Program för Aarhus Bymesterskaber 2012
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 10
|
Stævne navn |
Aarhus Bymesterskaber 2012 |
|
Udskriftsdato |
01 september 2012 |
|
|
Stævne by |
Haslehallen |
|
Udskriftstidspunkt |
10:55 |
|
|
Arrangør |
Foreningen til afholdelse af bymesterskaber |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 september 2012 |
|
|
|
|
Løb 10, 200m Medley Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
102 |
1 |
Astrid W. Larsen |
2001 |
0128AO |
LYSENG |
|
25m |
|
29 |
2 |
Line Gertz |
2001 |
0156AT |
AGF |
|
25m |
|
38 |
3 |
Alberte Kaltoft |
2001 |
0152AT |
AGF |
|
25m |
|
45 |
4 |
Nicoline Kristiansen |
2002 |
0278AL |
AGF |
|
25m |
|
141 |
5 |
Emma Rosquist Andersen |
2001 |
0162AS |
ÅRHUS 1900 |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
150 |
1 |
Mathilde Laursen |
2000 |
0082AZ |
ÅRHUS 1900 |
|
25m |
|
124 |
2 |
Kamma Meldgaard Bruun |
2000 |
0078AV |
HEI |
|
25m |
|
216 |
3 |
Mathilde Houe Andersen |
2001 |
0158AT |
IHF |
|
25m |
|
54 |
4 |
Julie Nykvist |
2001 |
|
AGF |
|
25m |
|
24 |
5 |
Liv Cramer |
2000 |
0024AI |
AGF |
|
25m |
|
145 |
6 |
Emma F. Sørensen |
1998 |
9812AT |
ÅRHUS 1900 |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
18 |
1 |
Matilde Bodilsen |
2001 |
0184AQ |
AGF |
|
25m |
4:06.70 |
217 |
2 |
Alberte Daugaard Asmussen |
2001 |
0112AO |
IHF |
|
25m |
3:39.59 |
132 |
3 |
Julie Uldall Larsen |
1999 |
9932AU |
HEI |
|
25m |
3:25.10 |
269 |
4 |
Signe Juul Sørensen |
2001 |
0124AL |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
3:34.24 |
93 |
5 |
Anna Kirstine Jeppesen |
2000 |
0074AU |
LYSENG |
|
25m |
3:52.31 |
58 |
6 |
Johanne Juul Petersen |
1999 |
9938AT |
AGF |
|
25m |
4:09.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
47 |
1 |
Carla Leone |
2002 |
0206AD |
AGF |
|
25m |
3:21.23 |
95 |
2 |
Katrine Jørgensen |
2000 |
0044AU |
LYSENG |
|
25m |
3:17.04 |
135 |
3 |
Frida Vedel |
1999 |
9926AT |
HEI |
|
25m |
3:13.88 |
60 |
4 |
Nanna Rolle |
2000 |
0094AY |
AGF |
|
25m |
3:17.02 |
33 |
5 |
Helena Heerulff |
1999 |
9974BB |
AGF |
|
25m |
3:18.55 |
79 |
6 |
Lærke Marie Bentsen |
1998 |
9858AH |
LYSENG |
|
25m |
3:23.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
128 |
1 |
Asta Hermansen |
1999 |
9938AQ |
HEI |
|
25m |
3:07.25 |
234 |
2 |
Maya Nautrup Pedersen |
1999 |
9956AE |
IHF |
|
25m |
3:05.79 |
115 |
3 |
Katja Timmermann |
1996 |
9618AH |
LYSENG |
|
25m |
2:54.69 |
231 |
4 |
Mette Køcks Nielsen |
1999 |
9998AR |
IHF |
|
25m |
3:03.40 |
20 |
5 |
Amalie Fisker Brøchner |
1999 |
9918AZ |
AGF |
|
25m |
3:06.69 |
250 |
6 |
Line Johannsen |
2001 |
0146AN |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
3:08.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
80 |
1 |
Josephine Frede Bundgaard |
1997 |
9776AW |
LYSENG |
|
25m |
2:50.20 |
249 |
2 |
Anna Brandenborg Jensen |
1999 |
9924AU |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
2:47.92 |
42 |
3 |
Johanne Sofie Kjærsgaard |
1998 |
9848AL |
AGF |
|
25m |
2:39.11 |
43 |
4 |
Matilde Kjeldsen |
1999 |
9984AV |
AGF |
|
50m |
2:44.54 |
133 |
5 |
Snæfridur Sol |
2000 |
0082AL |
HEI |
|
25m |
2:49.59 |
130 |
6 |
Ida Yu Ling Jensen |
1998 |
9814AS |
HEI |
|
25m |
2:51.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
66 |
1 |
Stine Mary Vissing |
1997 |
9788AB |
AGF |
|
25m |
2:38.79 |
23 |
2 |
Emma H. Christiansen |
1999 |
9988AO |
AGF |
|
25m |
2:38.05 |
96 |
3 |
Nina Højris Jørgensen |
1992 |
9254AM |
LYSENG |
|
25m |
2:25.68 |
57 |
4 |
Sofie Reffstrup Pedersen |
1995 |
9526AK |
AGF |
|
25m |
2:31.73 |
55 |
5 |
Astrid Fly Oredsson |
1998 |
9818AM |
AGF |
|
25m |
2:38.17 |
52 |
6 |
Maria Nielsen |
1996 |
9616AO |
AGF |
|
25m |
2:39.03 |
Oprettet af WinGrodan 1.19.17 |
Udskriftsdato |
01 september 2012 |
Licens til IHF Svømning |
Udskriftstidspunkt |
10:55 |
|