Startliste for Regionsmesterskaber Nordsjælland gr. 2 + 3
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 7
|
Stævne navn |
RÅM Gr 2 & 3 |
|
Udskriftsdato |
03 november 2012 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
09:40 |
|
|
Arrangør |
Region Nordsjælland |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
03 november 2012 |
|
|
|
|
Løb 7, 200m Rygsvømning Damer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
133 |
2 |
Katrine Buhl Schrøder |
2002 |
0236AA |
ALLERØD |
|
25m |
4:11.19 |
248 |
3 |
Natalie Clara Petersen |
2002 |
0296AB |
GENTOFTE |
|
25m |
3:58.92 |
136 |
4 |
Amalie Sindahl |
2002 |
0298AG |
ALLERØD |
|
25m |
4:09.81 |
86 |
5 |
Klara Persson |
2002 |
0234AN |
FARUM |
|
50m |
4:37.21 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
90 |
1 |
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
0258AI |
FARUM |
|
50m |
3:55.41 |
231 |
2 |
Emilie Holst Lange |
2002 |
0218AL |
GENTOFTE |
|
25m |
3:50.02 |
83 |
3 |
Aparjita Michaelsen |
2001 |
0132AL |
FARUM |
|
50m |
3:48.47 |
255 |
4 |
Benedikte Lin Soja |
2002 |
0286AB |
GENTOFTE |
|
25m |
3:49.62 |
375 |
5 |
Ida W. Hall |
2002 |
0236AG |
HILLERØD |
|
25m |
3:54.95 |
81 |
6 |
Mia Krüger |
2002 |
0224AG |
FARUM |
|
50m |
3:55.93 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
87 |
1 |
Carolina Sahl Rasmussen |
2001 |
0126AB |
FARUM |
|
25m |
3:34.09 |
289 |
2 |
Anna Lindholm |
2001 |
0192AR |
SØLLERØD |
|
25m |
3:24.95 |
12 |
3 |
Mikkeline Mentz |
2001 |
0122AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
3:17.83 |
11 |
4 |
Julie Ludvig |
2001 |
0124AR |
HOLBÆK |
|
25m |
3:23.69 |
118 |
5 |
Ann Sophie Bill |
2001 |
0184AM |
ALLERØD |
|
25m |
3:31.53 |
283 |
6 |
Cecilia Høgenhaug |
2001 |
0134AJ |
SØLLERØD |
|
25m |
3:35.10 |
|
|
Heat 4 (6) (10 år og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
315 |
2 |
Ingrid Lindemann |
2003 |
0312AE |
BIRKERØD |
|
25m |
4:25.00 |
379 |
3 |
Anna Haugsted Pihl |
2003 |
0384AA |
HILLERØD |
|
25m |
3:14.27 |
345 |
4 |
Lærke Schelde-Mollerup |
2003 |
0358AB |
FR.SUND |
|
25m |
3:39.58 |
211 |
5 |
Mathilde Skjøth-Rasmussen |
2003 |
0352AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
4:49.23 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
3 |
1 |
Kristhine Andersen |
2002 |
0296AA |
HOLBÆK |
|
25m |
3:29.41 |
384 |
2 |
Matilde Weibel |
2002 |
0244AC |
HILLERØD |
|
25m |
3:19.49 |
307 |
3 |
Anne Føyn |
2002 |
0282AF |
BIRKERØD |
|
25m |
3:04.39 |
138 |
4 |
Julie Stampe |
2002 |
0276AB |
ALLERØD |
|
50m |
3:11.13 |
326 |
5 |
Rikke Ross |
2002 |
0216AC |
BIRKERØD |
|
25m |
3:23.37 |
74 |
6 |
Emma Eistrup Crow |
2002 |
0224AI |
FARUM |
|
25m |
3:43.49 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
209 |
1 |
Frida Schledermann |
2001 |
0194AF |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:05.01 |
230 |
2 |
Nanna Munch Kjøller |
2001 |
0106AG |
GENTOFTE |
|
25m |
3:00.05 |
242 |
3 |
Mathilde Nielsen |
2001 |
0118AD |
GENTOFTE |
|
25m |
2:43.66 |
305 |
4 |
Camille Erichsen |
2001 |
0192AC |
BIRKERØD |
|
50m |
2:46.76 |
327 |
5 |
Olivia Iris Ryding |
2001 |
0136AD |
BIRKERØD |
|
25m |
3:00.88 |
372 |
6 |
Emma Brogaard |
2001 |
0134AM |
HILLERØD |
|
25m |
3:06.43 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 |
Udskriftsdato |
03 november 2012 |
Licens til Sigma SwimBirkerød |
Udskriftstidspunkt |
09:40 |
|