Program för Dansk Årgangsmesterskab gruppe 2 (DÅM2-L)
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Løb 11, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 438 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 50 m | 2:34.48 | |
2 | 192 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 50 m | 2:37.68 | |
3 | 87 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 2:38.22 | |
4 | 385 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 50 m | 2:39.67 | |
5 | 231 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 2:41.17 | |
6 | 25 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 50 m | 2:41.43 | |
7 | 316 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 2:42.03 | |
8 | 357 | Bierre Victoria | 2000 | TRITON B | 0022as | 50 m | 2:42.70 | |
9 | 4 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 50 m | 2:45.52 | |
10 | 110 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | GI40HERMES | 0074AF | 50 m | 2:46.87 | |
11 | 99 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 2:47.73 | |
12 | 362 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 2:47.94 | |
13 | 74 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 50 m | 2:48.66 | |
14 | 337 | Andersen Anna | 2001 | SK-SYD | 0106AI | 50 m | 2:49.08 | |
15 | 137 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 2:49.21 | |
16 | 247 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 50 m | 2:49.52 | |
17 | 361 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 50 m | 2:49.90 | |
18 | 350 | Lønne Kristine | 2000 | TEMPO | 0016AL | 50 m | 2:49.91 | |
19 | 417 | Sjøgren Natascha Bonnen | 2000 | VEST | 0032AG | 50 m | 2:50.02 | |
20 | 184 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 2:50.08 | |
21 | 323 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 50 m | 2:50.39 | |
22 | 109 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 50 m | 2:52.51 | |
23 | 176 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 2:52.52 | |
24 | 168 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 50 m | 2:52.86 | |
25 | 441 | Weitling My | 2000 | JYLLINGE | 0032AA | 50 m | 2:53.04 | |
26 | 39 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 50 m | 2:53.16 | |
27 | 142 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 50 m | 2:53.17 | |
28 | 223 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 2:53.29 | |
29 | 466 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 2:53.59 | |
30 | 56 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 0042AL | 50 m | 2:53.97 | |
31 | 166 | Sol Snæfridur | 2000 | HEI | 0082AL | 50 m | 2:54.01 | |
32 | 42 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 50 m | 2:54.14 | |
33 | 372 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 50 m | 2:54.21 | |
34 | 46 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 2:54.26 | |
35 | 429 | Turin Noa | 2000 | WEST SWIM | 0072AJ | 50 m | 2:54.46 | |
36 | 228 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 2:54.80 | |
37 | 143 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 50 m | 2:55.00 | |
38 | 32 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 50 m | 2:55.19 | |
39 | 201 | Stampe Katrine | 2000 | HØRSHOLM | 0068AM | 50 m | 2:55.49 | |
40 | 5 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 50 m | 2:55.54 | |
41 | 239 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 50 m | 2:55.64 | |
42 | 79 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 2:56.13 | |
43 | 320 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 2:56.33 | |
44 | 363 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 2:56.44 | |
45 | 299 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:56.75 | |
46 | 366 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 50 m | 2:57.40 | |
47 | 12 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 50 m | 2:57.53 | |
48 | 48 | Fritzböger Caroline | 2001 | BIRKERØD | 0172AE | 50 m | 2:57.97 | |
49 | 120 | Schelde Clara Marott | 2000 | GI40HERMES | 0092AD | 50 m | 2:58.77 | |
50 | 269 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 2:59.53 | |
51 | 442 | Franow Michelle | 2001 | BJERRE HER | 0102AH | 50 m | 3:00.15 | |
52 | 415 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 3:00.42 | |
53 | 246 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 50 m | 3:01.85 | |
54 | 370 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 3:01.89 | |
55 | 127 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 3:03.35 | |
56 | 213 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 50 m | 3:03.40 | |
57 | 245 | Paaske Josefine | 2002 | KØGE | 0236AC | 50 m | 3:03.71 | |
58 | 13 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 3:04.25 | |
59 | 47 | Friis Lina | 2001 | BIRKERØD | 0172AB | 50 m | 3:04.51 | |
60 | 263 | Jørgensen Line Fensten | 2000 | LYNGBY | 0012AJ | 50 m | 3:04.79 | |
61 | 322 | Hatting Maria Cleman | 2001 | STRUER | 0106AK | 50 m | 3:04.98 | |
62 | 89 | Kjøller Nanna Munch | 2001 | GENTOFTE | 0106AG | 50 m | 3:05.12 | |
63 | 400 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 50 m | 3:05.35 | |
64 | 242 | Kahr Victoria | 2001 | KØGE | 0138AA | 50 m | 3:05.72 | |
65 | 52 | Ryding Olivia Iris | 2001 | BIRKERØD | 0136AD | 50 m | 3:05.88 | |
66 | 422 | Jørgensen Thyra | 2002 | VORDINGB | 0218AC | 50 m | 3:06.84 | |
67 | 262 | Fraser Caroline | 2002 | LYNGBY | 0288AC | 50 m | 3:07.92 | |
68 | 146 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 50 m | 3:08.21 | |
69 | 273 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 50 m | 3:08.48 | |
70 | 338 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 3:08.87 | |
71 | 144 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 3:08.88 | |
72 | 382 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 50 m | 3:08.93 | |
73 | 390 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 50 m | 3:09.08 | |
74 | 147 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 50 m | 3:09.17 | |
75 | 469 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 3:09.39 | |
76 | 116 | Hingebjerg Johanne | 2002 | GI40HERMES | 0298AA | 50 m | 3:09.84 | |
77 | 437 | Bojesen Julie | 2001 | JYLLINGE | 0176AM | 50 m | 3:10.10 | |
78 | 197 | Schledermann Frida | 2001 | HØRSHOLM | 0194AF | 50 m | 3:10.11 | |
79 | 369 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 3:10.32 | |
80 | 8 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 50 m | 3:10.50 | |
81 | 51 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 50 m | 3:10.61 | |
82 | 149 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 3:11.41 | |
83 | 459 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 3:11.43 | |
84 | 315 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 50 m | 3:11.47 | |
85 | 279 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 50 m | 3:14.05 | |
86 | 200 | Stampe Julie | 2002 | HØRSHOLM | 0276AB | 50 m | 3:14.38 | |
87 | 464 | Rasmusen Sofia | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 3:15.43 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 17 juni 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 09:28 |