2018-12-12   14:17:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Särkänniemiuinnit 2012

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

13_S
Laji 13, 50m PU T-9, 11 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
1271  Manner Mila  2001  NoPy  01A167  25 m  38.00  39.00   
860  Svahn Saara  2001  JIlves  01A172  25 m  40.06  41.06   
1278  Tyven Camilla  2001  NoPy  01A380  50 m  41.14  41.14   
1254  Aro Anni  2001  NoPy  01A143  50 m  41.57  41.57   
1340  Paavola Helena  2001  UKK  01A216  25 m  40.90  41.90   
1056  Wessman Nanette  2001  PoPy  01A227  25 m  41.74  42.74   
1214  Sojolin Saara  2001  TaUS  01A309  25 m  41.80  42.80   
1190  Nyberg Netta  2001  TaUS  01A250  25 m  42.36  43.36   
1288  Nordquist Ida  2001  AUi  01A316  50 m  44.06  44.06   
10  1345  Rantala Milja  2001  UKK  01A247  50 m  44.40  44.40   
11  1199  Rantanen Anna  2001  TaUS  01A301  50 m  44.72  44.72   
12  1172  Kurth Suvi  2001  TaUS  01A009  50 m  44.74  44.74   
13  1054  Tanninen Auroora  2001  PoPy  01A363  50 m  46.61  46.61   
14  1051  Rantala Roosa  2002  PoPy  02A141  50 m  46.66  46.66   
15  889  Reunanen Nea  2001  HäUS  01A298  25 m  45.80  46.80   
16  1063  Känkänen Heta  2001  PUS  01A001  50 m  47.68  47.68   
17  1326  Koskinen Olga  2002  UKK  02A165  50 m  47.72  47.72   
18  1342  Penttilä Pinja  2001  UKK  01A456  25 m  47.63  48.63   
19  910  Lehtimäki Ellamari  2001  KU  01A314  50 m  49.86  49.86   
20  748  Ikonen Julia  2001  LaUS  01A273  50 m  50.20  50.20   
21  1168  Kosonen Nora  2001  TaUS  01A255  50 m  50.33  50.33   
22  1194  Peltonen Sanna  2002  TaUS  02A177  25 m  49.95  50.95   
23  1273  Matikainen Anni  2001  NoPy  01A629  50 m  51.07  51.07   
24  1073  Niinistö Hulda  2001  SalU  01A156  50 m  51.93  51.93   
25  804  Koskinen Riina  2001  SWIM  01A085  25 m  50.95  51.95   
26  812  Leppänen Noora  2001  SWIM  01A088  50 m  52.00  52.00   
27  1286  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  50 m  52.45  52.45   
28  1065  Lepistö Annika  2001  PUS  01A137  25 m  51.76  52.76   
29  1268  Laitila Laura  2001  NoPy  01A728  50 m  53.49  53.49   
30  1036  Kause Josefiina  2002  PTU  02A115  25 m  52.84  53.84   
31  1129  Wiik Julie  2002  TaTU  02A110  25 m  53.26  54.26   
32  1279  Uotila Emmi  2002  NoPy  02A313  50 m  54.62  54.62   
33  729  Ingberg Charlotte  2002  NumKis  02A370  25 m  53.63  54.63   
34  732  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  25 m  54.34  55.34   
35  879  Kanervo Sanni  2001  HäUS  01A850  25 m  54.69  55.69   
36  1323  Kinnunen Kanerva  2004  UKK  04A027  25 m  54.77  55.77   
37  1223  Valo Vivi  2002  TaUS  02A285  50 m  55.83  55.83   
38  1150  Jokiniemi Viivi  2001  TaUS  01A795  50 m  56.07  56.07   
39  1114  Pesu Venla  2002  TaTU  02A174  50 m  57.22  57.22   
40  1203  Rautiainen Katariina  2002  TaUS  02A166  50 m  57.58  57.58   
41  1159  Koivula Eveliina  2003  TaUS  03A192  50 m  57.75  57.75   
42  767  Nurminen Iida  2001  LaUS  01A465  25 m  56.80  57.80   
43  1029  Von Dickoff Emma  2002  Koovee  02A117  50 m  1:00.49  1:00.49   
44  952  Ketoja Eedla  2001  Koovee  01A131  50 m  1:02.00  1:02.00   
45  1275  Paukku Veera  2001  NoPy  01A404  50 m  1:08.28  1:08.28   
46  738  Yritys Saana  2003  SiHy  03A035  25 m       
47  739  Yritys Taiga  2003  SiHy  03A036  25 m       
48  999  Piirainen Pauliina  2002  Koovee  02A360  25 m       
49  1012  Sinisalo Kastehelmi  2001  Koovee  01A207  25 m       
50  1018  Tuomiranta Jasmiina  2001  Koovee  01A672  25 m       
51  1067  Mattila Senni  2003  PUS  03A003  25 m       
52  1135  Finnberg Johanna  2003  TaUS  03A193  25 m       
53  1209  Salonen Lotta  2001  TaUS  01A600  25 m       
54  1226  Vuorenmaa Milja  2001  TaUS  01A797  25 m       
55  1321  Kangasalusta Ella  2002  UKK  02A341  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  08 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: KOO-VEE  Tulostusaika  18:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner