Ohjelma Summer Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 3
Heatlista Gren 120
|
Tävling |
Stockholm Summer Games 2012 |
|
Utskriftsdatum |
07 juli 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:48 |
|
|
Arrangör |
Polisens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
05 juli 2012 |
|
|
|
|
Gren 120, 100m Frisim Damer |
Finaler (28) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
290 |
1 |
Emmi Taraldsson |
2002 |
AH9202 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
275 |
2 |
Emelie Persson |
2002 |
AS9402 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
331 |
3 |
Erica Edlund |
1998 |
BL0698 |
SS04 |
|
50m |
|
241 |
4 |
Anna Frisk-Garcia |
2002 |
AH6202 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:48.89 |
315 |
5 |
Evelina Christensen |
2001 |
BE6201 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
1:50.23 |
233 |
6 |
Tuva Björkén |
2003 |
AC0603 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
254 |
7 |
Oliwia Kantecki |
2003 |
AE7203 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
292 |
8 |
Roya Tittelbach |
2003 |
AF7603 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
267 |
1 |
Jennifer Nyblom |
2003 |
AC1603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:41.96 |
270 |
2 |
Josefin Olsson |
2001 |
AQ7801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:39.47 |
427 |
3 |
Rebekka Birkeland |
1997 |
|
AUSTEVOLL |
|
50m |
1:39.04 |
319 |
4 |
Emma Walther |
2000 |
BB6400 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
1:37.88 |
432 |
5 |
Therese Heimark |
1997 |
|
AUSTEVOLL |
|
50m |
1:38.83 |
428 |
6 |
Silje Uglenes |
1998 |
|
AUSTEVOLL |
|
50m |
1:39.19 |
76 |
7 |
Angelica Blomberg |
2002 |
AD8802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:40.51 |
530 |
8 |
Siv Svanhild B Danielsen |
2001 |
|
Kirkenes |
|
50m |
1:44.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
452 |
1 |
Karmel Rebane |
2002 |
|
TOP |
|
50m |
1:35.19 |
451 |
2 |
Karolina Johanna Freiberg |
2002 |
|
TOP |
|
50m |
1:32.34 |
276 |
3 |
Matilda Pfeiff |
2001 |
AI3801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:32.15 |
429 |
4 |
Stine Torsvik |
1997 |
|
AUSTEVOLL |
|
50m |
1:31.11 |
32 |
5 |
Linnea Wall |
2001 |
AV1601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:31.98 |
531 |
6 |
Frid Torhild B Danielsen |
2002 |
|
Kirkenes |
|
50m |
1:32.34 |
11 |
7 |
Suzan Afshar |
2000 |
BA1400 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:33.69 |
262 |
8 |
Linnea Lindgren |
2001 |
AQ2801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:36.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
52 |
1 |
Alice Albinzon |
2000 |
AY1200 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:30.71 |
255 |
2 |
Sofia Karls |
2002 |
AH7202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:29.39 |
483 |
3 |
Stine Søderholm |
2000 |
|
Alta SK |
|
50m |
1:28.81 |
438 |
4 |
Kristine Berg |
1995 |
|
Hammerfest |
|
50m |
1:27.20 |
264 |
5 |
Sofia Nilsson-Godoy |
2000 |
AX2800 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:27.82 |
430 |
6 |
Anna Torsvik |
1997 |
|
AUSTEVOLL |
|
50m |
1:29.29 |
318 |
7 |
Sofia Walsh |
2002 |
AF3402 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
1:30.14 |
453 |
8 |
Arlene Baikov |
2003 |
|
TOP |
|
50m |
1:30.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
576 |
1 |
Katariina Trööp |
2001 |
|
AUDENTESE |
|
50m |
1:26.27 |
316 |
2 |
Sophie Dellmark |
2001 |
AO8801 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
1:25.89 |
346 |
3 |
Hannah Zaalouk |
2001 |
AM1601 |
SS04 |
|
25m |
1:25.48 |
327 |
4 |
Frida Berndtson |
2000 |
BC3600 |
SS04 |
|
25m |
1:25.43 |
2 |
5 |
Fanny Genberg |
2000 |
AZ0400 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:25.45 |
33 |
6 |
Josefin Wensmark |
2001 |
AR9601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:25.88 |
329 |
7 |
Astrid Blomberg |
2000 |
AW5800 |
SS04 |
|
25m |
1:26.16 |
322 |
8 |
Helene Al-Ani |
1997 |
BF3897 |
SS04 |
|
25m |
1:26.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
395 |
1 |
Siri Sjöblom |
2001 |
AR1201 |
POLISEN |
|
25m |
1:25.24 |
236 |
2 |
Mathilda Bärnau |
2000 |
AL6400 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:24.58 |
487 |
3 |
Emilie Thomassen |
1999 |
|
Alta SK |
|
50m |
1:23.32 |
619 |
4 |
Senni Ovaskainen |
2001 |
|
LaUS |
|
50m |
1:23.20 |
368 |
5 |
Jessica Gauffin |
1999 |
BH2499 |
POLISEN |
|
50m |
1:23.23 |
408 |
6 |
Ebba Andersson |
2001 |
AL2601 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:24.22 |
390 |
7 |
Olivia Högstedt Petersén |
1999 |
BN5499 |
POLISEN |
|
25m |
1:24.61 |
269 |
8 |
Moa Nygren |
2000 |
AL6500 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:25.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
232 |
1 |
Julia Björkén |
2001 |
AL1601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:21.91 |
286 |
2 |
Maja Sundheden |
2000 |
AQ2800 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:21.41 |
621 |
3 |
Henna Suhonen |
2000 |
|
LaUS |
|
50m |
1:21.20 |
501 |
4 |
Thea Lervold Høffler |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:21.11 |
197 |
5 |
Wilma Blom |
1998 |
BL6898 |
UPSALA S |
|
25m |
1:21.17 |
523 |
6 |
Nora Sørgård Lefdal |
1999 |
|
Setermoen |
|
50m |
1:21.38 |
321 |
7 |
Jasmine Aghazamani |
1998 |
AU7698 |
SS04 |
|
25m |
1:21.49 |
486 |
8 |
Emma Strand Haugen |
2000 |
|
Alta SK |
|
50m |
1:23.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
503 |
1 |
Camilla Dahle Øfsti |
1999 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:20.84 |
227 |
2 |
Jennifer Backhoff Wahlund |
1999 |
AU9699 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:20.59 |
135 |
3 |
Felicia Adamsson |
2000 |
BB7600 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:20.12 |
439 |
4 |
Gunnhild Eriksen |
1996 |
|
Hammerfest |
|
50m |
1:20.03 |
57 |
5 |
Evelina Johansson |
2000 |
BG2400 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:20.09 |
274 |
6 |
Louise Peacock |
2001 |
AL3601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:20.26 |
252 |
7 |
Li Isaksson |
2002 |
AH4202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:20.67 |
504 |
8 |
Ingrid Elverum |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:20.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
90 |
1 |
Karolina Hansson |
1997 |
AJ2697 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:19.51 |
83 |
2 |
Karin Emanuelsson |
1999 |
AJ8499 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:19.38 |
375 |
3 |
Lisa Holmqvist |
1999 |
AY9899 |
POLISEN |
|
25m |
1:19.28 |
298 |
4 |
Wilma Wiiand |
2001 |
AE9601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:19.18 |
522 |
5 |
Maria Bjørkli |
2000 |
|
Setermoen |
|
50m |
1:19.26 |
249 |
6 |
Felicia Gustavsson |
1999 |
AW0699 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:19.37 |
450 |
7 |
Sarah Hürden |
2001 |
|
TOP |
|
50m |
1:19.47 |
488 |
8 |
Andrea Mannsverk |
1999 |
|
Alta SK |
|
50m |
1:19.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
29 |
1 |
Ebba Steen |
1999 |
BC3699 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:19.01 |
185 |
2 |
Johanna Persson |
2001 |
AY6601 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:18.91 |
22 |
3 |
Linneá Larsson |
2000 |
AR3600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:18.56 |
566 |
4 |
Kristin Xin Øie |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:18.12 |
399 |
5 |
Fanny Tyrstrup |
1999 |
BG5499 |
POLISEN |
|
50m |
1:18.29 |
324 |
6 |
Diana Bagheri |
1997 |
AZ9697 |
SS04 |
|
25m |
1:18.74 |
100 |
7 |
Selma Kosevic |
1995 |
AT4695 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:18.98 |
529 |
8 |
Christina Sesor |
2000 |
|
Kirkenes |
|
50m |
1:19.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
602 |
1 |
Emely Lamb |
2000 |
|
ÖSMO SS |
|
50m |
1:17.81 |
502 |
2 |
Oda Sem Austmo |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:17.32 |
182 |
3 |
Emily Lundgren |
1999 |
BI3499 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:16.95 |
211 |
4 |
Nelly Gustafsson |
2000 |
AW6200 |
WISBY SS |
|
25m |
1:16.62 |
180 |
5 |
Sofia Lennerthson |
1999 |
BE4899 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:16.73 |
118 |
6 |
Sara Tillenius |
2000 |
AF3600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:16.96 |
323 |
7 |
Sepideh Assadi |
1996 |
BK0296 |
SS04 |
|
25m |
1:17.67 |
484 |
8 |
Stine Lise Johansen |
2000 |
|
Alta SK |
|
50m |
1:17.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
446 |
1 |
Mariann Saabas |
2000 |
|
TOP |
|
50m |
1:16.30 |
485 |
2 |
Andrine Svea |
2000 |
|
Alta SK |
|
50m |
1:16.09 |
181 |
3 |
Sigrid Loid |
1999 |
AF0499 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:15.86 |
30 |
4 |
Elin Södersten |
2000 |
AI5800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:15.72 |
138 |
5 |
Felicia Axelsson Eklund |
2000 |
AY0200 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:15.83 |
203 |
6 |
Lovisa Sved |
2000 |
BB0400 |
UPSALA S |
|
25m |
1:15.96 |
476 |
7 |
Laura Andla |
2001 |
|
BRIIS |
|
50m |
1:16.20 |
500 |
8 |
Aurora Moen Wannebo |
1998 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:16.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
210 |
1 |
Alba Ekepil |
2001 |
AL9601 |
WISBY SS |
|
25m |
1:15.56 |
535 |
2 |
Ida Askeland |
1998 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:15.25 |
533 |
3 |
Nicole Eker |
1996 |
96B098 |
IFÅ |
|
25m |
1:14.97 |
335 |
4 |
Rebecca Höglind |
1998 |
AL7898 |
SS04 |
|
25m |
1:14.56 |
543 |
5 |
Tessa Fransisca Janssen |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:14.87 |
173 |
6 |
Julia Franks |
2000 |
AR5400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:15.20 |
539 |
7 |
Emilia H Bjelancic |
2001 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:15.38 |
537 |
8 |
Elena Bergfjord |
1998 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:15.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
474 |
1 |
Ele Riin Luuk |
2000 |
|
BRIIS |
|
50m |
1:14.50 |
151 |
2 |
Wilma Roloff |
2000 |
BA7600 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:14.30 |
342 |
3 |
Sara Södersten |
1995 |
BQ8895 |
SS04 |
|
25m |
1:14.12 |
194 |
4 |
Mathilda Eriksson |
2001 |
AE2201 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
1:13.84 |
149 |
5 |
Anna Reinholdz |
1999 |
AQ6499 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:13.84 |
177 |
6 |
Caroline Korssell |
1999 |
AE0499 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:14.21 |
265 |
7 |
Vanessa Nordling |
1998 |
AI1498 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:14.45 |
59 |
8 |
Louise Leijonberg |
2000 |
BG3600 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:14.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
226 |
1 |
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:13.53 |
489 |
2 |
Vilde Pedersen |
1995 |
|
Alta SK |
|
50m |
1:13.25 |
77 |
3 |
Emelie Blomberg |
1999 |
AU4899 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:12.92 |
178 |
4 |
Christine Korssell |
1995 |
BJ0495 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:12.50 |
499 |
5 |
Linn Amalie Aresvik |
1998 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:12.58 |
373 |
6 |
Hanna Hansson |
1997 |
BF3297 |
POLISEN |
|
25m |
1:12.97 |
410 |
7 |
Hanne Melin Romstad |
1999 |
AK2499 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:13.49 |
141 |
8 |
Amanda Carlbom |
2000 |
BB8200 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:13.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
4 |
1 |
Tova Moberg |
1998 |
AZ5898 |
HUDIKSVALL |
|
50m |
1:12.38 |
445 |
2 |
Meribel Saar |
2000 |
|
TOP |
|
50m |
1:11.90 |
388 |
3 |
Amanda Orpana |
1995 |
BC8495 |
POLISEN |
|
25m |
1:11.88 |
188 |
4 |
Amanda Strömdahl |
2000 |
AL7400 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:11.80 |
42 |
5 |
Cecilia Barrena Forsberg |
1999 |
BM5499 |
KANAANS SS |
|
50m |
1:11.85 |
617 |
6 |
Roosa Penttinen |
2000 |
|
LaUS |
|
50m |
1:11.90 |
404 |
7 |
Erica Pilblad-Svahn |
2001 |
AJ4201 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:11.95 |
231 |
8 |
Ebba Bjurman |
1999 |
AE7299 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:12.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
343 |
1 |
Therese Thor |
1998 |
AW2298 |
SS04 |
|
25m |
1:11.75 |
196 |
2 |
Linnea Björndahl |
2000 |
AP7800 |
UPSALA S |
|
25m |
1:11.49 |
239 |
3 |
Åsa Eriksson |
1998 |
BK4298 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:11.35 |
195 |
4 |
Hanna Hargsten |
1999 |
AH8899 |
UPPLANDS-B |
|
50m |
1:10.84 |
534 |
5 |
Ida Jansson |
1995 |
95B221 |
IFÅ |
|
25m |
1:10.94 |
444 |
6 |
Mai Riin Salumaa |
2000 |
|
TOP |
|
50m |
1:11.41 |
251 |
7 |
Fanny Isaksson |
1999 |
AK8299 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:11.49 |
230 |
8 |
Malin Bernmark |
1998 |
AP3698 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:11.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
518 |
1 |
Hanne Limo |
1999 |
|
Setermoen |
|
50m |
1:10.75 |
242 |
2 |
Madeleine Frisk-Garcia |
1997 |
AH2697 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:10.42 |
526 |
3 |
Nora Daldorff |
1994 |
|
Kirkenes |
|
50m |
1:10.29 |
505 |
4 |
Kristina Mora |
1997 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:10.24 |
542 |
5 |
Andrea HÃ¥varstein |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:10.26 |
288 |
6 |
Sandra Swahn |
1997 |
AY9897 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:10.40 |
62 |
7 |
Caroline Wallenborg |
2000 |
AL3800 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:10.47 |
250 |
8 |
Vendela Hallonsten |
1997 |
AW5497 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:10.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
16 |
1 |
Cornelia Eklund |
2000 |
AC1800 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:10.17 |
283 |
2 |
Maja Stolpe |
1996 |
BH7696 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:09.76 |
295 |
3 |
Emma Wahlund |
1998 |
AB5298 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:09.27 |
418 |
4 |
Vilde Holan Bye |
1995 |
|
Vestbyen |
|
25m |
1:09.22 |
60 |
5 |
Michaela Mattsson |
1999 |
AL4899 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:09.24 |
94 |
6 |
Sara Huslid |
1995 |
AZ8295 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:09.36 |
571 |
7 |
Birgit Saliste |
2000 |
|
AUDENTESE |
|
50m |
1:10.13 |
354 |
8 |
Elvira Andersson |
1997 |
BB3497 |
POLISEN |
|
25m |
1:10.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
528 |
1 |
Ingvild Asheim |
1998 |
|
Kirkenes |
|
50m |
1:09.07 |
240 |
2 |
Dersim Esmaelzadeh |
1999 |
AN6299 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:09.01 |
85 |
3 |
Sara Emmesjö |
1998 |
AD5498 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:08.75 |
98 |
4 |
Micaela Järnström |
1995 |
AT3695 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:08.66 |
53 |
5 |
Emina Bjelak |
1997 |
BC2897 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:08.67 |
246 |
6 |
Cecilia Gabrielsson |
1999 |
AG9899 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:08.84 |
492 |
7 |
Ida Tomine Glomsaker |
1997 |
|
Madla SK |
|
50m |
1:09.04 |
258 |
8 |
Ellinor Lantz |
1999 |
AK6299 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:09.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
372 |
1 |
Emmeli Hansson |
1995 |
AZ0295 |
POLISEN |
|
25m |
1:08.54 |
154 |
2 |
Julia Widmark |
1997 |
AS8897 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:08.41 |
95 |
3 |
Tina Huslid |
2000 |
AF0600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:08.18 |
289 |
4 |
Elin Taraldsson |
1997 |
AY8897 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:07.98 |
371 |
5 |
Nathalie Grigorenko |
1997 |
BN3897 |
POLISEN |
|
25m |
1:08.11 |
338 |
6 |
Sophia Norén |
1998 |
AN9698 |
SS04 |
|
25m |
1:08.27 |
253 |
7 |
Sara Jeppsson |
1999 |
AH0299 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:08.49 |
80 |
8 |
Erica Christensen |
1997 |
AO5897 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:08.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
121 |
1 |
Clara Wadsten |
1999 |
AA1899 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:07.77 |
199 |
2 |
Mari Edlert |
1995 |
AX6695 |
UPSALA S |
|
25m |
1:07.43 |
87 |
3 |
Viktoria Engsoo |
1996 |
AQ1696 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:07.27 |
219 |
4 |
Alva Werner |
1998 |
AE6498 |
WISBY SS |
|
50m |
1:07.11 |
618 |
5 |
Ella Saarikko |
2000 |
|
LaUS |
|
50m |
1:07.20 |
234 |
6 |
Sofia Björnfot |
1998 |
BC6298 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:07.39 |
549 |
7 |
Andrea Marki Mork |
1998 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:07.74 |
72 |
8 |
Madeleine Svensson |
1997 |
AJ3697 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:07.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
28 |
1 |
Maja Plars |
1998 |
AD2498 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:06.92 |
369 |
2 |
Josefine Gidlöf |
1997 |
BE2497 |
POLISEN |
|
25m |
1:06.44 |
340 |
3 |
Tiffani Segerbrand |
1999 |
AI0699 |
SS04 |
|
25m |
1:06.26 |
326 |
4 |
Filippa Berndtson |
1997 |
BD4297 |
SS04 |
|
50m |
1:06.19 |
567 |
5 |
Maren Øie |
1997 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:06.23 |
68 |
6 |
Cecilia Bruhn |
1989 |
AS9689 |
SKK |
|
50m |
1:06.30 |
527 |
7 |
Runa P Nesje |
1996 |
|
Kirkenes |
|
50m |
1:06.75 |
183 |
8 |
Julia Mikalsen |
1999 |
AK1499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:07.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
397 |
1 |
Nicole Thulin |
1992 |
BE8292 |
POLISEN |
|
25m |
1:06.13 |
74 |
2 |
Josefin Agnekrans |
1994 |
AK2494 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:06.08 |
81 |
3 |
Mathilda Dahlin |
1995 |
AG3495 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:05.76 |
509 |
4 |
Sara Juul Wolfgang |
1998 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:05.68 |
421 |
5 |
Cecilie Solberg Jørgensen |
1998 |
|
Vestbyen |
|
25m |
1:05.75 |
524 |
6 |
Stine Bjørkli |
1997 |
|
Setermoen |
|
50m |
1:05.88 |
281 |
7 |
Kajsa Sparrman |
1999 |
AH4299 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:06.10 |
70 |
8 |
Hanna Karlsson |
1995 |
AM7495 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:06.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
374 |
1 |
Lovisa Heldring |
1995 |
BL3695 |
POLISEN |
|
25m |
1:05.62 |
471 |
2 |
Merlin Stamm |
1997 |
|
BRIIS |
|
50m |
1:05.50 |
594 |
3 |
Mari Miilpalu |
1999 |
|
WIRU |
|
50m |
1:05.17 |
436 |
4 |
Oda Bygdnes |
1998 |
|
Harstad SK |
|
50m |
1:04.74 |
325 |
5 |
Rebecka Bergström |
1997 |
AH1297 |
SS04 |
|
25m |
1:05.09 |
359 |
6 |
Sofia Bergkvist |
1995 |
BB0695 |
POLISEN |
|
50m |
1:05.33 |
478 |
7 |
Katinka Rossebø |
1999 |
|
CHRISTIANI |
|
50m |
1:05.59 |
345 |
8 |
Matilda Thurfjell |
1997 |
AZ2897 |
SS04 |
|
25m |
1:05.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
257 |
1 |
Vilma Lagebro |
1996 |
AW6696 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:04.52 |
546 |
2 |
Mari Mjølhus Kristoffers |
1995 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:04.47 |
63 |
3 |
Isabelle Wrejde |
1999 |
AV5299 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:04.07 |
387 |
4 |
Sophie Näsström |
1993 |
AP5293 |
POLISEN |
|
50m |
1:03.95 |
86 |
5 |
Alexandra Engsoo |
1998 |
AF3898 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:04.02 |
328 |
6 |
Hannah Berndtson |
1996 |
BI9696 |
SS04 |
|
25m |
1:04.32 |
426 |
7 |
Yuliya Fomina |
1999 |
|
DUSSH LEAD |
|
50m |
1:04.50 |
506 |
8 |
Viktoria Juel |
1996 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:04.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
413 |
1 |
Emilie Elise Woll |
1996 |
|
Narvik SK |
|
50m |
1:03.67 |
332 |
2 |
Alexandra Gordon |
2000 |
AN2800 |
SS04 |
|
25m |
1:02.87 |
508 |
3 |
Malin Schanke Tømmervik |
1994 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:02.74 |
569 |
4 |
Stina Victoria Nordberg |
1996 |
BV4296 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:02,21 |
507 |
5 |
Åse Vigdisdatter Nytrø |
1997 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:02.57 |
112 |
6 |
Hilma Ramdén |
2000 |
AF4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:02.84 |
538 |
7 |
Alina H Bjelancic |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:03.13 |
299 |
8 |
Lisa Wiklund |
1996 |
BJ1496 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:03.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
377 |
1 |
Freja Ingelstam |
1994 |
BZ0894 |
POLISEN |
|
25m |
1:01.43 |
336 |
2 |
Rebecka Lithander |
1992 |
AV3892 |
SS04 |
|
50m |
1:00.03 |
339 |
3 |
Angelica Norrena |
1991 |
AE8691 |
SS04 |
|
25m |
59.44 |
279 |
4 |
Milana Salih |
1997 |
AX4697 |
VÄSBY SS |
|
25m |
58.76 |
282 |
5 |
Tove Sparrman |
1996 |
AQ3296 |
VÄSBY SS |
|
25m |
58.97 |
392 |
6 |
Ebba Rosenquist |
1989 |
AI6489 |
POLISEN |
|
25m |
59.58 |
259 |
7 |
Josefin Lantz |
1996 |
AW5696 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:00.76 |
442 |
8 |
Karin Iilane |
1996 |
|
TOP |
|
50m |
1:01.48 |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 |
Utskriftsdatum |
07 juli 2012 |
Licensierad till: Polisens IF |
Utskriftstid |
08:48 |
|