2018-12-12   13:23:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Särkänniemiuinnit 2012

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Lähtölista Laji 10
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Särkänniemi-uinnit    Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2012   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  10:36   
  Järjestäjä  Koovee         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 toukokuu 2012         
 
 
 
Laji 10, 50m SU P-9, 11  Loppukilpailut (11) 
Erä 1 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
               
Aarre Haapala  2002  02A244  Koovee    25m     
Samuel Ahopelto  2002  02A297  Koovee    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Julius Auvinen  2001  01A700  SWIM    25m     
Miika Nummela  2003  03A115  Koovee    25m     
Joonatan Neva  2001  01A720  TaUS    25m     
Iiro Lehtimäki  2001  01A740  UKK    25m     
Urho Lyytinen  2003  03A229  Koovee    25m     
Nicholas Kondratiev  2002  02A372  UKK    25m     
               

 
Erä 3 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aaron Fernando de la Rosa  2001  01A808  SWIM    25m     
Kalle Haavisto  2003  03A076  UKK    25m  1:07.81  1:08.81 
Tino Vehkalahti  2001  01A439  TaTU    50m  1:03.01  1:03.01 
Julius Nyberg  2002  02A459  JIlves    25m  1:01.13  1:02.13 
Niko Pänttönen  2002  02A365  Koovee    50m  1:02.64  1:02.64 
Niko Järvinen  2001  01A696  NoPy    25m  1:02.96  1:03.96 
Akseli Kotti  2004  04A009  TaTU    50m  1:19.00  1:19.00 
Valtteri Jussila  2003  03A131  Koovee    25m     

 
Erä 4 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Robert Ridal  2003  03A006  TaTU    50m  1:00.38  1:00.38 
Toni Nuortama  2001  01A639  UKK    25m  59.00  1:00.00 
Eemil Sipola  2003  03A088  UKK    25m  58.10  59.10 
Teemu Nurminen  2003  03A059  TaTU    25m  58.86  59.86 
Olli Peura  2001  01A202  Koovee    50m  1:00.09  1:00.09 
Eero Hillo  2003  03A077  UKK    25m  59.39  1:00.39 
Santtu Oksanen  2001  01A734  JIlves    25m  1:00.65  1:01.65 

 
Erä 5 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Valtteri Haapamäki  2001  01A619  KU    25m  57.96  58.96 
Miro Birkstedt  2004  04A020  TaTU    50m  58.18  58.18 
Niilo Väisänen  2001  01A711  UKK    50m  57.48  57.48 
Niklas Helenius  2001  01A577  Koovee    50m  56.83  56.83 
Pyry Anttila  2001  01A823  UKK    25m  56.18  57.18 
Kasper Toivanen  2003  03A089  UKK    25m  56.83  57.83 
Aleksi Panu  2002  02A286  Koovee    50m  58.72  58.72 
               

 
Erä 6 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Johannes Heikkinen  2001  01A695  NumKis    25m  55.23  56.23 
Pieti Raunio  2002  02A296  UKK    25m  54.66  55.66 
Eerik Tikkakoski  2001  01A239  TaTU    50m  54.59  54.59 
Kasperi Koskinen  2001  01A710  KeuTo    25m  53.15  54.15 
Olli Elo  2002  02A121  SWIM    25m  53.42  54.42 
Roope Ollikainen  2004  04A004  PUS    25m  54.59  55.59 
Joona Kortteinen  2003  03A195  TaUS    50m  56.15  56.15 
Eero Ala-Karvia  2001  01A295  Koovee    50m  56.60  56.60 

 
Erä 7 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Matias Sainio  2003  03A116  Koovee    50m  53.21  53.21 
Tuomas Marenk  2001  01A665  Koovee    50m  52.50  52.50 
Juuso Kemppainen  2001  01A810  NoPy    50m  51.56  51.56 
Nooa Lehtoniemi  2003  03A103  UKK    25m  50.24  51.24 
Riku Leino  2001  01A282  UKK    25m  50.48  51.48 
Marcus Forsel  2003  03A127  KU    25m  51.14  52.14 
Ville Kortteinen  2002  02A095  KU-68    25m  51.74  52.74 
Miska Birkstedt  2002  02A105  TaTU    50m  53.87  53.87 

 
Erä 8 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jere Broman  2002  02A116  NoPy    25m  49.64  50.64 
Eetu Laine  2001  01A488  NumKis    50m  49.90  49.90 
Juuso Kankkunen  2001  01A390  HäUS    25m  48.80  49.80 
Juuso Toivonen  2001  01A482  Koovee    50m  49.56  49.56 
Aapo Puikkonen  2001  01A245  TaUS    50m  49.60  49.60 
Pavel Pankratov  2004  04A029  TaTU    25m  48.84  49.84 
Kirka Virtanen  2002  02A148  Koovee    50m  50.55  50.55 
Ilmari Jokinen  2001  01A261  KU-68    25m  50.18  51.18 

 
Erä 9 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Otto Ollila  2002  02A037  UKK    50m  48.34  48.34 
Aarni Miettinen  2001  01A299  TaUS    50m  47.90  47.90 
Timi Torkkel  2001  01A015  STRiksu    25m  46.60  47.60 
Petr Pankratov  2002  02A061  TaTU    25m  46.17  47.17 
Tatu Hapuoja  2003  03A010  Koovee    50m  47.54  47.54 
Mio Harju  2002  02A064  TaTU    25m  46.81  47.81 
               
Sami Peltonen  2001  01A498  TaUS    50m  49.44  49.44 

 
Erä 10 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ville Aaltonen  2001  01A020  PUS    25m  45.43  46.43 
Jonas Lillman  2002  02A067  LaUS    25m  45.11  46.11 
Jasu Ovaskainen  2002  02A038  LaUS    50m  44.57  45.57 
Akseli Hakala  2003  03A023  Koovee    50m  45.02  45.02 
Elmo Kallio  2001  01A183  LaUS    50m  45.44  45.44 
Justus Hilaja  2002  02A070  PTU    25m  44.81  45.81 
Jaakko Reinonen  2001  01A300  HäUS    25m  45.20  46.20 
Teemu Ihanamäki  2001  01A357  KU    25m  46.11  47.11 

 
Erä 11 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veeti Veijonen  2001  01A297  SWIM    50m  44.43  44.43 
Jiri Järvinen  2001  01A304  SWIM    25m  41.74  42.74 
Atte Pennanen  2001  01A161  LaUS    25m  40.85  41.85 
Firas El-Idi  2001  01A005  LaUS    25m  38.22  39.22 
Tatu Hörkkö  2001  01A394  TaUS    50m  40.94  40.94 
Harry Zimmermann  2001  01A148  LaUS    25m  40.90  41.90 
Arttu Kurttio  2001  01A066  KemTU    50m  44.14  44.14 
Atte-Mikael Ahonpää  2001  01A336  UKK    50m  44.79  44.79 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  10:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner