Program for Regionsmesterskaber Nordsjælland gr. 2 + 3
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Lørdag
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
RÅM Gr 2 & 3 |
|
Udskriftsdato |
03 november 2012 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
09:40 |
|
|
Arrangør |
Region Nordsjælland |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
03 november 2012 |
|
|
|
|
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer |
Finaler (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
215 |
2 |
Barbara Blicher |
2003 |
0328AB |
GENTOFTE |
|
25m |
2:14.00 |
66 |
3 |
Sofie Lund-Scherbeck |
2003 |
|
VÆRLØSE |
|
25m |
2:10.42 |
299 |
4 |
Kajsa G. Christensen |
2004 |
0484AA |
BIRKERØD |
|
25m |
2:11.94 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
196 |
1 |
Elena Westmark Holm |
2003 |
0336AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:09.64 |
28 |
2 |
Amalie Schou |
2003 |
0394AC |
GLADSAXE |
|
25m |
2:05.86 |
67 |
3 |
Johanne Brown Marloth |
2003 |
|
VÆRLØSE |
|
25m |
2:05.44 |
362 |
4 |
Liva Buchholt Johansen |
2003 |
0306AA |
SLANGERUP |
|
25m |
2:05.61 |
316 |
5 |
Maria Lund |
2003 |
0334AH |
BIRKERØD |
|
25m |
2:08.89 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
165 |
1 |
Amanda Hietala |
2002 |
0204AK |
HELSINGØR |
|
25m |
1:59.92 |
159 |
2 |
Lærke Højsted Eriksen |
2002 |
0298AC |
HELSINGØR |
|
25m |
1:58.41 |
133 |
3 |
Katrine Buhl Schrøder |
2002 |
0236AA |
ALLERØD |
|
25m |
1:57.20 |
136 |
4 |
Amalie Sindahl |
2002 |
0298AG |
ALLERØD |
|
25m |
1:57.26 |
282 |
5 |
Sophie Gjelstrup |
2002 |
|
SØLLERØD |
|
25m |
1:58.91 |
27 |
6 |
Mia Rindshøj |
2003 |
0306AC |
GLADSAXE |
|
25m |
2:03.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
200 |
1 |
Emma Hjort Kaas |
2002 |
0278AE |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:55.18 |
79 |
2 |
Camilla Husegaard |
2002 |
0276AH |
FARUM |
|
25m |
1:52.91 |
155 |
3 |
Karla Louise Balle |
2001 |
0122AO |
HELSINGØR |
|
25m |
1:50.45 |
252 |
4 |
Beatrice Ricci |
2001 |
0158AQ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:50.99 |
391 |
5 |
Mathilde Menck Nielsen |
2002 |
0246AC |
HELSINGØR |
|
25m |
1:54.28 |
308 |
6 |
Clara Gjerløv |
2002 |
0224AF |
BIRKERØD |
|
25m |
1:56.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
361 |
1 |
Cæcilie Buchholt Johansen |
2001 |
0152AB |
SLANGERUP |
|
25m |
1:48.92 |
355 |
2 |
Katja Petersson |
2001 |
0134AA |
JYLLINGE |
|
25m |
1:46.88 |
87 |
3 |
Carolina Sahl Rasmussen |
2001 |
0126AB |
FARUM |
|
25m |
1:44.81 |
226 |
4 |
Andrea Jess Hansen |
2001 |
0196AK |
GENTOFTE |
|
25m |
1:46.11 |
223 |
5 |
Astrid Bruun Fejfer |
2001 |
0164AQ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:48.38 |
327 |
6 |
Olivia Iris Ryding |
2001 |
0136AD |
BIRKERØD |
|
50m |
1:49.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
356 |
1 |
Rebecca Hauerberg Terp |
2001 |
0164AP |
JYLLINGE |
|
25m |
1:43.70 |
1 |
2 |
Alberte Andersen |
2001 |
0174AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:43.37 |
246 |
3 |
Caroline Waage Nowak |
2001 |
0148AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:42.92 |
61 |
4 |
Signe Salto Deleuran |
2001 |
0126AQ |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:43.02 |
217 |
5 |
Christina Damstrup |
2001 |
0136AK |
GENTOFTE |
|
25m |
1:43.56 |
289 |
6 |
Anna Lindholm |
2001 |
0192AR |
SØLLERØD |
|
25m |
1:44.06 |
|
|
Heat 7 (9) (10 år og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
311 |
1 |
Isabel Vang Hvitved |
2003 |
0316AB |
BIRKERØD |
|
25m |
2:01.39 |
309 |
2 |
Esther Marie Heunicke |
2003 |
0344AE |
BIRKERØD |
|
25m |
2:00.14 |
345 |
3 |
Lærke Schelde-Mollerup |
2003 |
0358AB |
FR.SUND |
|
25m |
1:59.58 |
25 |
4 |
Esther Else Grubert |
2003 |
0374AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:59.95 |
387 |
5 |
Maja Marie Elmgreen |
2003 |
0376AE |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:01.01 |
296 |
6 |
Cornelia Bergqvist |
2003 |
0346AE |
BIRKERØD |
|
25m |
2:03.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
121 |
1 |
Mille Graasbøll |
2002 |
0234AB |
ALLERØD |
|
50m |
1:50.75 |
176 |
2 |
Amalie Louise Thorsen |
2002 |
0246AF |
HELSINGØR |
|
25m |
1:42.68 |
371 |
3 |
Thea Blomsterberg |
2002 |
0272AC |
HILLERØD |
|
25m |
1:34.48 |
326 |
4 |
Rikke Ross |
2002 |
0216AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:42.39 |
162 |
5 |
Sofie Villum Færch |
2002 |
0286AQ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:43.40 |
234 |
6 |
Vivian Sun Liang |
2002 |
0256AL |
GENTOFTE |
|
25m |
1:52.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
283 |
1 |
Cecilia Høgenhaug |
2001 |
0134AJ |
SØLLERØD |
|
25m |
1:41.16 |
305 |
2 |
Camille Erichsen |
2001 |
0192AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:35.00 |
301 |
3 |
Mia Steen Duus |
2001 |
0114AE |
BIRKERØD |
|
25m |
1:27.66 |
187 |
4 |
Anna Fiedler |
2001 |
0198AN |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:34.42 |
240 |
5 |
Maria Munch-Menzer |
2001 |
0132AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:36.79 |
205 |
6 |
Caroline Nørby |
2001 |
0178AF |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:42.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 |
Udskriftsdato |
03 november 2012 |
Licens til Sigma SwimBirkerød |
Udskriftstidspunkt |
09:40 |
|