |
Wilma Ekwall |
1999 |
BP7299 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
342 |
1 |
Natasha Träger |
1999 |
BM1499 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
288 |
2 |
Emelie Högström |
1999 |
AR5299 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:08.26 |
418 |
3 |
Mathilda Norlander |
1999 |
BO2299 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
55.24 |
387 |
4 |
Rebecca Elgh |
1999 |
BL0499 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
52.46 |
270 |
5 |
Vera Bodén |
2000 |
AT5200 |
DANDERYD |
|
25m |
52.65 |
328 |
6 |
Malin Bäckström |
2000 |
BI5600 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:04.06 |
432 |
7 |
Louise Törnblom |
2000 |
BM3800 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
428 |
1 |
Linda Svensson |
2000 |
AR8200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
52.28 |
379 |
2 |
Leia Berhanu |
2000 |
BI8600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
49.38 |
485 |
3 |
Lovisa Sterner |
1999 |
AP7599 |
TUREBERG |
|
25m |
48.87 |
516 |
4 |
Sofia Nilsson-Godoy |
2000 |
AX2800 |
VÄSBY SS |
|
25m |
48.43 |
406 |
5 |
Cajsa-Lisa Jansson |
1999 |
BK6499 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
48.53 |
421 |
6 |
Astrid Onno |
2000 |
BA5600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
49.25 |
429 |
7 |
Amanda Sörensen |
1999 |
BI0899 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
50.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
267 |
1 |
Alice Casserfelt |
2000 |
AT4200 |
DANDERYD |
|
25m |
48.32 |
411 |
2 |
Maike Kuhlins |
2000 |
BA1600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
46.92 |
377 |
3 |
Julia Augustsson |
2000 |
BC9200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
45.80 |
394 |
4 |
Wilma Hagmansson |
1999 |
AR3899 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
45.26 |
363 |
5 |
Klara Sjödell |
2000 |
BE9800 |
SKK |
|
25m |
45.65 |
463 |
6 |
Alma Holmberg |
1999 |
AX4499 |
TUREBERG |
|
25m |
46.07 |
389 |
7 |
Paulina Erfelt |
2000 |
BE8200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
48.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
268 |
1 |
Elin Ahnfelt |
2000 |
AR2600 |
DANDERYD |
|
25m |
44.60 |
448 |
2 |
Josephine Andreasson |
1999 |
AP7299 |
TUREBERG |
|
25m |
44.08 |
422 |
3 |
Sandra Pernkrans |
1999 |
BB0299 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
43.03 |
498 |
4 |
Astrid Albertsson |
2000 |
AF5400 |
VÄSBY SS |
|
25m |
41.82 |
511 |
5 |
Ellinor Lantz |
1999 |
AK6299 |
VÄSBY SS |
|
25m |
42.00 |
402 |
6 |
Jennifer Hjälm-Gerle |
1999 |
BI1699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
43.18 |
487 |
7 |
Olivia Stille |
2000 |
AJ7600 |
TUREBERG |
|
25m |
44.43 |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 |
Utskriftsdatum |
10 november 2012 |
Licensierad till: IC Control SE |
Utskriftstid |
15:33 |
|