Ohjelma H.C.Andersen Swim Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 11
|
Stævne navn |
HCA SWIM CUP 2012 |
|
Udskriftsdato |
02 juni 2012 |
|
|
Stævne by |
Odense |
|
Udskriftstidspunkt |
07:54 |
|
|
Arrangør |
STO |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 juni 2012 |
|
|
|
|
Løb 11, 200m Frisvømning Damer |
Indledende (10) |
Sponsor: Pågen |
HCA-cup rekord 2.05.46 (2008) |
Jeanette Ottesen 87 - Kvik Kastrup |
|
Heat 1 (10) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
466 |
2 |
Sofia Zachariassen |
1999 |
9988AN |
OSLF |
|
50m |
2:26.54 |
54 |
3 |
Julie Storgaard |
1996 |
9606AH |
S 68 |
|
50m |
2:26.02 |
146 |
4 |
Laura Morsing |
1999 |
9942AB |
HSK |
|
50m |
2:25.63 |
457 |
5 |
Lykke K. Nielsen |
1999 |
9916AM |
ODDER |
|
50m |
2:25.85 |
752 |
6 |
Eva Kjaergaard |
1996 |
9658ax |
KVIK |
|
50m |
2:26.25 |
472 |
7 |
Sophie Lund Møller |
1998 |
9874AD |
OSK |
|
50m |
2:27.13 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
612 |
1 |
Johanne Juul Nielsen |
1996 |
9672AC |
HERLUFSHOL |
|
50m |
2:25.53 |
132 |
2 |
Kathrine Christiansen |
1994 |
9412AP |
HSK |
|
50m |
2:24.70 |
32 |
3 |
Amalie Bach Nielsen |
1999 |
9942AG |
HORSENS |
|
50m |
2:23.72 |
468 |
4 |
Katrine Ejby |
1998 |
9888AK |
OSK |
|
50m |
2:22.82 |
546 |
5 |
Jeanette Jensen |
1993 |
9306AP |
DELTA |
|
50m |
2:23.37 |
322 |
6 |
Martha Andersen |
1999 |
9992AJ |
TRITON |
|
50m |
2:24.68 |
50 |
7 |
Charlotte K. Jakobsen |
1996 |
9684AM |
S 68 |
|
50m |
2:25.08 |
167 |
8 |
Sofie Brøndum Bossen |
1996 |
9694AB |
AALBORG |
|
50m |
2:25.57 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
473 |
1 |
Camilla Rask |
1999 |
9984AJ |
OSK |
|
50m |
2:22.51 |
702 |
2 |
Matilde Kjeldsen |
1999 |
9984AV |
AGF |
|
50m |
2:22.30 |
635 |
3 |
Helene Jørgensen |
1995 |
9598ab |
RINGE |
|
50m |
2:22.27 |
636 |
4 |
Astrid Koch |
1994 |
9482ah |
RINGE |
|
50m |
2:21.43 |
323 |
5 |
Christina Blaaberg |
1998 |
9832AL |
TRITON |
|
50m |
2:22.02 |
517 |
6 |
Una Møller |
1998 |
9808AG |
IHF |
|
50m |
2:22.27 |
360 |
7 |
Mathilde Sørensen |
1996 |
9602AY |
TRITON |
|
50m |
2:22.48 |
300 |
8 |
Laura Funch |
1995 |
9568AS |
HOLSTEBRO |
|
50m |
2:22.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
274 |
1 |
Fiona Bracken |
1998 |
9808BA |
SKOVBAKKEN |
|
50m |
2:20.83 |
582 |
2 |
Josefine Boisen |
1996 |
9632AE |
KØGE |
|
50m |
2:19.82 |
463 |
3 |
Andrea Broe |
1997 |
9704AI |
OSLF |
|
50m |
2:19.67 |
199 |
4 |
Ida Vardinhus-Nielsen |
1996 |
9676aq |
AALBORG |
|
50m |
2:19.37 |
48 |
5 |
Celine Drivsholm |
1996 |
9654AN |
S 68 |
|
50m |
2:19.63 |
623 |
6 |
Olivia Larsen |
1995 |
9562AI |
LYSENG |
|
50m |
2:19.72 |
86 |
7 |
Ditte V. Hansen |
1997 |
9716AR |
SILKEBORG |
|
50m |
2:20.80 |
398 |
8 |
Cecilie Lacour Brandstrup |
1994 |
9454AS |
FREM |
|
50m |
2:20.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
47 |
1 |
Rebekka R. Andersen |
1996 |
9664AN |
S 68 |
|
50m |
2:19.32 |
23 |
2 |
Sara Sofia Benzarti |
1997 |
9766AR |
HORSENS |
|
50m |
2:18.87 |
547 |
3 |
Mia Jensen |
1998 |
9848AZ |
DELTA |
|
50m |
2:18.36 |
721 |
4 |
Stine Mary Vissing |
1997 |
9788AB |
AGF |
|
50m |
2:18.07 |
422 |
5 |
Christina F. Eriksen |
1999 |
9968AL |
FR.SUND |
|
50m |
2:18.33 |
728 |
6 |
Cecilie Emma Christiansen |
1995 |
9582AP |
KVIK |
|
50m |
2:18.84 |
715 |
7 |
Astrid Fly Oredsson |
1998 |
9818AM |
AGF |
|
50m |
2:19.03 |
88 |
8 |
Katrine M. Johannsen |
1996 |
9682AQ |
SILKEBORG |
|
50m |
2:19.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
306 |
1 |
Camilla Madsen |
1997 |
9796AP |
HOLSTEBRO |
|
50m |
2:17.49 |
147 |
2 |
Maiken Morsing |
1997 |
9706AF |
HSK |
|
50m |
2:16.46 |
740 |
3 |
Katrine Liljedahl |
1995 |
9578AX |
KVIK |
|
50m |
2:16.00 |
521 |
4 |
Katrine Drest Jørgensen |
1995 |
9544AS |
OSLF |
|
50m |
2:15.58 |
25 |
5 |
Kirstine Feldinger |
1996 |
9634AQ |
HORSENS |
|
50m |
2:15.94 |
589 |
6 |
Kathrine Hansen |
1998 |
9822AF |
KØGE |
|
50m |
2:16.20 |
57 |
7 |
Anne Tollerup |
1998 |
9868AL |
S 68 |
|
50m |
2:17.35 |
331 |
8 |
Kathrine Gohr |
1997 |
9722AR |
TRITON |
|
50m |
2:18.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
338 |
1 |
Maria J. V. Hededal |
1995 |
9586AS |
TRITON |
|
50m |
2:15.48 |
732 |
2 |
Josephine Holm |
1999 |
9982AA |
KVIK |
|
50m |
2:14.56 |
174 |
3 |
Jackie Gade |
1998 |
9836AS |
AALBORG |
|
50m |
2:14.01 |
524 |
4 |
Sofie Burgaard |
1997 |
9764AH |
OSK |
|
50m |
2:13.72 |
36 |
5 |
Signe B. Thomasen |
1996 |
9652AA |
HORSENS |
|
50m |
2:13.94 |
587 |
6 |
Emilie Eskildsen |
1997 |
9792AA |
KØGE |
|
50m |
2:14.21 |
527 |
7 |
Ditte Elschner Kristensen |
1995 |
9528AX |
OSK |
|
50m |
2:14.77 |
257 |
8 |
Johanne Carr |
1999 |
9992AA |
NYBORG |
|
50m |
2:15.51 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
530 |
1 |
Hanne Welinder |
1995 |
9594AC |
OSK |
|
50m |
2:11.93 |
730 |
2 |
Mei Mei Dreyer |
1998 |
9826AF |
KVIK |
|
50m |
2:10.46 |
190 |
3 |
Lise L. Nielsen |
1996 |
9634AG |
AALBORG |
|
50m |
2:08.08 |
169 |
4 |
Line Jørgensen Bruun |
1995 |
9544AF |
AALBORG |
|
50m |
2:03.03 |
508 |
5 |
Julie Lunau |
1995 |
9528AH |
A6 |
|
50m |
2:06.12 |
92 |
6 |
Kalinka T. Mogensen |
1995 |
9506AA |
SILKEBORG |
|
50m |
2:08.67 |
731 |
7 |
Iben Grundtvig |
1997 |
9762AK |
KVIK |
|
50m |
2:10.92 |
183 |
8 |
Ghita Kobbelgaard |
1995 |
9528AG |
AALBORG |
|
50m |
2:13.53 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
34 |
1 |
Emma Nørgaard |
1997 |
9794AF |
HORSENS |
|
50m |
2:11.48 |
115 |
2 |
Louise Møller Jessen |
1997 |
9704AE |
TRITON B |
|
50m |
2:10.04 |
170 |
3 |
Maja Jørgensen Bruun |
1995 |
9554AF |
AALBORG |
|
50m |
2:07.60 |
735 |
4 |
Monique Johansen |
1994 |
9426AF |
KVIK |
|
50m |
2:01.99 |
748 |
5 |
Ida Schütt |
1996 |
9642AI |
KVIK |
|
50m |
2:04.95 |
180 |
6 |
Julie Sundahl Jakobsen |
1995 |
9526AM |
AALBORG |
|
50m |
2:08.60 |
79 |
7 |
Sarah Harder Bruun |
1993 |
9324AJ |
SILKEBORG |
|
50m |
2:10.81 |
173 |
8 |
Frederikke Elkjær |
1996 |
9658AA |
AALBORG |
|
50m |
2:13.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
726 |
1 |
Josephina Bartela |
1994 |
9496AJ |
KVIK |
|
50m |
2:11.46 |
586 |
2 |
Pernille Christiansen |
1995 |
9558AK |
KØGE |
|
50m |
2:09.28 |
111 |
3 |
Megan Forslund Hansen |
1997 |
9702AC |
TRITON B |
|
50m |
2:06.55 |
745 |
4 |
Julie Brøndum Petersen |
1994 |
9456AG |
KVIK |
|
50m |
2:00.77 |
757 |
5 |
Mathilde Riis Sørensen |
1988 |
8888AA |
WEST SWIM |
|
50m |
2:03.30 |
743 |
6 |
Hannah Nissen |
1997 |
9754AD |
KVIK |
|
50m |
2:08.28 |
525 |
7 |
Josefine Møller Jeppesen |
1995 |
9598AE |
OSK |
|
50m |
2:10.62 |
273 |
8 |
Natascha Zender |
1997 |
9704AF |
NYBORG |
|
50m |
2:13.14 |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 |
Udskriftsdato |
02 juni 2012 |
Licens til Odense Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
07:54 |
|