2018-10-17   07:28:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Särkänniemiuinnit 2012

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Lähtölista Laji 3
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Särkänniemi-uinnit    Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2012   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  10:35   
  Järjestäjä  Koovee         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 toukokuu 2012         
 
 
 
Laji 3, 100m VU T-11, 13, 15  Loppukilpailut (33) 
Erä 1 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Anniina Murto  2001  01A677  FrY    25m     
Johanna Finnberg  2003  03A193  TaUS    25m     
Kaisa Huttunen  2002  02A434  Koovee    25m     
Sofia Ilveskoski  2002  02A315  Koovee    25m     
Elina Palojärvi  2002  02A435  TaUS    25m     
               
               

 
Erä 2 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jessica Hakala  2001  01A722  Koovee    25m     
Emilia Majuri  2001  01A799  TaUS    25m     
Cecilia Johansson  2002  02A359  NumKis    25m     
Helmi Hara  2001  01A241  TaTU    25m     
Viivi Nieminen  2002  02A457  TaUS    25m     
Ella Uusitalo  2003  03A145  JäJy    25m     
Lotta Linnea Partanen  2001  01A819  NumKis    25m     
Enni Lahtinen  2002  02A363  Koovee    25m     

 
Erä 3 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jane Priimägi  2000  00B008  AUi    25m     
               
Janette Myllymäki  2000  00A936  TaUS    25m     
Jemina Knuutila  2002  02A432  TaUS    25m     
               
Kamilla Kutvonen  2002  02A273  Koovee    25m     
Lotta Salonen  2001  01A600  TaUS    25m     
Viivi Puolakka  2002  02A126  SWIM    25m     

 
Erä 4 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ada Aaltonen  2002  02A256  Koovee    25m  2:01.78  2:03.78 
Jenni Nurminen  2001  01A244  TaTU    25m  1:58.05  2:00.05 
Vivi Valo  2002  02A285  TaUS    25m  1:48.40  1:50.40 
Viivi Ikonen  2001  01A679  NoPy    25m  1:45.52  1:47.52 
Viivi Merisalo  2002  02A419  SWIM    25m  1:47.81  1:49.81 
Viivi Kuusinen  2002  02A182  TaTU    25m  1:50.85  1:52.85 
Jessica Maakanen  2002  02A181  TaTU    50m  2:00.94  2:00.94 
Säde Kotiniitty  2001  01A518  TaUS    50m  2:07.52  2:07.52 

 
Erä 5 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pauliina Piirainen  2002  02A360  Koovee    50m  1:46.71  1:46.71 
Melissa Talvio  2001  01A793  SWIM    25m  1:44.10  1:46.10 
Emmi Tamminiemi  2002  02A271  Koovee    50m  1:44.89  1:44.89 
Venla Pesu  2002  02A174  TaTU    50m  1:43.62  1:43.62 
Enna Leinonen  2001  01A446  Koovee    50m  1:44.50  1:44.50 
Anni Matikainen  2001  01A629  NoPy    50m  1:45.34  1:45.34 
Veera-Aliina Valtonen  2002  02A309  Koovee    50m  1:46.32  1:46.32 
Sanna Peltonen  2002  02A177  TaUS    25m  1:44.89  1:46.89 

 
Erä 6 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elise Harjunpää  2000  00A634  UKK    25m  1:40.49  1:42.49 
Marissa Cavallotti  2000  00A789  Koovee    50m  1:40.27  1:40.27 
Veera Paukku  2001  01A404  NoPy    25m  1:38.08  1:40.08 
Eedla Ketoja  2001  01A131  Koovee    50m  1:39.49  1:39.49 
Maria Yritys  2002  02A147  SiHy    25m  1:37.63  1:39.63 
Kamilla Karppinen  2001  01A305  Koovee    50m  1:40.08  1:40.08 
Veera Järvinen  2001  01A692  NumKis    25m  1:38.81  1:40.81 
               

 
Erä 7 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Josefiina Kause  2002  02A115  PTU    25m  1:37.10  1:39.10 
Olga Koskinen  2002  02A165  UKK    25m  1:36.77  1:38.77 
               
Ellamari Lehtimäki  2001  01A314  KU    25m  1:36.09  1:38.09 
Charlotte Ingberg  2002  02A370  NumKis    50m  1:38.15  1:38.15 
Ida Peltomaa  2000  00A777  TaUS    50m  1:38.76  1:38.76 
Soile Auvinen  2002  02A259  Koovee    50m  1:39.06  1:39.06 
Elina Haranen  1999  99B188  SWIM    25m  1:37.12  1:39.12 

 
Erä 8 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milja Vuorenmaa  2001  01A797  TaUS    50m  1:37.08  1:37.08 
Sara Pasanen  2001  01A645  Koovee    50m  1:36.84  1:36.84 
Laura Polvi  2000  00A174  PoPy    25m  1:34.19  1:36.19 
Emmi Uotila  2002  02A313  NoPy    50m  1:35.56  1:35.56 
Ulla Ylinen  2000  00A764  Koovee    50m  1:35.65  1:35.65 
               
Sofia Hermans  2000  00A238  Koovee    25m  1:35.06  1:37.06 
Linnea Urvikko  2002  02A351  Koovee    50m  1:37.15  1:37.15 

 
Erä 9 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iida Nurminen  2001  01A465  LaUS    25m  1:33.36  1:35.36 
Siiri Nurmi  2000  00A495  UKK    25m  1:32.41  1:34.41 
Wilhelmina Leppähaara  2000  00A641  ÅSK    50m  1:31.85  1:31.85 
Julia Kinnunen  2000  00A853  KemTU    50m  1:31.72  1:31.72 
               
Meri Pohjola  2001  01A364  SalU    50m  1:32.43  1:32.43 
Emma von Dickoff  2002  02A117  Koovee    50m  1:35.19  1:35.19 
Susanna Vepsä  2000  00A480  NumKis    25m  1:33.48  1:35.48 

 
Erä 10 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Julia Ikonen  2001  01A273  LaUS    50m  1:31.18  1:31.18 
Nea Reunanen  2001  01A298  HäUS    25m  1:29.02  1:31.02 
Ida Nordquist  2001  01A316  AUi    50m  1:30.56  1:30.56 
Heta Mustila  2000  00A715  Koovee    50m  1:30.05  1:30.05 
Ilse Harjunpää  2000  00A629  UKK    50m  1:30.33  1:30.33 
Laura Laitila  2001  01A728  NoPy    50m  1:30.59  1:30.59 
               
Jessica Kujanpää  2002  02A480  AUi    50m  1:31.41  1:31.41 

 
Erä 11 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Terhi Soukka  1998  98A144  TaTU    50m  1:29.67  1:29.67 
               
Netta Vesanen  2000  00A868  SWIM    25m  1:27.35  1:29.35 
Mai Multimäki  2000  00A883  TaUS    25m  1:27.16  1:29.16 
               
Peppi Palokangas  2002  02A100  SWIM    25m  1:27.63  1:29.63 
Jenna Rautio  1998  98A762  SWIM    50m  1:29.64  1:29.64 
Pauliina Kulman  2000  00A095  Koovee    50m  1:29.95  1:29.95 

 
Erä 12 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hulda Niinistö  2001  01A156  SalU    50m  1:28.50  1:28.50 
Iida Kulman  1998  98A461  Koovee    25m  1:26.39  1:28.39 
Lotta Rantakare  2001  01A343  ÅSK    50m  1:27.78  1:27.78 
Nanette Wessman  2001  01A227  PoPy    50m  1:27.36  1:27.36 
Emmi Hirvonen  2000  00A655  KU    50m  1:27.75  1:27.75 
Katariina Rautiainen  2002  02A166  TaUS    50m  1:28.37  1:28.37 
Kastehelmi Sinisalo  2001  01A207  Koovee    50m  1:28.39  1:28.39 
Jasmiina Tuomiranta  2001  01A672  Koovee    50m  1:29.14  1:29.14 

 
Erä 13 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Julia Koivisto  2002  02A092  AUi    50m  1:26.91  1:26.91 
Vilma Keto  1999  99A394  PoPy    50m  1:26.60  1:26.60 
Veera Hokkanen  2000  00A942  UKK    50m  1:26.39  1:26.39 
Kerttu Virtanen  2000  00A483  TaTU    25m  1:23.04  1:25.04 
Annika Lepistö  2001  01A137  PUS    25m  1:24.09  1:26.09 
Carola Haapaniemi  2000  00A782  TaUS    50m  1:26.45  1:26.45 
Kirsi Rodima  1998  98A045  TaUS    50m  1:26.75  1:26.75 
Tiia Peltonen  2000  00A892  LaUS    50m  1:27.16  1:27.16 

 
Erä 14 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maria Jokinen  2000  00A717  VeUS    50m  1:24.90  1:24.90 
               
Kaisa Raappana  2000  00A766  TaUS    50m  1:24.53  1:24.53 
Suvianna Havia  2001  01A359  ÅSK    50m  1:24.13  1:24.13 
Tytti Kuusela  2000  00A473  UKK    25m  1:22.33  1:24.33 
Annika Lampinen  1999  99A906  NoPy    50m  1:24.58  1:24.58 
Lotta-Sofia Jokiniemi  1999  99A962  TaUS    50m  1:24.90  1:24.90 
Auroora Tanninen  2001  01A363  PoPy    50m  1:25.03  1:25.03 

 
Erä 15 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kaisa Hakkarainen  2001  01A136  NoPy    50m  1:23.93  1:23.93 
Veera Santasalo  1999  99A364  KU    50m  1:23.85  1:23.85 
Milja Mettinen  2000  00A515  TaTU    50m  1:23.48  1:23.48 
Jenna Puuska  2000  00A213  TaTU    25m  1:21.34  1:23.34 
Emilia Pohjola  1998  98A530  SalU    25m  1:21.41  1:23.41 
Anna Rantanen  2001  01A301  TaUS    50m  1:23.62  1:23.62 
Venla Heman  1998  98A970  UKK    25m  1:21.91  1:23.91 
Fanni Pirhonen  2000  00A793  Koovee    50m  1:24.08  1:24.08 

 
Erä 16 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veera Kiramo  1999  99A093  PUS    25m  1:21.24  1:23.24 
Jasmin Rosnell  2000  00A594  ÅSK    50m  1:23.24  1:23.24 
Essi Pitkäranta  2000  00A486  UKK    25m  1:21.18  1:23.18 
Armi Auvinen  2000  00A811  Koovee    50m  1:22.94  1:22.94 
Saara Sojolin  2001  01A309  TaUS    50m  1:23.17  1:23.17 
Sanni Lampi  2001  01A133  SWIM    50m  1:23.19  1:23.19 
Joanna Kekkonen  2000  00A585  LaUS    50m  1:23.24  1:23.24 
               

 
Erä 17 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Heini Käkönen  2000  00A177  SWIM    25m  1:20.54  1:22.54 
Veera Leinonen  2000  00A100  KemTU    50m  1:22.33  1:22.33 
Essi Kankkunen  2000  00A542  HäUS    50m  1:22.16  1:22.16 
Saaga Parkatti  1999  99A887  ÅSK    25m  1:20.05  1:22.05 
Annika Vieraankivi  1997  97B184  VeUS    25m  1:20.15  1:22.15 
Eveliina Uusitalo  1998  98A196  HäUS    25m  1:20.20  1:22.20 
Saana Liikonen  2001  01A705  LaUS    50m  1:22.36  1:22.36 
Tessa Helenius  2000  00A772  AUi    50m  1:22.79  1:22.79 

 
Erä 18 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tinka Markkinen  2000  00A510  NoPy    25m  1:19.49  1:21.49 
Siiri Järvinen  2000  00A350  TaUS    50m  1:21.19  1:21.19 
Essi Laine  2000  00A647  NoPy    50m  1:20.83  1:20.83 
Sinja Alanko  2000  00A651  ÅSK    50m  1:20.72  1:20.72 
Veera Hepojoki  1998  98B181  SWIM    25m  1:18.78  1:20.78 
Netta Nyberg  2001  01A250  TaUS    50m  1:20.96  1:20.96 
Essi Kujala  1999  99A750  UKK    25m  1:19.43  1:21.43 
Sanna Kuivanen  1998  98A895  UKK    50m  1:21.64  1:21.64 

 
Erä 19 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Jussila  2000  00A485  Koovee    50m  1:20.25  1:20.25 
Heta Känkänen  2001  01A001  PUS    50m  1:19.96  1:19.96 
Pinja Pihlajamäki  2000  00A593  KU    50m  1:19.78  1:19.78 
               
Alisa Airaksinen  2001  01A302  TaUS    50m  1:19.59  1:19.59 
Emmi Kilpinen  2000  00A532  UKK    25m  1:17.92  1:19.92 
               
Laura Jokiranta  2000  00A172  PoPy    50m  1:20.70  1:20.70 

 
Erä 20 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lotta Hakamäki  1997  97A420  HäUS    25m  1:17.20  1:19.20 
Weiran Li  1999  99A601  Koovee    50m  1:18.96  1:18.96 
               
               
Heta Koivuluoma  1999  99A532  PTU    25m  1:16.77  1:18.77 
Selina Paavola  1999  99A741  UKK    50m  1:18.91  1:18.91 
Saana Isola  1999  99A778  UKK    25m  1:17.17  1:19.17 
Ella Nieminen  1998  98A128  Koovee    25m  1:17.36  1:19.36 

 
Erä 21 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Julia Sottinen  2000  00A034  PUS    50m  1:18.45  1:18.45 
Meea Kivi  1999  99A663  LaUS    50m  1:17.83  1:17.83 
Marianne Killström  1998  98B076  SalU    50m  1:17.49  1:17.49 
Sini Keinänen  1999  99A204  KemTU    25m  1:15.41  1:17.41 
Roosa Aaltonen  1998  98A625  HäUS    50m  1:17.45  1:17.45 
Iiris Miettinen  1999  99A193  TaUS    50m  1:17.52  1:17.52 
Nea Tainio  1999  99A656  KemTU    25m  1:16.00  1:18.00 
Suvi Kurth  2001  01A009  TaUS    50m  1:18.56  1:18.56 

 
Erä 22 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roosa Mäkinen  1999  99B038  Koovee    50m  1:17.29  1:17.29 
Helene Helo  1999  99A907  ÅSK    50m  1:17.20  1:17.20 
Henni Känkänen  1999  99A041  PUS    25m  1:15.10  1:17.10 
Sara Kiho  1997  97B025  KU    50m  1:16.82  1:16.82 
Juuli Koskinen  1998  98A053  SWIM    25m  1:14.93  1:16.93 
Emma Hällfors  1998  98A856  TaTU    25m  1:15.20  1:17.20 
Aino Hämäläinen  2000  00A469  LaUS    50m  1:17.23  1:17.23 
Noora Lahti  1998  98A778  LaUS    25m  1:15.31  1:17.31 

 
Erä 23 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pinja Remes  1999  99A416  KemTU    50m  1:16.61  1:16.61 
Sonja Polvi  1998  98A864  KU    25m  1:14.33  1:16.33 
Ella Varis  1998  98A995  UKK    25m  1:14.16  1:16.16 
Inka Suominen  1999  99A930  AUi    25m  1:14.01  1:16.01 
Noora Kukkonen  1999  99A764  TaTU    25m  1:14.16  1:16.16 
Laura Haapanen  1999  99A291  KU    50m  1:16.18  1:16.18 
Suvi Jalonen  1999  99A043  PUS    25m  1:14.43  1:16.43 
               

 
Erä 24 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niina Malmivaara  1998  98B090  KU    25m  1:13.84  1:15.84 
Elina Karinkanta  2000  00A304  TaUS    50m  1:15.65  1:15.65 
               
Minea Bogdanoff  2001  01A228  UKK    25m  1:13.48  1:15.48 
Aino Räike  1999  99A561  SalU    25m  1:13.59  1:15.59 
Nelli Toivonen  2000  00A290  TaUS    50m  1:15.64  1:15.64 
Elli Kivelä  1998  98A993  PoPy    25m  1:13.78  1:15.78 
Neana Wessman  1997  97A327  PoPy    25m    1:15.96 

 
Erä 25 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lotta-Maria Ollila  2000  00A395  UKK    25m  1:13.21  1:15.21 
Iina Aro  1998  98A576  NoPy    50m  1:15.15  1:15.15 
Johanna Peuhkuri  1997  97B048  VeUS    50m  1:14.91  1:14.91 
Kaisa Vulli  1999  99A120  TaTU    25m  1:12.65  1:14.65 
Veera Siltanen  1999  99A770  UKK    25m  1:12.71  1:14.71 
Noora Kolu  2001  01A152  JIlves    25m  1:13.07  1:15.07 
Mila Manner  2001  01A167  NoPy    50m  1:15.20  1:15.20 
Janina Ollikainen  2000  00A030  PUS    50m  1:15.36  1:15.36 

 
Erä 26 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Noora Toivonen  1998  98A788  TaUS    25m  1:12.39  1:14.39 
Matilda Järvinen  1997  97A365  JäJy    25m  1:11.98  1:13.98 
Camilla Tyven  2001  01A380  NoPy    50m  1:13.91  1:13.91 
Emma Pärnänen  1999  99A157  SWIM    25m  1:11.41  1:13.41 
Susanna Ellonen  1999  99A781  UKK    25m  1:11.45  1:13.45 
Inka Aaltonen  1999  99A228  Koovee    50m  1:13.96  1:13.96 
Pauliina Siekkinen  1999  99A867  SWIM    25m  1:12.25  1:14.25 
Kristiina Merenluoto  2000  00A122  AUi    25m  1:12.47  1:14.47 

 
Erä 27 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Katariina Kunnari  1997  97A170  TaUS    50m  1:13.19  1:13.19 
Henna Turunen  1999  99A283  LaUS    50m  1:12.88  1:12.88 
Roosa Tynkkynen  1997  97A595  TaTU    25m  1:10.01  1:12.01 
Aleksandra Ockenström  1998  98A985  SalU    50m  1:12.03  1:12.03 
Emmiina Rautiainen  2000  00A257  TaUS    50m  1:13.15  1:13.15 
Kristiina Haapala  2000  00A359  KU    25m  1:11.24  1:13.24 
Noora Poutanen  1999  99A051  TaTU    25m  1:11.28  1:13.28 

 
Erä 28 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilma Roman  2000  00A592  AUi    50m  1:11.98  1:11.98 
               
Ida Konkka  2000  00A573  ÅSK    50m  1:11.42  1:11.42 
Laura Mattila  1998  98A124  Koovee    50m  1:11.24  1:11.24 
Sini Tuominen  2000  00A293  Koovee    50m  1:11.32  1:11.32 
Vilma Koskinen  1998  98A166  TaUS    50m  1:11.64  1:11.64 
Ida Tahvanainen  1997  97A253  Koovee    50m  1:11.80  1:11.80 
Linnea Niemelä  1997  97A720  TaUS    50m  1:12.01  1:12.01 

 
Erä 29 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anni Heininen  1998  98A046  PTU    25m  1:09.17  1:11.17 
Lyydia Tuominen  1998  98A501  PTU    50m  1:11.00  1:11.00 
Selma Soininen  1999  99A279  SWIM    50m  1:10.95  1:10.95 
Pinja Vekka  1997  97A198  HäUS    25m  1:08.45  1:10.45 
Alisa Niemelä  1997  97A638  TaUS    25m  1:08.47  1:10.47 
Emilia Potkonen  1998  98A146  Koovee    25m  1:08.97  1:10.97 
Emma Isomäki  1998  98A292  PUS    25m  1:09.05  1:11.05 
Roosa Hyypiä  1997  97A104  Koovee    25m  1:09.22  1:11.22 

 
Erä 30 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kati Kemppi  1997  97A402  SWIM    25m  1:08.41  1:10.41 
Nelli Uusitalo  1999  99A377  JäJy    25m  1:08.13  1:10.13 
Ella Rantamäki  1998  98A030  PoPy    25m  1:07.90  1:09.90 
Elviira Tanninen  1999  99A433  PoPy    50m  1:09.78  1:09.78 
Önne-Liisa Kunman  1998  98B227  KU    50m  1:09.83  1:09.83 
Mona Kunnas  1998  98A139  TaTU    25m  1:08.05  1:10.05 
Ida Vuorela  1997  97A131  SWIM    25m  1:08.16  1:10.16 
               

 
Erä 31 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Johanna Suova  1999  99A118  TaUS    50m  1:09.61  1:09.61 
Ninni Luoma  1998  98A746  Koovee    25m  1:07.26  1:09.26 
Salla Puhtimäki  1998  98A628  VeUS    25m  1:06.98  1:08.98 
Henna Syrjälä  1999  99A280  PTU    50m  1:09.24  1:09.24 
Sonja Pentti  1999  99A133  SWIM    25m  1:07.50  1:09.50 
Lumikki Lehtilä  1998  98A990  TaUS    50m  1:09.63  1:09.63 
Iida-Maria Rantanen  1998  98A373  TaUS    50m  1:09.78  1:09.78 

 
Erä 32 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jazmin Acevedo-Bouhlal  1998  98A001  Koovee    50m  1:08.48  1:08.48 
Selina Virkkunen  1997  97A195  HäUS    50m  1:08.28  1:08.28 
Erika Lahtinen  1998  98A082  Koovee    50m  1:07.79  1:07.79 
Milla Kulmala  1998  98A117  TaTU    50m  1:07.26  1:07.26 
Emma-Lotta Tynkkynen  1999  99A073  TaTU    25m  1:05.38  1:07.38 
Minja Mielonen  1997  97A477  SeUi    25m  1:06.28  1:08.28 
Marianna Koskimaa  1998  98A458  PTU    25m  1:06.33  1:08.33 
Ella Saarikko  2000  00A369  LaUS    50m  1:08.50  1:08.50 

 
Erä 33 (33) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Suvi Huhtanen  1999  99A194  TaUS    50m  1:07.05  1:07.05 
Emma Männikkö  1998  98A372  TaUS    50m  1:06.46  1:06.46 
               
               
Veera Pellinen  1997  97A164  SWIM    50m  1:04.69  1:04.69 
Tea Österlund  1998  98A507  SWIM    50m  1:06.02  1:06.02 
Jenni Lampi  2000  00A178  SWIM    50m  1:06.59  1:06.59 
Katariina Linha  1997  97A419  HäUS    50m  1:07.25  1:07.25 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  10:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner