Program for Citadellsim
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja 3
Gren 40, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 334 | Lundahl Daniel | 1991 | HS | AG5991 | 25 m | 2:00.63 | |
2 | 227 | Hjelm Måns | 1992 | MKK | AC7992 | 25 m | 2:03.57 | |
3 | 579 | Wagner Martin | 1991 | FARUM | 9167AA | 25 m | 2:05.37 | |
4 | 432 | Mortensen Emil K. | 1993 | SIGMA NS | 9333AE | 25 m | 2:08.44 | |
5 | 294 | Zeidler Jacob | 1994 | SK LÖDDE | AB5394 | 25 m | 2:10.70 | |
6 | 63 | Gustavsson Joel | 1992 | YSTADS SS | AM9392 | 25 m | 2:11.51 | |
7 | 459 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 25 m | 2:13.42 | |
8 | 318 | Bornerheim Emil | 1993 | KARLSKRONA | AJ9793 | 25 m | 2:13.51 | |
9 | 16 | Kertes Viktor | 1996 | ÄNGELHOLM | AP5196 | 25 m | 2:13.87 | |
10 | 107 | Mork Alexander Marki | 1995 | Stavang.SC | 50 m | 2:13.88 | ||
11 | 281 | Nilsson Martin | 1993 | MKK | AD3793 | 25 m | 2:14.17 | |
12 | 528 | Hagby Andreas Manum | 1995 | Asker SK | 50 m | 2:14.80 | ||
13 | 434 | Schmidt Julius Skaarup | 1988 | SIGMA NS | 8871AA | 50 m | 2:15.00 | |
14 | 541 | Prokopiak Norbert | 1994 | Asker SK | 50 m | 2:15.38 | ||
15 | 401 | Faberling Anton | 1994 | HS | AJ3794 | 25 m | 2:18.20 | |
16 | 170 | Kindberg Marcus | 1993 | SK RAN | AI6993 | 25 m | 2:18.21 | |
17 | 540 | Nystuen Sigve Ekeli | 1996 | Asker SK | 50 m | 2:19.17 | ||
18 | 317 | Blivik Martin | 1995 | KARLSKRONA | AM0395 | 25 m | 2:19.60 | |
19 | 335 | Llupa Cruiz | 1997 | HS | AG9397 | 25 m | 2:19.71 | |
20 | 330 | Schippert Otto | 1996 | HS | AG7996 | 25 m | 2:21.11 | |
21 | 56 | Mononen Mika | 1996 | YSTADS SS | AQ5196 | 25 m | 2:21.18 | |
22 | 230 | Fransson Anton | 1996 | MKK | AN5596 | 25 m | 2:21.39 | |
23 | 115 | Vasslag Trond | 1994 | Stavang.SC | 50 m | 2:22.37 | ||
24 | 455 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 2:22.56 | |
25 | 60 | Flodfält Axel | 1995 | YSTADS SS | AT0395 | 25 m | 2:23.15 | |
26 | 337 | Williamsson Olle | 1998 | HS | AH4198 | 25 m | 2:23.59 | |
27 | 129 | Boman Simon | 1994 | SS IDEN | AM0394 | 25 m | 2:25.59 | |
28 | 291 | Möller Oskar | 1990 | SK LÖDDE | AN0590 | 25 m | 2:25.77 | |
29 | 391 | Sundell Alexander Almeida | 1997 | HS | AH3597 | 25 m | 2:26.08 | |
30 | 114 | Turøy Ole Martin | 1995 | Stavang.SC | 50 m | 2:26.53 | ||
31 | 195 | Östlund Gustav | 1997 | POSEIDON | AM8797 | 25 m | 2:27.18 | |
32 | 615 | Boström Erik | 1997 | HÖGANÄS SS | AV5997 | 50 m | 2:30.33 | |
33 | 15 | Kertes Daniel | 1999 | ÄNGELHOLM | AD8399 | 50 m | 2:30.67 | |
34 | 17 | Knutsson Joel | 1997 | ÄNGELHOLM | AK5197 | 25 m | 2:30.75 | |
35 | 462 | Troell Isac | 1997 | SIM ENGELH | AB3597 | 25 m | 2:31.10 | |
36 | 639 | Persson Mika | 1998 | HÖGANÄS SS | AM7798 | 25 m | 2:31.35 | |
37 | 425 | Olsson Alexander | 1996 | ESLÖVS SS | AK1796 | 25 m | 2:32.38 | |
38 | 331 | Nilsson Oskar | 1997 | HS | AH4597 | 25 m | 2:33.42 | |
39 | 75 | Andersson Anton | 1997 | VELLINGE-N | AI4997 | 25 m | 2:34.05 | |
40 | 406 | Henriksson Marcus | 1997 | SK HAJEN | AQ1797 | 25 m | 2:34.66 | |
41 | 489 | Tretonius Filip | 1999 | LANDSKRONA | AC3999 | 25 m | 2:35.71 | |
42 | 182 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 50 m | 2:36.92 | |
43 | 407 | Christerson Per | 1995 | SK HAJEN | AG3995 | 25 m | 2:38.03 | |
44 | 236 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 50 m | 2:38.44 | |
45 | 614 | Blomdell Oliver | 1996 | HÖGANÄS SS | AT8996 | 25 m | 2:38.49 | |
46 | 324 | Hjalmarsson Fredrik | 1998 | KARLSKRONA | AE8798 | 25 m | 2:38.88 | |
47 | 136 | Ekstrand Julius | 1998 | SS IDEN | AJ9798 | 25 m | 2:39.95 | |
48 | 224 | Petrov Dragomir | 1996 | MKK | AX9596 | 50 m | 2:40.10 | |
49 | 198 | Paul Edvin | 1998 | POSEIDON | AD3798 | 25 m | 2:41.58 | |
50 | 61 | Hansson Sebastian Olsson | 1998 | YSTADS SS | AO5598 | 25 m | 2:43.69 | |
51 | 216 | Lanzinger Victor | 1997 | POSEIDON | AH9797 | 25 m | 2:45.18 | |
52 | 297 | Hedre Alexander | 1999 | SK LÖDDE | AJ9799 | 25 m | 2:45.73 | |
53 | 169 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | AC6196 | 50 m | 2:46.15 | |
54 | 57 | Andersson Rickard | 1998 | YSTADS SS | AD4198 | 25 m | 2:48.05 | |
55 | 11 | Hanstål Oskar | 1999 | ÄNGELHOLM | AJ1599 | 25 m | 2:49.31 | |
56 | 319 | Cado Viktor | 1999 | KARLSKRONA | AC3399 | 25 m | 2:49.60 | |
57 | 493 | Raeisi Ali | 1998 | LANDSKRONA | AM8598 | 25 m | 2:50.51 | |
58 | 196 | Pettersson Simon | 1998 | POSEIDON | AH7198 | 50 m | 2:53.16 | |
59 | 488 | Petersson Tim | 1999 | LANDSKRONA | AB9799 | 25 m | 2:53.71 | |
60 | 73 | Persson Johan | 1998 | VELLINGE-N | AG8598 | 25 m | 2:55.32 | |
61 | 84 | Heimbrand Christoffer | 1997 | VELLINGE-N | AR5197 | 25 m | 2:55.54 | |
62 | 71 | Lundell Jesper | 1999 | VELLINGE-N | AI7799 | 25 m | 2:56.90 | |
63 | 494 | Albäck Henrik | 1998 | LANDSKRONA | AF6398 | 25 m | 2:58.75 | |
64 | 299 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 3:00.09 | |
65 | 519 | Bengtsson Carl-Fredrik | 1998 | Asker SK | 50 m | 3:01.46 | ||
66 | 104 | Jørmeland Ole | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 3:02.84 | ||
67 | 495 | Schagerlöf Victor | 1998 | LANDSKRONA | AM4398 | 25 m | 3:07.33 | |
68 | 199 | Latak William | 1999 | POSEIDON | AH4399 | 25 m | 3:08.58 | |
69 | 197 | Ivarsson Sigge | 1999 | POSEIDON | AL4199 | 25 m | 3:12.25 | |
70 | 550 | Strand Lorang | 1998 | Asker SK | 50 m | 3:18.32 | ||
71 | 549 | Starholm Jørgen | 1998 | Asker SK | 50 m | 3:23.11 | ||
72 | 548 | S. Sommerud Erland | 1999 | Asker SK | 50 m | 3:32.81 | ||
73 | 72 | Henriksson Filip | 1998 | VELLINGE-N | AW9398 | 50 m | ||
74 | 135 | Dahlén Daniel | 1999 | SS IDEN | AI3399 | 50 m | ||
75 | 655 | Brkic Tony | 1994 | S 71 | av1794 | 50 m | 2:31.43 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 07 juni 2012 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 12:02 |