Program för Höstsimiaden MSSF område 2
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 23
|
Tävling |
Höstsimiaden 2012 |
|
Utskriftsdatum |
24 november 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Västerås |
|
Utskriftstid |
15:03 |
|
|
Arrangör |
Västerås Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 november 2012 |
|
|
|
|
Gren 23, 100m Medley Flickor 11oy |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
244 |
3 |
Moa Svärd |
2002 |
|
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:10.00 |
213 |
4 |
Josefine Stenman |
2002 |
AR3202 |
NAUTILUS |
|
25m |
2:06.81 |
96 |
5 |
Elsa Staaf |
2003 |
|
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:10.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
242 |
2 |
Minna Billström |
2001 |
BH8201 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:00.00 |
191 |
3 |
Elsa Lundblad |
2002 |
AN3802 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
2:00.00 |
249 |
4 |
Elise Ask |
2003 |
AL4603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:58.00 |
91 |
5 |
Siriamne Daneus |
2002 |
AY3602 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:00.00 |
95 |
6 |
Anna Idesten |
2001 |
AX1801 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:00.00 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
16 |
1 |
Maja Gustafsson |
2001 |
AM8401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:54.92 |
121 |
2 |
Sofi Holmberg |
2003 |
AB3403 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:53.35 |
212 |
3 |
Emma Sibelius |
2002 |
AN7402 |
NAUTILUS |
|
25m |
1:50.51 |
133 |
4 |
Lina Rehnman |
2002 |
AZ4802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:47.97 |
108 |
5 |
Linnea Ejlegård |
2002 |
AZ2802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:48.00 |
93 |
6 |
Tilda Granlund |
2001 |
AF0201 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:50.54 |
216 |
7 |
Tilde Tråvén |
2002 |
AE1802 |
NAUTILUS |
|
25m |
1:54.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
159 |
1 |
Salma Gabot |
2001 |
AN1801 |
ÖSA |
|
25m |
1:47.88 |
173 |
2 |
Saga Rönnqvist-Jerlström |
2002 |
AX4802 |
ÖSA |
|
25m |
1:47.18 |
7 |
3 |
Johanna Allerhed |
2001 |
AM7401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:46.92 |
74 |
4 |
Jennifer Titus |
2002 |
AG5402 |
LINDESBERG |
|
25m |
1:45.41 |
13 |
5 |
Ida Fundberg |
2002 |
AB6202 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:45.61 |
170 |
6 |
Isadora Rosén |
2002 |
AB1202 |
ÖSA |
|
25m |
1:47.10 |
61 |
7 |
Matilda Jungstedt |
2001 |
AY5401 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:47.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
99 |
1 |
Klara Andersson |
2001 |
BA2801 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:45.00 |
188 |
2 |
Josefin Kahlbom |
2001 |
AG1201 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
1:44.40 |
131 |
3 |
Elvira Mörtstrand |
2003 |
AH9603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:43.44 |
226 |
4 |
Alicia Momats |
2003 |
AE8803 |
ÖSA |
|
25m |
1:43.18 |
208 |
5 |
Jennie Lundgren |
2001 |
AG2401 |
NAUTILUS |
|
25m |
1:43.37 |
162 |
6 |
Cornelia Johansson |
2003 |
AF1803 |
ÖSA |
|
25m |
1:43.79 |
4 |
7 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
SK ENA |
|
25m |
1:44.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
123 |
1 |
Ye-Song Kim |
2001 |
BK8601 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:42.00 |
135 |
2 |
Ebba Rydberg |
2001 |
AN1401 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:39.85 |
187 |
3 |
Maja Eriksson |
2002 |
AM6602 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
1:38.87 |
105 |
4 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:38.54 |
6 |
5 |
Hannele Ålander |
2001 |
AC8601 |
SK ENA |
|
25m |
1:38.74 |
17 |
6 |
Frida Hammar |
2002 |
AM0601 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:39.46 |
207 |
7 |
Elin Karlsson |
2001 |
AW6601 |
NAUTILUS |
|
25m |
1:39.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
119 |
1 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:37.96 |
138 |
2 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:37.40 |
72 |
3 |
Miriam Langarap |
2002 |
AM3602 |
LINDESBERG |
|
25m |
1:36.81 |
15 |
4 |
Frida Gustafsson |
2001 |
AM5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:35.01 |
122 |
5 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:35.34 |
86 |
6 |
Paula Wiberg-Jansson |
2001 |
AX4801 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:37.40 |
34 |
7 |
Emelie Moroni |
2001 |
BD3401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:37.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
120 |
1 |
Karolin Holmberg |
2001 |
AG5201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:30.67 |
143 |
2 |
Emelie Ångström |
2001 |
AN8201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:27.05 |
196 |
3 |
Wilma Wennerberg |
2001 |
AG3201 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
1:25.24 |
142 |
4 |
Victoria Åberg |
2001 |
AL7201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:20.44 |
59 |
5 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:22.06 |
192 |
6 |
Clara Lönnberg |
2001 |
AF9801 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
1:26.96 |
80 |
7 |
Elin Kårehagen |
2001 |
AG7601 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:30.47 |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 |
Utskriftsdatum |
24 november 2012 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
Utskriftstid |
15:03 |
|