Startliste for HEAD Challenge Cup 2012
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 23, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 229 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 4:32.34 | |
2 | 242 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 4:33.36 | |
3 | 125 | Björkbacka Paulina | 1995 | HARNÄS SKU | AY6295 | 25 m | 4:38.95 | |
4 | 191 | Bring Emma | 1995 | SKK | BG5695 | 25 m | 4:40.17 | |
5 | 57 | Engström Ebba | 1995 | ESKILSTUNA | AZ7495 | 25 m | 4:45.92 | |
6 | 196 | Lindahl Moa | 1999 | SKK | AM1699 | 25 m | 4:47.35 | |
7 | 201 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 4:48.67 | |
8 | 87 | Neuman Nelly | 1996 | ESKILSTUNA | BC9296 | 25 m | 4:48.70 | |
9 | 200 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 4:51.99 | |
10 | 199 | Malmberg Lovisa | 1995 | SKK | AH9895 | 50 m | 4:53.90 | |
11 | 167 | Rudert Emelie | 1999 | NORRTÄLJE | AU9299 | 25 m | 4:54.64 | |
12 | 174 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | BE6200 | 25 m | 4:55.09 | |
13 | 116 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 4:57.19 | |
14 | 269 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 25 m | 4:58.07 | |
15 | 84 | Löfving Elin | 1997 | ESKILSTUNA | AD5297 | 25 m | 4:58.14 | |
16 | 206 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 4:59.94 | |
17 | 61 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 5:02.40 | |
18 | 8 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 25 m | 5:02.90 | |
19 | 197 | Läckgren Petronella | 1995 | SKK | BF0295 | 25 m | 5:04.01 | |
20 | 154 | Lundberg Matilda | 1995 | LUDVIKA SS | BQ9295 | 25 m | 5:09.45 | |
21 | 179 | Österman Veronica | 1992 | NYKÖPING | AR7292 | 25 m | 5:10.39 | |
22 | 176 | Kårehagen Elin | 2001 | NYKÖPING | AG7601 | 25 m | 5:14.29 | |
23 | 207 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 5:20.68 | |
24 | 135 | Bjälevik Sofia | 1999 | KÖPINGS SS | AT8299 | 25 m | 5:21.90 | |
25 | 248 | Göthlin Amanda | 1998 | ÖSA | AU4498 | 25 m | 5:29.55 | |
26 | 270 | Blomberg Astrid | 2000 | SS04 | AW5800 | 25 m | 5:43.58 | |
27 | 78 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 5:47.32 | |
28 | 43 | Ålander Hannele | 2001 | SK ENA | AC8601 | 25 m | 5:50.00 | |
29 | 52 | Chan Laura | 2000 | ESKILSTUNA | BC5200 | 25 m | 6:31.07 | |
30 | 85 | Mirkhosravi Emma | 2002 | ESKILSTUNA | AV2602 | 25 m | 7:03.22 | |
31 | 42 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | ||
32 | 55 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | ||
33 | 56 | Elmgart Sara | 2001 | ESKILSTUNA | BC1601 | 25 m | ||
34 | 60 | Fundberg Josefin | 2004 | ESKILSTUNA | AC2604 | 25 m | ||
35 | 73 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | ||
36 | 74 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | ||
37 | 79 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | ||
38 | 80 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | ||
39 | 91 | Persson Isabelle | 2003 | ESKILSTUNA | AQ1203 | 25 m | ||
40 | 92 | Pettersson Johanna | 2003 | ESKILSTUNA | AL9803 | 25 m | ||
41 | 96 | Saikkonen Thelin Ida | 2002 | ESKILSTUNA | AZ2402 | 25 m | ||
42 | 105 | Svedelius Cornelia | 2003 | ESKILSTUNA | BE8603 | 25 m | ||
43 | 136 | Budde Julia | 1999 | KÖPINGS SS | AT7699 | 25 m | ||
44 | 279 | Nordström Isabel | 2001 | SS04 | BH1801 | 25 m | ||
45 | 284 | Zaalouk Hannah | 2001 | SS04 | AM1601 | 25 m | ||
46 | 288 | Eriksson Maja | 2002 | SK STRÄNGN | AM6602 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 18 november 2013 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 18:37 |