Program for Falu Simfestival - Ungdoms Grand Prix 4
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 4, 100m Ryggsim Pojkar UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 378 | Westin David | 1995 | SALA SS | AH7795 | 25 m | 1:03.22 | |
2 | 298 | Rantanen Rasmus | 1997 | FALUN | AI7397 | 25 m | 1:04.66 | |
3 | 329 | Rhodin Linus | 1996 | HARNÄS SKU | AP0196 | 25 m | 1:05.90 | |
4 | 477 | Fredriksson Oscar | 1994 | LUDVIKA SS | AC3594 | 25 m | 1:06.75 | |
5 | 483 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 1:07.54 | |
6 | 509 | Granlund Gunnar | 1996 | VÄSTERÅS | AK2996 | 25 m | 1:08.02 | |
7 | 297 | Peltomaa Victor | 1998 | FALUN | AG9798 | 25 m | 1:08.12 | |
8 | 551 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 25 m | 1:09.28 | |
9 | 538 | Hvalgren Niclas | 1995 | SÖDERTÖRN | AC9195 | 25 m | 1:09.44 | |
10 | 322 | Cyrén Petter | 1996 | HARNÄS SKU | AU8796 | 25 m | 1:12.33 | |
11 | 388 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 1:12.44 | |
12 | 497 | Bonetti Alessandro | 1999 | VÄSTERÅS | AG5399 | 25 m | 1:12.97 | |
13 | 301 | Sander Gustav | 1998 | FALUN | AG8798 | 25 m | 1:14.58 | |
14 | 442 | Biscevic Stefan | 1998 | ESKILSTUNA | AM8398 | 25 m | 1:14.72 | |
15 | 533 | Brand-Larsson William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 1:14.74 | EFT |
16 | 505 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 1:14.98 | |
17 | 454 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 1:16.05 | |
18 | 459 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 50 m | 1:16.25 | |
19 | 377 | Sandberg Oskar | 1998 | SALA SS | AG0998 | 25 m | 1:17.25 | |
20 | 226 | Karlsson Kristoffer | 1997 | BORLÄNGE | AO1997 | 25 m | 1:18.11 | |
21 | 441 | Biscevic Marko | 1998 | ESKILSTUNA | AM7398 | 25 m | 1:18.50 | |
22 | 278 | Antlöv Filip | 1998 | FALUN | AE5998 | 25 m | 1:19.40 | |
23 | 499 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 1:19.91 | |
24 | 316 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 1:19.94 | |
25 | 478 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 1:20.28 | |
26 | 379 | Westin Victor | 1998 | SALA SS | AJ1198 | 25 m | 1:20.29 | |
27 | 230 | Litborn Daniel | 1998 | BORLÄNGE | AO8198 | 25 m | 1:20.70 | |
28 | 473 | Bransell Henrik | 1999 | LUDVIKA SS | AG2599 | 25 m | 1:20.78 | |
29 | 289 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 1:21.17 | |
30 | 372 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 1:21.91 | |
31 | 314 | Borg William | 2000 | GÄVLE SS | AG6700 | 25 m | 1:22.10 | |
32 | 513 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 1:22.76 | |
33 | 449 | Hedlund Kristoffer | 1996 | ESKILSTUNA | AN8996 | 25 m | 1:22.83 | |
34 | 362 | Karlsson Alexander | 1999 | NAUTILUS | AP8999 | 25 m | 1:22.92 | |
35 | 296 | Nyberg Gustav | 1997 | FALUN | AS1597 | 25 m | 1:23.64 | |
36 | 519 | Metzmaa Eric | 1997 | VÄSTERÅS | AV1197 | 50 m | 1:24.03 | |
37 | 525 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 1:24.20 | |
38 | 328 | Nyman Axel | 1998 | HARNÄS SKU | AE6998 | 25 m | 1:24.80 | |
39 | 315 | Hägglund Elias | 1998 | GÄVLE SS | AR4998 | 25 m | 1:25.81 | |
40 | 390 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 1:25.95 | |
41 | 498 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 1:26.26 | |
42 | 506 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | 1:28.64 | |
43 | 468 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | 1:28.92 | |
44 | 368 | Tillquist Dennis | 1999 | NAUTILUS | AP5999 | 25 m | 1:29.58 | |
45 | 374 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 1:30.05 | |
46 | 507 | Eriksson Oscar | 2000 | VÄSTERÅS | AN9700 | 25 m | 1:30.31 | |
47 | 284 | Enlund Alexander | 2000 | FALUN | AH1700 | 25 m | 1:30.65 | |
48 | 469 | Szakal Simon | 1998 | ESKILSTUNA | AF4398 | 25 m | 1:30.99 | |
49 | 323 | Cyrén Svante | 1998 | HARNÄS SKU | AO1398 | 25 m | 1:31.25 | |
50 | 358 | Gunnarsson Robin | 1999 | NAUTILUS | AJ3999 | 25 m | 1:31.63 | |
51 | 436 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 50 m | 1:36.96 | |
52 | 236 | Waller-Kaustinen Anton | 2000 | BORLÄNGE | AJ5500 | 25 m | 1:37.62 | |
53 | 504 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 1:38.09 | |
54 | 521 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 25 m | 1:41.26 | |
55 | 287 | Gunnarsson Hjalmar | 1999 | FALUN | AQ0999 | 25 m | 1:41.46 | |
56 | 300 | Renström Mathias | 2001 | FALUN | AM5101 | 25 m | 1:41.93 | |
57 | 290 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 1:42.08 | |
58 | 231 | Mikker Oskar | 2000 | BORLÄNGE | AQ7100 | 25 m | 1:42.45 | |
59 | 234 | Tägtström Markus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 1:45.65 | |
60 | 293 | Lundqvist Björn | 2000 | FALUN | AH0700 | 50 m | 1:48.32 | |
61 | 310 | Zakrisson Axel | 2000 | FALUN | AT7100 | 25 m | ||
62 | 445 | Fröjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 25 m | ||
63 | 451 | Hellmark Gustaf | 2000 | ESKILSTUNA | AR2300 | 25 m | ||
64 | 453 | Janeling Elliot | 2000 | ESKILSTUNA | AS8700 | 25 m | ||
65 | 495 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.20.00 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2012 |
Licensierad till: Falu Simsällskap | Utskriftstid | 23:18 |