Program för UGP3 - Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 11, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 56 | Eriksson Jessica | 1995 | SK NEPTUN | AH0895 | 50 m | 2:22.02 | |
2 | 424 | Löfgren Amanda | 1997 | VÄSTERÅS | AY0897 | 25 m | 2:24.64 | |
3 | 405 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 2:25.66 | |
4 | 400 | Wiiand Agnes | 1997 | VÄSBY SS | AM1497 | 25 m | 2:28.80 | |
5 | 177 | Wallén Cecilia | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5895 | 50 m | 2:30.07 | |
6 | 510 | Myers Charlotte | 1997 | POLISEN | BQ2497 | 25 m | 2:30.16 | |
7 | 540 | Nelin Olivia | 1995 | SK NEPTUN | be1695 | 50 m | 2:31.22 | |
8 | 377 | Kjellberg Isabell | 1997 | VÄSBY SS | AR7497 | 25 m | 2:33.52 | |
9 | 428 | Olofsson Madeleine | 1997 | VÄSTERÅS | AS2297 | 25 m | 2:35.50 | |
10 | 312 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 50 m | 2:37.76 | |
11 | 283 | Edlund Sofia | 1998 | TÄBY SIM | AI0498 | 25 m | 2:38.95 | |
12 | 412 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 2:39.09 | |
13 | 154 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 50 m | 2:40.88 | |
14 | 348 | Nyberg Sara | 1996 | WISBY SS | AF3696 | 50 m | 2:41.28 | |
15 | 199 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 2:41.75 | |
16 | 194 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 2:42.18 | |
17 | 187 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 2:42.93 | |
18 | 402 | Wiklund Lisa | 1996 | VÄSBY SS | BJ1496 | 25 m | 2:43.22 | |
19 | 148 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 50 m | 2:43.57 | |
20 | 169 | Sigvardsson Mikaela | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV5496 | 50 m | 2:43.68 | |
21 | 178 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 50 m | 2:44.56 | |
22 | 23 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 2:44.85 | |
23 | 471 | Eriksson Emelie | 1998 | SS04 | AN8698 | 50 m | 2:45.47 | |
24 | 227 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 2:45.61 | |
25 | 431 | Skytt Hanna | 1997 | VÄSTERÅS | BJ8497 | 50 m | 2:45.99 | |
26 | 472 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 50 m | 2:46.46 | |
27 | 232 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 2:46.58 | |
28 | 390 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 2:48.24 | |
29 | 16 | Almvret Josefine | 1999 | JÄRFÄLLA S | AA0699 | 50 m | 2:48.77 | |
30 | 512 | Orpana Amanda | 1995 | POLISEN | BC8495 | 25 m | 2:48.77 | |
31 | 263 | Norman Linnea | 1997 | TYRESÖ SS | BJ5897 | 25 m | 2:48.78 | |
32 | 515 | Pettersson Ida | 1999 | POLISEN | AP2699 | 25 m | 2:48.96 | |
33 | 360 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 25 m | 2:49.31 | |
34 | 420 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 2:49.61 | |
35 | 122 | Edin Ida | 1996 | SPÅRVÄGEN | AS8896 | 50 m | 2:50.10 | |
36 | 130 | Gardelin Erika | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU1497 | 25 m | 2:50.38 | |
37 | 383 | Nordling Vanessa | 1998 | VÄSBY SS | AI1498 | 25 m | 2:50.98 | |
38 | 434 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 25 m | 2:51.17 | |
39 | 91 | Jansson Miranda | 1997 | NORRTÄLJE | BI2497 | 25 m | 2:51.52 | |
40 | 78 | Rönn Amanda | 1997 | SK NEPTUN | BE4697 | 25 m | 2:51.55 | |
41 | 369 | Frisk-Garcia Madeleine | 1997 | VÄSBY SS | AH2697 | 25 m | 2:52.15 | |
42 | 268 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | 2:53.81 | |
43 | 223 | Jansmarker Elin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI3499 | 25 m | 2:54.45 | |
44 | 393 | Sundberg Emilia | 1997 | VÄSBY SS | BO3897 | 50 m | 2:55.01 | |
45 | 359 | Bernmark Malin | 1998 | VÄSBY SS | AP3698 | 25 m | 2:55.95 | |
46 | 304 | Mikalsen Julia | 1999 | TÄBY SIM | AK1499 | 25 m | 2:56.17 | |
47 | 125 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 2:57.20 | |
48 | 225 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 25 m | 2:57.58 | |
49 | 373 | Gabrielsson Cecilia | 1999 | VÄSBY SS | AG9899 | 25 m | 2:58.93 | |
50 | 222 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 3:01.39 | |
51 | 221 | Hofvander Ida | 1998 | SÖDERTÄLJE | AQ8898 | 25 m | 3:02.03 | |
52 | 231 | Tillenius Sara | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF3600 | 25 m | 3:02.66 | |
53 | 356 | Backhoff Wahlund Jennifer | 1999 | VÄSBY SS | AU9699 | 25 m | 3:03.26 | |
54 | 175 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 3:04.59 | |
55 | 133 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 50 m | 3:07.76 | |
56 | 341 | Sved Lovisa | 2000 | UPSALA S | BB0400 | 25 m | 3:08.26 | |
57 | 345 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 50 m | 3:08.59 | |
58 | 444 | Söderqvist Ebba | 1997 | ÅKERSBERGA | BE6497 | 25 m | 3:10.25 | |
59 | 181 | Vicko Vendela | 1997 | SPÅRVÄGEN | AD7697 | 50 m | 3:10.29 | |
60 | 215 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 3:10.37 | |
61 | 115 | Bjällås Elina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AU5398 | 50 m | 3:10.62 | |
62 | 218 | Emanuelsson Karin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AJ8499 | 25 m | 3:12.69 | |
63 | 97 | Westling Alva | 1999 | NORRTÄLJE | AE4299 | 25 m | 3:14.13 | |
64 | 123 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 50 m | 3:14.39 | |
65 | 427 | Näsström Felicia | 1999 | VÄSTERÅS | AQ6899 | 50 m | 3:14.63 | |
66 | 108 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 25 m | 3:14.86 | |
67 | 213 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 3:15.28 | |
68 | 135 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 50 m | 3:17.83 | |
69 | 201 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 50 m | 3:17.93 | |
70 | 224 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 25 m | 3:18.97 | |
71 | 209 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 50 m | 3:20.07 | |
72 | 435 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 50 m | 3:20.34 | |
73 | 531 | Spångberg Lovisa | 1999 | HELLAS SK | BB9699 | 25 m | 3:24.07 | |
74 | 419 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 3:24.42 | |
75 | 441 | Marohn Hanna | 1998 | ÅKERSBERGA | AS7298 | 50 m | 3:25.69 | |
76 | 545 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | ah9801 | 25 m | 3:32.39 | |
77 | 228 | Rohoum Kristen | 1997 | SÖDERTÄLJE | BC9697 | 25 m | 3:36.36 | |
78 | 147 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 50 m | 3:39.44 | |
79 | 172 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 50 m | 3:44.46 | |
80 | 212 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 50 m | 3:44.67 | |
81 | 162 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 50 m | ||
82 | 217 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 50 m | ||
83 | 258 | Ewald Amanda | 1999 | TYRESÖ SS | BB5499 | 50 m | ||
84 | 259 | Grimborg Ellen | 1997 | TYRESÖ SS | BJ2897 | 50 m | ||
85 | 279 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 50 m | ||
86 | 305 | Moreau Moa | 1999 | TÄBY SIM | BE7899 | 50 m | ||
87 | 314 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 50 m | ||
88 | 325 | Blom Wilma | 1998 | UPSALA S | BL6898 | 50 m | ||
89 | 350 | Strömbeck Erika | 2002 | WISBY SS | AD4602 | 50 m | ||
90 | 413 | Båvenäs Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AK3299 | 50 m | ||
91 | 536 | Elgh Rebecca | 1999 | SPÅRVÄGEN | bl0499 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |