Ohjelma Danish Open
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 29
|
Stævne navn |
Danish Open |
|
Udskriftsdato |
25 marts 2012 |
|
|
Stævne by |
Brønshøj |
|
Udskriftstidspunkt |
09:16 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
22 marts 2012 |
|
|
|
|
Løb 29, 50m Frisvømning Herrer |
Indledende (4) |
Europarekord Senior: Frederic Bousquet (1981) 20.94 2009-04-26 |
Nordisk Rekord Senior: Stefan Nystrand (1981) 21.45 2009-07-31 |
Dansk Rekord Senior: Jakob S. Andkjær (1985) 22.36 2009-04-11 |
Dansk Rekord Junior: Frederik Siem Pedersen (1991) 23.49 2009-04-11 |
|
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
107 |
3 |
Lasse Lykke Nielsen |
1995 |
9555AA |
FARUM |
|
50m |
25.54 |
123 |
4 |
Victor G. Ludvigsen |
1992 |
9233AE |
GI40HERMES |
|
50m |
25.09 |
177 |
5 |
Viktor Hörndahl |
1995 |
AT5395 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
25.50 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
34 |
1 |
Lasse Schrøder Jakobsen |
1993 |
9353AD |
AALBORG |
|
50m |
24.89 |
326 |
2 |
Dahlberg Martin |
1992 |
|
VÄXJÖ SS |
|
50m |
24.60 |
44 |
3 |
Emil Skovfoged Gregersen |
1992 |
9287AF |
AALBORG |
|
50m |
23.96 |
354 |
4 |
Kunzi Aurelien |
1990 |
|
SCHWEIZ |
|
50m |
22.93 |
77 |
5 |
Olaf Wildeboer |
1983 |
|
SABADELL |
|
50m |
23.72 |
327 |
6 |
Jonsson Jesper |
1993 |
|
VÄXJÖ SS |
|
50m |
24.27 |
324 |
7 |
Mårtensson Robin |
1991 |
|
VÄXJÖ SS |
|
50m |
24.72 |
27 |
8 |
Lasse Thor Carstensen |
1994 |
9425AB |
AALBORG |
|
50m |
25.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
74 |
1 |
Thomas Steenberg |
1994 |
9403AE |
BIRKERØD |
|
50m |
24.82 |
97 |
2 |
Simon Sønderup Jensen |
1988 |
8875AC |
FARUM |
|
50m |
24.44 |
215 |
3 |
Peter Skotte |
1991 |
9197AD |
LYNGBY |
|
50m |
23.91 |
85 |
4 |
Jakob Andkjær |
1985 |
8559AA |
VI39 |
|
50m |
22.69 |
339 |
5 |
Oen Robin Dale |
1980 |
|
Øygarden |
|
50m |
23.54 |
157 |
6 |
Daniel Steen Andersen |
1995 |
9523AG |
HORSENS |
|
50m |
24.17 |
272 |
7 |
Martin Terp Olesen |
1994 |
9449AD |
ST ESBJERG |
|
50m |
24.66 |
153 |
8 |
Rasmus Dufour |
1993 |
9301AI |
HOLBÆK |
|
50m |
24.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
59 |
1 |
Jonas Olczyk |
1994 |
9457AA |
ALLERØD |
|
50m |
24.73 |
309 |
2 |
Daniel Skaaning |
1993 |
9319AA |
STT |
|
50m |
24.32 |
345 |
3 |
Magnus Westermann |
1995 |
9541AA |
HERLEV |
|
50m |
23.89 |
347 |
4 |
Grechin Andrey |
1987 |
|
RUSLAND |
|
50m |
22.20 |
334 |
5 |
Nikolaj Kirketerp-Møller |
1990 |
9039AC |
WEST SWIM |
|
50m |
23.48 |
218 |
6 |
Palmqvist Pontus |
1991 |
|
LASS |
|
50m |
24.12 |
291 |
7 |
Ronnie Dalsgaard |
1983 |
8333AA |
U.S.G |
|
50m |
24.65 |
317 |
8 |
Morten Møller Jensen |
1992 |
9269AG |
VEST |
|
50m |
24.96 |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 |
Udskriftsdato |
25 marts 2012 |
Licens til GI-40 Hermes |
Udskriftstidspunkt |
09:16 |
|