Program för Wadköpingsdoppet 2012
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
Wadköpingsdoppet 2012 |
|
Utskriftsdatum |
22 september 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Örebro |
|
Utskriftstid |
07:40 |
|
|
Arrangör |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 september 2012 |
|
|
|
|
Gren 10, 100m Fjärilsim A+B Damer |
Finaler (7) |
17 - 99 år: Miranda Bånnsgård (1992) 1:01.32 2011-09-24 |
15 - 16 år: Vera Johansson (1995) 1:04.57 2011-09-24 |
|
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
289 |
3 |
Isabel Sundberg |
1992 |
CD3692 |
NAUTILUS |
|
25m |
|
191 |
4 |
Elin Höglander |
1997 |
BM9297 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:27.69 |
376 |
5 |
Hanna Hansson |
1997 |
BF3297 |
POLISEN |
|
25m |
1:34.60 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
187 |
2 |
Amanda Chienh |
1997 |
BD1497 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:24.80 |
30 |
3 |
Tove Frøberg |
1997 |
|
Asker SK |
|
25m |
1:20.30 |
215 |
4 |
Karin Melin |
1994 |
AV5294 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:16.43 |
72 |
5 |
Sofia Karlborg |
1996 |
BH0696 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:17.82 |
506 |
6 |
Hanna Skytt |
1997 |
BJ8497 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:23.11 |
192 |
7 |
Nathalie Israelsson |
1994 |
AN9894 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:24.84 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
271 |
1 |
Johanna Åberg |
1997 |
AP3497 |
MASS |
|
25m |
1:15.30 |
364 |
2 |
Sofia Bergkvist |
1995 |
BB0695 |
POLISEN |
|
25m |
1:14.70 |
47 |
3 |
Majken Smith |
1997 |
|
Asker SK |
|
25m |
1:13.06 |
88 |
4 |
Felicia Torbjörnsson |
1995 |
AZ9295 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:12.18 |
221 |
5 |
Linnéa Svärd |
1995 |
AL4695 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:12.54 |
366 |
6 |
Ayleen Burt |
1997 |
BB5497 |
POLISEN |
|
25m |
1:13.13 |
208 |
7 |
Elvira Eklund Ramböl |
1997 |
AV5497 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:14.74 |
373 |
8 |
Josefine Gidlöf |
1997 |
BE2497 |
POLISEN |
|
25m |
1:16.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
171 |
1 |
Viktoria Reinhold |
1996 |
AW9696 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:11.40 |
541 |
2 |
Ida Johansson |
1996 |
AH2696 |
ÖSA |
|
25m |
1:11.28 |
434 |
3 |
Lisen Andersson |
1994 |
AQ3294 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:10.19 |
382 |
4 |
Nicole Thulin |
1992 |
BE8292 |
POLISEN |
|
25m |
1:10.05 |
410 |
5 |
Petra Johansson |
1997 |
AF3897 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:10.06 |
11 |
6 |
Erika Kaspersson |
1994 |
AN4894 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:10.64 |
236 |
7 |
Isabelle Avenius |
1996 |
AX3496 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:11.30 |
476 |
8 |
Ida Fahlborg |
1996 |
AR7496 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:11.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
167 |
1 |
Inez Kristensson |
1997 |
AK1897 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:09.60 |
74 |
2 |
Ida Laurén |
1994 |
BS3894 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:09.24 |
387 |
3 |
Erica Dahlgren |
1997 |
AE3497 |
S 02 |
|
50m |
1:09.03 |
297 |
4 |
Michelle Franzén |
1993 |
AN0893 |
NKK |
|
25m |
1:08.16 |
141 |
5 |
Amanda Persson |
1996 |
AA5296 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:08.27 |
445 |
6 |
Felicia Hedman |
1995 |
BR6895 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:09.18 |
438 |
7 |
Emelie Stenhammar |
1993 |
BH4293 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:09.32 |
237 |
8 |
Christin Heina |
1996 |
BA0296 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:09.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
453 |
1 |
Emelie Åkerström |
1995 |
AM6295 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:07.02 |
456 |
2 |
Elin Berggren |
1996 |
AG5296 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:06.85 |
258 |
3 |
Sofia Lindholm |
1993 |
AM1693 |
MASS |
|
25m |
1:05.85 |
85 |
4 |
Ida Pettersson |
1993 |
AY1693 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:05.04 |
442 |
5 |
Jennie Andersson |
1993 |
AD2893 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:05.80 |
446 |
6 |
Josefine Hippi |
1994 |
BA4494 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:06.31 |
383 |
7 |
Johanna Andersson |
1996 |
AW4496 |
S 02 |
|
25m |
1:06.94 |
20 |
8 |
Marte K. Bolstad |
1995 |
|
Asker SK |
|
25m |
1:07.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
38 |
1 |
Mette Mellbye Larsen |
1995 |
|
Asker SK |
|
25m |
1:02.51 |
301 |
2 |
Elin Podéus |
1997 |
AE8297 |
NKK |
|
25m |
1:02.31 |
435 |
3 |
Céline Bertrand |
1995 |
AB7295 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:01.19 |
444 |
4 |
Petra Granlund |
1987 |
AW7887 |
VÄSBY SS |
|
25m |
57.12 |
245 |
5 |
Miranda Bånnsgård |
1992 |
AY3492 |
MASS |
|
25m |
59.96 |
254 |
6 |
Isabelle Höstman |
1990 |
BR8890 |
MASS |
|
25m |
1:01.21 |
447 |
7 |
Josefin Lindkvist |
1993 |
AK4493 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:02.47 |
295 |
8 |
Rebecca Diaz-Nilsson |
1996 |
AD8296 |
NKK |
|
25m |
1:03.57 |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 |
Utskriftsdatum |
22 september 2012 |
Licensierad till: Örebro Simallians |
Utskriftstid |
07:40 |
|