Program för Falu Simfestival - Ungdoms Grand Prix 4
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Falu Simfestival & UGP 4 |
|
Utskriftsdatum |
13 oktober 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
09:35 |
|
|
Arrangör |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2012 |
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Flickor UGP |
Finaler (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
515 |
3 |
Ida Kvist |
1998 |
BI5698 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
434 |
4 |
Erika Strömbeck |
2002 |
AD4602 |
WISBY SS |
|
50m |
3:33.56 |
528 |
5 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
460 |
2 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:26.58 |
279 |
3 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
3:20.04 |
302 |
4 |
Hilda Sander |
2002 |
AE5202 |
FALUN |
|
25m |
3:18.79 |
229 |
5 |
Nora Lindqvist |
2001 |
AF6401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
3:18.96 |
309 |
6 |
Saga Ytterholm |
2000 |
BB5800 |
FALUN |
|
25m |
3:22.42 |
223 |
7 |
Anna Häll |
1999 |
AV9899 |
BORLÄNGE |
|
25m |
3:32.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
292 |
1 |
Sandra Jobs |
2000 |
BB3800 |
FALUN |
|
25m |
3:13.64 |
364 |
2 |
Awaz Nabi Pour |
2000 |
BE3800 |
NAUTILUS |
|
25m |
3:11.38 |
520 |
3 |
Victoria Molin |
2000 |
AU5400 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:01.34 |
286 |
4 |
Ella Gunnarsson |
2000 |
BB4800 |
FALUN |
|
25m |
2:57.20 |
511 |
5 |
Karolin Holmberg |
2001 |
AG5201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:58.05 |
456 |
6 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
3:04.01 |
280 |
7 |
Jessika Borbos |
2001 |
AF2801 |
FALUN |
|
25m |
3:13.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
305 |
1 |
Maja Söderkvist |
2000 |
AX0200 |
FALUN |
|
25m |
2:54.52 |
299 |
2 |
Ronja Rantanen |
1999 |
AH0899 |
FALUN |
|
25m |
2:54.22 |
370 |
3 |
Linnéa Ärlegård |
1999 |
AL7699 |
NAUTILUS |
|
25m |
2:52.06 |
365 |
4 |
Lovisa Nilsson |
1994 |
AH2494 |
NAUTILUS |
|
25m |
2:50.81 |
282 |
5 |
Ida Brandt |
2000 |
AW0200 |
FALUN |
|
25m |
2:51.94 |
532 |
6 |
Emelie Ångström |
2001 |
AN8201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:53.03 |
359 |
7 |
Amanda Hagsten |
2000 |
AE5600 |
NAUTILUS |
|
25m |
2:54.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
272 |
1 |
Emelie Hellgren |
2001 |
BC5601 |
FAGERSTA |
|
25m |
2:48.97 |
219 |
2 |
Diana Björk |
1995 |
BN2895 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:48.06 |
276 |
3 |
Tova Adrelius |
2000 |
AV4600 |
FALUN |
|
25m |
2:47.69 |
307 |
4 |
Hanna Tinnerholm |
1999 |
AG8299 |
FALUN |
|
25m |
2:45.04 |
331 |
5 |
Moa Tengqvist |
1997 |
BJ3497 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
2:45.27 |
225 |
6 |
Jonna Jämte |
2000 |
AE8800 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:47.74 |
461 |
7 |
Johanna Ly |
2000 |
AK6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:48.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
467 |
1 |
Elin Strand |
1998 |
AK8298 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
2:44.98 |
522 |
2 |
Felicia Näsström |
1999 |
AQ6899 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:43.75 |
312 |
3 |
Tova Barresäter |
2000 |
AM6800 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:40.98 |
274 |
4 |
Amanda Lundin-Bornström |
1998 |
AB8698 |
FAGERSTA |
|
25m |
2:40.07 |
439 |
5 |
Ida Asplund |
1999 |
BH8499 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:40.49 |
502 |
6 |
Rebecca Båvenäs |
1999 |
AK3299 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:43.28 |
555 |
7 |
Madelene Nilsson |
1999 |
AV0699 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:44.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
357 |
1 |
Hanna Eckerwall |
1997 |
AE0297 |
NAUTILUS |
|
50m |
2:40.02 |
324 |
2 |
Felicia Forslund |
1997 |
BP9897 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
2:38.17 |
512 |
3 |
Josefine Johannesson |
1999 |
AK1899 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:34.14 |
471 |
4 |
Josefin Zetterberg |
2000 |
AN2400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:31.57 |
306 |
5 |
Isabelle Sörlie |
1999 |
AV1299 |
FALUN |
|
25m |
2:32.39 |
531 |
6 |
Victoria Åberg |
2001 |
AL7201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:36.93 |
517 |
7 |
Emilia Lindh |
1997 |
AJ8497 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:39.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
523 |
1 |
Andréa Persson |
1999 |
AB5899 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:30.28 |
294 |
2 |
Sandra Lundqvist |
1998 |
AH4898 |
FALUN |
|
25m |
2:29.79 |
485 |
3 |
Anna Miram |
1999 |
AG7299 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:29.07 |
273 |
4 |
Therese Karlsson |
1997 |
AF9497 |
FAGERSTA |
|
25m |
2:28.54 |
371 |
5 |
Sofia Ander |
1998 |
BE1898 |
SALA SS |
|
25m |
2:28.77 |
281 |
6 |
Josefine Borbos |
1997 |
BA8297 |
FALUN |
|
25m |
2:29.34 |
233 |
7 |
Linnea Sandberg |
1996 |
BD0896 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:30.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
325 |
1 |
Emelie Hansson |
1997 |
AY4897 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
2:28.09 |
540 |
2 |
Sofia Bergkvist |
1995 |
BB0695 |
POLISEN |
|
25m |
2:20.77 |
295 |
3 |
Julia Nordlund |
1998 |
AL2498 |
FALUN |
|
25m |
2:20.55 |
224 |
4 |
Klara Johansson |
1997 |
AX1497 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:18.82 |
386 |
5 |
Viktoria Vuori |
1995 |
AK7895 |
SK ENA |
|
25m |
2:18.99 |
334 |
6 |
Louise Zettergren |
1997 |
AK3497 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
2:20.72 |
484 |
7 |
Matilda Lundberg |
1995 |
BQ9295 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:25.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
303 |
1 |
Elin Svärd |
1998 |
AL9498 |
FALUN |
|
25m |
2:17.14 |
493 |
2 |
Elin Berggren |
1996 |
AG5296 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:14.08 |
494 |
3 |
Lina Berggren |
1998 |
AB7698 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:13.38 |
488 |
4 |
Olivia Sjöblom |
1997 |
AX0497 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:11.61 |
320 |
5 |
Paulina Björkbacka |
1995 |
AY6295 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
2:12.43 |
508 |
6 |
Ida Fahlborg |
1996 |
AR7496 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:13.63 |
501 |
7 |
Frida Byström |
1998 |
AH2298 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:15.00 |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 |
Utskriftsdatum |
13 oktober 2012 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
09:35 |
|