Program för Höstsimiaden 2012
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 33
|
Tävling |
Höstsimiaden |
|
Utskriftsdatum |
25 november 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Osby |
|
Utskriftstid |
14:58 |
|
|
Arrangör |
Osby Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 november 2012 |
|
|
|
|
Gren 33, 50m Bröstsim Damer 9 oy |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
161 |
2 |
Vera Hardö |
2004 |
|
OSBY SS |
|
25m |
|
170 |
3 |
Thea Larsson |
2004 |
|
OSBY SS |
|
25m |
|
167 |
4 |
Lovisa Håkansson |
2005 |
|
OSBY SS |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
119 |
1 |
Frida Pekberg |
2004 |
|
ÄNGELHOLM |
|
25m |
|
16 |
2 |
Nikki Nordlander |
2004 |
AG5204 |
SS DELFIN |
|
25m |
|
151 |
3 |
Mya Carlsson |
2004 |
|
OSBY SS |
|
25m |
|
87 |
4 |
Kim Olsson |
2004 |
AH2404 |
RONNEBY SS |
|
25m |
|
10 |
5 |
Amanda Marken |
2004 |
AC0604 |
SS DELFIN |
|
25m |
|
101 |
6 |
Louise Harmsund |
2003 |
|
ÄNGELHOLM |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
22 |
1 |
Melinda Sjöblom |
2003 |
AI5203 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:21.17 |
15 |
2 |
Jennifer Nilsson |
2003 |
AC3803 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:08.56 |
156 |
3 |
Moa Engström |
2003 |
|
OSBY SS |
|
25m |
1:06.91 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
149 |
5 |
Tova Borg |
2003 |
|
OSBY SS |
|
25m |
1:08.93 |
183 |
6 |
Tilda Svensson |
2003 |
|
OSBY SS |
|
25m |
1:23.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
160 |
1 |
Angelica Gomez Gomez |
2003 |
|
OSBY SS |
|
25m |
1:05.32 |
34 |
2 |
Elinor Henriksson |
2003 |
AC6803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:04.67 |
56 |
3 |
Emilia Sandell |
2003 |
AF2403 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:02.83 |
174 |
4 |
Maja Olofsson |
2004 |
|
OSBY SS |
|
25m |
1:03.03 |
1 |
5 |
Lova Ahlgren |
2003 |
AC3603 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:04.76 |
168 |
6 |
Felicia Karlsson |
2003 |
|
OSBY SS |
|
25m |
1:06.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
68 |
1 |
Tania Mörck |
2003 |
AL0603 |
S 71 |
|
25m |
58.07 |
13 |
2 |
Astrid Nilsson |
2004 |
AA3604 |
SS DELFIN |
|
25m |
56.66 |
134 |
3 |
Annie Thulin |
2003 |
AK1803 |
KSLS |
|
25m |
56.23 |
39 |
4 |
Tuva Pålsson |
2003 |
AC8803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
56.58 |
30 |
5 |
Hannah Bondeson |
2003 |
AE9603 |
KARLSKRONA |
|
25m |
57.54 |
137 |
6 |
Tuva Edvinsson |
2004 |
AB7604 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:00.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
38 |
1 |
Sarah Petersson |
2003 |
AC7803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
53.17 |
71 |
2 |
Wilma Nilsson |
2004 |
AB0804 |
S 71 |
|
25m |
51.52 |
184 |
3 |
Alma Torkelsson |
2003 |
AE5603 |
OSBY SS |
|
25m |
47.62 |
150 |
4 |
Julia Brageman |
2003 |
|
OSBY SS |
|
25m |
49.01 |
102 |
5 |
Ebba Hellzén |
2003 |
AE3603 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
52.78 |
19 |
6 |
Astrid Persson |
2003 |
AB9203 |
SS DELFIN |
|
25m |
56.06 |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 |
Utskriftsdatum |
25 november 2012 |
Licensierad till: Osby Simsällskap |
Utskriftstid |
14:58 |
|