Startliste for GSC Short Course
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Indledende
Seedede heat Løb 25
|
Stævne navn |
GSC short course |
|
Udskriftsdato |
16 september 2012 |
|
|
Stævne by |
Gladsaxe |
|
Udskriftstidspunkt |
08:59 |
|
|
Arrangør |
Gladsaxe Idrætsforening |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
15 september 2012 |
|
|
|
|
Løb 25, 200m Medley Herrer |
Finaler (10) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
74 |
2 |
Oliver Steenberg |
2002 |
0225AE |
GLADSAXE |
|
25m |
|
50 |
3 |
William Christoffersen |
2001 |
0147AF |
GLADSAXE |
|
25m |
|
204 |
4 |
Sebastian Staal |
2002 |
|
BIRKERØD |
|
25m |
|
52 |
5 |
Alfred August Grubert |
2001 |
0197AI |
GLADSAXE |
|
25m |
|
73 |
6 |
Emil Steenberg |
2002 |
0229AC |
GLADSAXE |
|
25m |
|
85 |
7 |
Kasper M. Lærche Laursen |
2002 |
0277AE |
GLADSAXE |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
189 |
1 |
Mathias Holm |
2001 |
0165AF |
BIRKERØD |
|
25m |
3:45.38 |
363 |
2 |
Alexander Bendix Gosden |
2000 |
0077AK |
GLADSAXE |
|
25m |
3:32.44 |
190 |
3 |
Frederik Eg Ibsen |
2002 |
0231AD |
BIRKERØD |
|
25m |
3:28.47 |
196 |
4 |
Jonas Paulsen |
2001 |
0197AC |
BIRKERØD |
|
25m |
3:25.16 |
202 |
5 |
Frederik Røginnd |
2001 |
0127AG |
BIRKERØD |
|
25m |
3:28.46 |
317 |
6 |
Marcus Skøtt Haslev |
2002 |
0287AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:29.52 |
191 |
7 |
Mikkel Eg Ibsen |
2002 |
0221AD |
BIRKERØD |
|
25m |
3:34.86 |
195 |
8 |
Mads Rønn Olesen |
2002 |
0281AC |
BIRKERØD |
|
25m |
3:57.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
205 |
1 |
Kristian Torp |
2000 |
0083AC |
BIRKERØD |
|
25m |
3:21.89 |
182 |
2 |
Emil Kildahl Døssing |
2002 |
0273AC |
BIRKERØD |
|
25m |
3:20.27 |
241 |
3 |
Markus B. Hajdu |
2000 |
|
MK 31 |
|
25m |
3:20.00 |
331 |
4 |
August Weilguny |
2001 |
0131AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:16.85 |
145 |
5 |
Mads Tornow Rasmussen |
2000 |
0073AD |
A6 |
|
25m |
3:17.64 |
180 |
6 |
Jacob Krog Christoffersen |
2000 |
0039AK |
BIRKERØD |
|
25m |
3:20.19 |
328 |
7 |
Rud Sejr Oxenvad |
2001 |
0189AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:20.50 |
332 |
8 |
Mathias Vestergaard |
2001 |
0175AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:24.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
380 |
1 |
Martin Holst |
2000 |
0087AI |
GLADSAXE |
|
25m |
3:14.92 |
384 |
2 |
William Lehn-Schiøler |
2000 |
0073AF |
GLADSAXE |
|
25m |
3:11.29 |
258 |
3 |
Andreas Petersen |
1998 |
9815AH |
MK 31 |
|
25m |
3:09.54 |
323 |
4 |
Rasmus Krogh Løvschal |
2000 |
0011AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:07.87 |
113 |
5 |
Philip Bruhn |
2000 |
0061AF |
A6 |
|
25m |
3:08.49 |
211 |
6 |
William Garred |
1999 |
9907AC |
GENTOFTE |
|
25m |
3:10.00 |
359 |
7 |
Christian Crone |
2001 |
0147AB |
GLADSAXE |
|
25m |
3:12.80 |
235 |
8 |
Roar Andersen |
2001 |
0183AA |
MK 31 |
|
25m |
3:15.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
390 |
1 |
Christian Mørkeberg |
1999 |
9931AF |
GLADSAXE |
|
25m |
3:02.73 |
247 |
2 |
August Terp Larsen |
1999 |
9959AL |
MK 31 |
|
25m |
3:00.00 |
203 |
3 |
Oliver Schiellerup |
2000 |
0015AA |
BIRKERØD |
|
25m |
2:53.93 |
217 |
4 |
Victor Emil Lundgaard |
1998 |
9847AE |
GENTOFTE |
|
25m |
2:47.86 |
307 |
5 |
Mathias Holdrup |
1999 |
9991AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:53.86 |
213 |
6 |
Jonas Løkke Hell Hansen |
1998 |
9839AQ |
GENTOFTE |
|
25m |
2:54.04 |
378 |
7 |
Oscar Svane Hansen |
1999 |
9943AD |
GLADSAXE |
|
25m |
3:02.54 |
198 |
8 |
Ulrik Blach Petersen |
2001 |
0177AC |
BIRKERØD |
|
25m |
3:02.90 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
350 |
1 |
Alexander Hedre |
1999 |
AJ9799 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:45.16 |
206 |
2 |
Sebastian Tullberg |
2000 |
0073AC |
BIRKERØD |
|
25m |
2:43.97 |
94 |
3 |
Oscar Thris Hansen |
1997 |
9733AP |
GLADSAXE |
|
25m |
2:42.48 |
268 |
4 |
Hannibal Steenfos |
1996 |
9647AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:28.90 |
95 |
5 |
Rasmus Satterup Hansen |
1997 |
9777AG |
GLADSAXE |
|
25m |
2:39.21 |
221 |
6 |
Frederik O. Møller |
1999 |
9935AC |
GENTOFTE |
|
25m |
2:43.42 |
131 |
7 |
Victor Kjærsgaard |
1998 |
9861AF |
A6 |
|
25m |
2:45.01 |
392 |
8 |
Thor Nilsson Pedersen |
2000 |
0081AB |
GLADSAXE |
|
25m |
2:46.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
397 |
3 |
Ulrik Rosenkvist Schultz |
1992 |
9251AH |
GLADSAXE |
|
25m |
2:45.61 |
57 |
4 |
Patrick Hesselberg |
1991 |
9177AE |
GLADSAXE |
|
25m |
2:06.40 |
420 |
5 |
Niklas Buchardt |
1989 |
|
GLADSAXE |
|
25m |
2:40.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
67 |
1 |
Nicolai Møbius Pedersen |
1996 |
9647AJ |
GLADSAXE |
|
25m |
2:22.39 |
111 |
2 |
Daniel Lund Bækkegård |
1996 |
9655AG |
A6 |
|
25m |
2:19.70 |
137 |
3 |
Sebastian Merrildgaard |
1995 |
9559AH |
A6 |
|
25m |
2:13.28 |
144 |
4 |
Lasse Pittioni |
1995 |
9577AI |
A6 |
|
25m |
2:07.50 |
123 |
5 |
Morten Bak Hansen |
1995 |
9559AC |
A6 |
|
25m |
2:09.33 |
48 |
6 |
Ditlev Balle |
1996 |
9677AH |
GLADSAXE |
|
25m |
2:18.32 |
240 |
7 |
Victor Drevskich |
1996 |
9631AE |
MK 31 |
|
25m |
2:21.41 |
149 |
8 |
Nikolai Skelsager |
1996 |
9687AC |
A6 |
|
25m |
2:24.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
212 |
1 |
Adam Hansen |
1998 |
9883AP |
GENTOFTE |
|
25m |
2:34.65 |
299 |
2 |
Giano Grillo |
1998 |
9827AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:28.82 |
99 |
3 |
William Matras |
1998 |
9803AA |
GLADSAXE |
|
25m |
2:22.34 |
138 |
4 |
Andreas Mårtensson |
1997 |
9751AE |
A6 |
|
25m |
2:19.23 |
103 |
5 |
Anton Olsen |
1998 |
9871AE |
GLADSAXE |
|
25m |
2:20.06 |
294 |
6 |
Isak Lichi |
1997 |
9791AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:26.99 |
296 |
7 |
Jesper Frost Thomsen |
1997 |
9723AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:29.48 |
297 |
8 |
Kasper Leisted Bertelsen |
1997 |
9703AM |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:37.17 |
|
|
Heat 10 (10) (14 år og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
305 |
1 |
Andreas Vestergaard |
1999 |
9997AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:43.13 |
360 |
2 |
Asbjørn Lau Everland |
1999 |
9983AD |
GLADSAXE |
|
25m |
2:42.72 |
216 |
3 |
Albert Alexander John |
1999 |
9909AN |
GENTOFTE |
|
25m |
2:38.88 |
218 |
4 |
Marcus Heurlin Lunding |
1999 |
9911AA |
GENTOFTE |
|
25m |
2:26.06 |
97 |
5 |
Jonas Hyllested |
1999 |
9955AB |
GLADSAXE |
|
25m |
2:27.54 |
227 |
6 |
Frederik Weiss |
1999 |
9913AB |
GENTOFTE |
|
25m |
2:41.25 |
183 |
7 |
Alexander Eggers |
1999 |
9967AD |
BIRKERØD |
|
25m |
2:43.12 |
225 |
8 |
Jakob Sixten Soja |
1999 |
9943AA |
GENTOFTE |
|
25m |
2:43.26 |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 |
Udskriftsdato |
16 september 2012 |
Licens til Gladsaxe Idræts Forening |
Udskriftstidspunkt |
08:59 |
|