2018-12-10   03:09:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Särkänniemiuinnit 2012

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Lähtölista Laji 8
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Särkänniemi-uinnit    Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2012   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  10:36   
  Järjestäjä  Koovee         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 toukokuu 2012         
 
 
 
Laji 8, 100m RU P-12, 14, 16  Loppukilpailut (15) 
Erä 1 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Patrik Jantunen  1999  99A841  Koovee    25m     
Aleksi Mattila  1999  99B093  Koovee    25m     
Jesper Toivanen  2001  01A636  UKK    50m  2:11.78  2:11.78 
Tino Kaijanniemi  2000  00A087  Koovee    25m     
Kalle Kiviniemi  2000  00A335  NoPy    25m     
Joonas Mustonen  2001  01A643  LaUS    25m     
               

 
Erä 2 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oskari Nopanen  2000  00A284  Koovee    50m  2:10.72  2:10.72 
Miko Järviö  2000  00A251  PTU    25m  2:02.30  2:05.30 
Joonas Leppä  2000  00A835  KeuTo    25m  1:57.92  2:00.92 
Ville Isoranta  1999  99B113  Koovee    50m  2:00.73  2:00.73 
Mikael Lehtonen  1998  98B036  TaUS    50m  2:00.76  2:00.76 
Jaakko Kuusisto  2000  00A638  ÅSK    25m  1:58.88  2:01.88 
Markus Hagström  2000  00A847  UKK    50m  2:06.61  2:06.61 
Valtteri Kutvonen  1999  99A988  Koovee    50m  2:11.29  2:11.29 

 
Erä 3 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aleksi Villanen  1999  99A213  KemTU    25m  1:55.43  1:58.43 
Onni Kuronen  2000  00A863  NoPy    50m  1:55.86  1:55.86 
Joel Koskinen  1998  98B177  UKK    25m  1:51.96  1:54.96 
Niklas Konttinen  2001  01A292  ÅSK    25m  1:50.17  1:53.17 
               
Leevi Luhtanen  2000  00A137  PUS    25m  1:52.14  1:55.14 
Eetu Pekkanen  2000  00A404  LaUS    25m  1:53.30  1:56.30 
Samu Rintalahti  1999  99A991  SWIM    25m  1:57.26  2:00.26 

 
Erä 4 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Olli Puhtimäki  1999  99B108  VeUS    50m  1:51.83  1:51.83 
Valtteri Wikstedt  1999  99A948  AUi    50m  1:50.65  1:50.65 
Harry Zimmermann  2001  01A148  LaUS    50m  1:50.51  1:50.51 
               
Jaakko Siipola  1999  99A388  ÅSK    25m  1:46.86  1:49.86 
Tommy Iivanainen  2000  00A044  VaajUS    25m  1:47.58  1:50.58 
Alex Antela  1999  99B148  AUi    50m  1:51.15  1:51.15 
Aleksi Pykäläinen  1999  99A597  NoPy    50m  1:51.94  1:51.94 

 
Erä 5 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sampsa Oksanen  1999  99A209  JIlves    25m  1:45.80  1:48.80 
Jussi Kause  1997  97A248  PTU    25m  1:45.17  1:48.17 
Santeri Siurola  1999  99A843  UKK    50m  1:47.36  1:47.36 
Lauri Elomaa  2000  00A761  ÅSK    50m  1:46.84  1:46.84 
Oskari Valkonen  1999  99A903  SWIM    50m  1:47.34  1:47.34 
Mikael Lähde  2000  00A918  HäUS    25m  1:44.70  1:47.70 
Lauri Tapio  1998  98A773  KemTU    50m  1:48.67  1:48.67 
Taneli Juutinen  2000  00A002  KemTU    50m  1:49.30  1:49.30 

 
Erä 6 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Arttu Kiho  1999  99A629  KU    25m  1:42.84  1:45.84 
Patrik Suslov  1999  99A694  LaUS    25m  1:42.79  1:45.79 
               
Eemil Laine  1998  98A824  NoPy    25m  1:42.45  1:45.45 
Teemu Viitanen  2000  00A915  HäUS    50m  1:45.58  1:45.58 
Jasper Jokinen  2000  00A491  TaUS    50m  1:45.65  1:45.65 
Saku Romo  2000  00A504  LaUS    50m  1:45.84  1:45.84 
Tatu Paasikallio  1999  99A885  NoPy    50m  1:46.54  1:46.54 

 
Erä 7 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Olli Huhtanen  2000  00A083  TaUS    50m  1:45.30  1:45.30 
Joakim Hulkkonen  1997  97A972  TaUS    25m  1:41.95  1:44.95 
Niko Tikka  2000  00A413  LaUS    25m  1:41.80  1:44.80 
Patrick Mustajärvi  2000  00A904  VeUS    50m  1:44.32  1:44.32 
Leevi Lehti  2000  00A000  PUS    25m  1:41.53  1:44.53 
Tatu Korhonen  2000  00A590  TaUS    50m  1:44.84  1:44.84 
Samuli Halme  2000  00A440  LaUS    25m  1:42.14  1:45.14 
Matias Manninen  1998  98A276  KU    50m  1:45.40  1:45.40 

 
Erä 8 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veeti Raivio  2000  00A017  TaTU    50m  1:43.27  1:43.27 
Juho Tavast  1999  99A862  TaUS    25m  1:39.99  1:42.99 
Teemu Lehtonen  2000  00A472  TaUS    25m  1:39.34  1:42.34 
Matias Auvinen  1998  98A794  SWIM    50m  1:41.52  1:41.52 
Ville Sivén  1998  98a973  TaUS    50m  1:42.02  1:42.02 
Raul Heinikangas  1998  98B068  PUS    25m  1:39.77  1:42.77 
Pyry Nurmilo  1999  99A266  TaTU    25m  1:40.02  1:43.02 
Santeri Pesonen  1997  97A976  SWIM    50m  1:43.78  1:43.78 

 
Erä 9 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mikko Seilonen  1998  98B061  KU    50m  1:41.28  1:41.28 
Joonatan Jokiniemi  1998  98A376  KU    25m  1:37.69  1:40.69 
Aare Kiviranta  2000  00A757  ÅSK    50m  1:39.15  1:39.15 
Joona Korhonen  2000  00A464  TaTU    25m  1:35.10  1:38.10 
Jesse Nieminen  1998  98A974  UKK    50m  1:38.50  1:38.50 
Jere Honkamäki  1998  98A297  HäUS    25m  1:37.10  1:40.10 
Olli Rautaporras  2000  00A795  TaUS    25m  1:37.81  1:40.81 
Olli Huuskonen  1999  99A908  SWIM    50m  1:41.37  1:41.37 

 
Erä 10 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iivari Salila  1999  99A972  SWIM    25m  1:34.70  1:37.70 
Werner Heräjärvi  1999  99A844  JIlves    25m  1:33.94  1:36.94 
Iiro Seppä  1999  99A624  ÅSK    50m  1:36.51  1:36.51 
Otto Kallama  1999  99A630  KU    25m  1:33.14  1:36.14 
               
Elias Hurskainen  1997  97A197  HäUS    25m  1:33.65  1:36.65 
Akseli Sipola  1999  99A662  UKK    25m  1:34.33  1:37.33 
Lauri Törmä  2000  00A153  PTU    50m  1:37.78  1:37.78 

 
Erä 11 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Atte Somero  1999  99A522  LaUS    25m  1:32.78  1:35.78 
Oskari Lindroos  1998  98B140  NoPy    50m  1:34.12  1:34.12 
Miko Husari  1997  97A639  TaUS    50m  1:33.36  1:33.36 
Kasimir Kirjonen  2000  00a375  KU    50m  1:33.01  1:33.01 
Pyry Lindberg  1996  96A723  Koovee    25m  1:30.17  1:33.17 
Verneri Kaarlenkaski  1999  99A192  TaUS    50m  1:33.58  1:33.58 
Jaakko Kokko  1999  99A480  TaUS    25m  1:31.51  1:34.51 
Veeti Koskinen  1999  99A481  LaUS    50m  1:36.08  1:36.08 

 
Erä 12 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joonas Hilaja  1999  99A478  PTU    25m  1:29.75  1:32.75 
Rami Rissanen  1999  99A292  KU    25m  1:28.58  1:31.58 
Walentin Koskinen  2000  00A343  TaUS    50m  1:30.76  1:30.76 
               
Deny Belaic  1998  98A646  TaTU    50m  1:30.39  1:30.39 
Yonas Bouhlal  1997  97A640  UKK    25m  1:28.07  1:31.07 
Juuso Seppä  1997  97A269  TaUS    50m  1:32.61  1:32.61 
               

 
Erä 13 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jami Heinilä  2000  00A081  PTU    50m  1:29.49  1:29.49 
Valtteri Väisänen  1999  99A139  KU    25m  1:25.62  1:28.62 
Rafael Stenman  1997  97A581  NoPy    50m  1:27.67  1:27.67 
Jami Kuosmanen  1998  98A227  LaUS    50m  1:27.16  1:27.16 
Daniel Zimmermann  1997  97A105  LaUS    25m  1:24.50  1:27.50 
               
Artturi Kaarlenkaski  1997  97A304  TaUS    50m  1:28.98  1:28.98 
Mikko Suova  1997  97A311  TaUS    50m  1:30.21  1:30.21 

 
Erä 14 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuukka Hörkkö  1998  98A989  TaUS    25m  1:23.49  1:26.49 
Juho Urhemaa  1999  99A081  TaUS    50m  1:24.74  1:24.74 
Niklas Reunanen  1998  98A184  HäUS    25m  1:21.60  1:24.60 
Arto Auri  1997  97A339  TaUS    25m  1:21.04  1:24.04 
Pauli Kukkonen  1997  97A283  Koovee    50m  1:24.34  1:24.34 
Jere Turunen  1997  97A816  LaUS    25m  1:21.66  1:24.66 
Esa Niemi  1996  96A917  KU    25m  1:22.40  1:25.40 
Juha Hyvärinen  1998  98A057  HäUS    25m  1:23.80  1:26.80 

 
Erä 15 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Matti Lampi  1997  97B095  TaUS    50m  1:23.59  1:23.59 
Christian Mielonen  1996  96A870  SeUi    25m  1:15.60  1:18.60 
Jyri Lähde  1996  96B234  HäUS    50m  1:17.60  1:17.60 
Miika Pentti  1997  97A163  SWIM    25m  1:10.68  1:13.68 
Werneri Koskinen  1998  98A828  TaUS    25m  1:12.30  1:15.30 
               
Väinö Haapamäki  1996  96B058  KU    50m  1:21.57  1:21.57 
Elias Päivinen  1997  97A805  SWIM    50m  1:23.88  1:23.88 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  10:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner