2018-12-15   06:21:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Särkänniemiuinnit 2012

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

20_S
Laji 20, 400m VU P-13 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
916  Rissanen Rami  1999  KU  99A292  25 m  5:04.81  5:04.81   
1090  Kilpeläinen Väinö  1999  TaTU  99A050  25 m  5:05.02  5:05.02   
1157  Karuveha Mikael  1999  TaUS  99B021  50 m  5:06.83  5:06.83   
1154  Kaarlenkaski Verneri  1999  TaUS  99A192  25 m  5:13.75  5:13.75   
919  Väisänen Valtteri  1999  KU  99A139  25 m  5:14.20  5:14.20   
1107  Mettälä Santeri  1999  TaTU  99A913  50 m  5:19.73  5:19.73   
1222  Urhemaa Juho  1999  TaUS  99A081  25 m  5:22.33  5:22.33   
1088  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  25 m  5:22.48  5:22.48   
1365  Kirjonen Kasimir  2000  KU  00a375  50 m  5:22.84  5:22.84   
10  1083  Eerola Aapo  1999  TaTU  99A042  25 m  5:33.94  5:33.94   
11  1091  Korhonen Joona  2000  TaTU  00A464  50 m  5:34.88  5:34.88   
12  743  El-Idi Firas  2001  LaUS  01A005  25 m  5:40.08  5:40.08   
13  778  Somero Atte  1999  LaUS  99A522  50 m  5:41.44  5:41.44   
14  1139  Hakkarainen Antti  2000  TaUS  00A468  25 m  5:44.73  5:44.73   
15  798  Honkonen Eetu  2000  SWIM  00A234  25 m  5:46.29  5:46.29   
16  1289  Nordquist Oskar  1999  AUi  99B019  25 m  5:52.65  5:52.65   
17  830  Salila Iivari  1999  SWIM  99A972  25 m  5:54.87  5:54.87   
18  1147  Jalava Jussi  1999  TaUS  99A555  25 m  5:55.81  5:55.81   
19  1224  Varga Daniel  1999  TaUS  99A802  25 m  5:56.59  5:56.59   
20  1064  Lehti Leevi  2000  PUS  00A000  50 m  6:02.77  6:02.77   
21  1308  Bouhlal Ilias  1999  UKK  99A969  25 m  6:11.23  6:11.23   
22  886  Lähde Mikael  2000  HäUS  00A918  25 m  6:12.20  6:12.20   
23  945  Jantunen Patrik  1999  Koovee  99A841  25 m  6:12.54  6:12.54   
24  772  Pennanen Atte  2001  LaUS  01A161  25 m  6:17.35  6:17.35   
25  1176  Lehtonen Teemu  2000  TaUS  00A472  25 m  6:21.81  6:21.81   
26  1218  Tavast Juho  1999  TaUS  99A862  25 m  6:30.06  6:30.06   
27  1057  Aaltonen Ville  2001  PUS  01A020  50 m  6:32.22  6:32.22   
28  1276  Pykäläinen Aleksi  1999  NoPy  99A597  25 m  6:38.84  6:38.84   
29  1353  Tiitola Waltteri  2000  UKK  00A645  25 m  6:41.90  6:41.90   
30  1274  Paasikallio Tatu  1999  NoPy  99A885  50 m  6:42.31  6:42.31   
31  1004  Pänttönen Miika  1999  Koovee  99A880  25 m  7:25.00  7:25.00   
32  809  Laukkarinen Vilho  2000  SWIM  00A577  25 m       
33  831  Semach Aleksanteri  1999  SWIM  99A874  25 m       
34  935  Heikkinen Arttu  2000  Koovee  00A448  25 m       
35  1011  Sievers Jakob  2000  Koovee  00A730  25 m       
36  1265  Kärkkäinen Sampo  2000  NoPy  00A625  25 m       
37  1281  Antela Alex  1999  AUi  99B148  25 m       
38  1352  Siurola Santeri  1999  UKK  99A843  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  08 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: KOO-VEE  Tulostusaika  18:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner