2018-08-20   17:05:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Särkänniemiuinnit 2012

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1_S
Laji 1, 50m VU T-7, 9 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
1323  Kinnunen Kanerva  2004  UKK  04A027  25 m  39.36  40.36   
738  Yritys Saana  2003  SiHy  03A035  50 m  40.73  40.73   
732  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  25 m  40.01  41.01   
739  Yritys Taiga  2003  SiHy  03A036  25 m  41.30  42.30   
1286  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  50 m  42.55  42.55   
1159  Koivula Eveliina  2003  TaUS  03A192  50 m  43.76  43.76   
1067  Mattila Senni  2003  PUS  03A003  25 m  43.13  44.13   
1105  Martinkauppi Sofia  2003  TaTU  03A049  25 m  44.49  45.49   
1104  Manninen Emmi  2004  TaTU  04A011  50 m  47.46  47.46   
10  1346  Rantala Vilma  2003  UKK  03A095  25 m  50.30  51.30   
11  1144  Husari Pinja  2003  TaUS  03A210  50 m  51.35  51.35   
12  1319  Isola Lotta  2003  UKK  03A202  25 m  50.95  51.95   
13  854  Laakso Anni-maria  2003  JIlves  03A207  25 m  52.00  53.00   
14  931  Hakala Aada  2004  Koovee  04A041  50 m  53.15  53.15   
15  740  Åvist Cinja  2003  SiHy  03A121  25 m  52.73  53.73   
16  858  Oksanen Senni  2004  JIlves  04A045  25 m  53.87  54.87   
17  1009  Rouhiainen Aada  2003  Koovee  03A129  25 m  55.70  56.70   
18  908  Kirjonen Tessa  2003  KU  03A080  25 m  56.70  57.70   
19  859  Salonen Oona  2003  JIlves  03A144  25 m  1:00.76  1:01.76   
20  956  Kujala Lotta  2003  Koovee  03A114  25 m  1:01.45  1:02.45   
21  1126  Tynkkynen Nanna  2003  TaTU  03A118  25 m  1:04.92  1:05.92   
22  963  Köppä Viivi  2003  Koovee  03A182  25 m       
23  981  Mustila Henni  2004  Koovee  04A077  25 m       
24  993  Oja Emmi  2003  Koovee  03A177  25 m       
25  1024  Vesanto Anna  2003  Koovee  03A183  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  08 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: KOO-VEE  Tulostusaika  18:35 
 
2_S
Laji 2, 50m VU P-8, 10 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
1339  Ollila Otto  2002  UKK  02A037  25 m  35.49  36.49   
1034  Hilaja Justus  2002  PTU  02A070  25 m  36.83  37.83   
1045  Ylikoski Akseli  2002  PTU  02A113  25 m  37.64  38.64   
1112  Pankratov Petr  2002  TaTU  02A061  25 m  38.04  39.04   
763  Lillman Jonas  2002  LaUS  02A067  25 m  38.36  39.36   
835  Soininen Sampo  2002  SWIM  02A069  50 m  39.91  39.91   
1167  Koskinen Wäinö  2002  TaUS  02A267  50 m  40.42  40.42   
932  Hakala Akseli  2003  Koovee  03A023  50 m  40.50  40.50   
1010  Sainio Matias  2003  Koovee  03A116  50 m  40.89  40.89   
10  768  Ovaskainen Jasu  2002  LaUS  02A038  25 m  41.12  42.12   
11  1111  Pankratov Pavel  2004  TaTU  04A029  25 m  41.18  42.18   
12  867  Pekkanen Tuukka  2002  KeuTo  02A422  25 m  41.58  42.58   
13  1331  Lehtoniemi Nooa  2003  UKK  03A103  25 m  41.81  42.81   
14  1085  Harju Mio  2002  TaTU  02A064  25 m  42.21  43.21   
15  934  Hapuoja Tatu  2003  Koovee  03A010  50 m  43.24  43.24   
16  1347  Raunio Pieti  2002  UKK  02A296  25 m  42.51  43.51   
17  1082  Birkstedt Miska  2002  TaTU  02A105  50 m  45.46  45.46   
18  1324  Kondratiev Nicholas  2002  UKK  02A372  50 m  45.53  45.53   
19  1257  Broman Jere  2002  NoPy  02A116  25 m  45.92  46.92   
20  897  Forsel Marcus  2003  KU  03A127  25 m  46.12  47.12   
21  1120  Ridal Robert  2003  TaTU  03A006  50 m  49.12  49.12   
22  1156  Karuveha Eemil  2003  TaUS  03A042  50 m  49.16  49.16   
23  1070  Ollikainen Roope  2004  PUS  04A004  25 m  48.25  49.25   
24  1110  Nurminen Teemu  2003  TaTU  03A059  50 m  49.25  49.25   
25  793  Elo Olli  2002  SWIM  02A121  50 m  50.57  50.57   
26  1359  Yli-Äyhö Aaro  2002  UKK  02A283  25 m  50.20  51.20   
27  1351  Sipola Eemil  2003  UKK  03A088  25 m  50.81  51.81   
28  1005  Pänttönen Niko  2002  Koovee  02A365  50 m  51.83  51.83   
29  1311  Haavisto Kalle  2003  UKK  03A076  25 m  51.32  52.32   
30  1355  Toivanen Kasper  2003  UKK  03A089  25 m  54.35  55.35   
31  855  Nyberg Julius  2002  JIlves  02A459  25 m  54.94  55.94   
32  971  Liukkonen Aarne  2002  Koovee  02A349  25 m  55.55  56.55   
33  1081  Birkstedt Miro  2004  TaTU  04A020  50 m  56.77  56.77   
34  1317  Hillo Eero  2003  UKK  03A077  25 m  56.89  57.89   
35  923  Ahopelto Samuel  2002  Koovee  02A297  25 m  57.72  58.72   
36  948  Jussila Valtteri  2003  Koovee  03A131  25 m  1:02.35  1:03.35   
37  992  Nummela Miika  2003  Koovee  03A115  25 m  1:02.48  1:03.48   
38  1092  Kotti Akseli  2004  TaTU  04A009  25 m  1:06.81  1:07.81   
39  975  Lyytinen Urho  2003  Koovee  03A229  25 m       
40  987  Mäkinen Venni-osku  2002  Koovee  02A421  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  08 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: KOO-VEE  Tulostusaika  18:35 
 
3_S
Laji 3, 100m VU T-11, 13, 15 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
972  Lumio Alma  1999  Koovee  99A070  50 m  1:03.69  1:03.69   
819  Pellinen Veera  1997  SWIM  97A164  50 m  1:04.69  1:04.69   
1205  Ruohonen Jasmin  1998  TaUS  98A167  50 m  1:05.57  1:05.57   
850  Österlund Tea  1998  SWIM  98A507  50 m  1:06.02  1:06.02   
1184  Männikkö Emma  1998  TaUS  98A372  50 m  1:06.46  1:06.46   
807  Lampi Jenni  2000  SWIM  00A178  50 m  1:06.59  1:06.59   
1141  Huhtanen Suvi  1999  TaUS  99A194  50 m  1:07.05  1:07.05   
884  Linha Katariina  1997  HäUS  97A419  50 m  1:07.25  1:07.25   
1095  Kulmala Milla  1998  TaTU  98A117  50 m  1:07.26  1:07.26   
10  1125  Tynkkynen Emma-Lotta  1999  TaTU  99A073  25 m  1:05.38  1:07.38   
11  965  Lahtinen Erika  1998  Koovee  98A082  50 m  1:07.79  1:07.79   
12  870  Mielonen Minja  1997  SeUi  97A477  25 m  1:06.28  1:08.28   
13  895  Virkkunen Selina  1997  HäUS  97A195  50 m  1:08.28  1:08.28   
14  1039  Koskimaa Marianna  1998  PTU  98A458  25 m  1:06.33  1:08.33   
15  922  Acevedo-Bouhlal Jazmin  1998  Koovee  98A001  50 m  1:08.48  1:08.48   
16  777  Saarikko Ella  2000  LaUS  00A369  50 m  1:08.50  1:08.50   
17  1250  Puhtimäki Salla  1998  VeUS  98A628  25 m  1:06.98  1:08.98   
18  1041  Syrjälä Henna  1999  PTU  99A280  50 m  1:09.24  1:09.24   
19  974  Luoma Ninni  1998  Koovee  98A746  25 m  1:07.26  1:09.26   
20  822  Pentti Sonja  1999  SWIM  99A133  25 m  1:07.50  1:09.50   
21  1215  Suova Johanna  1999  TaUS  99A118  50 m  1:09.61  1:09.61   
22  1151  Järvinen Ronja  1998  TaUS  98A374  50 m  1:09.63  1:09.63   
23  1174  Lehtilä Lumikki  1998  TaUS  98A990  50 m  1:09.63  1:09.63   
24  1055  Tanninen Elviira  1999  PoPy  99A433  50 m  1:09.78  1:09.78   
25  1200  Rantanen Iida-Maria  1998  TaUS  98A373  50 m  1:09.78  1:09.78   
26  909  Kunman Önne-liisa  1998  KU  98B227  50 m  1:09.83  1:09.83   
27  1052  Rantamäki Ella  1998  PoPy  98A030  25 m  1:07.90  1:09.90   
28  1096  Kunnas Mona  1998  TaTU  98A139  25 m  1:08.05  1:10.05   
29  863  Uusitalo Nelli  1999  JäJy  99A377  25 m  1:08.13  1:10.13   
30  849  Vuorela Ida  1997  SWIM  97A131  25 m  1:08.16  1:10.16   
31  802  Kemppi Kati  1997  SWIM  97A402  25 m  1:08.41  1:10.41   
32  973  Lumio Ella  2000  Koovee  00A159  50 m  1:10.44  1:10.44   
33  893  Vekka Pinja  1997  HäUS  97A198  25 m  1:08.45  1:10.45   
34  1186  Niemelä Alisa  1997  TaUS  97A638  25 m  1:08.47  1:10.47   
35  836  Soininen Selma  1999  SWIM  99A279  50 m  1:10.95  1:10.95   
36  1002  Potkonen Emilia  1998  Koovee  98A146  25 m  1:08.97  1:10.97   
37  1042  Tuominen Lyydia  1998  PTU  98A501  50 m  1:11.00  1:11.00   
38  1059  Isomäki Emma  1998  PUS  98A292  25 m  1:09.05  1:11.05   
39  1032  Heininen Anni  1998  PTU  98A046  25 m  1:09.17  1:11.17   
40  940  Hyypiä Roosa  1997  Koovee  97A104  25 m  1:09.22  1:11.22   
41  979  Mattila Laura  1998  Koovee  98A124  50 m  1:11.24  1:11.24   
42  1017  Tuominen Sini  2000  Koovee  00A293  50 m  1:11.32  1:11.32   
43  1233  Konkka Ida  2000  ÅSK  00A573  50 m  1:11.42  1:11.42   
44  1166  Koskinen Vilma  1998  TaUS  98A166  50 m  1:11.64  1:11.64   
45  1206  Saarteinen Senja  1999  TaUS  99A196  25 m  1:09.73  1:11.73   
46  1013  Tahvanainen Ida  1997  Koovee  97A253  50 m  1:11.80  1:11.80   
47  1292  Roman Vilma  2000  AUi  00A592  50 m  1:11.98  1:11.98   
48  1127  Tynkkynen Roosa  1997  TaTU  97A595  25 m  1:10.01  1:12.01   
49  1187  Niemelä Linnea  1997  TaUS  97A720  50 m  1:12.01  1:12.01   
50  1074  Ockenström Aleksandra  1998  SalU  98A985  50 m  1:12.03  1:12.03   
51  783  Turunen Henna  1999  LaUS  99A283  50 m  1:12.88  1:12.88   
52  1202  Rautiainen Emmiina  2000  TaUS  00A257  50 m  1:13.15  1:13.15   
53  1170  Kunnari Katariina  1997  TaUS  97A170  50 m  1:13.19  1:13.19   
54  898  Haapala Kristiina  2000  KU  00A359  25 m  1:11.24  1:13.24   
55  1001  Potkonen Anniina  1998  Koovee  98A145  50 m  1:13.28  1:13.28   
56  1115  Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  25 m  1:11.28  1:13.28   
57  827  Pärnänen Emma  1999  SWIM  99A157  25 m  1:11.41  1:13.41   
58  1310  Ellonen Susanna  1999  UKK  99A781  25 m  1:11.45  1:13.45   
59  1278  Tyven Camilla  2001  NoPy  01A380  50 m  1:13.91  1:13.91   
60  921  Aaltonen Inka  1999  Koovee  99A228  50 m  1:13.96  1:13.96   
61  861  Järvinen Matilda  1997  JäJy  97A365  25 m  1:11.98  1:13.98   
62  832  Siekkinen Pauliina  1999  SWIM  99A867  25 m  1:12.25  1:14.25   
63  1221  Toivonen Noora  1998  TaUS  98A788  25 m  1:12.39  1:14.39   
64  1287  Merenluoto Kristiina  2000  AUi  00A122  25 m  1:12.47  1:14.47   
65  1131  Vulli Kaisa  1999  TaTU  99A120  25 m  1:12.65  1:14.65   
66  1349  Siltanen Veera  1999  UKK  99A770  25 m  1:12.71  1:14.71   
67  1248  Peuhkuri Johanna  1997  VeUS  97B048  50 m  1:14.91  1:14.91   
68  853  Kolu Noora  2001  JIlves  01A152  25 m  1:13.07  1:15.07   
69  1255  Aro Iina  1998  NoPy  98A576  50 m  1:15.15  1:15.15   
70  1271  Manner Mila  2001  NoPy  01A167  50 m  1:15.20  1:15.20   
71  1338  Ollila Lotta-Maria  2000  UKK  00A395  25 m  1:13.21  1:15.21   
72  1069  Ollikainen Janina  2000  PUS  00A030  50 m  1:15.36  1:15.36   
73  1307  Bogdanoff Minea  2001  UKK  01A228  25 m  1:13.48  1:15.48   
74  1077  Räike Aino  1999  SalU  99A561  25 m  1:13.59  1:15.59   
75  1207  Salminen Fiia  2000  TaUS  00A286  50 m  1:15.60  1:15.60   
76  1220  Toivonen Nelli  2000  TaUS  00A290  50 m  1:15.64  1:15.64   
77  1155  Karinkanta Elina  2000  TaUS  00A304  50 m  1:15.65  1:15.65   
78  1049  Kivelä Elli  1998  PoPy  98A993  25 m  1:13.78  1:15.78   
79  911  Malmivaara Niina  1998  KU  98B090  25 m  1:13.84  1:15.84   
80  1046  Hakala Anniina  1998  PoPy  98B119  25 m  1:13.96  1:15.96   
81  1293  Suominen Inka  1999  AUi  99A930  25 m  1:14.01  1:16.01   
82  1094  Kukkonen Noora  1999  TaTU  99A764  25 m  1:14.16  1:16.16   
83  1357  Varis Ella  1998  UKK  98A995  25 m  1:14.16  1:16.16   
84  901  Haapanen Laura  1999  KU  99A291  50 m  1:16.18  1:16.18   
85  915  Polvi Sonja  1998  KU  98A864  25 m  1:14.33  1:16.33   
86  1060  Jalonen Suvi  1999  PUS  99A043  25 m  1:14.43  1:16.43   
87  1300  Remes Pinja  1999  KemTU  99A416  50 m  1:16.61  1:16.61   
88  1043  Tuominen Tilda  1999  PTU  99A524  50 m  1:16.70  1:16.70   
89  907  Kiho Sara  1997  KU  97B025  50 m  1:16.82  1:16.82   
90  803  Koskinen Juuli  1998  SWIM  98A053  25 m  1:14.93  1:16.93   
91  1062  Känkänen Henni  1999  PUS  99A041  25 m  1:15.10  1:17.10   
92  1086  Hällfors Emma  1998  TaTU  98A856  25 m  1:15.20  1:17.20   
93  1231  Helo Helene  1999  ÅSK  99A907  50 m  1:17.20  1:17.20   
94  747  Hämäläinen Aino  2000  LaUS  00A469  50 m  1:17.23  1:17.23   
95  986  Mäkinen Roosa  1999  Koovee  99B038  50 m  1:17.29  1:17.29   
96  760  Lahti Noora  1998  LaUS  98A778  25 m  1:15.31  1:17.31   
97  1296  Keinänen Sini  1999  KemTU  99A204  25 m  1:15.41  1:17.41   
98  872  Aaltonen Roosa  1998  HäUS  98A625  50 m  1:17.45  1:17.45   
99  1072  Killström Marianne  1998  SalU  98B076  50 m  1:17.49  1:17.49   
100  1181  Miettinen Iiris  1999  TaUS  99A193  50 m  1:17.52  1:17.52   
101  755  Kivi Meea  1999  LaUS  99A663  50 m  1:17.83  1:17.83   
102  1301  Tainio Nea  1999  KemTU  99A656  25 m  1:16.00  1:18.00   
103  1071  Sottinen Julia  2000  PUS  00A034  50 m  1:18.45  1:18.45   
104  1172  Kurth Suvi  2001  TaUS  01A009  50 m  1:18.56  1:18.56   
105  1040  Nuotio Meri  1998  PTU  98A749  25 m  1:16.57  1:18.57   
106  1038  Koivuluoma Heta  1999  PTU  99A532  25 m  1:16.77  1:18.77   
107  1133  Aro Pinja  1999  TaUS  99A737  50 m  1:18.84  1:18.84   
108  1341  Paavola Selina  1999  UKK  99A741  50 m  1:18.91  1:18.91   
109  969  Li Weiran  1999  Koovee  99A601  50 m  1:18.96  1:18.96   
110  1320  Isola Saana  1999  UKK  99A778  25 m  1:17.17  1:19.17   
111  873  Hakamäki Lotta  1997  HäUS  97A420  25 m  1:17.20  1:19.20   
112  989  Nieminen Ella  1998  Koovee  98A128  25 m  1:17.36  1:19.36   
113  876  Hyttinen Eevi  1998  HäUS  98A822  50 m  1:19.41  1:19.41   
114  1132  Airaksinen Alisa  2001  TaUS  01A302  50 m  1:19.59  1:19.59   
115  914  Pihlajamäki Pinja  2000  KU  00A593  50 m  1:19.78  1:19.78   
116  1322  Kilpinen Emmi  2000  UKK  00A532  25 m  1:17.92  1:19.92   
117  1063  Känkänen Heta  2001  PUS  01A001  50 m  1:19.96  1:19.96   
118  1236  Laaksonen Verna  2000  ÅSK  00A755  50 m  1:19.99  1:19.99   
119  946  Jussila Aino  2000  Koovee  00A485  50 m  1:20.25  1:20.25   
120  1047  Jokiranta Laura  2000  PoPy  00A172  50 m  1:20.70  1:20.70   
121  1227  Alanko Sinja  2000  ÅSK  00A651  50 m  1:20.72  1:20.72   
122  797  Hepojoki Veera  1998  SWIM  98B181  25 m  1:18.78  1:20.78   
123  1267  Laine Essi  2000  NoPy  00A647  50 m  1:20.83  1:20.83   
124  1190  Nyberg Netta  2001  TaUS  01A250  50 m  1:20.96  1:20.96   
125  1152  Järvinen Siiri  2000  TaUS  00A350  50 m  1:21.19  1:21.19   
126  1328  Kujala Essi  1999  UKK  99A750  25 m  1:19.43  1:21.43   
127  1272  Markkinen Tinka  2000  NoPy  00A510  25 m  1:19.49  1:21.49   
128  1327  Kuivanen Sanna  1998  UKK  98A895  50 m  1:21.64  1:21.64   
129  1238  Parkatti Saaga  1999  ÅSK  99A887  25 m  1:20.05  1:22.05   
130  1252  Vieraankivi Annika  1997  VeUS  97B184  25 m  1:20.15  1:22.15   
131  880  Kankkunen Essi  2000  HäUS  00A542  50 m  1:22.16  1:22.16   
132  891  Uusitalo Eveliina  1998  HäUS  98A196  25 m  1:20.20  1:22.20   
133  1299  Leinonen Veera  2000  KemTU  00A100  50 m  1:22.33  1:22.33   
134  761  Liikonen Saana  2001  LaUS  01A705  50 m  1:22.36  1:22.36   
135  806  Käkönen Heini  2000  SWIM  00A177  25 m  1:20.54  1:22.54   
136  1282  Helenius Tessa  2000  AUi  00A772  50 m  1:22.79  1:22.79   
137  925  Auvinen Armi  2000  Koovee  00A811  50 m  1:22.94  1:22.94   
138  1214  Sojolin Saara  2001  TaUS  01A309  50 m  1:23.17  1:23.17   
139  1343  Pitkäranta Essi  2000  UKK  00A486  25 m  1:21.18  1:23.18   
140  808  Lampi Sanni  2001  SWIM  01A133  50 m  1:23.19  1:23.19   
141  753  Kekkonen Joanna  2000  LaUS  00A585  50 m  1:23.24  1:23.24   
142  1061  Kiramo Veera  1999  PUS  99A093  25 m  1:21.24  1:23.24   
143  1240  Rosnell Jasmin  2000  ÅSK  00A594  50 m  1:23.24  1:23.24   
144  1026  Vesterbacka Maria  2000  Koovee  00A113  25 m  1:21.33  1:23.33   
145  1116  Puuska Jenna  2000  TaTU  00A213  25 m  1:21.34  1:23.34   
146  1075  Pohjola Emilia  1998  SalU  98A530  25 m  1:21.41  1:23.41   
147  1106  Mettinen Milja  2000  TaTU  00A515  50 m  1:23.48  1:23.48   
148  1199  Rantanen Anna  2001  TaUS  01A301  50 m  1:23.62  1:23.62   
149  917  Santasalo Veera  1999  KU  99A364  50 m  1:23.85  1:23.85   
150  1316  Heman Venla  1998  UKK  98A970  25 m  1:21.91  1:23.91   
151  1258  Hakkarainen Kaisa  2001  NoPy  01A136  50 m  1:23.93  1:23.93   
152  1000  Pirhonen Fanni  2000  Koovee  00A793  50 m  1:24.08  1:24.08   
153  1230  Havia Suvianna  2001  ÅSK  01A359  50 m  1:24.13  1:24.13   
154  1329  Kuusela Tytti  2000  UKK  00A473  25 m  1:22.33  1:24.33   
155  1198  Raappana Kaisa  2000  TaUS  00A766  50 m  1:24.53  1:24.53   
156  1269  Lampinen Annika  1999  NoPy  99A906  50 m  1:24.58  1:24.58   
157  1006  Pöysti Kristiina  1997  Koovee  97A314  50 m  1:24.78  1:24.78   
158  1149  Jokiniemi Lotta-Sofia  1999  TaUS  99A962  50 m  1:24.90  1:24.90   
159  1244  Jokinen Maria  2000  VeUS  00A717  50 m  1:24.90  1:24.90   
160  1054  Tanninen Auroora  2001  PoPy  01A363  50 m  1:25.03  1:25.03   
161  1130  Virtanen Kerttu  2000  TaTU  00A483  25 m  1:23.04  1:25.04   
162  1065  Lepistö Annika  2001  PUS  01A137  25 m  1:24.09  1:26.09   
163  1318  Hokkanen Veera  2000  UKK  00A942  50 m  1:26.39  1:26.39   
164  1137  Haapaniemi Carola  2000  TaUS  00A782  50 m  1:26.45  1:26.45   
165  1048  Keto Vilma  1999  PoPy  99A394  50 m  1:26.60  1:26.60   
166  1204  Rodima Kirsi  1998  TaUS  98A045  50 m  1:26.75  1:26.75   
167  1283  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  50 m  1:26.91  1:26.91   
168  771  Peltonen Tiia  2000  LaUS  00A892  50 m  1:27.16  1:27.16   
169  1056  Wessman Nanette  2001  PoPy  01A227  50 m  1:27.36  1:27.36   
170  902  Hirvonen Emmi  2000  KU  00A655  50 m  1:27.75  1:27.75   
171  1239  Rantakare Lotta  2001  ÅSK  01A343  50 m  1:27.78  1:27.78   
172  1203  Rautiainen Katariina  2002  TaUS  02A166  50 m  1:28.37  1:28.37   
173  959  Kulman Iida  1998  Koovee  98A461  25 m  1:26.39  1:28.39   
174  1012  Sinisalo Kastehelmi  2001  Koovee  01A207  50 m  1:28.39  1:28.39   
175  1073  Niinistö Hulda  2001  SalU  01A156  50 m  1:28.50  1:28.50   
176  1018  Tuomiranta Jasmiina  2001  Koovee  01A672  50 m  1:29.14  1:29.14   
177  1182  Multimäki Mai  2000  TaUS  00A883  25 m  1:27.16  1:29.16   
178  1315  Heinonen Inari  2002  UKK  02A122  25 m  1:27.34  1:29.34   
179  848  Vesanen Netta  2000  SWIM  00A868  25 m  1:27.35  1:29.35   
180  818  Palokangas Peppi  2002  SWIM  02A100  25 m  1:27.63  1:29.63   
181  828  Rautio Jenna  1998  SWIM  98A762  50 m  1:29.64  1:29.64   
182  1251  Sjöholm Reetta  1998  VeUS  98B221  50 m  1:29.64  1:29.64   
183  1123  Soukka Terhi  1998  TaTU  98A144  50 m  1:29.67  1:29.67   
184  960  Kulman Pauliina  2000  Koovee  00A095  50 m  1:29.95  1:29.95   
185  982  Mustila Heta  2000  Koovee  00A715  50 m  1:30.05  1:30.05   
186  1314  Harjunpää Ilse  2000  UKK  00A629  50 m  1:30.33  1:30.33   
187  1288  Nordquist Ida  2001  AUi  01A316  50 m  1:30.56  1:30.56   
188  1268  Laitila Laura  2001  NoPy  01A728  50 m  1:30.59  1:30.59   
189  889  Reunanen Nea  2001  HäUS  01A298  25 m  1:29.02  1:31.02   
190  1243  Suominen Noomi  2000  ÅSK  00A039  25 m  1:29.11  1:31.11   
191  748  Ikonen Julia  2001  LaUS  01A273  50 m  1:31.18  1:31.18   
192  1284  Kujanpää Jessica  2002  AUi  02A480  50 m  1:31.41  1:31.41   
193  1297  Kinnunen Julia  2000  KemTU  00A853  50 m  1:31.72  1:31.72   
194  1261  Kaprali Jenna  2000  NoPy  00A846  25 m  1:29.75  1:31.75   
195  1237  Leppähaara Wilhelmina  2000  ÅSK  00A641  50 m  1:31.85  1:31.85   
196  1076  Pohjola Meri  2001  SalU  01A364  50 m  1:32.43  1:32.43   
197  1337  Nurmi Siiri  2000  UKK  00A495  25 m  1:32.41  1:34.41   
198  1029  Von Dickoff Emma  2002  Koovee  02A117  50 m  1:35.19  1:35.19   
199  767  Nurminen Iida  2001  LaUS  01A465  25 m  1:33.36  1:35.36   
200  736  Vepsä Susanna  2000  NumKis  00A480  25 m  1:33.48  1:35.48   
201  1279  Uotila Emmi  2002  NoPy  02A313  50 m  1:35.56  1:35.56   
202  1030  Ylinen Ulla  2000  Koovee  00A764  50 m  1:35.65  1:35.65   
203  1050  Polvi Laura  2000  PoPy  00A174  25 m  1:34.19  1:36.19   
204  1348  Santalahti Helmi  2000  UKK  00B003  25 m  1:34.39  1:36.39   
205  996  Pasanen Sara  2001  Koovee  01A645  50 m  1:36.84  1:36.84   
206  938  Hermans Sofia  2000  Koovee  00A238  25 m  1:35.06  1:37.06   
207  1226  Vuorenmaa Milja  2001  TaUS  01A797  50 m  1:37.08  1:37.08   
208  1020  Urvikko Linnea  2002  Koovee  02A351  50 m  1:37.15  1:37.15   
209  910  Lehtimäki Ellamari  2001  KU  01A314  25 m  1:36.09  1:38.09   
210  729  Ingberg Charlotte  2002  NumKis  02A370  50 m  1:38.15  1:38.15   
211  1344  Puronurmi Petra  2000  UKK  00A560  25 m  1:36.21  1:38.21   
212  1192  Peltomaa Ida  2000  TaUS  00A777  50 m  1:38.76  1:38.76   
213  1326  Koskinen Olga  2002  UKK  02A165  25 m  1:36.77  1:38.77   
214  926  Auvinen Soile  2002  Koovee  02A259  50 m  1:39.06  1:39.06   
215  1036  Kause Josefiina  2002  PTU  02A115  25 m  1:37.10  1:39.10   
216  794  Haranen Elina  1999  SWIM  99B188  25 m  1:37.12  1:39.12   
217  952  Ketoja Eedla  2001  Koovee  01A131  50 m  1:39.49  1:39.49   
218  737  Yritys Maria  2002  SiHy  02A147  25 m  1:37.63  1:39.63   
219  951  Karppinen Kamilla  2001  Koovee  01A305  50 m  1:40.08  1:40.08   
220  1275  Paukku Veera  2001  NoPy  01A404  25 m  1:38.08  1:40.08   
221  929  Cavallotti Marissa  2000  Koovee  00A789  50 m  1:40.27  1:40.27   
222  731  Järvinen Veera  2001  NumKis  01A692  25 m  1:38.81  1:40.81   
223  1313  Harjunpää Elise  2000  UKK  00A634  25 m  1:40.49  1:42.49   
224  1356  Valkama Heta  2002  UKK  02A453  25 m  1:41.38  1:43.38   
225  1114  Pesu Venla  2002  TaTU  02A174  50 m  1:43.62  1:43.62   
226  968  Leinonen Enna  2001  Koovee  01A446  50 m  1:44.50  1:44.50   
227  1014  Tamminiemi Emmi  2002  Koovee  02A271  50 m  1:44.89  1:44.89   
228  1273  Matikainen Anni  2001  NoPy  01A629  50 m  1:45.34  1:45.34   
229  837  Talvio Melissa  2001  SWIM  01A793  25 m  1:44.10  1:46.10   
230  1022  Valtonen Veera-Aliina  2002  Koovee  02A309  50 m  1:46.32  1:46.32   
231  999  Piirainen Pauliina  2002  Koovee  02A360  50 m  1:46.71  1:46.71   
232  1194  Peltonen Sanna  2002  TaUS  02A177  25 m  1:44.89  1:46.89   
233  1259  Ikonen Viivi  2001  NoPy  01A679  25 m  1:45.52  1:47.52   
234  814  Merisalo Viivi  2002  SWIM  02A419  25 m  1:47.81  1:49.81   
235  1223  Valo Vivi  2002  TaUS  02A285  25 m  1:48.40  1:50.40   
236  1098  Kuusinen Viivi  2002  TaTU  02A182  25 m  1:50.85  1:52.85   
237  1109  Nurminen Jenni  2001  TaTU  01A244  25 m  1:58.05  2:00.05   
238  1103  Maakanen Jessica  2002  TaTU  02A181  50 m  2:00.94  2:00.94   
239  920  Aaltonen Ada  2002  Koovee  02A256  25 m  2:01.78  2:03.78   
240  1169  Kotiniitty Säde  2001  TaUS  01A518  50 m  2:07.52  2:07.52   
241  730  Johansson Cecilia  2002  NumKis  02A359  25 m       
242  734  Partanen Lotta Linnea  2001  NumKis  01A819  25 m       
243  825  Puolakka Viivi  2002  SWIM  02A126  25 m       
244  862  Uusitalo Ella  2003  JäJy  03A145  25 m       
245  933  Hakala Jessica  2001  Koovee  01A722  25 m       
246  939  Huttunen Kaisa  2002  Koovee  02A434  25 m       
247  941  Ilveskoski Sofia  2002  Koovee  02A315  25 m       
248  961  Kutvonen Kamilla  2002  Koovee  02A273  25 m       
249  964  Lahtinen Enni  2002  Koovee  02A363  25 m       
250  1028  Vittaniemi Veera  2002  Koovee  02A366  25 m       
251  1084  Hara Helmi  2001  TaTU  01A241  25 m       
252  1135  Finnberg Johanna  2003  TaUS  03A193  25 m       
253  1158  Knuutila Jemina  2002  TaUS  02A432  25 m       
254  1179  Majuri Emilia  2001  TaUS  01A799  25 m       
255  1183  Myllymäki Janette  2000  TaUS  00A936  25 m       
256  1188  Nieminen Viivi  2002  TaUS  02A457  25 m       
257  1191  Palojärvi Elina  2002  TaUS  02A435  25 m       
258  1209  Salonen Lotta  2001  TaUS  01A600  25 m       
259  1290  Priimägi Jane  2000  AUi  00B008  25 m       
260  1333  Metsä Nea  2001  UKK  01A743  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  08 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: KOO-VEE  Tulostusaika  18:35 
 
4_S
Laji 4, 100m VU P-12, 14, 16 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
750  Jämsä Kasper  1997  LaUS  97A109  25 m  57.81  59.81   
842  Tolvanen Miika  1996  SWIM  96A432  25 m  57.81  59.81   
788  Abbas-Hashimi Farhan  1996  SWIM  96A642  50 m  1:00.28  1:00.28   
1080  Belaic Deny  1998  TaTU  98A646  50 m  1:01.02  1:01.02   
1023  Varjoranta Rasmus  1997  Koovee  97A573  50 m  1:01.24  1:01.24   
890  Reunanen Niklas  1998  HäUS  98A184  50 m  1:01.98  1:01.98   
786  Zimmermann Daniel  1997  LaUS  97A105  50 m  1:02.01  1:02.01   
869  Mielonen Christian  1996  SeUi  96A870  25 m  1:00.04  1:02.04   
817  Orenius Sami  1998  SWIM  98A229  50 m  1:02.16  1:02.16   
10  754  Kinnunen Leevi  1998  LaUS  98A371  50 m  1:02.80  1:02.80   
11  1189  Nyberg Jimmy  1996  TaUS  96A773  50 m  1:02.83  1:02.83   
12  1211  Siikasmaa Jarl-Otto  1996  TaUS  96B062  25 m  1:00.87  1:02.87   
13  942  Ingelin Joona  1998  Koovee  98A741  50 m  1:03.47  1:03.47   
14  813  Liedevaara Jaakko  1999  SWIM  99A914  50 m  1:03.49  1:03.49   
15  1225  Von Bagh Patrik  1996  TaUS  96A665  25 m  1:01.52  1:03.52   
16  792  Dobrzhanskiy Danila  1998  SWIM  98B028  50 m  1:03.64  1:03.64   
17  1134  Auri Arto  1997  TaUS  97A339  50 m  1:03.75  1:03.75   
18  985  Mäkinen Oskari  1997  Koovee  97A575  50 m  1:03.76  1:03.76   
19  1216  Suova Mikko  1997  TaUS  97A311  50 m  1:03.95  1:03.95   
20  970  Lindberg Pyry  1996  Koovee  96A723  25 m  1:02.33  1:04.33   
21  1210  Seppä Juuso  1997  TaUS  97A269  50 m  1:04.95  1:04.95   
22  759  Kuosmanen Jami  1998  LaUS  98A227  50 m  1:05.21  1:05.21   
23  919  Väisänen Valtteri  1999  KU  99A139  50 m  1:05.47  1:05.47   
24  957  Kukkonen Pauli  1997  Koovee  97A283  50 m  1:06.37  1:06.37   
25  1285  Kuusisto Elias  1999  AUi  99A373  50 m  1:06.53  1:06.53   
26  1143  Husari Miko  1997  TaUS  97A639  50 m  1:06.98  1:06.98   
27  1208  Salminen Juho  1997  TaUS  97A986  50 m  1:07.21  1:07.21   
28  947  Jussila Eemeli  1998  Koovee  98A442  50 m  1:07.32  1:07.32   
29  900  Haapamäki Väinö  1996  KU  96B058  25 m  1:05.46  1:07.46   
30  882  Katajisto Mika  1997  HäUS  97B040  50 m  1:07.74  1:07.74   
31  877  Hyvärinen Juha  1998  HäUS  98A057  50 m  1:07.83  1:07.83   
32  1037  Kause Jussi  1997  PTU  97A248  25 m  1:05.96  1:07.96   
33  1031  Heinilä Jami  2000  PTU  00A081  50 m  1:08.20  1:08.20   
34  816  Oksanen Otso  1997  SWIM  97A723  25 m  1:06.55  1:08.55   
35  1119  Razumov Vitali  1997  TaTU  97A332  50 m  1:09.34  1:09.34   
36  875  Hurskainen Elias  1997  HäUS  97A197  50 m  1:09.61  1:09.61   
37  784  Turunen Jere  1997  LaUS  97A816  25 m  1:07.62  1:09.62   
38  1146  Hörkkö Tuukka  1998  TaUS  98A989  25 m  1:08.33  1:10.33   
39  1153  Kaarlenkaski Artturi  1997  TaUS  97A304  25 m  1:08.35  1:10.35   
40  913  Niemi Esa  1996  KU  96A917  25 m  1:08.71  1:10.71   
41  1164  Koskinen Walentin  2000  TaUS  00A343  50 m  1:10.73  1:10.73   
42  1277  Stenman Rafael  1997  NoPy  97A581  50 m  1:10.98  1:10.98   
43  790  Auvinen Matias  1998  SWIM  98A794  50 m  1:11.52  1:11.52   
44  916  Rissanen Rami  1999  KU  99A292  50 m  1:11.53  1:11.53   
45  1289  Nordquist Oskar  1999  AUi  99B019  50 m  1:11.55  1:11.55   
46  1365  Kirjonen Kasimir  2000  KU  00a375  50 m  1:11.59  1:11.59   
47  1173  Lampi Matti  1997  TaUS  97B095  50 m  1:11.73  1:11.73   
48  1280  Ahjosaari Eetu  1999  AUi  99A921  50 m  1:11.95  1:11.95   
49  756  Koponen Väinö  2001  LaUS  01A002  50 m  1:12.12  1:12.12   
50  912  Manninen Matias  1998  KU  98A276  50 m  1:12.13  1:12.13   
51  874  Honkamäki Jere  1998  HäUS  98A297  25 m  1:10.46  1:12.46   
52  1309  Bouhlal Yonas  1997  UKK  97A640  50 m  1:12.53  1:12.53   
53  851  Heräjärvi Werner  1999  JIlves  99A844  25 m  1:10.65  1:12.65   
54  1160  Kokko Jaakko  1999  TaUS  99A480  50 m  1:12.81  1:12.81   
55  765  Mazanikov Ivan  1999  LaUS  99A512  50 m  1:12.87  1:12.87   
56  838  Tiainen Kim  1998  SWIM  98B004  50 m  1:12.99  1:12.99   
57  1033  Hilaja Joonas  1999  PTU  99A478  25 m  1:11.02  1:13.02   
58  757  Koskinen Veeti  1999  LaUS  99A481  50 m  1:13.03  1:13.03   
59  1083  Eerola Aapo  1999  TaTU  99A042  25 m  1:11.30  1:13.30   
60  1138  Hailla Simo  1997  TaUS  97A281  25 m  1:11.79  1:13.79   
61  743  El-Idi Firas  2001  LaUS  01A005  50 m  1:13.86  1:13.86   
62  778  Somero Atte  1999  LaUS  99A522  25 m  1:11.86  1:13.86   
63  905  Kallama Otto  1999  KU  99A630  25 m  1:11.97  1:13.97   
64  1102  Lokkila Tom  1997  TaTU  97A476  25 m  1:12.03  1:14.03   
65  1302  Tapio Lauri  1998  KemTU  98A773  50 m  1:14.15  1:14.15   
66  1246  Nyman Eetu  1999  VeUS  99A620  50 m  1:14.89  1:14.89   
67  1142  Hulkkonen Joakim  1997  TaUS  97A972  50 m  1:15.10  1:15.10   
68  1334  Nieminen Jesse  1998  UKK  98A974  50 m  1:15.47  1:15.47   
69  831  Semach Aleksanteri  1999  SWIM  99A874  50 m  1:15.53  1:15.53   
70  1364  Sivén Ville  1998  TaUS  98a973  50 m  1:15.60  1:15.60   
71  1242  Siipola Jaakko  1999  ÅSK  99A388  25 m  1:13.64  1:15.64   
72  1241  Seppä Iiro  1999  ÅSK  99A624  25 m  1:13.87  1:15.87   
73  1266  Laine Eemil  1998  NoPy  98A824  50 m  1:16.00  1:16.00   
74  1295  Juutinen Taneli  2000  KemTU  00A002  50 m  1:16.38  1:16.38   
75  1303  Villanen Aleksi  1999  KemTU  99A213  50 m  1:16.54  1:16.54   
76  1256  Aro Roope  2000  NoPy  00A167  50 m  1:16.60  1:16.60   
77  1177  Luukkonen Juho  1999  TaUS  99A740  50 m  1:16.90  1:16.90   
78  904  Jokiniemi Joonatan  1998  KU  98A376  50 m  1:17.07  1:17.07   
79  1147  Jalava Jussi  1999  TaUS  99A555  50 m  1:17.13  1:17.13   
80  1015  Tamminiemi Onni  1999  Koovee  99A520  50 m  1:17.38  1:17.38   
81  1336  Nurmi Henri  1998  UKK  98A976  50 m  1:17.58  1:17.58   
82  1064  Lehti Leevi  2000  PUS  00A000  25 m  1:15.74  1:17.74   
83  774  Pernanen Timi  2001  LaUS  01A141  50 m  1:17.82  1:17.82   
84  1044  Törmä Lauri  2000  PTU  00A153  25 m  1:15.99  1:17.99   
85  1121  Rytövuori Leo  1999  TaTU  99A151  25 m  1:16.09  1:18.09   
86  1253  Alajääskö Juho  2000  NoPy  00A347  50 m  1:18.12  1:18.12   
87  955  Koskinen Matti  1998  Koovee  98A459  50 m  1:18.19  1:18.19   
88  1270  Lindroos Oskari  1998  NoPy  98B140  50 m  1:18.57  1:18.57   
89  918  Seilonen Mikko  1998  KU  98B061  50 m  1:18.76  1:18.76   
90  1245  Mustajärvi Patrick  2000  VeUS  00A904  50 m  1:18.78  1:18.78   
91  1101  Lokkila Kevin  1999  TaTU  99A258  50 m  1:19.40  1:19.40   
92  1325  Koskinen Joel  1998  UKK  98B177  25 m  1:17.48  1:19.48   
93  1021  Valaja Sakari  1999  Koovee  99A941  50 m  1:19.83  1:19.83   
94  983  Mustonen Matias  1997  Koovee  97A520  50 m  1:20.02  1:20.02   
95  745  Halme Samuli  2000  LaUS  00A440  50 m  1:20.13  1:20.13   
96  1235  Kuusisto Jaakko  2000  ÅSK  00A638  50 m  1:20.34  1:20.34   
97  781  Suslov Patrik  1999  LaUS  99A694  50 m  1:20.50  1:20.50   
98  787  Zimmermann Harry  2001  LaUS  01A148  50 m  1:20.69  1:20.69   
99  1234  Konttinen Niklas  2001  ÅSK  01A292  50 m  1:20.81  1:20.81   
100  1201  Rautaporras Olli  2000  TaUS  00A795  50 m  1:20.82  1:20.82   
101  1281  Antela Alex  1999  AUi  99B148  50 m  1:20.86  1:20.86   
102  1274  Paasikallio Tatu  1999  NoPy  99A885  50 m  1:20.87  1:20.87   
103  1066  Luhtanen Leevi  2000  PUS  00A137  25 m  1:19.08  1:21.08   
104  856  Oksanen Sampsa  1999  JIlves  99A209  25 m  1:19.48  1:21.48   
105  1068  Nyrhinen Eetu  2000  PUS  00A005  25 m  1:19.66  1:21.66   
106  886  Lähde Mikael  2000  HäUS  00A918  25 m  1:19.80  1:21.80   
107  1229  Elomaa Lauri  2000  ÅSK  00A761  25 m  1:19.93  1:21.93   
108  906  Kiho Arttu  1999  KU  99A629  25 m  1:20.16  1:22.16   
109  887  Lönnqvist Santeri  2000  HäUS  00A945  25 m  1:20.31  1:22.31   
110  1265  Kärkkäinen Sampo  2000  NoPy  00A625  50 m  1:22.53  1:22.53   
111  785  Verbitski Erik  1999  LaUS  99A286  50 m  1:22.95  1:22.95   
112  1175  Lehtonen Mikael  1998  TaUS  98B036  25 m  1:20.99  1:22.99   
113  1352  Siurola Santeri  1999  UKK  99A843  25 m  1:21.05  1:23.05   
114  775  Rezin Anton  2000  LaUS  00A465  50 m  1:23.14  1:23.14   
115  1161  Korhonen Tatu  2000  TaUS  00A590  50 m  1:23.26  1:23.26   
116  809  Laukkarinen Vilho  2000  SWIM  00A577  50 m  1:23.32  1:23.32   
117  752  Kallio Elmo  2001  LaUS  01A183  50 m  1:24.09  1:24.09   
118  894  Viitanen Teemu  2000  HäUS  00A915  50 m  1:24.10  1:24.10   
119  1035  Järviö Miko  2000  PTU  00A251  25 m  1:22.30  1:24.30   
120  815  Neuvonen Oskari  2000  SWIM  00A866  25 m  1:22.31  1:24.31   
121  779  Somero Perttu  2001  LaUS  01A317  50 m  1:24.43  1:24.43   
122  1217  Syrjä Tarmo  1999  TaUS  99A526  50 m  1:24.67  1:24.67   
123  742  Chouili Walid  2001  LaUS  01A281  50 m  1:24.90  1:24.90   
124  1058  Heinikangas Raul  1998  PUS  98B068  50 m  1:25.33  1:25.33   
125  871  Iivanainen Tommy  2000  VaajUS  00A044  25 m  1:23.51  1:25.51   
126  1167  Koskinen Wäinö  2002  TaUS  02A267  50 m  1:25.68  1:25.68   
127  772  Pennanen Atte  2001  LaUS  01A161  25 m  1:23.76  1:25.76   
128  829  Rintalahti Samu  1999  SWIM  99A991  25 m  1:23.95  1:25.95   
129  776  Romo Saku  2000  LaUS  00A504  50 m  1:26.14  1:26.14   
130  885  Liuska Roope  2000  HäUS  00A354  25 m  1:24.15  1:26.15   
131  805  Kuosmanen Miika  2000  SWIM  00A582  50 m  1:26.16  1:26.16   
132  1197  Puikkonen Aapo  2001  TaUS  01A245  25 m  1:24.53  1:26.53   
133  770  Pekkanen Eetu  2000  LaUS  00A404  25 m  1:24.94  1:26.94   
134  903  Ihanamäki Teemu  2001  KU  01A357  50 m  1:27.21  1:27.21   
135  1057  Aaltonen Ville  2001  PUS  01A020  25 m  1:25.46  1:27.46   
136  1249  Puhtimäki Olli  1999  VeUS  99B108  50 m  1:27.50  1:27.50   
137  796  Hepojoki Kalle  2000  SWIM  00A826  25 m  1:25.58  1:27.58   
138  864  Koskinen Kasperi  2001  KeuTo  01A710  25 m  1:25.76  1:27.76   
139  766  Mustonen Joonas  2001  LaUS  01A643  50 m  1:27.94  1:27.94   
140  1148  Jokinen Jasper  2000  TaUS  00A491  50 m  1:28.38  1:28.38   
141  1353  Tiitola Waltteri  2000  UKK  00A645  25 m  1:26.60  1:28.60   
142  1263  Kiviniemi Kalle  2000  NoPy  00A335  25 m  1:26.62  1:28.62   
143  1195  Perälä Vili  1999  TaUS  99A804  50 m  1:28.63  1:28.63   
144  936  Helenius Elmeri  2000  Koovee  00A408  50 m  1:28.72  1:28.72   
145  1117  Pynnönen Eemil  2001  TaTU  01A064  50 m  1:29.37  1:29.37   
146  810  Leppäkynnäs Arttu  1997  SWIM  97B149  25 m  1:27.59  1:29.59   
147  1180  Miettinen Aarni  2001  TaUS  01A299  50 m  1:29.60  1:29.60   
148  1027  Virtanen Kirka  2002  Koovee  02A148  50 m  1:29.93  1:29.93   
149  1305  Ahonpää Atte-Mikael  2001  UKK  01A336  25 m  1:27.98  1:29.98   
150  1294  Wikstedt Valtteri  1999  AUi  99A948  50 m  1:30.45  1:30.45   
151  840  Tikka Joona  2000  SWIM  00A438  25 m  1:29.04  1:31.04   
152  1276  Pykäläinen Aleksi  1999  NoPy  99A597  50 m  1:31.22  1:31.22   
153  749  Joenranta Veeti  2001  LaUS  01A398  50 m  1:31.35  1:31.35   
154  868  Salenius Veeti  2000  KeuTo  00A920  50 m  1:31.80  1:31.80   
155  758  Kuokkanen Tino  1999  LaUS  99A685  50 m  1:31.86  1:31.86   
156  1232  Kiviranta Aare  2000  ÅSK  00A757  25 m  1:30.30  1:32.30   
157  954  Koskela Lauri  1999  Koovee  99A317  25 m  1:30.38  1:32.38   
158  881  Kankkunen Juuso  2001  HäUS  01A390  25 m  1:30.76  1:32.76   
159  1196  Perälä Ville  1999  TaUS  99A808  50 m  1:32.86  1:32.86   
160  1113  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  25 m  1:30.89  1:32.89   
161  976  Marenk Tuomas  2001  Koovee  01A665  50 m  1:33.21  1:33.21   
162  896  Ytti Lauri  1999  HäUS  99A618  25 m  1:32.02  1:34.02   
163  1193  Peltonen Sami  2001  TaUS  01A498  25 m  1:32.22  1:34.22   
164  1178  Löyttyniemi Lauri  1999  TaUS  99A807  25 m  1:32.41  1:34.41   
165  991  Nopanen Oskari  2000  Koovee  00A284  50 m  1:34.50  1:34.50   
166  962  Kutvonen Valtteri  1999  Koovee  99A988  50 m  1:34.53  1:34.53   
167  1330  Lehtimäki Iiro  2001  UKK  01A740  50 m  1:34.53  1:34.53   
168  1124  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU  01A239  50 m  1:34.83  1:34.83   
169  998  Piirainen Mikael  2000  Koovee  00A322  50 m  1:35.15  1:35.15   
170  733  Laine Eetu  2001  NumKis  01A488  50 m  1:35.36  1:35.36   
171  1140  Huhtanen Olli  2000  TaUS  00A083  25 m  1:34.26  1:36.26   
172  1362  Sirola Pyry  1999  KU-68  99A816  25 m  1:34.58  1:36.58   
173  846  Veckman Aleksi  2001  SWIM  01A490  25 m  1:34.79  1:36.79   
174  1264  Kuronen Onni  2000  NoPy  00A863  50 m  1:37.46  1:37.46   
175  865  Leppä Joonas  2000  KeuTo  00A835  25 m  1:35.76  1:37.76   
176  735  Pilviö Niklas  2000  NumKis  00A821  50 m  1:39.81  1:39.81   
177  1260  Järvinen Niko  2001  NoPy  01A696  25 m  1:37.82  1:39.82   
178  1262  Kemppainen Juuso  2001  NoPy  01A810  50 m  1:41.40  1:41.40   
179  1082  Birkstedt Miska  2002  TaTU  02A105  50 m  1:42.86  1:42.86   
180  791  De La Rosa Aaron Fernando  2001  SWIM  01A808  25 m  1:41.90  1:43.90   
181  1019  Uitto Niklas  2000  Koovee  00A672  25 m  1:42.36  1:44.36   
182  1093  Kovanen Saku  2001  TaTU  01A517  25 m  1:48.56  1:50.56   
183  943  Isoranta Ville  1999  Koovee  99B113  50 m  1:54.99  1:54.99   
184  930  Haapala Aarre  2002  Koovee  02A244  50 m  1:55.09  1:55.09   
185  1219  Toivanen Jussi  2001  TaUS  01A657  50 m  1:55.32  1:55.32   
186  1097  Kuusela Iiro  2001  TaTU  01A689  25 m  1:55.12  1:57.12   
187  997  Peura Olli  2001  Koovee  01A202  50 m  1:57.17  1:57.17   
188  1005  Pänttönen Niko  2002  Koovee  02A365  50 m  1:57.19  1:57.19   
189  995  Panu Aleksi  2002  Koovee  02A286  50 m  1:57.37  1:57.37   
190  937  Helenius Niklas  2001  Koovee  01A577  50 m  2:01.28  2:01.28   
191  857  Oksanen Santtu  2001  JIlves  01A734  25 m       
192  866  Pasanen Mikko  2001  KeuTo  01A712  25 m       
193  944  Jaakola Tuukka  2001  Koovee  01A719  25 m       
194  958  Kulmala Atte  1998  Koovee  98B262  25 m       
195  978  Mattila Aleksi  1999  Koovee  99B093  25 m       
196  980  Maximov Daniel  2000  Koovee  00A987  25 m       
197  1087  Kaasalainen Konsta  2001  TaTU  01A528  25 m       
198  1128  Vehkalahti Tino  2001  TaTU  01A439  25 m       
199  1213  Soini Topias  2002  TaUS  02A429  25 m       
200  1306  Anttila Pyry  2001  UKK  01A823  25 m       
201  1312  Hagström Markus  2000  UKK  00A847  25 m       
202  1335  Nuortama Toni  2001  UKK  01A639  25 m       
203  1358  Väisänen Niilo  2001  UKK  01A711  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  08 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: KOO-VEE  Tulostusaika  18:35 
 
5_S
Laji 5, 50m RU T-8, 10 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
1247  Nyman Iida  2002  VeUS  02A319  50 m  47.71  47.71   
820  Pentti Mia  2002  SWIM  02A018  25 m  47.13  48.63   
732  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  25 m  48.97  50.47   
1279  Uotila Emmi  2002  NoPy  02A313  50 m  52.08  52.08   
1129  Wiik Julie  2002  TaTU  02A110  25 m  50.78  52.28   
1203  Rautiainen Katariina  2002  TaUS  02A166  50 m  52.65  52.65   
1051  Rantala Roosa  2002  PoPy  02A141  50 m  52.85  52.85   
1326  Koskinen Olga  2002  UKK  02A165  25 m  51.49  52.99   
1321  Kangasalusta Ella  2002  UKK  02A341  50 m  53.34  53.34   
10  1323  Kinnunen Kanerva  2004  UKK  04A027  25 m  52.31  53.81   
11  1079  Salminen Venla  2002  SomE  02A046  25 m  53.14  54.64   
12  738  Yritys Saana  2003  SiHy  03A035  25 m  53.63  55.13   
13  741  Bruneau Ella  2002  LaUS  02A015  25 m  54.48  55.98   
14  730  Johansson Cecilia  2002  NumKis  02A359  25 m  54.49  55.99   
15  964  Lahtinen Enni  2002  Koovee  02A363  50 m  56.25  56.25   
16  1194  Peltonen Sanna  2002  TaUS  02A177  25 m  54.81  56.31   
17  1036  Kause Josefiina  2002  PTU  02A115  25 m  55.25  56.75   
18  1286  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  50 m  57.75  57.75   
19  744  Haapakoski Jemilia  2002  LaUS  02A236  25 m  57.40  58.90   
20  1014  Tamminiemi Emmi  2002  Koovee  02A271  50 m  59.18  59.18   
21  1104  Manninen Emmi  2004  TaTU  04A011  50 m  59.20  59.20   
22  1105  Martinkauppi Sofia  2003  TaTU  03A049  25 m  58.15  59.65   
23  1067  Mattila Senni  2003  PUS  03A003  50 m  59.72  59.72   
24  984  Mäkinen Juulia  2002  Koovee  02A278  50 m  1:00.59  1:00.59   
25  729  Ingberg Charlotte  2002  NumKis  02A370  25 m  1:00.13  1:01.63   
26  737  Yritys Maria  2002  SiHy  02A147  25 m  1:00.40  1:01.90   
27  1356  Valkama Heta  2002  UKK  02A453  25 m  1:01.18  1:02.68   
28  739  Yritys Taiga  2003  SiHy  03A036  25 m  1:01.67  1:03.17   
29  941  Ilveskoski Sofia  2002  Koovee  02A315  25 m  1:02.03  1:03.53   
30  740  Åvist Cinja  2003  SiHy  03A121  25 m  1:03.91  1:05.41   
31  1191  Palojärvi Elina  2002  TaUS  02A435  25 m  1:04.42  1:05.92   
32  920  Aaltonen Ada  2002  Koovee  02A256  25 m  1:04.88  1:06.38   
33  1319  Isola Lotta  2003  UKK  03A202  25 m  1:05.55  1:07.05   
34  1346  Rantala Vilma  2003  UKK  03A095  25 m  1:06.12  1:07.62   
35  926  Auvinen Soile  2002  Koovee  02A259  50 m  1:08.06  1:08.06   
36  931  Hakala Aada  2004  Koovee  04A041  25 m  1:07.15  1:08.65   
37  854  Laakso Anni-maria  2003  JIlves  03A207  25 m  1:08.96  1:10.46   
38  1188  Nieminen Viivi  2002  TaUS  02A457  50 m  1:11.76  1:11.76   
39  961  Kutvonen Kamilla  2002  Koovee  02A273  25 m  1:10.82  1:12.32   
40  1126  Tynkkynen Nanna  2003  TaTU  03A118  25 m  1:13.63  1:15.13   
41  858  Oksanen Senni  2004  JIlves  04A045  25 m  1:17.42  1:18.92   
42  862  Uusitalo Ella  2003  JäJy  03A145  25 m  1:17.91  1:19.41   
43  859  Salonen Oona  2003  JIlves  03A144  25 m       
44  993  Oja Emmi  2003  Koovee  03A177  25 m       
45  1020  Urvikko Linnea  2002  Koovee  02A351  25 m       
46  1022  Valtonen Veera-Aliina  2002  Koovee  02A309  25 m       
47  1024  Vesanto Anna  2003  Koovee  03A183  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  08 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: KOO-VEE  Tulostusaika  18:35 
 
6_S
Laji 6, 50m RU P-9, 11 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
1332  Leino Riku  2001  UKK  01A282  25 m  48.75  50.25   
888  Reinonen Jaakko  2001  HäUS  01A300  25 m  49.15  50.65   
1145  Hörkkö Tatu  2001  TaUS  01A394  50 m  51.75  51.75   
763  Lillman Jonas  2002  LaUS  02A067  25 m  50.62  52.12   
746  Helminen Aleksi  2001  LaUS  01A494  25 m  50.85  52.35   
768  Ovaskainen Jasu  2002  LaUS  02A038  50 m  52.96  52.96   
1045  Ylikoski Akseli  2002  PTU  02A113  25 m  51.65  53.15   
1057  Aaltonen Ville  2001  PUS  01A020  25 m  51.67  53.17   
1034  Hilaja Justus  2002  PTU  02A070  25 m  51.68  53.18   
10  793  Elo Olli  2002  SWIM  02A121  25 m  52.07  53.57   
11  927  Bärlund Frans  2001  Koovee  01A022  50 m  53.80  53.80   
12  1180  Miettinen Aarni  2001  TaUS  01A299  50 m  54.24  54.24   
13  1306  Anttila Pyry  2001  UKK  01A823  25 m  53.10  54.60   
14  1112  Pankratov Petr  2002  TaTU  02A061  25 m  53.70  55.20   
15  1193  Peltonen Sami  2001  TaUS  01A498  50 m  55.20  55.20   
16  1113  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  50 m  55.29  55.29   
17  903  Ihanamäki Teemu  2001  KU  01A357  25 m  53.95  55.45   
18  1257  Broman Jere  2002  NoPy  02A116  25 m  54.46  55.96   
19  1070  Ollikainen Roope  2004  PUS  04A004  25 m  54.49  55.99   
20  789  Auvinen Julius  2001  SWIM  01A700  25 m  54.93  56.43   
21  924  Ala-Karvia Eero  2001  Koovee  01A295  50 m  56.94  56.94   
22  846  Veckman Aleksi  2001  SWIM  01A490  25 m  55.45  56.95   
23  1027  Virtanen Kirka  2002  Koovee  02A148  25 m  55.73  57.23   
24  1111  Pankratov Pavel  2004  TaTU  04A029  25 m  56.10  57.60   
25  1324  Kondratiev Nicholas  2002  UKK  02A372  50 m  58.10  58.10   
26  930  Haapala Aarre  2002  Koovee  02A244  50 m  58.58  58.58   
27  728  Heikkinen Johannes  2001  NumKis  01A695  25 m  57.28  58.78   
28  1354  Toivanen Jesper  2001  UKK  01A636  25 m  57.48  58.98   
29  1331  Lehtoniemi Nooa  2003  UKK  03A103  25 m  57.55  59.05   
30  1347  Raunio Pieti  2002  UKK  02A296  25 m  57.92  59.42   
31  1016  Toivonen Juuso  2001  Koovee  01A482  50 m  59.87  59.87   
32  1298  Kurttio Arttu  2001  KemTU  01A066  50 m  1:00.06  1:00.06   
33  1156  Karuveha Eemil  2003  TaUS  03A042  50 m  1:00.08  1:00.08   
34  733  Laine Eetu  2001  NumKis  01A488  25 m  58.71  1:00.21   
35  1163  Kortteinen Joona  2003  TaUS  03A195  50 m  1:00.57  1:00.57   
36  1085  Harju Mio  2002  TaTU  02A064  25 m  1:01.74  1:03.24   
37  1185  Neva Joonatan  2001  TaUS  01A720  50 m  1:04.01  1:04.01   
38  1358  Väisänen Niilo  2001  UKK  01A711  50 m  1:04.09  1:04.09   
39  932  Hakala Akseli  2003  Koovee  03A023  25 m  1:02.69  1:04.19   
40  1097  Kuusela Iiro  2001  TaTU  01A689  25 m  1:03.49  1:04.99   
41  1359  Yli-Äyhö Aaro  2002  UKK  02A283  25 m  1:03.50  1:05.00   
42  976  Marenk Tuomas  2001  Koovee  01A665  50 m  1:05.70  1:05.70   
43  899  Haapamäki Valtteri  2001  KU  01A619  25 m  1:05.82  1:07.32   
44  997  Peura Olli  2001  Koovee  01A202  50 m  1:08.87  1:08.87   
45  995  Panu Aleksi  2002  Koovee  02A286  50 m  1:09.17  1:09.17   
46  1317  Hillo Eero  2003  UKK  03A077  25 m  1:07.81  1:09.31   
47  1262  Kemppainen Juuso  2001  NoPy  01A810  50 m  1:10.67  1:10.67   
48  1351  Sipola Eemil  2003  UKK  03A088  25 m  1:09.81  1:11.31   
49  1355  Toivanen Kasper  2003  UKK  03A089  25 m  1:10.57  1:12.07   
50  1311  Haavisto Kalle  2003  UKK  03A076  25 m  1:15.91  1:17.41   
51  855  Nyberg Julius  2002  JIlves  02A459  25 m       
52  866  Pasanen Mikko  2001  KeuTo  01A712  25 m       
53  937  Helenius Niklas  2001  Koovee  01A577  25 m       
54  971  Liukkonen Aarne  2002  Koovee  02A349  25 m       
55  975  Lyytinen Urho  2003  Koovee  03A229  25 m       
56  1010  Sainio Matias  2003  Koovee  03A116  25 m       
57  1128  Vehkalahti Tino  2001  TaTU  01A439  25 m       
58  1213  Soini Topias  2002  TaUS  02A429  25 m       
59  1260  Järvinen Niko  2001  NoPy  01A696  25 m       
60  1330  Lehtimäki Iiro  2001  UKK  01A740  25 m       
61  1335  Nuortama Toni  2001  UKK  01A639  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  08 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: KOO-VEE  Tulostusaika  18:35 
 
7_S
Laji 7, 100m RU T-11, 13, 15 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
974  Luoma Ninni  1998  Koovee  98A746  25 m  1:17.68  1:20.68   
972  Lumio Alma  1999  Koovee  99A070  50 m  1:21.49  1:21.49   
1052  Rantamäki Ella  1998  PoPy  98A030  25 m  1:22.03  1:25.03   
1055  Tanninen Elviira  1999  PoPy  99A433  50 m  1:26.35  1:26.35   
1002  Potkonen Emilia  1998  Koovee  98A146  50 m  1:26.61  1:26.61   
1013  Tahvanainen Ida  1997  Koovee  97A253  50 m  1:27.69  1:27.69   
895  Virkkunen Selina  1997  HäUS  97A195  25 m  1:24.92  1:27.92   
1131  Vulli Kaisa  1999  TaTU  99A120  25 m  1:25.11  1:28.11   
965  Lahtinen Erika  1998  Koovee  98A082  50 m  1:28.23  1:28.23   
10  1122  Saari Amanda  2000  TaTU  00A531  50 m  1:28.64  1:28.64   
11  1115  Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  50 m  1:28.92  1:28.92   
12  979  Mattila Laura  1998  Koovee  98A124  50 m  1:29.41  1:29.41   
13  1059  Isomäki Emma  1998  PUS  98A292  25 m  1:26.53  1:29.53   
14  870  Mielonen Minja  1997  SeUi  97A477  25 m  1:26.66  1:29.66   
15  1187  Niemelä Linnea  1997  TaUS  97A720  50 m  1:29.66  1:29.66   
16  1032  Heininen Anni  1998  PTU  98A046  50 m  1:30.00  1:30.00   
17  762  Lillman Essi-Maria  2000  LaUS  00A057  25 m  1:27.37  1:30.37   
18  1062  Känkänen Henni  1999  PUS  99A041  50 m  1:30.56  1:30.56   
19  1095  Kulmala Milla  1998  TaTU  98A117  25 m  1:27.66  1:30.66   
20  827  Pärnänen Emma  1999  SWIM  99A157  25 m  1:27.70  1:30.70   
21  1069  Ollikainen Janina  2000  PUS  00A030  50 m  1:30.91  1:30.91   
22  822  Pentti Sonja  1999  SWIM  99A133  25 m  1:28.56  1:31.56   
23  1125  Tynkkynen Emma-Lotta  1999  TaTU  99A073  25 m  1:28.80  1:31.80   
24  1181  Miettinen Iiris  1999  TaUS  99A193  25 m  1:29.15  1:32.15   
25  1221  Toivonen Noora  1998  TaUS  98A788  50 m  1:32.65  1:32.65   
26  1072  Killström Marianne  1998  SalU  98B076  25 m  1:29.71  1:32.71   
27  1186  Niemelä Alisa  1997  TaUS  97A638  25 m  1:29.79  1:32.79   
28  1291  Rantakokko Reetta  2001  AUi  01A311  25 m  1:29.82  1:32.82   
29  1215  Suova Johanna  1999  TaUS  99A118  25 m  1:29.96  1:32.96   
30  811  Leppänen Emilia  1999  SWIM  99A448  50 m  1:33.26  1:33.26   
31  1200  Rantanen Iida-Maria  1998  TaUS  98A373  50 m  1:33.58  1:33.58   
32  922  Acevedo-Bouhlal Jazmin  1998  Koovee  98A001  50 m  1:33.88  1:33.88   
33  1049  Kivelä Elli  1998  PoPy  98A993  25 m  1:31.22  1:34.22   
34  1357  Varis Ella  1998  UKK  98A995  25 m  1:31.60  1:34.60   
35  884  Linha Katariina  1997  HäUS  97A419  25 m  1:31.80  1:34.80   
36  893  Vekka Pinja  1997  HäUS  97A198  25 m  1:31.88  1:34.88   
37  898  Haapala Kristiina  2000  KU  00A359  25 m  1:32.07  1:35.07   
38  807  Lampi Jenni  2000  SWIM  00A178  50 m  1:35.16  1:35.16   
39  1155  Karinkanta Elina  2000  TaUS  00A304  50 m  1:35.55  1:35.55   
40  1248  Peuhkuri Johanna  1997  VeUS  97B048  25 m  1:32.64  1:35.64   
41  1340  Paavola Helena  2001  UKK  01A216  25 m  1:32.84  1:35.84   
42  940  Hyypiä Roosa  1997  Koovee  97A104  50 m  1:35.89  1:35.89   
43  1006  Pöysti Kristiina  1997  Koovee  97A314  25 m  1:32.95  1:35.95   
44  973  Lumio Ella  2000  Koovee  00A159  50 m  1:36.02  1:36.02   
45  1202  Rautiainen Emmiina  2000  TaUS  00A257  50 m  1:36.50  1:36.50   
46  780  Suhonen Henna  2000  LaUS  00A501  25 m  1:33.56  1:36.56   
47  1255  Aro Iina  1998  NoPy  98A576  50 m  1:36.60  1:36.60   
48  988  Määttä Enni  1999  Koovee  99A335  50 m  1:36.63  1:36.63   
49  1001  Potkonen Anniina  1998  Koovee  98A145  50 m  1:36.68  1:36.68   
50  800  Jakonen Ilona  1998  SWIM  98A588  50 m  1:36.94  1:36.94   
51  1053  Rantamäki Emmi  2000  PoPy  00A200  25 m  1:33.94  1:36.94   
52  844  Valkama Rita  1999  SWIM  99A863  50 m  1:37.23  1:37.23   
53  1328  Kujala Essi  1999  UKK  99A750  50 m  1:37.30  1:37.30   
54  1071  Sottinen Julia  2000  PUS  00A034  25 m  1:34.33  1:37.33   
55  1039  Koskimaa Marianna  1998  PTU  98A458  25 m  1:34.37  1:37.37   
56  1041  Syrjälä Henna  1999  PTU  99A280  25 m  1:34.59  1:37.59   
57  1227  Alanko Sinja  2000  ÅSK  00A651  50 m  1:37.74  1:37.74   
58  1075  Pohjola Emilia  1998  SalU  98A530  50 m  1:37.86  1:37.86   
59  1299  Leinonen Veera  2000  KemTU  00A100  25 m  1:34.87  1:37.87   
60  1301  Tainio Nea  1999  KemTU  99A656  50 m  1:38.00  1:38.00   
61  1269  Lampinen Annika  1999  NoPy  99A906  25 m  1:35.32  1:38.32   
62  1007  Rautiainen Hanna  1999  Koovee  99A515  50 m  1:38.48  1:38.48   
63  1136  Grönvall Fanny  2000  TaUS  00A574  50 m  1:38.77  1:38.77   
64  921  Aaltonen Inka  1999  Koovee  99A228  25 m  1:36.09  1:39.09   
65  803  Koskinen Juuli  1998  SWIM  98A053  25 m  1:36.10  1:39.10   
66  853  Kolu Noora  2001  JIlves  01A152  25 m  1:36.10  1:39.10   
67  1171  Kurth Sara  2000  TaUS  00A026  25 m  1:36.25  1:39.25   
68  909  Kunman Önne-liisa  1998  KU  98B227  25 m  1:36.55  1:39.55   
69  1063  Känkänen Heta  2001  PUS  01A001  50 m  1:39.59  1:39.59   
70  1341  Paavola Selina  1999  UKK  99A741  25 m  1:36.85  1:39.85   
71  1207  Salminen Fiia  2000  TaUS  00A286  50 m  1:39.90  1:39.90   
72  891  Uusitalo Eveliina  1998  HäUS  98A196  25 m  1:36.92  1:39.92   
73  1233  Konkka Ida  2000  ÅSK  00A573  50 m  1:40.29  1:40.29   
74  1310  Ellonen Susanna  1999  UKK  99A781  25 m  1:37.31  1:40.31   
75  1296  Keinänen Sini  1999  KemTU  99A204  25 m  1:37.46  1:40.46   
76  1343  Pitkäranta Essi  2000  UKK  00A486  25 m  1:37.47  1:40.47   
77  1100  Liimatta Jenita  1998  TaTU  98A119  25 m  1:37.95  1:40.95   
78  876  Hyttinen Eevi  1998  HäUS  98A822  25 m  1:38.04  1:41.04   
79  1132  Airaksinen Alisa  2001  TaUS  01A302  25 m  1:38.15  1:41.15   
80  1267  Laine Essi  2000  NoPy  00A647  50 m  1:41.15  1:41.15   
81  1040  Nuotio Meri  1998  PTU  98A749  25 m  1:38.21  1:41.21   
82  1338  Ollila Lotta-Maria  2000  UKK  00A395  25 m  1:38.23  1:41.23   
83  989  Nieminen Ella  1998  Koovee  98A128  50 m  1:41.29  1:41.29   
84  1060  Jalonen Suvi  1999  PUS  99A043  25 m  1:38.43  1:41.43   
85  872  Aaltonen Roosa  1998  HäUS  98A625  25 m  1:38.63  1:41.63   
86  1038  Koivuluoma Heta  1999  PTU  99A532  25 m  1:38.75  1:41.75   
87  1214  Sojolin Saara  2001  TaUS  01A309  25 m  1:38.90  1:41.90   
88  1327  Kuivanen Sanna  1998  UKK  98A895  25 m  1:39.10  1:42.10   
89  969  Li Weiran  1999  Koovee  99A601  50 m  1:42.14  1:42.14   
90  907  Kiho Sara  1997  KU  97B025  25 m  1:39.23  1:42.23   
91  1065  Lepistö Annika  2001  PUS  01A137  50 m  1:42.26  1:42.26   
92  1316  Heman Venla  1998  UKK  98A970  50 m  1:42.41  1:42.41   
93  1240  Rosnell Jasmin  2000  ÅSK  00A594  50 m  1:42.52  1:42.52   
94  841  Toivio Mirva  1998  SWIM  98A765  25 m  1:39.64  1:42.64   
95  1106  Mettinen Milja  2000  TaTU  00A515  50 m  1:43.17  1:43.17   
96  824  Piipponen Niina  2000  SWIM  00A588  50 m  1:43.21  1:43.21   
97  1043  Tuominen Tilda  1999  PTU  99A524  25 m  1:40.22  1:43.22   
98  1061  Kiramo Veera  1999  PUS  99A093  25 m  1:40.35  1:43.35   
99  773  Penttinen Roosa  2000  LaUS  00A033  25 m  1:41.02  1:44.02   
100  860  Svahn Saara  2001  JIlves  01A172  25 m  1:41.10  1:44.10   
101  764  Marola Elena  2000  LaUS  00A021  25 m  1:41.12  1:44.12   
102  1046  Hakala Anniina  1998  PoPy  98B119  25 m  1:41.31  1:44.31   
103  751  Kakkonen Ronja  1999  LaUS  99A079  25 m  1:41.41  1:44.41   
104  1017  Tuominen Sini  2000  Koovee  00A293  50 m  1:44.54  1:44.54   
105  911  Malmivaara Niina  1998  KU  98B090  50 m  1:44.63  1:44.63   
106  1320  Isola Saana  1999  UKK  99A778  25 m  1:41.72  1:44.72   
107  1342  Penttilä Pinja  2001  UKK  01A456  25 m  1:41.75  1:44.75   
108  1054  Tanninen Auroora  2001  PoPy  01A363  50 m  1:44.80  1:44.80   
109  1258  Hakkarainen Kaisa  2001  NoPy  01A136  50 m  1:45.23  1:45.23   
110  1239  Rantakare Lotta  2001  ÅSK  01A343  50 m  1:45.42  1:45.42   
111  901  Haapanen Laura  1999  KU  99A291  25 m  1:42.52  1:45.52   
112  1254  Aro Anni  2001  NoPy  01A143  50 m  1:46.05  1:46.05   
113  1300  Remes Pinja  1999  KemTU  99A416  50 m  1:46.41  1:46.41   
114  1231  Helo Helene  1999  ÅSK  99A907  25 m  1:43.70  1:46.70   
115  878  Immonen Emmi  1999  HäUS  99A399  50 m  1:46.72  1:46.72   
116  1199  Rantanen Anna  2001  TaUS  01A301  50 m  1:46.80  1:46.80   
117  1094  Kukkonen Noora  1999  TaTU  99A764  25 m  1:44.00  1:47.00   
118  1162  Kortteinen Emmi  2000  TaUS  00A654  50 m  1:47.12  1:47.12   
119  1047  Jokiranta Laura  2000  PoPy  00A172  50 m  1:47.37  1:47.37   
120  834  Sinivuori Unna  2000  SWIM  00A260  50 m  1:47.46  1:47.46   
121  1025  Vesanto Iida  2001  Koovee  01A100  25 m  1:44.55  1:47.55   
122  753  Kekkonen Joanna  2000  LaUS  00A585  25 m  1:45.35  1:48.35   
123  1236  Laaksonen Verna  2000  ÅSK  00A755  50 m  1:48.51  1:48.51   
124  1345  Rantala Milja  2001  UKK  01A247  25 m  1:45.67  1:48.67   
125  1078  Räike Iida  2001  SalU  01A329  50 m  1:48.71  1:48.71   
126  967  Lehtonen Nea-Lotta  1999  Koovee  99A256  50 m  1:48.92  1:48.92   
127  795  Haranen Erica  1997  SWIM  97B105  25 m  1:46.28  1:49.28   
128  760  Lahti Noora  1998  LaUS  98A778  25 m  1:46.32  1:49.32   
129  917  Santasalo Veera  1999  KU  99A364  50 m  1:49.58  1:49.58   
130  812  Leppänen Noora  2001  SWIM  01A088  50 m  1:49.71  1:49.71   
131  1050  Polvi Laura  2000  PoPy  00A174  50 m  1:49.79  1:49.79   
132  839  Tiihonen Daniela  1999  SWIM  99B092  25 m  1:47.05  1:50.05   
133  914  Pihlajamäki Pinja  2000  KU  00A593  50 m  1:50.80  1:50.80   
134  883  Kilponen Sanni  2001  HäUS  01A145  50 m  1:51.77  1:51.77   
135  892  Valliaro Elina  1999  HäUS  99A952  50 m  1:51.84  1:51.84   
136  1237  Leppähaara Wilhelmina  2000  ÅSK  00A641  25 m  1:48.89  1:51.89   
137  852  Heräjärvi Vivian  2001  JIlves  01A352  25 m  1:49.13  1:52.13   
138  977  Masti Emmi  1999  Koovee  99A260  50 m  1:52.24  1:52.24   
139  952  Ketoja Eedla  2001  Koovee  01A131  50 m  1:52.31  1:52.31   
140  1048  Keto Vilma  1999  PoPy  99A394  50 m  1:52.73  1:52.73   
141  1018  Tuomiranta Jasmiina  2001  Koovee  01A672  50 m  1:52.88  1:52.88   
142  1204  Rodima Kirsi  1998  TaUS  98A045  25 m  1:50.71  1:53.71   
143  968  Leinonen Enna  2001  Koovee  01A446  50 m  1:53.83  1:53.83   
144  1297  Kinnunen Julia  2000  KemTU  00A853  50 m  1:53.99  1:53.99   
145  1056  Wessman Nanette  2001  PoPy  01A227  50 m  1:54.22  1:54.22   
146  769  Ovaskainen Senni  2001  LaUS  01A093  25 m  1:51.77  1:54.77   
147  731  Järvinen Veera  2001  NumKis  01A692  25 m  1:52.44  1:55.44   
148  1116  Puuska Jenna  2000  TaTU  00A213  25 m  1:52.54  1:55.54   
149  1261  Kaprali Jenna  2000  NoPy  00A846  50 m  1:55.73  1:55.73   
150  938  Hermans Sofia  2000  Koovee  00A238  50 m  1:55.98  1:55.98   
151  804  Koskinen Riina  2001  SWIM  01A085  25 m  1:53.05  1:56.05   
152  902  Hirvonen Emmi  2000  KU  00A655  50 m  1:56.19  1:56.19   
153  794  Haranen Elina  1999  SWIM  99B188  25 m  1:53.87  1:56.87   
154  1238  Parkatti Saaga  1999  ÅSK  99A887  25 m  1:54.14  1:57.14   
155  879  Kanervo Sanni  2001  HäUS  01A850  25 m  1:54.20  1:57.20   
156  1073  Niinistö Hulda  2001  SalU  01A156  25 m  1:54.63  1:57.63   
157  1030  Ylinen Ulla  2000  Koovee  00A764  50 m  1:58.23  1:58.23   
158  1273  Matikainen Anni  2001  NoPy  01A629  50 m  1:59.89  1:59.89   
159  1314  Harjunpää Ilse  2000  UKK  00A629  25 m  1:57.61  2:00.61   
160  959  Kulman Iida  1998  Koovee  98A461  25 m  1:57.90  2:00.90   
161  736  Vepsä Susanna  2000  NumKis  00A480  25 m  1:58.37  2:01.37   
162  1344  Puronurmi Petra  2000  UKK  00A560  25 m  1:58.67  2:01.67   
163  1275  Paukku Veera  2001  NoPy  01A404  25 m  1:58.84  2:01.84   
164  1183  Myllymäki Janette  2000  TaUS  00A936  25 m  1:59.58  2:02.58   
165  925  Auvinen Armi  2000  Koovee  00A811  25 m  2:01.27  2:04.27   
166  951  Karppinen Kamilla  2001  Koovee  01A305  50 m  2:06.15  2:06.15   
167  982  Mustila Heta  2000  Koovee  00A715  25 m  2:03.21  2:06.21   
168  1198  Raappana Kaisa  2000  TaUS  00A766  25 m  2:04.13  2:07.13   
169  1268  Laitila Laura  2001  NoPy  01A728  25 m  2:04.42  2:07.42   
170  1259  Ikonen Viivi  2001  NoPy  01A679  25 m  2:09.40  2:12.40   
171  1230  Havia Suvianna  2001  ÅSK  01A359  25 m  2:09.81  2:12.81   
172  1313  Harjunpää Elise  2000  UKK  00A634  25 m  2:13.24  2:16.24   
173  929  Cavallotti Marissa  2000  Koovee  00A789  25 m  2:25.00  2:28.00   
174  734  Partanen Lotta Linnea  2001  NumKis  01A819  25 m       
175  933  Hakala Jessica  2001  Koovee  01A722  25 m       
176  966  Latva Emma  2001  Koovee  01A617  25 m       
177  996  Pasanen Sara  2001  Koovee  01A645  25 m       
178  1003  Pylväs Rebekka  2000  Koovee  00A884  25 m       
179  1150  Jokiniemi Viivi  2001  TaUS  01A795  25 m       
180  1158  Knuutila Jemina  2002  TaUS  02A432  25 m       
181  1179  Majuri Emilia  2001  TaUS  01A799  25 m       
182  1212  Siukonen Kaisa  2001  TaUS  01A802  25 m       
183  1333  Metsä Nea  2001  UKK  01A743  25 m       
184  1348  Santalahti Helmi  2000  UKK  00B003  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  08 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: KOO-VEE  Tulostusaika  18:35 
 
8_S
Laji 8, 100m RU P-12, 14, 16 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
821  Pentti Miika  1997  SWIM  97A163  25 m  1:10.68  1:13.68   
1165  Koskinen Werneri  1998  TaUS  98A828  25 m  1:12.30  1:15.30   
1366  Lähde Jyri  1996  HäUS  96B234  50 m  1:17.60  1:17.60   
750  Jämsä Kasper  1997  LaUS  97A109  25 m  1:14.73  1:17.73   
869  Mielonen Christian  1996  SeUi  96A870  25 m  1:15.60  1:18.60   
900  Haapamäki Väinö  1996  KU  96B058  50 m  1:21.57  1:21.57   
1173  Lampi Matti  1997  TaUS  97B095  50 m  1:23.59  1:23.59   
826  Päivinen Elias  1997  SWIM  97A805  50 m  1:23.88  1:23.88   
1134  Auri Arto  1997  TaUS  97A339  25 m  1:21.04  1:24.04   
10  957  Kukkonen Pauli  1997  Koovee  97A283  50 m  1:24.34  1:24.34   
11  890  Reunanen Niklas  1998  HäUS  98A184  25 m  1:21.60  1:24.60   
12  784  Turunen Jere  1997  LaUS  97A816  25 m  1:21.66  1:24.66   
13  1222  Urhemaa Juho  1999  TaUS  99A081  50 m  1:24.74  1:24.74   
14  913  Niemi Esa  1996  KU  96A917  25 m  1:22.40  1:25.40   
15  1146  Hörkkö Tuukka  1998  TaUS  98A989  25 m  1:23.49  1:26.49   
16  877  Hyvärinen Juha  1998  HäUS  98A057  25 m  1:23.80  1:26.80   
17  759  Kuosmanen Jami  1998  LaUS  98A227  50 m  1:27.16  1:27.16   
18  786  Zimmermann Daniel  1997  LaUS  97A105  25 m  1:24.50  1:27.50   
19  1277  Stenman Rafael  1997  NoPy  97A581  50 m  1:27.67  1:27.67   
20  816  Oksanen Otso  1997  SWIM  97A723  25 m  1:25.13  1:28.13   
21  919  Väisänen Valtteri  1999  KU  99A139  25 m  1:25.62  1:28.62   
22  1153  Kaarlenkaski Artturi  1997  TaUS  97A304  50 m  1:28.98  1:28.98   
23  1031  Heinilä Jami  2000  PTU  00A081  50 m  1:29.49  1:29.49   
24  1216  Suova Mikko  1997  TaUS  97A311  50 m  1:30.21  1:30.21   
25  983  Mustonen Matias  1997  Koovee  97A520  25 m  1:27.35  1:30.35   
26  1080  Belaic Deny  1998  TaTU  98A646  50 m  1:30.39  1:30.39   
27  1164  Koskinen Walentin  2000  TaUS  00A343  50 m  1:30.76  1:30.76   
28  1309  Bouhlal Yonas  1997  UKK  97A640  25 m  1:28.07  1:31.07   
29  916  Rissanen Rami  1999  KU  99A292  25 m  1:28.58  1:31.58   
30  1210  Seppä Juuso  1997  TaUS  97A269  50 m  1:32.61  1:32.61   
31  1033  Hilaja Joonas  1999  PTU  99A478  25 m  1:29.75  1:32.75   
32  1224  Varga Daniel  1999  TaUS  99A802  50 m  1:33.00  1:33.00   
33  1365  Kirjonen Kasimir  2000  KU  00a375  50 m  1:33.01  1:33.01   
34  970  Lindberg Pyry  1996  Koovee  96A723  25 m  1:30.17  1:33.17   
35  1143  Husari Miko  1997  TaUS  97A639  50 m  1:33.36  1:33.36   
36  1154  Kaarlenkaski Verneri  1999  TaUS  99A192  50 m  1:33.58  1:33.58   
37  1270  Lindroos Oskari  1998  NoPy  98B140  50 m  1:34.12  1:34.12   
38  1160  Kokko Jaakko  1999  TaUS  99A480  25 m  1:31.51  1:34.51   
39  778  Somero Atte  1999  LaUS  99A522  25 m  1:32.78  1:35.78   
40  757  Koskinen Veeti  1999  LaUS  99A481  50 m  1:36.08  1:36.08   
41  905  Kallama Otto  1999  KU  99A630  25 m  1:33.14  1:36.14   
42  1265  Kärkkäinen Sampo  2000  NoPy  00A625  50 m  1:36.48  1:36.48   
43  1241  Seppä Iiro  1999  ÅSK  99A624  50 m  1:36.51  1:36.51   
44  875  Hurskainen Elias  1997  HäUS  97A197  25 m  1:33.65  1:36.65   
45  851  Heräjärvi Werner  1999  JIlves  99A844  25 m  1:33.94  1:36.94   
46  1350  Sipola Akseli  1999  UKK  99A662  25 m  1:34.33  1:37.33   
47  830  Salila Iivari  1999  SWIM  99A972  25 m  1:34.70  1:37.70   
48  1044  Törmä Lauri  2000  PTU  00A153  50 m  1:37.78  1:37.78   
49  1091  Korhonen Joona  2000  TaTU  00A464  25 m  1:35.10  1:38.10   
50  1334  Nieminen Jesse  1998  UKK  98A974  50 m  1:38.50  1:38.50   
51  1232  Kiviranta Aare  2000  ÅSK  00A757  50 m  1:39.15  1:39.15   
52  874  Honkamäki Jere  1998  HäUS  98A297  25 m  1:37.10  1:40.10   
53  904  Jokiniemi Joonatan  1998  KU  98A376  25 m  1:37.69  1:40.69   
54  1201  Rautaporras Olli  2000  TaUS  00A795  25 m  1:37.81  1:40.81   
55  918  Seilonen Mikko  1998  KU  98B061  50 m  1:41.28  1:41.28   
56  799  Huuskonen Olli  1999  SWIM  99A908  50 m  1:41.37  1:41.37   
57  790  Auvinen Matias  1998  SWIM  98A794  50 m  1:41.52  1:41.52   
58  1364  Sivén Ville  1998  TaUS  98a973  50 m  1:42.02  1:42.02   
59  1176  Lehtonen Teemu  2000  TaUS  00A472  25 m  1:39.34  1:42.34   
60  1058  Heinikangas Raul  1998  PUS  98B068  25 m  1:39.77  1:42.77   
61  1218  Tavast Juho  1999  TaUS  99A862  25 m  1:39.99  1:42.99   
62  1108  Nurmilo Pyry  1999  TaTU  99A266  25 m  1:40.02  1:43.02   
63  1118  Raivio Veeti  2000  TaTU  00A017  50 m  1:43.27  1:43.27   
64  823  Pesonen Santeri  1997  SWIM  97A976  50 m  1:43.78  1:43.78   
65  1245  Mustajärvi Patrick  2000  VeUS  00A904  50 m  1:44.32  1:44.32   
66  1064  Lehti Leevi  2000  PUS  00A000  25 m  1:41.53  1:44.53   
67  782  Tikka Niko  2000  LaUS  00A413  25 m  1:41.80  1:44.80   
68  1161  Korhonen Tatu  2000  TaUS  00A590  50 m  1:44.84  1:44.84   
69  1142  Hulkkonen Joakim  1997  TaUS  97A972  25 m  1:41.95  1:44.95   
70  745  Halme Samuli  2000  LaUS  00A440  25 m  1:42.14  1:45.14   
71  1140  Huhtanen Olli  2000  TaUS  00A083  50 m  1:45.30  1:45.30   
72  912  Manninen Matias  1998  KU  98A276  50 m  1:45.40  1:45.40   
73  1266  Laine Eemil  1998  NoPy  98A824  25 m  1:42.45  1:45.45   
74  894  Viitanen Teemu  2000  HäUS  00A915  50 m  1:45.58  1:45.58   
75  1308  Bouhlal Ilias  1999  UKK  99A969  50 m  1:45.58  1:45.58   
76  1148  Jokinen Jasper  2000  TaUS  00A491  50 m  1:45.65  1:45.65   
77  781  Suslov Patrik  1999  LaUS  99A694  25 m  1:42.79  1:45.79   
78  776  Romo Saku  2000  LaUS  00A504  50 m  1:45.84  1:45.84   
79  906  Kiho Arttu  1999  KU  99A629  25 m  1:42.84  1:45.84   
80  1274  Paasikallio Tatu  1999  NoPy  99A885  50 m  1:46.54  1:46.54   
81  1229  Elomaa Lauri  2000  ÅSK  00A761  50 m  1:46.84  1:46.84   
82  845  Valkonen Oskari  1999  SWIM  99A903  50 m  1:47.34  1:47.34   
83  1352  Siurola Santeri  1999  UKK  99A843  50 m  1:47.36  1:47.36   
84  886  Lähde Mikael  2000  HäUS  00A918  25 m  1:44.70  1:47.70   
85  1037  Kause Jussi  1997  PTU  97A248  25 m  1:45.17  1:48.17   
86  1302  Tapio Lauri  1998  KemTU  98A773  50 m  1:48.67  1:48.67   
87  856  Oksanen Sampsa  1999  JIlves  99A209  25 m  1:45.80  1:48.80   
88  1295  Juutinen Taneli  2000  KemTU  00A002  50 m  1:49.30  1:49.30   
89  1068  Nyrhinen Eetu  2000  PUS  00A005  25 m  1:46.83  1:49.83   
90  1242  Siipola Jaakko  1999  ÅSK  99A388  25 m  1:46.86  1:49.86   
91  787  Zimmermann Harry  2001  LaUS  01A148  50 m  1:50.51  1:50.51   
92  871  Iivanainen Tommy  2000  VaajUS  00A044  25 m  1:47.58  1:50.58   
93  1294  Wikstedt Valtteri  1999  AUi  99A948  50 m  1:50.65  1:50.65   
94  1281  Antela Alex  1999  AUi  99B148  50 m  1:51.15  1:51.15   
95  1249  Puhtimäki Olli  1999  VeUS  99B108  50 m  1:51.83  1:51.83   
96  1276  Pykäläinen Aleksi  1999  NoPy  99A597  50 m  1:51.94  1:51.94   
97  1234  Konttinen Niklas  2001  ÅSK  01A292  25 m  1:50.17  1:53.17   
98  1336  Nurmi Henri  1998  UKK  98A976  25 m  1:50.34  1:53.34   
99  1325  Koskinen Joel  1998  UKK  98B177  25 m  1:51.96  1:54.96   
100  1066  Luhtanen Leevi  2000  PUS  00A137  25 m  1:52.14  1:55.14   
101  1264  Kuronen Onni  2000  NoPy  00A863  50 m  1:55.86  1:55.86   
102  770  Pekkanen Eetu  2000  LaUS  00A404  25 m  1:53.30  1:56.30   
103  1303  Villanen Aleksi  1999  KemTU  99A213  25 m  1:55.43  1:58.43   
104  829  Rintalahti Samu  1999  SWIM  99A991  25 m  1:57.26  2:00.26   
105  943  Isoranta Ville  1999  Koovee  99B113  50 m  2:00.73  2:00.73   
106  1175  Lehtonen Mikael  1998  TaUS  98B036  50 m  2:00.76  2:00.76   
107  865  Leppä Joonas  2000  KeuTo  00A835  25 m  1:57.92  2:00.92   
108  1235  Kuusisto Jaakko  2000  ÅSK  00A638  25 m  1:58.88  2:01.88   
109  1035  Järviö Miko  2000  PTU  00A251  25 m  2:02.30  2:05.30   
110  1312  Hagström Markus  2000  UKK  00A847  50 m  2:06.61  2:06.61   
111  991  Nopanen Oskari  2000  Koovee  00A284  50 m  2:10.72  2:10.72   
112  962  Kutvonen Valtteri  1999  Koovee  99A988  50 m  2:11.29  2:11.29   
113  1354  Toivanen Jesper  2001  UKK  01A636  50 m  2:11.78  2:11.78   
114  766  Mustonen Joonas  2001  LaUS  01A643  25 m       
115  945  Jantunen Patrik  1999  Koovee  99A841  25 m       
116  950  Kaijanniemi Tino  2000  Koovee  00A087  25 m       
117  978  Mattila Aleksi  1999  Koovee  99B093  25 m       
118  1263  Kiviniemi Kalle  2000  NoPy  00A335  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  08 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: KOO-VEE  Tulostusaika  18:35 
 
9_S
Laji 9, 50m SU T-8, 10 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
820  Pentti Mia  2002  SWIM  02A018  50 m  39.88  39.88   
1283  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  50 m  43.12  43.12   
1051  Rantala Roosa  2002  PoPy  02A141  25 m  42.95  43.95   
738  Yritys Saana  2003  SiHy  03A035  50 m  44.54  44.54   
1284  Kujanpää Jessica  2002  AUi  02A480  50 m  45.98  45.98   
1129  Wiik Julie  2002  TaTU  02A110  50 m  46.67  46.67   
729  Ingberg Charlotte  2002  NumKis  02A370  50 m  47.20  47.20   
1279  Uotila Emmi  2002  NoPy  02A313  50 m  47.27  47.27   
818  Palokangas Peppi  2002  SWIM  02A100  25 m  46.52  47.52   
10  1286  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  50 m  47.86  47.86   
11  739  Yritys Taiga  2003  SiHy  03A036  50 m  47.91  47.91   
12  1036  Kause Josefiina  2002  PTU  02A115  50 m  48.85  48.85   
13  1247  Nyman Iida  2002  VeUS  02A319  50 m  49.13  49.13   
14  1315  Heinonen Inari  2002  UKK  02A122  50 m  49.27  49.27   
15  741  Bruneau Ella  2002  LaUS  02A015  25 m  49.07  50.07   
16  825  Puolakka Viivi  2002  SWIM  02A126  25 m  49.14  50.14   
17  1321  Kangasalusta Ella  2002  UKK  02A341  50 m  50.14  50.14   
18  732  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  25 m  49.37  50.37   
19  1029  Von Dickoff Emma  2002  Koovee  02A117  50 m  50.93  50.93   
20  814  Merisalo Viivi  2002  SWIM  02A419  25 m  49.98  50.98   
21  1105  Martinkauppi Sofia  2003  TaTU  03A049  25 m  50.12  51.12   
22  1104  Manninen Emmi  2004  TaTU  04A011  50 m  51.64  51.64   
23  1020  Urvikko Linnea  2002  Koovee  02A351  50 m  51.83  51.83   
24  744  Haapakoski Jemilia  2002  LaUS  02A236  25 m  51.00  52.00   
25  1067  Mattila Senni  2003  PUS  03A003  50 m  52.32  52.32   
26  737  Yritys Maria  2002  SiHy  02A147  50 m  53.23  53.23   
27  1326  Koskinen Olga  2002  UKK  02A165  25 m  52.47  53.47   
28  1098  Kuusinen Viivi  2002  TaTU  02A182  25 m  52.72  53.72   
29  1022  Valtonen Veera-Aliina  2002  Koovee  02A309  50 m  53.92  53.92   
30  1079  Salminen Venla  2002  SomE  02A046  25 m  53.72  54.72   
31  730  Johansson Cecilia  2002  NumKis  02A359  25 m  54.53  55.53   
32  926  Auvinen Soile  2002  Koovee  02A259  50 m  56.38  56.38   
33  1114  Pesu Venla  2002  TaTU  02A174  50 m  56.67  56.67   
34  984  Mäkinen Juulia  2002  Koovee  02A278  25 m  56.52  57.52   
35  1014  Tamminiemi Emmi  2002  Koovee  02A271  50 m  57.77  57.77   
36  1356  Valkama Heta  2002  UKK  02A453  25 m  58.39  59.39   
37  1323  Kinnunen Kanerva  2004  UKK  04A027  25 m  58.65  59.65   
38  1103  Maakanen Jessica  2002  TaTU  02A181  50 m  1:00.26  1:00.26   
39  854  Laakso Anni-maria  2003  JIlves  03A207  25 m  1:00.29  1:01.29   
40  931  Hakala Aada  2004  Koovee  04A041  50 m  1:02.29  1:02.29   
41  1346  Rantala Vilma  2003  UKK  03A095  25 m  1:01.51  1:02.51   
42  1126  Tynkkynen Nanna  2003  TaTU  03A118  25 m  1:02.80  1:03.80   
43  956  Kujala Lotta  2003  Koovee  03A114  25 m  1:13.90  1:14.90   
44  740  Åvist Cinja  2003  SiHy  03A121  25 m       
45  859  Salonen Oona  2003  JIlves  03A144  25 m       
46  908  Kirjonen Tessa  2003  KU  03A080  25 m       
47  920  Aaltonen Ada  2002  Koovee  02A256  25 m       
48  939  Huttunen Kaisa  2002  Koovee  02A434  25 m       
49  941  Ilveskoski Sofia  2002  Koovee  02A315  25 m       
50  963  Köppä Viivi  2003  Koovee  03A182  25 m       
51  964  Lahtinen Enni  2002  Koovee  02A363  25 m       
52  981  Mustila Henni  2004  Koovee  04A077  25 m       
53  993  Oja Emmi  2003  Koovee  03A177  25 m       
54  1009  Rouhiainen Aada  2003  Koovee  03A129  25 m       
55  1024  Vesanto Anna  2003  Koovee  03A183  25 m       
56  1028  Vittaniemi Veera  2002  Koovee  02A366  25 m       
57  1089  Kiiveri Emma  2004  TaTU  04A078  25 m       
58  1144  Husari Pinja  2003  TaUS  03A210  25 m       
59  1319  Isola Lotta  2003  UKK  03A202  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  08 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: KOO-VEE  Tulostusaika  18:35 
 
10_S
Laji 10, 50m SU P-9, 11 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
743  El-Idi Firas  2001  LaUS  01A005  25 m  38.22  39.22   
1145  Hörkkö Tatu  2001  TaUS  01A394  50 m  40.94  40.94   
772  Pennanen Atte  2001  LaUS  01A161  25 m  40.85  41.85   
787  Zimmermann Harry  2001  LaUS  01A148  25 m  40.90  41.90   
801  Järvinen Jiri  2001  SWIM  01A304  25 m  41.74  42.74   
1298  Kurttio Arttu  2001  KemTU  01A066  50 m  44.14  44.14   
847  Veijonen Veeti  2001  SWIM  01A297  50 m  44.43  44.43   
1305  Ahonpää Atte-Mikael  2001  UKK  01A336  50 m  44.79  44.79   
932  Hakala Akseli  2003  Koovee  03A023  50 m  45.02  45.02   
10  752  Kallio Elmo  2001  LaUS  01A183  50 m  45.44  45.44   
11  768  Ovaskainen Jasu  2002  LaUS  02A038  50 m  44.57  45.57   
12  1034  Hilaja Justus  2002  PTU  02A070  25 m  44.81  45.81   
13  763  Lillman Jonas  2002  LaUS  02A067  25 m  45.11  46.11   
14  888  Reinonen Jaakko  2001  HäUS  01A300  25 m  45.20  46.20   
15  1057  Aaltonen Ville  2001  PUS  01A020  25 m  45.43  46.43   
16  903  Ihanamäki Teemu  2001  KU  01A357  25 m  46.11  47.11   
17  1112  Pankratov Petr  2002  TaTU  02A061  25 m  46.17  47.17   
18  934  Hapuoja Tatu  2003  Koovee  03A010  50 m  47.54  47.54   
19  1304  Torkkel Timi  2001  STRiksu  01A015  25 m  46.60  47.60   
20  1085  Harju Mio  2002  TaTU  02A064  25 m  46.81  47.81   
21  1180  Miettinen Aarni  2001  TaUS  01A299  50 m  47.90  47.90   
22  1045  Ylikoski Akseli  2002  PTU  02A113  25 m  47.04  48.04   
23  1339  Ollila Otto  2002  UKK  02A037  50 m  48.34  48.34   
24  1193  Peltonen Sami  2001  TaUS  01A498  50 m  49.44  49.44   
25  1016  Toivonen Juuso  2001  Koovee  01A482  50 m  49.56  49.56   
26  1197  Puikkonen Aapo  2001  TaUS  01A245  50 m  49.60  49.60   
27  881  Kankkunen Juuso  2001  HäUS  01A390  25 m  48.80  49.80   
28  1111  Pankratov Pavel  2004  TaTU  04A029  25 m  48.84  49.84   
29  733  Laine Eetu  2001  NumKis  01A488  50 m  49.90  49.90   
30  1027  Virtanen Kirka  2002  Koovee  02A148  50 m  50.55  50.55   
31  1257  Broman Jere  2002  NoPy  02A116  25 m  49.64  50.64   
32  1360  Jokinen Ilmari  2001  KU-68  01A261  25 m  50.18  51.18   
33  1331  Lehtoniemi Nooa  2003  UKK  03A103  25 m  50.24  51.24   
34  1332  Leino Riku  2001  UKK  01A282  25 m  50.48  51.48   
35  1262  Kemppainen Juuso  2001  NoPy  01A810  50 m  51.56  51.56   
36  897  Forsel Marcus  2003  KU  03A127  25 m  51.14  52.14   
37  976  Marenk Tuomas  2001  Koovee  01A665  50 m  52.50  52.50   
38  1361  Kortteinen Ville  2002  KU-68  02A095  25 m  51.74  52.74   
39  1010  Sainio Matias  2003  Koovee  03A116  50 m  53.21  53.21   
40  1082  Birkstedt Miska  2002  TaTU  02A105  50 m  53.87  53.87   
41  864  Koskinen Kasperi  2001  KeuTo  01A710  25 m  53.15  54.15   
42  793  Elo Olli  2002  SWIM  02A121  25 m  53.42  54.42   
43  1124  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU  01A239  50 m  54.59  54.59   
44  1070  Ollikainen Roope  2004  PUS  04A004  25 m  54.59  55.59   
45  1347  Raunio Pieti  2002  UKK  02A296  25 m  54.66  55.66   
46  1163  Kortteinen Joona  2003  TaUS  03A195  50 m  56.15  56.15   
47  728  Heikkinen Johannes  2001  NumKis  01A695  25 m  55.23  56.23   
48  924  Ala-Karvia Eero  2001  Koovee  01A295  50 m  56.60  56.60   
49  937  Helenius Niklas  2001  Koovee  01A577  50 m  56.83  56.83   
50  1306  Anttila Pyry  2001  UKK  01A823  25 m  56.18  57.18   
51  1358  Väisänen Niilo  2001  UKK  01A711  50 m  57.48  57.48   
52  1355  Toivanen Kasper  2003  UKK  03A089  25 m  56.83  57.83   
53  1081  Birkstedt Miro  2004  TaTU  04A020  50 m  58.18  58.18   
54  995  Panu Aleksi  2002  Koovee  02A286  50 m  58.72  58.72   
55  899  Haapamäki Valtteri  2001  KU  01A619  25 m  57.96  58.96   
56  1359  Yli-Äyhö Aaro  2002  UKK  02A283  25 m  58.09  59.09   
57  1351  Sipola Eemil  2003  UKK  03A088  25 m  58.10  59.10   
58  1110  Nurminen Teemu  2003  TaTU  03A059  25 m  58.86  59.86   
59  1335  Nuortama Toni  2001  UKK  01A639  25 m  59.00  1:00.00   
60  997  Peura Olli  2001  Koovee  01A202  50 m  1:00.09  1:00.09   
61  1120  Ridal Robert  2003  TaTU  03A006  50 m  1:00.38  1:00.38   
62  1317  Hillo Eero  2003  UKK  03A077  25 m  59.39  1:00.39   
63  1087  Kaasalainen Konsta  2001  TaTU  01A528  50 m  1:01.13  1:01.13   
64  857  Oksanen Santtu  2001  JIlves  01A734  25 m  1:00.65  1:01.65   
65  855  Nyberg Julius  2002  JIlves  02A459  25 m  1:01.13  1:02.13   
66  1005  Pänttönen Niko  2002  Koovee  02A365  50 m  1:02.64  1:02.64   
67  1128  Vehkalahti Tino  2001  TaTU  01A439  50 m  1:03.01  1:03.01   
68  1260  Järvinen Niko  2001  NoPy  01A696  25 m  1:02.96  1:03.96   
69  1311  Haavisto Kalle  2003  UKK  03A076  25 m  1:07.81  1:08.81   
70  1092  Kotti Akseli  2004  TaTU  04A009  50 m  1:19.00  1:19.00   
71  789  Auvinen Julius  2001  SWIM  01A700  25 m       
72  791  De La Rosa Aaron Fernando  2001  SWIM  01A808  25 m       
73  923  Ahopelto Samuel  2002  Koovee  02A297  25 m       
74  930  Haapala Aarre  2002  Koovee  02A244  25 m       
75  948  Jussila Valtteri  2003  Koovee  03A131  25 m       
76  975  Lyytinen Urho  2003  Koovee  03A229  25 m       
77  987  Mäkinen Venni-osku  2002  Koovee  02A421  25 m       
78  992  Nummela Miika  2003  Koovee  03A115  25 m       
79  1185  Neva Joonatan  2001  TaUS  01A720  25 m       
80  1324  Kondratiev Nicholas  2002  UKK  02A372  25 m       
81  1330  Lehtimäki Iiro  2001  UKK  01A740  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  08 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: KOO-VEE  Tulostusaika  18:35 
 
11_S
Laji 11, 100m SU T-11, 13, 15 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
895  Virkkunen Selina  1997  HäUS  97A195  25 m  1:10.45  1:12.45   
972  Lumio Alma  1999  Koovee  99A070  25 m  1:10.52  1:12.52   
836  Soininen Selma  1999  SWIM  99A279  50 m  1:12.54  1:12.54   
1141  Huhtanen Suvi  1999  TaUS  99A194  25 m  1:14.06  1:16.06   
1151  Järvinen Ronja  1998  TaUS  98A374  25 m  1:14.16  1:16.16   
884  Linha Katariina  1997  HäUS  97A419  25 m  1:15.51  1:17.51   
893  Vekka Pinja  1997  HäUS  97A198  25 m  1:16.84  1:18.84   
1039  Koskimaa Marianna  1998  PTU  98A458  25 m  1:17.00  1:19.00   
849  Vuorela Ida  1997  SWIM  97A131  25 m  1:17.26  1:19.26   
10  1041  Syrjälä Henna  1999  PTU  99A280  25 m  1:17.34  1:19.34   
11  870  Mielonen Minja  1997  SeUi  97A477  25 m  1:17.75  1:19.75   
12  762  Lillman Essi-Maria  2000  LaUS  00A057  25 m  1:17.78  1:19.78   
13  1206  Saarteinen Senja  1999  TaUS  99A196  50 m  1:19.85  1:19.85   
14  1186  Niemelä Alisa  1997  TaUS  97A638  25 m  1:18.61  1:20.61   
15  979  Mattila Laura  1998  Koovee  98A124  50 m  1:20.96  1:20.96   
16  1013  Tahvanainen Ida  1997  Koovee  97A253  50 m  1:21.35  1:21.35   
17  922  Acevedo-Bouhlal Jazmin  1998  Koovee  98A001  50 m  1:21.80  1:21.80   
18  898  Haapala Kristiina  2000  KU  00A359  50 m  1:21.85  1:21.85   
19  1166  Koskinen Vilma  1998  TaUS  98A166  50 m  1:21.98  1:21.98   
20  1069  Ollikainen Janina  2000  PUS  00A030  25 m  1:20.08  1:22.08   
21  1205  Ruohonen Jasmin  1998  TaUS  98A167  50 m  1:22.45  1:22.45   
22  909  Kunman Önne-liisa  1998  KU  98B227  50 m  1:22.57  1:22.57   
23  1094  Kukkonen Noora  1999  TaTU  99A764  25 m  1:20.58  1:22.58   
24  1002  Potkonen Emilia  1998  Koovee  98A146  50 m  1:22.68  1:22.68   
25  989  Nieminen Ella  1998  Koovee  98A128  25 m  1:20.75  1:22.75   
26  1042  Tuominen Lyydia  1998  PTU  98A501  50 m  1:22.82  1:22.82   
27  827  Pärnänen Emma  1999  SWIM  99A157  25 m  1:20.89  1:22.89   
28  863  Uusitalo Nelli  1999  JäJy  99A377  25 m  1:20.91  1:22.91   
29  1181  Miettinen Iiris  1999  TaUS  99A193  50 m  1:23.36  1:23.36   
30  974  Luoma Ninni  1998  Koovee  98A746  25 m  1:21.46  1:23.46   
31  921  Aaltonen Inka  1999  Koovee  99A228  50 m  1:23.73  1:23.73   
32  1032  Heininen Anni  1998  PTU  98A046  25 m  1:21.76  1:23.76   
33  1293  Suominen Inka  1999  AUi  99A930  50 m  1:23.76  1:23.76   
34  965  Lahtinen Erika  1998  Koovee  98A082  50 m  1:23.86  1:23.86   
35  1074  Ockenström Aleksandra  1998  SalU  98A985  25 m  1:21.86  1:23.86   
36  1115  Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  25 m  1:21.94  1:23.94   
37  1136  Grönvall Fanny  2000  TaUS  00A574  50 m  1:24.71  1:24.71   
38  1233  Konkka Ida  2000  ÅSK  00A573  50 m  1:24.72  1:24.72   
39  811  Leppänen Emilia  1999  SWIM  99A448  25 m  1:23.06  1:25.06   
40  833  Sinivuori Inka  1997  SWIM  97A739  25 m  1:23.23  1:25.23   
41  973  Lumio Ella  2000  Koovee  00A159  25 m  1:23.33  1:25.33   
42  1174  Lehtilä Lumikki  1998  TaUS  98A990  50 m  1:25.34  1:25.34   
43  1038  Koivuluoma Heta  1999  PTU  99A532  25 m  1:23.35  1:25.35   
44  832  Siekkinen Pauliina  1999  SWIM  99A867  50 m  1:25.44  1:25.44   
45  940  Hyypiä Roosa  1997  Koovee  97A104  25 m  1:24.40  1:26.40   
46  853  Kolu Noora  2001  JIlves  01A152  50 m  1:26.62  1:26.62   
47  1338  Ollila Lotta-Maria  2000  UKK  00A395  25 m  1:24.63  1:26.63   
48  872  Aaltonen Roosa  1998  HäUS  98A625  50 m  1:26.73  1:26.73   
49  1287  Merenluoto Kristiina  2000  AUi  00A122  25 m  1:24.82  1:26.82   
50  1072  Killström Marianne  1998  SalU  98B076  25 m  1:24.87  1:26.87   
51  1255  Aro Iina  1998  NoPy  98A576  25 m  1:24.92  1:26.92   
52  1220  Toivonen Nelli  2000  TaUS  00A290  25 m  1:25.02  1:27.02   
53  1077  Räike Aino  1999  SalU  99A561  25 m  1:25.13  1:27.13   
54  1310  Ellonen Susanna  1999  UKK  99A781  25 m  1:25.25  1:27.25   
55  876  Hyttinen Eevi  1998  HäUS  98A822  25 m  1:25.50  1:27.50   
56  1122  Saari Amanda  2000  TaTU  00A531  50 m  1:27.52  1:27.52   
57  953  Kinnunen Jenni  1999  Koovee  99A246  50 m  1:27.59  1:27.59   
58  907  Kiho Sara  1997  KU  97B025  50 m  1:27.65  1:27.65   
59  949  Juvonen Vilja  1998  Koovee  98B151  50 m  1:27.66  1:27.66   
60  1017  Tuominen Sini  2000  Koovee  00A293  50 m  1:27.92  1:27.92   
61  1170  Kunnari Katariina  1997  TaUS  97A170  50 m  1:28.03  1:28.03   
62  1055  Tanninen Elviira  1999  PoPy  99A433  50 m  1:28.14  1:28.14   
63  747  Hämäläinen Aino  2000  LaUS  00A469  50 m  1:28.46  1:28.46   
64  1307  Bogdanoff Minea  2001  UKK  01A228  25 m  1:26.49  1:28.49   
65  1006  Pöysti Kristiina  1997  Koovee  97A314  50 m  1:28.55  1:28.55   
66  1001  Potkonen Anniina  1998  Koovee  98A145  50 m  1:29.02  1:29.02   
67  1271  Manner Mila  2001  NoPy  01A167  50 m  1:29.07  1:29.07   
68  915  Polvi Sonja  1998  KU  98A864  50 m  1:29.40  1:29.40   
69  1301  Tainio Nea  1999  KemTU  99A656  25 m  1:27.40  1:29.40   
70  1060  Jalonen Suvi  1999  PUS  99A043  25 m  1:27.66  1:29.66   
71  1040  Nuotio Meri  1998  PTU  98A749  25 m  1:28.28  1:30.28   
72  755  Kivi Meea  1999  LaUS  99A663  50 m  1:30.43  1:30.43   
73  901  Haapanen Laura  1999  KU  99A291  50 m  1:30.47  1:30.47   
74  891  Uusitalo Eveliina  1998  HäUS  98A196  25 m  1:28.63  1:30.63   
75  914  Pihlajamäki Pinja  2000  KU  00A593  25 m  1:30.07  1:32.07   
76  1299  Leinonen Veera  2000  KemTU  00A100  25 m  1:30.08  1:32.08   
77  761  Liikonen Saana  2001  LaUS  01A705  25 m  1:31.30  1:33.30   
78  828  Rautio Jenna  1998  SWIM  98A762  25 m  1:31.37  1:33.37   
79  946  Jussila Aino  2000  Koovee  00A485  50 m  1:33.61  1:33.61   
80  1320  Isola Saana  1999  UKK  99A778  25 m  1:31.74  1:33.74   
81  1059  Isomäki Emma  1998  PUS  98A292  25 m  1:31.76  1:33.76   
82  1322  Kilpinen Emmi  2000  UKK  00A532  25 m  1:31.78  1:33.78   
83  911  Malmivaara Niina  1998  KU  98B090  25 m  1:31.95  1:33.95   
84  1278  Tyven Camilla  2001  NoPy  01A380  50 m  1:33.97  1:33.97   
85  1282  Helenius Tessa  2000  AUi  00A772  50 m  1:34.00  1:34.00   
86  1171  Kurth Sara  2000  TaUS  00A026  50 m  1:34.23  1:34.23   
87  1053  Rantamäki Emmi  2000  PoPy  00A200  25 m  1:32.41  1:34.41   
88  1133  Aro Pinja  1999  TaUS  99A737  50 m  1:34.47  1:34.47   
89  1043  Tuominen Tilda  1999  PTU  99A524  25 m  1:32.63  1:34.63   
90  1290  Priimägi Jane  2000  AUi  00B008  25 m  1:32.84  1:34.84   
91  852  Heräjärvi Vivian  2001  JIlves  01A352  25 m  1:32.88  1:34.88   
92  1172  Kurth Suvi  2001  TaUS  01A009  50 m  1:35.10  1:35.10   
93  1008  Rosenlöf Lotta  1999  Koovee  99A608  25 m  1:33.12  1:35.12   
94  1007  Rautiainen Hanna  1999  Koovee  99A515  50 m  1:35.43  1:35.43   
95  1327  Kuivanen Sanna  1998  UKK  98A895  50 m  1:35.53  1:35.53   
96  1258  Hakkarainen Kaisa  2001  NoPy  01A136  50 m  1:36.13  1:36.13   
97  1254  Aro Anni  2001  NoPy  01A143  25 m  1:34.34  1:36.34   
98  1343  Pitkäranta Essi  2000  UKK  00A486  25 m  1:34.58  1:36.58   
99  760  Lahti Noora  1998  LaUS  98A778  25 m  1:34.78  1:36.78   
100  1152  Järvinen Siiri  2000  TaUS  00A350  50 m  1:36.94  1:36.94   
101  1238  Parkatti Saaga  1999  ÅSK  99A887  25 m  1:34.99  1:36.99   
102  1240  Rosnell Jasmin  2000  ÅSK  00A594  50 m  1:37.08  1:37.08   
103  769  Ovaskainen Senni  2001  LaUS  01A093  25 m  1:35.50  1:37.50   
104  1062  Känkänen Henni  1999  PUS  99A041  25 m  1:35.53  1:37.53   
105  1231  Helo Helene  1999  ÅSK  99A907  25 m  1:35.74  1:37.74   
106  1329  Kuusela Tytti  2000  UKK  00A473  25 m  1:35.79  1:37.79   
107  1078  Räike Iida  2001  SalU  01A329  25 m  1:35.85  1:37.85   
108  878  Immonen Emmi  1999  HäUS  99A399  25 m  1:36.20  1:38.20   
109  1227  Alanko Sinja  2000  ÅSK  00A651  50 m  1:38.20  1:38.20   
110  1248  Peuhkuri Johanna  1997  VeUS  97B048  25 m  1:36.23  1:38.23   
111  883  Kilponen Sanni  2001  HäUS  01A145  50 m  1:38.34  1:38.34   
112  917  Santasalo Veera  1999  KU  99A364  50 m  1:38.57  1:38.57   
113  925  Auvinen Armi  2000  Koovee  00A811  50 m  1:39.28  1:39.28   
114  1288  Nordquist Ida  2001  AUi  01A316  25 m  1:37.76  1:39.76   
115  889  Reunanen Nea  2001  HäUS  01A298  25 m  1:37.83  1:39.83   
116  1243  Suominen Noomi  2000  ÅSK  00A039  50 m  1:39.87  1:39.87   
117  1076  Pohjola Meri  2001  SalU  01A364  25 m  1:38.11  1:40.11   
118  1047  Jokiranta Laura  2000  PoPy  00A172  25 m  1:38.22  1:40.22   
119  1168  Kosonen Nora  2001  TaUS  01A255  50 m  1:40.27  1:40.27   
120  986  Mäkinen Roosa  1999  Koovee  99B038  50 m  1:40.43  1:40.43   
121  1300  Remes Pinja  1999  KemTU  99A416  25 m  1:38.49  1:40.49   
122  1296  Keinänen Sini  1999  KemTU  99A204  25 m  1:38.69  1:40.69   
123  1137  Haapaniemi Carola  2000  TaUS  00A782  25 m  1:39.06  1:41.06   
124  1345  Rantala Milja  2001  UKK  01A247  25 m  1:39.08  1:41.08   
125  1267  Laine Essi  2000  NoPy  00A647  50 m  1:41.17  1:41.17   
126  1239  Rantakare Lotta  2001  ÅSK  01A343  25 m  1:39.23  1:41.23   
127  1230  Havia Suvianna  2001  ÅSK  01A359  50 m  1:41.47  1:41.47   
128  902  Hirvonen Emmi  2000  KU  00A655  50 m  1:41.58  1:41.58   
129  982  Mustila Heta  2000  Koovee  00A715  50 m  1:42.01  1:42.01   
130  1182  Multimäki Mai  2000  TaUS  00A883  50 m  1:42.15  1:42.15   
131  990  Nieminen Hilla  2001  Koovee  01A109  50 m  1:42.19  1:42.19   
132  1268  Laitila Laura  2001  NoPy  01A728  50 m  1:42.42  1:42.42   
133  968  Leinonen Enna  2001  Koovee  01A446  50 m  1:44.05  1:44.05   
134  929  Cavallotti Marissa  2000  Koovee  00A789  50 m  1:44.32  1:44.32   
135  1198  Raappana Kaisa  2000  TaUS  00A766  25 m  1:42.75  1:44.75   
136  1261  Kaprali Jenna  2000  NoPy  00A846  50 m  1:45.44  1:45.44   
137  771  Peltonen Tiia  2000  LaUS  00A892  25 m  1:44.91  1:46.91   
138  960  Kulman Pauliina  2000  Koovee  00A095  50 m  1:47.13  1:47.13   
139  1048  Keto Vilma  1999  PoPy  99A394  50 m  1:47.61  1:47.61   
140  1316  Heman Venla  1998  UKK  98A970  50 m  1:47.83  1:47.83   
141  1050  Polvi Laura  2000  PoPy  00A174  25 m  1:46.14  1:48.14   
142  812  Leppänen Noora  2001  SWIM  01A088  25 m  1:46.32  1:48.32   
143  910  Lehtimäki Ellamari  2001  KU  01A314  50 m  1:48.77  1:48.77   
144  731  Järvinen Veera  2001  NumKis  01A692  25 m  1:47.54  1:49.54   
145  1344  Puronurmi Petra  2000  UKK  00A560  25 m  1:47.73  1:49.73   
146  1192  Peltomaa Ida  2000  TaUS  00A777  50 m  1:50.31  1:50.31   
147  1297  Kinnunen Julia  2000  KemTU  00A853  50 m  1:51.33  1:51.33   
148  1340  Paavola Helena  2001  UKK  01A216  25 m  1:49.60  1:51.60   
149  1337  Nurmi Siiri  2000  UKK  00A495  25 m  1:49.69  1:51.69   
150  1204  Rodima Kirsi  1998  TaUS  98A045  50 m  1:52.01  1:52.01   
151  1269  Lampinen Annika  1999  NoPy  99A906  50 m  1:54.80  1:54.80   
152  736  Vepsä Susanna  2000  NumKis  00A480  25 m  1:52.86  1:54.86   
153  1313  Harjunpää Elise  2000  UKK  00A634  50 m  1:55.31  1:55.31   
154  1273  Matikainen Anni  2001  NoPy  01A629  50 m  1:57.29  1:57.29   
155  1237  Leppähaara Wilhelmina  2000  ÅSK  00A641  50 m  1:58.41  1:58.41   
156  1030  Ylinen Ulla  2000  Koovee  00A764  50 m  2:01.29  2:01.29   
157  1012  Sinisalo Kastehelmi  2001  Koovee  01A207  25 m  2:01.66  2:03.66   
158  734  Partanen Lotta Linnea  2001  NumKis  01A819  25 m       
159  837  Talvio Melissa  2001  SWIM  01A793  25 m       
160  839  Tiihonen Daniela  1999  SWIM  99B092  25 m       
161  879  Kanervo Sanni  2001  HäUS  01A850  25 m       
162  892  Valliaro Elina  1999  HäUS  99A952  25 m       
163  951  Karppinen Kamilla  2001  Koovee  01A305  25 m       
164  966  Latva Emma  2001  Koovee  01A617  25 m       
165  996  Pasanen Sara  2001  Koovee  01A645  25 m       
166  1003  Pylväs Rebekka  2000  Koovee  00A884  25 m       
167  1149  Jokiniemi Lotta-Sofia  1999  TaUS  99A962  25 m       
168  1169  Kotiniitty Säde  2001  TaUS  01A518  25 m       
169  1212  Siukonen Kaisa  2001  TaUS  01A802  25 m       
170  1259  Ikonen Viivi  2001  NoPy  01A679  25 m       
171  1272  Markkinen Tinka  2000  NoPy  00A510  25 m       
172  1275  Paukku Veera  2001  NoPy  01A404  25 m       
173  1318  Hokkanen Veera  2000  UKK  00A942  25 m       
174  1328  Kujala Essi  1999  UKK  99A750  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  08 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: KOO-VEE  Tulostusaika  18:35 
 
12_S
Laji 12, 100m SU P-12, 14, 16 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
750  Jämsä Kasper  1997  LaUS  97A109  50 m  1:05.64  1:05.64   
1189  Nyberg Jimmy  1996  TaUS  96A773  25 m  1:05.48  1:07.48   
1225  Von Bagh Patrik  1996  TaUS  96A665  25 m  1:08.26  1:10.26   
890  Reunanen Niklas  1998  HäUS  98A184  25 m  1:08.36  1:10.36   
1023  Varjoranta Rasmus  1997  Koovee  97A573  25 m  1:08.46  1:10.46   
1210  Seppä Juuso  1997  TaUS  97A269  25 m  1:09.16  1:11.16   
788  Abbas-Hashimi Farhan  1996  SWIM  96A642  25 m  1:09.88  1:11.88   
792  Dobrzhanskiy Danila  1998  SWIM  98B028  25 m  1:10.08  1:12.08   
985  Mäkinen Oskari  1997  Koovee  97A575  50 m  1:12.35  1:12.35   
10  1037  Kause Jussi  1997  PTU  97A248  25 m  1:11.17  1:13.17   
11  1216  Suova Mikko  1997  TaUS  97A311  50 m  1:13.97  1:13.97   
12  786  Zimmermann Daniel  1997  LaUS  97A105  25 m  1:12.15  1:14.15   
13  754  Kinnunen Leevi  1998  LaUS  98A371  25 m  1:15.19  1:17.19   
14  942  Ingelin Joona  1998  Koovee  98A741  50 m  1:17.45  1:17.45   
15  1211  Siikasmaa Jarl-Otto  1996  TaUS  96B062  50 m  1:17.77  1:17.77   
16  1285  Kuusisto Elias  1999  AUi  99A373  25 m  1:15.77  1:17.77   
17  869  Mielonen Christian  1996  SeUi  96A870  25 m  1:16.02  1:18.02   
18  947  Jussila Eemeli  1998  Koovee  98A442  25 m  1:16.07  1:18.07   
19  1165  Koskinen Werneri  1998  TaUS  98A828  50 m  1:18.88  1:18.88   
20  759  Kuosmanen Jami  1998  LaUS  98A227  25 m  1:16.90  1:18.90   
21  1139  Hakkarainen Antti  2000  TaUS  00A468  50 m  1:19.67  1:19.67   
22  1157  Karuveha Mikael  1999  TaUS  99B021  50 m  1:19.82  1:19.82   
23  900  Haapamäki Väinö  1996  KU  96B058  50 m  1:20.35  1:20.35   
24  919  Väisänen Valtteri  1999  KU  99A139  25 m  1:19.03  1:21.03   
25  1173  Lampi Matti  1997  TaUS  97B095  25 m  1:19.35  1:21.35   
26  1119  Razumov Vitali  1997  TaTU  97A332  50 m  1:21.38  1:21.38   
27  877  Hyvärinen Juha  1998  HäUS  98A057  25 m  1:20.37  1:22.37   
28  874  Honkamäki Jere  1998  HäUS  98A297  25 m  1:20.54  1:22.54   
29  798  Honkonen Eetu  2000  SWIM  00A234  50 m  1:23.14  1:23.14   
30  1107  Mettälä Santeri  1999  TaTU  99A913  25 m  1:22.25  1:24.25   
31  784  Turunen Jere  1997  LaUS  97A816  25 m  1:23.26  1:25.26   
32  1309  Bouhlal Yonas  1997  UKK  97A640  25 m  1:23.29  1:25.29   
33  1088  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  25 m  1:23.46  1:25.46   
34  1102  Lokkila Tom  1997  TaTU  97A476  25 m  1:23.95  1:25.95   
35  970  Lindberg Pyry  1996  Koovee  96A723  50 m  1:26.17  1:26.17   
36  1242  Siipola Jaakko  1999  ÅSK  99A388  50 m  1:26.17  1:26.17   
37  1365  Kirjonen Kasimir  2000  KU  00a375  50 m  1:28.15  1:26.26   
38  1146  Hörkkö Tuukka  1998  TaUS  98A989  50 m  1:26.27  1:26.27   
39  882  Katajisto Mika  1997  HäUS  97B040  25 m  1:24.29  1:26.29   
40  1280  Ahjosaari Eetu  1999  AUi  99A921  25 m  1:24.36  1:26.36   
41  1241  Seppä Iiro  1999  ÅSK  99A624  50 m  1:26.38  1:26.38   
42  1091  Korhonen Joona  2000  TaTU  00A464  25 m  1:24.48  1:26.48   
43  1033  Hilaja Joonas  1999  PTU  99A478  25 m  1:24.82  1:26.82   
44  983  Mustonen Matias  1997  Koovee  97A520  50 m  1:26.84  1:26.84   
45  1208  Salminen Juho  1997  TaUS  97A986  50 m  1:26.94  1:26.94   
46  1153  Kaarlenkaski Artturi  1997  TaUS  97A304  25 m  1:25.18  1:27.18   
47  843  Vainio Tuomas  1998  SWIM  98A502  50 m  1:27.69  1:27.69   
48  1364  Sivén Ville  1998  TaUS  98a973  50 m  1:27.83  1:27.83   
49  765  Mazanikov Ivan  1999  LaUS  99A512  25 m  1:25.85  1:27.85   
50  957  Kukkonen Pauli  1997  Koovee  97A283  50 m  1:28.34  1:28.34   
51  1090  Kilpeläinen Väinö  1999  TaTU  99A050  25 m  1:27.07  1:29.07   
52  1302  Tapio Lauri  1998  KemTU  98A773  50 m  1:29.29  1:29.29   
53  1229  Elomaa Lauri  2000  ÅSK  00A761  50 m  1:29.32  1:29.32   
54  1138  Hailla Simo  1997  TaUS  97A281  25 m  1:28.03  1:30.03   
55  1044  Törmä Lauri  2000  PTU  00A153  25 m  1:28.36  1:30.36   
56  1099  Lehtonen Joona  2001  TaTU  01A223  25 m  1:28.47  1:30.47   
57  887  Lönnqvist Santeri  2000  HäUS  00A945  50 m  1:30.65  1:30.65   
58  913  Niemi Esa  1996  KU  96A917  25 m  1:29.21  1:31.21   
59  1147  Jalava Jussi  1999  TaUS  99A555  50 m  1:31.23  1:31.23   
60  906  Kiho Arttu  1999  KU  99A629  25 m  1:29.38  1:31.38   
61  1295  Juutinen Taneli  2000  KemTU  00A002  50 m  1:31.43  1:31.43   
62  1253  Alajääskö Juho  2000  NoPy  00A347  50 m  1:31.49  1:31.49   
63  905  Kallama Otto  1999  KU  99A630  50 m  1:31.59  1:31.59   
64  955  Koskinen Matti  1998  Koovee  98A459  50 m  1:31.69  1:31.69   
65  935  Heikkinen Arttu  2000  Koovee  00A448  50 m  1:31.96  1:31.96   
66  1142  Hulkkonen Joakim  1997  TaUS  97A972  50 m  1:32.67  1:32.67   
67  1108  Nurmilo Pyry  1999  TaTU  99A266  25 m  1:30.72  1:32.72   
68  856  Oksanen Sampsa  1999  JIlves  99A209  25 m  1:31.12  1:33.12   
69  912  Manninen Matias  1998  KU  98A276  50 m  1:33.25  1:33.25   
70  1218  Tavast Juho  1999  TaUS  99A862  25 m  1:31.60  1:33.60   
71  1235  Kuusisto Jaakko  2000  ÅSK  00A638  50 m  1:33.67  1:33.67   
72  1256  Aro Roope  2000  NoPy  00A167  25 m  1:31.83  1:33.83   
73  774  Pernanen Timi  2001  LaUS  01A141  50 m  1:34.05  1:34.05   
74  845  Valkonen Oskari  1999  SWIM  99A903  50 m  1:34.28  1:34.28   
75  1308  Bouhlal Ilias  1999  UKK  99A969  50 m  1:34.63  1:34.63   
76  1325  Koskinen Joel  1998  UKK  98B177  25 m  1:33.16  1:35.16   
77  805  Kuosmanen Miika  2000  SWIM  00A582  25 m  1:33.28  1:35.28   
78  1118  Raivio Veeti  2000  TaTU  00A017  25 m  1:33.46  1:35.46   
79  809  Laukkarinen Vilho  2000  SWIM  00A577  50 m  1:36.03  1:36.03   
80  745  Halme Samuli  2000  LaUS  00A440  25 m  1:34.73  1:36.73   
81  885  Liuska Roope  2000  HäUS  00A354  25 m  1:34.78  1:36.78   
82  1217  Syrjä Tarmo  1999  TaUS  99A526  25 m  1:35.07  1:37.07   
83  1148  Jokinen Jasper  2000  TaUS  00A491  50 m  1:37.23  1:37.23   
84  904  Jokiniemi Joonatan  1998  KU  98A376  25 m  1:35.30  1:37.30   
85  1277  Stenman Rafael  1997  NoPy  97A581  25 m  1:35.82  1:37.82   
86  775  Rezin Anton  2000  LaUS  00A465  50 m  1:38.09  1:38.09   
87  918  Seilonen Mikko  1998  KU  98B061  25 m  1:36.80  1:38.80   
88  1175  Lehtonen Mikael  1998  TaUS  98B036  25 m  1:36.97  1:38.97   
89  998  Piirainen Mikael  2000  Koovee  00A322  50 m  1:39.19  1:39.19   
90  1353  Tiitola Waltteri  2000  UKK  00A645  25 m  1:37.62  1:39.62   
91  782  Tikka Niko  2000  LaUS  00A413  25 m  1:38.60  1:40.60   
92  1121  Rytövuori Leo  1999  TaTU  99A151  50 m  1:41.02  1:41.02   
93  1035  Järviö Miko  2000  PTU  00A251  25 m  1:39.11  1:41.11   
94  1232  Kiviranta Aare  2000  ÅSK  00A757  50 m  1:42.38  1:42.38   
95  896  Ytti Lauri  1999  HäUS  99A618  25 m  1:41.40  1:43.40   
96  810  Leppäkynnäs Arttu  1997  SWIM  97B149  25 m  1:41.53  1:43.53   
97  1336  Nurmi Henri  1998  UKK  98A976  50 m  1:44.66  1:44.66   
98  1276  Pykäläinen Aleksi  1999  NoPy  99A597  50 m  1:45.01  1:45.01   
99  823  Pesonen Santeri  1997  SWIM  97A976  25 m  1:43.16  1:45.16   
100  813  Liedevaara Jaakko  1999  SWIM  99A914  50 m  1:45.91  1:45.91   
101  1303  Villanen Aleksi  1999  KemTU  99A213  25 m  1:44.78  1:46.78   
102  840  Tikka Joona  2000  SWIM  00A438  50 m  1:49.06  1:49.06   
103  735  Pilviö Niklas  2000  NumKis  00A821  50 m  1:49.77  1:49.77   
104  962  Kutvonen Valtteri  1999  Koovee  99A988  50 m  1:50.43  1:50.43   
105  1264  Kuronen Onni  2000  NoPy  00A863  50 m  1:50.63  1:50.63   
106  1362  Sirola Pyry  1999  KU-68  99A816  25 m  1:48.83  1:50.83   
107  1263  Kiviniemi Kalle  2000  NoPy  00A335  50 m  1:52.48  1:52.48   
108  1140  Huhtanen Olli  2000  TaUS  00A083  25 m  1:51.75  1:53.75   
109  1350  Sipola Akseli  1999  UKK  99A662  25 m  1:53.97  1:55.97   
110  1178  Löyttyniemi Lauri  1999  TaUS  99A807  50 m  1:56.49  1:56.49   
111  1004  Pänttönen Miika  1999  Koovee  99A880  25 m  1:56.19  1:58.19   
112  1196  Perälä Ville  1999  TaUS  99A808  50 m  2:02.36  2:02.36   
113  799  Huuskonen Olli  1999  SWIM  99A908  25 m       
114  943  Isoranta Ville  1999  Koovee  99B113  25 m       
115  944  Jaakola Tuukka  2001  Koovee  01A719  25 m       
116  958  Kulmala Atte  1998  Koovee  98B262  25 m       
117  978  Mattila Aleksi  1999  Koovee  99B093  25 m       
118  980  Maximov Daniel  2000  Koovee  00A987  25 m       
119  1113  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  25 m       
120  1161  Korhonen Tatu  2000  TaUS  00A590  25 m       
121  1195  Perälä Vili  1999  TaUS  99A804  25 m       
122  1219  Toivanen Jussi  2001  TaUS  01A657  25 m       
123  1234  Konttinen Niklas  2001  ÅSK  01A292  25 m       
124  1266  Laine Eemil  1998  NoPy  98A824  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  08 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: KOO-VEE  Tulostusaika  18:35 
 
13_S
Laji 13, 50m PU T-9, 11 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
1271  Manner Mila  2001  NoPy  01A167  25 m  38.00  39.00   
860  Svahn Saara  2001  JIlves  01A172  25 m  40.06  41.06   
1278  Tyven Camilla  2001  NoPy  01A380  50 m  41.14  41.14   
1254  Aro Anni  2001  NoPy  01A143  50 m  41.57  41.57   
1340  Paavola Helena  2001  UKK  01A216  25 m  40.90  41.90   
1056  Wessman Nanette  2001  PoPy  01A227  25 m  41.74  42.74   
1214  Sojolin Saara  2001  TaUS  01A309  25 m  41.80  42.80   
1190  Nyberg Netta  2001  TaUS  01A250  25 m  42.36  43.36   
1288  Nordquist Ida  2001  AUi  01A316  50 m  44.06  44.06   
10  1345  Rantala Milja  2001  UKK  01A247  50 m  44.40  44.40   
11  1199  Rantanen Anna  2001  TaUS  01A301  50 m  44.72  44.72   
12  1172  Kurth Suvi  2001  TaUS  01A009  50 m  44.74  44.74   
13  1054  Tanninen Auroora  2001  PoPy  01A363  50 m  46.61  46.61   
14  1051  Rantala Roosa  2002  PoPy  02A141  50 m  46.66  46.66   
15  889  Reunanen Nea  2001  HäUS  01A298  25 m  45.80  46.80   
16  1063  Känkänen Heta  2001  PUS  01A001  50 m  47.68  47.68   
17  1326  Koskinen Olga  2002  UKK  02A165  50 m  47.72  47.72   
18  1342  Penttilä Pinja  2001  UKK  01A456  25 m  47.63  48.63   
19  910  Lehtimäki Ellamari  2001  KU  01A314  50 m  49.86  49.86   
20  748  Ikonen Julia  2001  LaUS  01A273  50 m  50.20  50.20   
21  1168  Kosonen Nora  2001  TaUS  01A255  50 m  50.33  50.33   
22  1194  Peltonen Sanna  2002  TaUS  02A177  25 m  49.95  50.95   
23  1273  Matikainen Anni  2001  NoPy  01A629  50 m  51.07  51.07   
24  1073  Niinistö Hulda  2001  SalU  01A156  50 m  51.93  51.93   
25  804  Koskinen Riina  2001  SWIM  01A085  25 m  50.95  51.95   
26  812  Leppänen Noora  2001  SWIM  01A088  50 m  52.00  52.00   
27  1286  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  50 m  52.45  52.45   
28  1065  Lepistö Annika  2001  PUS  01A137  25 m  51.76  52.76   
29  1268  Laitila Laura  2001  NoPy  01A728  50 m  53.49  53.49   
30  1036  Kause Josefiina  2002  PTU  02A115  25 m  52.84  53.84   
31  1129  Wiik Julie  2002  TaTU  02A110  25 m  53.26  54.26   
32  1279  Uotila Emmi  2002  NoPy  02A313  50 m  54.62  54.62   
33  729  Ingberg Charlotte  2002  NumKis  02A370  25 m  53.63  54.63   
34  732  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  25 m  54.34  55.34   
35  879  Kanervo Sanni  2001  HäUS  01A850  25 m  54.69  55.69   
36  1323  Kinnunen Kanerva  2004  UKK  04A027  25 m  54.77  55.77   
37  1223  Valo Vivi  2002  TaUS  02A285  50 m  55.83  55.83   
38  1150  Jokiniemi Viivi  2001  TaUS  01A795  50 m  56.07  56.07   
39  1114  Pesu Venla  2002  TaTU  02A174  50 m  57.22  57.22   
40  1203  Rautiainen Katariina  2002  TaUS  02A166  50 m  57.58  57.58   
41  1159  Koivula Eveliina  2003  TaUS  03A192  50 m  57.75  57.75   
42  767  Nurminen Iida  2001  LaUS  01A465  25 m  56.80  57.80   
43  1029  Von Dickoff Emma  2002  Koovee  02A117  50 m  1:00.49  1:00.49   
44  952  Ketoja Eedla  2001  Koovee  01A131  50 m  1:02.00  1:02.00   
45  1275  Paukku Veera  2001  NoPy  01A404  50 m  1:08.28  1:08.28   
46  738  Yritys Saana  2003  SiHy  03A035  25 m       
47  739  Yritys Taiga  2003  SiHy  03A036  25 m       
48  999  Piirainen Pauliina  2002  Koovee  02A360  25 m       
49  1012  Sinisalo Kastehelmi  2001  Koovee  01A207  25 m       
50  1018  Tuomiranta Jasmiina  2001  Koovee  01A672  25 m       
51  1067  Mattila Senni  2003  PUS  03A003  25 m       
52  1135  Finnberg Johanna  2003  TaUS  03A193  25 m       
53  1209  Salonen Lotta  2001  TaUS  01A600  25 m       
54  1226  Vuorenmaa Milja  2001  TaUS  01A797  25 m       
55  1321  Kangasalusta Ella  2002  UKK  02A341  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  08 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: KOO-VEE  Tulostusaika  18:35 
 
14_S
Laji 14, 50m PU P-10, 12 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
1365  Kirjonen Kasimir  2000  KU  00a375  50 m  34.76  34.76   
1044  Törmä Lauri  2000  PTU  00A153  50 m  36.00  36.00   
1031  Heinilä Jami  2000  PTU  00A081  50 m  36.52  36.52   
1064  Lehti Leevi  2000  PUS  00A000  25 m  38.52  39.52   
1256  Aro Roope  2000  NoPy  00A167  25 m  38.92  39.92   
1265  Kärkkäinen Sampo  2000  NoPy  00A625  50 m  41.35  41.35   
894  Viitanen Teemu  2000  HäUS  00A915  50 m  42.04  42.04   
1019  Uitto Niklas  2000  Koovee  00A672  50 m  43.32  43.32   
1253  Alajääskö Juho  2000  NoPy  00A347  50 m  43.97  43.97   
10  1066  Luhtanen Leevi  2000  PUS  00A137  25 m  43.05  44.05   
11  1298  Kurttio Arttu  2001  KemTU  01A066  50 m  44.20  44.20   
12  1068  Nyrhinen Eetu  2000  PUS  00A005  25 m  43.60  44.60   
13  868  Salenius Veeti  2000  KeuTo  00A920  50 m  44.73  44.73   
14  885  Liuska Roope  2000  HäUS  00A354  25 m  44.54  45.54   
15  796  Hepojoki Kalle  2000  SWIM  00A826  25 m  44.79  45.79   
16  801  Järvinen Jiri  2001  SWIM  01A304  50 m  45.90  45.90   
17  1305  Ahonpää Atte-Mikael  2001  UKK  01A336  25 m  45.08  46.08   
18  768  Ovaskainen Jasu  2002  LaUS  02A038  25 m  46.07  47.07   
19  903  Ihanamäki Teemu  2001  KU  01A357  25 m  46.24  47.24   
20  1045  Ylikoski Akseli  2002  PTU  02A113  25 m  46.24  47.24   
21  864  Koskinen Kasperi  2001  KeuTo  01A710  50 m  47.88  47.88   
22  1304  Torkkel Timi  2001  STRiksu  01A015  25 m  46.93  47.93   
23  815  Neuvonen Oskari  2000  SWIM  00A866  25 m  47.26  48.26   
24  1201  Rautaporras Olli  2000  TaUS  00A795  25 m  47.41  48.41   
25  1360  Jokinen Ilmari  2001  KU-68  01A261  25 m  47.45  48.45   
26  1035  Järviö Miko  2000  PTU  00A251  25 m  47.61  48.61   
27  763  Lillman Jonas  2002  LaUS  02A067  25 m  47.75  48.75   
28  1339  Ollila Otto  2002  UKK  02A037  50 m  49.17  49.17   
29  1197  Puikkonen Aapo  2001  TaUS  01A245  50 m  49.81  49.81   
30  1011  Sievers Jakob  2000  Koovee  00A730  50 m  49.90  49.90   
31  1167  Koskinen Wäinö  2002  TaUS  02A267  50 m  50.10  50.10   
32  742  Chouili Walid  2001  LaUS  01A281  25 m  49.47  50.47   
33  1113  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  25 m  49.93  50.93   
34  1361  Kortteinen Ville  2002  KU-68  02A095  25 m  50.19  51.19   
35  1085  Harju Mio  2002  TaTU  02A064  25 m  50.69  51.69   
36  1330  Lehtimäki Iiro  2001  UKK  01A740  50 m  51.71  51.71   
37  881  Kankkunen Juuso  2001  HäUS  01A390  50 m  51.88  51.88   
38  871  Iivanainen Tommy  2000  VaajUS  00A044  25 m  50.96  51.96   
39  936  Helenius Elmeri  2000  Koovee  00A408  50 m  52.00  52.00   
40  779  Somero Perttu  2001  LaUS  01A317  25 m  51.44  52.44   
41  1262  Kemppainen Juuso  2001  NoPy  01A810  50 m  53.41  53.41   
42  1016  Toivonen Juuso  2001  Koovee  01A482  50 m  53.42  53.42   
43  1264  Kuronen Onni  2000  NoPy  00A863  50 m  54.27  54.27   
44  1332  Leino Riku  2001  UKK  01A282  25 m  53.30  54.30   
45  1034  Hilaja Justus  2002  PTU  02A070  25 m  53.54  54.54   
46  1093  Kovanen Saku  2001  TaTU  01A517  25 m  54.21  55.21   
47  835  Soininen Sampo  2002  SWIM  02A069  50 m  55.81  55.81   
48  1112  Pankratov Petr  2002  TaTU  02A061  25 m  54.87  55.87   
49  1117  Pynnönen Eemil  2001  TaTU  01A064  50 m  59.66  59.66   
50  934  Hapuoja Tatu  2003  Koovee  03A010  50 m  1:00.53  1:00.53   
51  1111  Pankratov Pavel  2004  TaTU  04A029  25 m  1:00.93  1:01.93   
52  746  Helminen Aleksi  2001  LaUS  01A494  25 m  1:10.78  1:11.78   
53  749  Joenranta Veeti  2001  LaUS  01A398  25 m       
54  897  Forsel Marcus  2003  KU  03A127  25 m       
55  924  Ala-Karvia Eero  2001  Koovee  01A295  25 m       
56  932  Hakala Akseli  2003  Koovee  03A023  25 m       
57  991  Nopanen Oskari  2000  Koovee  00A284  25 m       
58  998  Piirainen Mikael  2000  Koovee  00A322  25 m       
59  1312  Hagström Markus  2000  UKK  00A847  25 m       
60  1331  Lehtoniemi Nooa  2003  UKK  03A103  25 m       
61  1347  Raunio Pieti  2002  UKK  02A296  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  08 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: KOO-VEE  Tulostusaika  18:35 
 
15_S
Laji 15, 100m PU T-13, 15 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
1013  Tahvanainen Ida  1997  Koovee  97A253  25 m  1:09.76  1:11.76   
1250  Puhtimäki Salla  1998  VeUS  98A628  25 m  1:13.42  1:15.42   
1002  Potkonen Emilia  1998  Koovee  98A146  25 m  1:13.48  1:15.48   
807  Lampi Jenni  2000  SWIM  00A178  50 m  1:16.79  1:16.79   
965  Lahtinen Erika  1998  Koovee  98A082  50 m  1:17.01  1:17.01   
1184  Männikkö Emma  1998  TaUS  98A372  25 m  1:15.33  1:17.33   
974  Luoma Ninni  1998  Koovee  98A746  50 m  1:17.42  1:17.42   
972  Lumio Alma  1999  Koovee  99A070  50 m  1:17.66  1:17.66   
1141  Huhtanen Suvi  1999  TaUS  99A194  25 m  1:15.98  1:17.98   
10  1151  Järvinen Ronja  1998  TaUS  98A374  50 m  1:19.23  1:19.23   
11  1200  Rantanen Iida-Maria  1998  TaUS  98A373  25 m  1:17.66  1:19.66   
12  1174  Lehtilä Lumikki  1998  TaUS  98A990  25 m  1:18.02  1:20.02   
13  870  Mielonen Minja  1997  SeUi  97A477  25 m  1:18.22  1:20.22   
14  1292  Roman Vilma  2000  AUi  00A592  50 m  1:20.24  1:20.24   
15  884  Linha Katariina  1997  HäUS  97A419  25 m  1:18.41  1:20.41   
16  819  Pellinen Veera  1997  SWIM  97A164  25 m  1:18.75  1:20.75   
17  800  Jakonen Ilona  1998  SWIM  98A588  50 m  1:21.37  1:21.37   
18  1041  Syrjälä Henna  1999  PTU  99A280  50 m  1:22.25  1:22.25   
19  1001  Potkonen Anniina  1998  Koovee  98A145  50 m  1:23.35  1:23.35   
20  921  Aaltonen Inka  1999  Koovee  99A228  50 m  1:23.38  1:23.38   
21  1166  Koskinen Vilma  1998  TaUS  98A166  50 m  1:23.97  1:23.97   
22  833  Sinivuori Inka  1997  SWIM  97A739  50 m  1:24.21  1:24.21   
23  1255  Aro Iina  1998  NoPy  98A576  25 m  1:22.38  1:24.38   
24  940  Hyypiä Roosa  1997  Koovee  97A104  50 m  1:24.96  1:24.96   
25  979  Mattila Laura  1998  Koovee  98A124  50 m  1:25.22  1:25.22   
26  850  Österlund Tea  1998  SWIM  98A507  25 m  1:23.26  1:25.26   
27  989  Nieminen Ella  1998  Koovee  98A128  50 m  1:25.41  1:25.41   
28  1049  Kivelä Elli  1998  PoPy  98A993  25 m  1:23.78  1:25.78   
29  909  Kunman Önne-liisa  1998  KU  98B227  50 m  1:25.81  1:25.81   
30  1127  Tynkkynen Roosa  1997  TaTU  97A595  25 m  1:23.81  1:25.81   
31  949  Juvonen Vilja  1998  Koovee  98B151  50 m  1:26.13  1:26.13   
32  1039  Koskimaa Marianna  1998  PTU  98A458  25 m  1:24.64  1:26.64   
33  1069  Ollikainen Janina  2000  PUS  00A030  25 m  1:25.07  1:27.07   
34  802  Kemppi Kati  1997  SWIM  97A402  25 m  1:25.26  1:27.26   
35  1052  Rantamäki Ella  1998  PoPy  98A030  25 m  1:25.29  1:27.29   
36  1055  Tanninen Elviira  1999  PoPy  99A433  25 m  1:25.46  1:27.46   
37  844  Valkama Rita  1999  SWIM  99A863  25 m  1:25.71  1:27.71   
38  1252  Vieraankivi Annika  1997  VeUS  97B184  50 m  1:28.01  1:28.01   
39  827  Pärnänen Emma  1999  SWIM  99A157  25 m  1:27.26  1:29.26   
40  751  Kakkonen Ronja  1999  LaUS  99A079  50 m  1:29.64  1:29.64   
41  873  Hakamäki Lotta  1997  HäUS  97A420  25 m  1:27.80  1:29.80   
42  1060  Jalonen Suvi  1999  PUS  99A043  25 m  1:28.03  1:30.03   
43  1349  Siltanen Veera  1999  UKK  99A770  25 m  1:28.52  1:30.52   
44  1187  Niemelä Linnea  1997  TaUS  97A720  50 m  1:30.69  1:30.69   
45  1100  Liimatta Jenita  1998  TaTU  98A119  25 m  1:28.92  1:30.92   
46  1077  Räike Aino  1999  SalU  99A561  25 m  1:29.57  1:31.57   
47  895  Virkkunen Selina  1997  HäUS  97A195  25 m  1:29.58  1:31.58   
48  1170  Kunnari Katariina  1997  TaUS  97A170  25 m  1:30.13  1:32.13   
49  783  Turunen Henna  1999  LaUS  99A283  25 m  1:31.35  1:33.35   
50  988  Määttä Enni  1999  Koovee  99A335  50 m  1:33.49  1:33.49   
51  907  Kiho Sara  1997  KU  97B025  50 m  1:34.44  1:34.44   
52  898  Haapala Kristiina  2000  KU  00A359  50 m  1:34.86  1:34.86   
53  1296  Keinänen Sini  1999  KemTU  99A204  50 m  1:35.79  1:35.79   
54  1086  Hällfors Emma  1998  TaTU  98A856  25 m  1:34.23  1:36.23   
55  1221  Toivonen Noora  1998  TaUS  98A788  50 m  1:36.89  1:36.89   
56  1008  Rosenlöf Lotta  1999  Koovee  99A608  50 m  1:37.14  1:37.14   
57  953  Kinnunen Jenni  1999  Koovee  99A246  50 m  1:37.22  1:37.22   
58  1272  Markkinen Tinka  2000  NoPy  00A510  25 m  1:36.09  1:38.09   
59  1006  Pöysti Kristiina  1997  Koovee  97A314  25 m  1:36.44  1:38.44   
60  922  Acevedo-Bouhlal Jazmin  1998  Koovee  98A001  50 m  1:38.60  1:38.60   
61  1322  Kilpinen Emmi  2000  UKK  00A532  25 m  1:37.36  1:39.36   
62  917  Santasalo Veera  1999  KU  99A364  50 m  1:40.58  1:40.58   
63  1171  Kurth Sara  2000  TaUS  00A026  25 m  1:39.11  1:41.11   
64  1162  Kortteinen Emmi  2000  TaUS  00A654  50 m  1:41.16  1:41.16   
65  915  Polvi Sonja  1998  KU  98A864  50 m  1:41.41  1:41.41   
66  806  Käkönen Heini  2000  SWIM  00A177  50 m  1:41.73  1:41.73   
67  1042  Tuominen Lyydia  1998  PTU  98A501  25 m  1:39.92  1:41.92   
68  880  Kankkunen Essi  2000  HäUS  00A542  25 m  1:39.95  1:41.95   
69  1301  Tainio Nea  1999  KemTU  99A656  25 m  1:40.12  1:42.12   
70  1075  Pohjola Emilia  1998  SalU  98A530  25 m  1:40.16  1:42.16   
71  1300  Remes Pinja  1999  KemTU  99A416  25 m  1:41.86  1:43.86   
72  994  Oja Roosa  2000  Koovee  00A265  50 m  1:44.25  1:44.25   
73  1038  Koivuluoma Heta  1999  PTU  99A532  25 m  1:42.41  1:44.41   
74  901  Haapanen Laura  1999  KU  99A291  50 m  1:45.03  1:45.03   
75  893  Vekka Pinja  1997  HäUS  97A198  25 m  1:43.40  1:45.40   
76  1320  Isola Saana  1999  UKK  99A778  25 m  1:43.54  1:45.54   
77  1062  Känkänen Henni  1999  PUS  99A041  25 m  1:44.15  1:46.15   
78  1071  Sottinen Julia  2000  PUS  00A034  25 m  1:45.26  1:47.26   
79  892  Valliaro Elina  1999  HäUS  99A952  25 m  1:50.53  1:52.53   
80  1053  Rantamäki Emmi  2000  PoPy  00A200  25 m  1:56.58  1:58.58   
81  1048  Keto Vilma  1999  PoPy  99A394  50 m  2:05.95  2:05.95   
82  795  Haranen Erica  1997  SWIM  97B105  25 m       
83  797  Hepojoki Veera  1998  SWIM  98B181  25 m       
84  841  Toivio Mirva  1998  SWIM  98A765  25 m       
85  878  Immonen Emmi  1999  HäUS  99A399  25 m       
86  967  Lehtonen Nea-Lotta  1999  Koovee  99A256  25 m       
87  977  Masti Emmi  1999  Koovee  99A260  25 m       
88  1116  Puuska Jenna  2000  TaTU  00A213  25 m       
89  1123  Soukka Terhi  1998  TaTU  98A144  25 m       
90  1130  Virtanen Kerttu  2000  TaTU  00A483  25 m       
91  1182  Multimäki Mai  2000  TaUS  00A883  25 m       
92  1192  Peltomaa Ida  2000  TaUS  00A777  25 m       
93  1215  Suova Johanna  1999  TaUS  99A118  25 m       
94  1244  Jokinen Maria  2000  VeUS  00A717  25 m       
95  1293  Suominen Inka  1999  AUi  99A930  25 m       
96  1357  Varis Ella  1998  UKK  98A995  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  08 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: KOO-VEE  Tulostusaika  18:35 
 
16_S
Laji 16, 100m PU P-14, 16 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
750  Jämsä Kasper  1997  LaUS  97A109  25 m  1:05.65  1:07.65   
826  Päivinen Elias  1997  SWIM  97A805  25 m  1:07.50  1:09.50   
869  Mielonen Christian  1996  SeUi  96A870  25 m  1:11.00  1:13.00   
1165  Koskinen Werneri  1998  TaUS  98A828  25 m  1:11.65  1:13.65   
1023  Varjoranta Rasmus  1997  Koovee  97A573  25 m  1:11.77  1:13.77   
890  Reunanen Niklas  1998  HäUS  98A184  25 m  1:12.36  1:14.36   
1189  Nyberg Jimmy  1996  TaUS  96A773  50 m  1:14.73  1:14.73   
842  Tolvanen Miika  1996  SWIM  96A432  50 m  1:15.69  1:15.69   
784  Turunen Jere  1997  LaUS  97A816  25 m  1:14.86  1:16.86   
10  1143  Husari Miko  1997  TaUS  97A639  25 m  1:15.51  1:17.51   
11  919  Väisänen Valtteri  1999  KU  99A139  25 m  1:16.24  1:18.24   
12  942  Ingelin Joona  1998  Koovee  98A741  25 m  1:16.75  1:18.75   
13  957  Kukkonen Pauli  1997  Koovee  97A283  50 m  1:19.98  1:19.98   
14  875  Hurskainen Elias  1997  HäUS  97A197  25 m  1:18.56  1:20.56   
15  1037  Kause Jussi  1997  PTU  97A248  25 m  1:19.08  1:21.08   
16  900  Haapamäki Väinö  1996  KU  96B058  50 m  1:21.40  1:21.40   
17  838  Tiainen Kim  1998  SWIM  98B004  50 m  1:22.65  1:22.65   
18  970  Lindberg Pyry  1996  Koovee  96A723  50 m  1:23.71  1:23.71   
19  985  Mäkinen Oskari  1997  Koovee  97A575  50 m  1:24.02  1:24.02   
20  916  Rissanen Rami  1999  KU  99A292  50 m  1:25.09  1:25.09   
21  947  Jussila Eemeli  1998  Koovee  98A442  50 m  1:27.23  1:27.23   
22  1277  Stenman Rafael  1997  NoPy  97A581  50 m  1:27.31  1:27.31