2018-08-22   03:24:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Särkänniemiuinnit 2012

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Lähtölista Laji 14
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Särkänniemi-uinnit    Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2012   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  10:36   
  Järjestäjä  Koovee         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 toukokuu 2012         
 
 
 
Laji 14, 50m PU P-10, 12  Loppukilpailut (8) 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Markus Hagström  2000  00A847  UKK    25m     
Marcus Forsel  2003  03A127  KU    25m     
Mikael Piirainen  2000  00A322  Koovee    25m     
Eero Ala-Karvia  2001  01A295  Koovee    25m     
Pieti Raunio  2002  02A296  UKK    25m     
               
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oskari Nopanen  2000  00A284  Koovee    25m     
Veeti Joenranta  2001  01A398  LaUS    25m     
Pavel Pankratov  2004  04A029  TaTU    25m  1:00.93  1:01.93 
               
Tatu Hapuoja  2003  03A010  Koovee    50m  1:00.53  1:00.53 
Aleksi Helminen  2001  01A494  LaUS    25m  1:10.78  1:11.78 
Nooa Lehtoniemi  2003  03A103  UKK    25m     
Akseli Hakala  2003  03A023  Koovee    25m     

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sampo Soininen  2002  02A069  SWIM    50m  55.81  55.81 
Justus Hilaja  2002  02A070  PTU    25m  53.54  54.54 
Onni Kuronen  2000  00A863  NoPy    50m  54.27  54.27 
Juuso Kemppainen  2001  01A810  NoPy    50m  53.41  53.41 
Juuso Toivonen  2001  01A482  Koovee    50m  53.42  53.42 
Riku Leino  2001  01A282  UKK    25m  53.30  54.30 
Saku Kovanen  2001  01A517  TaTU    25m  54.21  55.21 
Petr Pankratov  2002  02A061  TaTU    25m  54.87  55.87 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Juuso Kankkunen  2001  01A390  HäUS    50m  51.88  51.88 
Mio Harju  2002  02A064  TaTU    25m  50.69  51.69 
Pirkka Perkola  2001  01A240  TaTU    25m  49.93  50.93 
Ville Kortteinen  2002  02A095  KU-68    25m  50.19  51.19 
Iiro Lehtimäki  2001  01A740  UKK    50m  51.71  51.71 
Tommy Iivanainen  2000  00A044  VaajUS    25m  50.96  51.96 
Perttu Somero  2001  01A317  LaUS    25m  51.44  52.44 

 
Erä 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Wäinö Koskinen  2002  02A267  TaUS    50m  50.10  50.10 
Aapo Puikkonen  2001  01A245  TaUS    50m  49.81  49.81 
Jonas Lillman  2002  02A067  LaUS    25m  47.75  48.75 
Ilmari Jokinen  2001  01A261  KU-68    25m  47.45  48.45 
Miko Järviö  2000  00A251  PTU    25m  47.61  48.61 
Otto Ollila  2002  02A037  UKK    50m  49.17  49.17 
Jakob Sievers  2000  00A730  Koovee    50m  49.90  49.90 
Walid Chouili  2001  01A281  LaUS    25m  49.47  50.47 

 
Erä 6 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oskari Neuvonen  2000  00A866  SWIM    25m  47.26  48.26 
Kasperi Koskinen  2001  01A710  KeuTo    50m  47.88  47.88 
Teemu Ihanamäki  2001  01A357  KU    25m  46.24  47.24 
Atte-Mikael Ahonpää  2001  01A336  UKK    25m  45.08  46.08 
Jasu Ovaskainen  2002  02A038  LaUS    25m  46.07  47.07 
               
Timi Torkkel  2001  01A015  STRiksu    25m  46.93  47.93 
Olli Rautaporras  2000  00A795  TaUS    25m  47.41  48.41 

 
Erä 7 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kalle Hepojoki  2000  00A826  SWIM    25m  44.79  45.79 
Veeti Salenius  2000  00A920  KeuTo    50m  44.73  44.73 
Arttu Kurttio  2001  01A066  KemTU    50m  44.20  44.20 
Juho Alajääskö  2000  00A347  NoPy    50m  43.97  43.97 
Leevi Luhtanen  2000  00A137  PUS    25m  43.05  44.05 
               
Roope Liuska  2000  00A354  HäUS    25m  44.54  45.54 
Jiri Järvinen  2001  01A304  SWIM    50m  45.90  45.90 

 
Erä 8 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Teemu Viitanen  2000  00A915  HäUS    50m  42.04  42.04 
Roope Aro  2000  00A167  NoPy    25m  38.92  39.92 
Jami Heinilä  2000  00A081  PTU    50m  36.52  36.52 
Kasimir Kirjonen  2000  00a375  KU    50m  34.76  34.76 
Lauri Törmä  2000  00A153  PTU    50m  36.00  36.00 
Leevi Lehti  2000  00A000  PUS    25m  38.52  39.52 
Sampo Kärkkäinen  2000  00A625  NoPy    50m  41.35  41.35 
Niklas Uitto  2000  00A672  Koovee    50m  43.32  43.32 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  10:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner