Program for Regionsmesterskaber Nordsjælland gr. 2 + 3
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Lørdag
Seedede heat Løb 10
|
Stævne navn |
RÅM Gr 2 & 3 |
|
Udskriftsdato |
03 november 2012 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
09:40 |
|
|
Arrangør |
Region Nordsjælland |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
03 november 2012 |
|
|
|
|
Løb 10, 200m Medley Herrer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
337 |
2 |
August Bugge |
2000 |
0091AI |
FR.SUND |
|
25m |
3:14.05 |
335 |
3 |
Anton Asmind Andersen |
2000 |
0001AP |
FR.SUND |
|
25m |
3:09.58 |
173 |
4 |
William Schwab |
2000 |
0049AE |
HELSINGØR |
|
50m |
3:12.77 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
287 |
1 |
Asger Kragh |
1999 |
9911AM |
SØLLERØD |
|
25m |
3:09.35 |
193 |
2 |
Martin Vennick Haugbølle |
2001 |
0155AE |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:08.88 |
224 |
3 |
William Garred |
1999 |
9907AC |
GENTOFTE |
|
25m |
3:08.46 |
203 |
4 |
Mikkel T. Madsen |
2000 |
0095AG |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:08.71 |
139 |
5 |
Tobias Stavngaard |
2000 |
0019AC |
ALLERØD |
|
25m |
3:08.96 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
366 |
1 |
Mads Tornow Rasmussen |
2000 |
0073AD |
SLANGERUP |
|
25m |
3:03.86 |
167 |
2 |
Lukas Jensen |
2000 |
0097AG |
HELSINGØR |
|
50m |
3:02.65 |
8 |
3 |
Mikkel Halby |
1999 |
9999AI |
HOLBÆK |
|
25m |
2:47.05 |
142 |
4 |
Oliver Christiansen |
1999 |
9903AN |
HELSINGE |
|
50m |
2:55.83 |
6 |
5 |
Sebastian Ravn Carlsen |
1999 |
9905AP |
HOLBÆK |
|
25m |
3:03.05 |
2 |
6 |
Jonas Andersen |
2001 |
0165AC |
HOLBÆK |
|
25m |
3:07.49 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
256 |
1 |
Jakob Sixten Soja |
1999 |
9943AA |
GENTOFTE |
|
25m |
2:43.26 |
262 |
2 |
Frederik Weiss |
1999 |
9913AB |
GENTOFTE |
|
25m |
2:41.25 |
347 |
3 |
Johan Wentorf |
1999 |
9939AH |
FR.SUND |
|
25m |
2:37.79 |
336 |
4 |
André Goldberg Ballerini |
1999 |
9955AI |
FR.SUND |
|
25m |
2:38.08 |
374 |
5 |
Anders Uhre Guldfeldt |
1999 |
9901AJ |
HILLERØD |
|
25m |
2:41.69 |
208 |
6 |
Philip Schiøtz |
1999 |
9965AF |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:43.66 |
|
|
Heat 5 (6) (13 år og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
344 |
1 |
Anton Haugaard Nielsen |
2000 |
0009AM |
FR.SUND |
|
25m |
2:57.91 |
185 |
2 |
Magnus Bækgaard Andersen |
2001 |
0101AF |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:49.44 |
290 |
3 |
Alexander Aslak Nørgaard |
2000 |
0053AE |
SØLLERØD |
|
25m |
2:34.23 |
175 |
4 |
Julius Thielst |
2000 |
0055AA |
HELSINGØR |
|
25m |
2:45.44 |
261 |
5 |
Peter Vangsgaard |
2000 |
0001AC |
GENTOFTE |
|
25m |
2:50.49 |
235 |
6 |
Frederik Lund |
2000 |
0083AA |
GENTOFTE |
|
25m |
3:01.44 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
340 |
1 |
Daniel Starup Falck |
1999 |
9941AN |
FR.SUND |
|
25m |
2:35.40 |
279 |
2 |
Christian Andersen |
1999 |
9913AH |
SØLLERØD |
|
25m |
2:31.91 |
237 |
3 |
Marcus Heurlin Lunding |
1999 |
9911AA |
GENTOFTE |
|
25m |
2:21.84 |
206 |
4 |
Mikkel-Emil Rosenbom |
1999 |
9903AB |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:22.73 |
284 |
5 |
Pierre Høgenhaug |
1999 |
9939AJ |
SØLLERØD |
|
25m |
2:35.00 |
342 |
6 |
Frederik Lundgaard |
1999 |
9965AE |
FR.SUND |
|
50m |
2:37.18 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 |
Udskriftsdato |
03 november 2012 |
Licens til Sigma SwimBirkerød |
Udskriftstidspunkt |
09:40 |
|