Program för UGP 4
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 14
|
Tävling |
UGP 4 |
|
Utskriftsdatum |
14 oktober 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
08:09 |
|
|
Arrangör |
S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2012 |
|
|
|
|
Gren 14, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
130 |
3 |
Rachel Palusaar |
2002 |
AL0402 |
S 71 |
|
25m |
|
176 |
4 |
Ida Widén |
2001 |
AB3801 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
|
125 |
5 |
Knar Mikael |
1999 |
AQ2299 |
S 71 |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
2 |
Anna Kebke |
1997 |
BI1497 |
POSEIDON |
|
25m |
|
146 |
3 |
Sofi Djurklou |
2000 |
AW8600 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
|
188 |
4 |
Viktoria Sisins |
2002 |
AH9602 |
KARLSKRONA |
|
50m |
2:08.74 |
101 |
5 |
Hanna Lindahl |
2000 |
AN6200 |
HS |
|
25m |
|
182 |
6 |
Linn Andersson |
2000 |
AH1400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
|
131 |
7 |
Samantha Palusaar |
2000 |
AQ5400 |
S 71 |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
229 |
1 |
Wilma Ohlsson |
2000 |
AC6800 |
SK TRITON |
|
25m |
1:58.29 |
30 |
2 |
Linnea Nilsson |
1998 |
AM8898 |
KK KARPEN |
|
50m |
1:47.48 |
10 |
3 |
Maria Dahlén |
1999 |
AN6699 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:34.39 |
75 |
4 |
Annika Gren |
1999 |
BL2499 |
HS |
|
25m |
1:33.00 |
248 |
5 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:34.07 |
97 |
6 |
Alva Ericsson |
2000 |
AN8200 |
HS |
|
25m |
1:34.95 |
173 |
7 |
Frida Taman |
2001 |
AD8401 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:47.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
41 |
1 |
Kajsa Wengelin |
1998 |
BI3498 |
HS |
|
50m |
1:31.94 |
225 |
2 |
Mathilda Månsson |
2000 |
AB6200 |
SK TRITON |
|
25m |
1:30.44 |
65 |
3 |
Maja Danielsson |
1999 |
AW0899 |
HS |
|
25m |
1:28.21 |
23 |
4 |
Lisa Johansson |
1998 |
AV0898 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:26.93 |
103 |
5 |
Alicia Lundblad |
2001 |
AF6801 |
HS |
|
50m |
1:27.99 |
159 |
6 |
Thelma Jöhncke |
1999 |
BM6299 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:28.47 |
100 |
7 |
Ebba Hallbäck |
2000 |
AL0600 |
HS |
|
25m |
1:31.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
272 |
1 |
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
RONNEBY SS |
|
50m |
1:26.42 |
264 |
2 |
Kitty Thai |
1998 |
BG0698 |
KSLS |
|
25m |
1:25.77 |
234 |
3 |
Sara Stenberg |
2001 |
AB1801 |
SK TRITON |
|
50m |
1:24.69 |
22 |
4 |
Annie Jensen |
1999 |
AF2699 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:22.78 |
96 |
5 |
Julia Stenhård |
2000 |
AN1200 |
HS |
|
50m |
1:23.34 |
168 |
6 |
Karin Sandin |
1995 |
BG9295 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:25.64 |
98 |
7 |
Amanda Dittlau |
2000 |
AN5200 |
HS |
|
50m |
1:26.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
213 |
1 |
Madeleine Grönberg |
1999 |
AH3699 |
SK TRITON |
|
50m |
1:22.24 |
179 |
2 |
Amanda Wittström |
1997 |
BO0497 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:20.83 |
9 |
3 |
Christina Dahlén |
1997 |
BG0697 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:19.06 |
137 |
4 |
Alicia Wiberg |
1998 |
AJ9698 |
S 71 |
|
25m |
1:18.17 |
4 |
5 |
Sofie Karlsson |
2000 |
AV8200 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:18.81 |
3 |
6 |
Frida Berglund |
1999 |
AH3499 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:19.14 |
93 |
7 |
Rebecca Hesslevik |
2000 |
AZ0800 |
HS |
|
25m |
1:20.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
6 |
1 |
Ida Rosenius |
2000 |
AI7400 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:17.97 |
175 |
2 |
Elin Widén |
1998 |
AI4498 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:17.09 |
190 |
3 |
Sanna Westerberg |
1998 |
AP9898 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:16.80 |
92 |
4 |
Fredrika Beckman |
1998 |
BC0898 |
HS |
|
50m |
1:16.10 |
262 |
5 |
Hanna Olsson |
1999 |
AJ4499 |
KSLS |
|
25m |
1:16.34 |
81 |
6 |
Johanna Palmqvist |
1999 |
AN2899 |
HS |
|
25m |
1:16.99 |
114 |
7 |
Jessica Chen |
1998 |
AL1298 |
S 71 |
|
25m |
1:17.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
87 |
1 |
Julia Wiktor |
1997 |
AV3697 |
HS |
|
25m |
1:15.17 |
94 |
2 |
Moa Williamsson |
2000 |
AF5800 |
HS |
|
25m |
1:14.38 |
191 |
3 |
Elvira Andersen |
1995 |
AD6895 |
MARKARYD |
|
25m |
1:12.92 |
257 |
4 |
Rebecka Hjertstrand |
1994 |
AI0894 |
KSLS |
|
50m |
1:10.82 |
115 |
5 |
Emilia Christiansen |
1999 |
AL8499 |
S 71 |
|
25m |
1:11.68 |
251 |
6 |
Emma Öhman |
1997 |
AL8297 |
WISBY SS |
|
25m |
1:13.69 |
42 |
7 |
Tekla Rosell |
1998 |
AM7298 |
HS |
|
50m |
1:15.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
88 |
1 |
Josefine Möller |
1996 |
AN5296 |
HS |
|
25m |
1:10.32 |
39 |
2 |
Sophie Hansson |
1998 |
AM1298 |
HS |
|
25m |
1:08.30 |
258 |
3 |
Mette Karlsson |
1995 |
BR7695 |
KSLS |
|
25m |
1:07.34 |
210 |
4 |
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
SK TRITON |
|
50m |
1:04.36 |
203 |
5 |
Fanny Andersson |
1997 |
AO9497 |
SK TRITON |
|
50m |
1:07.16 |
195 |
6 |
Rebecka Winquist |
1996 |
AD2296 |
MARKARYD |
|
25m |
1:07.47 |
136 |
7 |
Ellen Sandberg |
1999 |
AE9499 |
S 71 |
|
25m |
1:09.04 |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 |
Utskriftsdatum |
14 oktober 2012 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
08:09 |
|