Program för Øst Langbane Mesterskaber Grand Prix 2
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Løb 36, 100m Butterfly Herrer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 377 | Dall-Nielsen Emil | 1984 | ALL-SIGMA | 8429AA | 50 m | 55.12 | |
2 | 13 | Frahm Anders | 1983 | BIR-SIGMA | 8385AA | 50 m | 55.20 | |
3 | 278 | Seistrup Fredrik | 1984 | KVIK | 8425AA | 50 m | 55.51 | |
4 | 6 | Gydesen Mathias | 1988 | ALL-SIGMA | 8843AC | 50 m | 55.70 | |
5 | 381 | Offersen Lasse | 1989 | GREVE GTI | 8961AC | 50 m | 57.70 | |
6 | 261 | Dalsgaard Ronnie | 1983 | KVIK | 8333AA | 50 m | 57.74 | |
7 | 295 | Hansen Martin Hersom | 1986 | LYNGBY | 8685AA | 50 m | 58.46 | |
8 | 204 | Krygell Magnus | 1982 | HELSINGØR | 8275AA | 50 m | 58.52 | |
9 | 107 | Ammekilde Nikolai | 1990 | FARUM | 9007AE | 50 m | 58.80 | |
10 | 380 | Jensen Anders | 1987 | VI39-VAT | 8709AA | 50 m | 59.00 | |
11 | 154 | Chabior Martin | 1987 | GLADSAXE | 8773AB | 50 m | 59.17 | |
12 | 392 | Linnet Otto | 1988 | GENTOFTE | 8867AB | 50 m | 59.29 | |
13 | 211 | Düring Tobias | 1989 | HERLEV | 8959AB | 50 m | 59.71 | |
14 | 64 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | KØGE | 9061AA | 50 m | 1:00.36 | |
15 | 220 | Vennike Tino Mandrup | 1990 | HERLEV | 9097AC | 50 m | 1:00.74 | |
16 | 334 | Klingberg Emil | 1987 | SK-SYD | 8705AB | 50 m | 1:00.93 | |
17 | 138 | Ritzau Christian | 1990 | FR.SUND | 9067AA | 50 m | 1:01.08 | |
18 | 4 | Bak Marcus | 1991 | ALL-SIGMA | 9199AF | 50 m | 1:01.22 | |
19 | 155 | Christensen Thorbjørn H. | 1989 | GLADSAXE | 8907AC | 50 m | 1:01.36 | |
20 | 165 | Rasmussen Christian | 1989 | GLADSAXE | 8903AC | 50 m | 1:01.47 | |
21 | 293 | Codam Kristoffer | 1990 | LYNGBY | 9071AD | 50 m | 1:01.49 | |
22 | 298 | Iversen Magnus | 1991 | LYNGBY | 9159AC | 50 m | 1:01.60 | |
23 | 269 | Jørgensen Patrik Leth | 1992 | KVIK | 9277AE | 50 m | 1:01.72 | |
24 | 236 | Jensen Christian | 1987 | HVIDOVRE | 8783AA | 50 m | 1:01.75 | |
25 | 324 | Damm Jannik | 1983 | SLANGE-A6 | 8363AA | 50 m | 1:01.77 | |
26 | 217 | Rasmussen Mads Sune | 1990 | HERLEV | 9047AD | 50 m | 1:01.83 | |
27 | 10 | Ortmann Andreas | 1991 | ALL-SIGMA | 9169AC | 50 m | 1:02.01 | |
28 | 68 | Jensen Mads | 1991 | MK 31 | 9179AA | 50 m | 1:02.37 | |
29 | 187 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE GTI | 9391AC | 50 m | 1:02.40 | |
30 | 370 | Westergaard Jonas | 1990 | TUNE GTI | 9001AC | 50 m | 1:02.44 | |
31 | 336 | Løje Piet | 1991 | SK-SYD | 9135AD | 50 m | 1:02.66 | |
32 | 56 | Luplau Nicklas | 1989 | KØGE | 8931AA | 50 m | 1:02.89 | |
33 | 202 | Johansen Johnas | 1986 | HELSINGØR | 8681AA | 50 m | 1:03.09 | |
34 | 173 | Westh Simon | 1990 | GLADSAXE | 9069AC | 50 m | 1:03.11 | |
35 | 71 | Street Kasper Ege | 1989 | MK 31 | 8937AB | 50 m | 1:03.53 | |
36 | 384 | Becktor Jonathan Binner | 1992 | GENTOFTE | 9291AE | 50 m | 1:03.61 | |
37 | 291 | Bruun Mikkel | 1987 | LYNGBY | 8781AC | 50 m | 1:03.67 | |
38 | 186 | Mølgaard Teiz | 1992 | GREVE GTI | 9201AE | 50 m | 1:04.38 | |
39 | 183 | Madsen Martin | 1990 | GREVE GTI | 9057AC | 50 m | 1:04.60 | |
40 | 372 | Christensen Jonas | 1992 | VORDINGB | 9239AB | 50 m | 1:05.25 | |
41 | 197 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 1:05.45 | |
42 | 35 | Dideriksen Sigurd Greve | 1992 | GI40HERMES | 9275AA | 50 m | 1:05.49 | |
43 | 329 | Ryberg Nikolai | 1990 | SLANGE-A6 | 9035AC | 50 m | 1:06.18 | |
44 | 33 | Læbel Julian Kristner | 1992 | VEST | 9279AB | 50 m | 1:06.25 | |
45 | 167 | Schultz Ulrik Rosenkvist | 1992 | GLADSAXE | 9251AH | 50 m | 1:06.36 | |
46 | 103 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIR-SIGMA | 9301AD | 50 m | 1:06.43 | |
47 | 363 | Rasmussen Anders | 1990 | TRITON B | 9093AF | 50 m | 1:06.46 | |
48 | 39 | Ludvigsen Victor G. | 1992 | GI40HERMES | 9233AE | 50 m | 1:06.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.04 |
Licens til Svømmeklubben Triton |