Program for Limfjords Cup 2011
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 200m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1601 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 2:17.28 | |
2 | 1813 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 2:23.47 | |
3 | 1437 | Funch Laura | 1995 | HOLSTEBRO | 9568AS | 25 m | 2:25.63 | |
4 | 1587 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 2:25.71 | |
5 | 1977 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 2:26.82 | |
6 | 1455 | Nipper Nanna Trier | 1996 | HOLSTEBRO | 9614AH | 25 m | 2:28.14 | |
7 | 1928 | Mogensen Christina | 1995 | SKOVBAKKEN | 9554AY | 25 m | 2:28.22 | |
8 | 1760 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 2:28.55 | |
9 | 1590 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 2:30.44 | |
10 | 1330 | Bak Lise | 1993 | PINGVINEN | 9362AB | 25 m | 2:32.49 | |
11 | 1667 | Pedersen Cecilie S. | 1996 | VIBORG | 9626AN | 25 m | 2:32.94 | |
12 | 1626 | Torp Sofie Boel | 1997 | VIBORG | 9704AK | 25 m | 2:33.22 | |
13 | 1763 | Kjærgaard Cecilie | 1996 | GRINDSTED | 9638AS | 25 m | 2:35.55 | |
14 | 1597 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 2:35.60 | |
15 | 1972 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 2:36.44 | |
16 | 1277 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:36.95 | ||
17 | 1691 | Jacobsen Ea | 1991 | KORAL | 25 m | 2:37.93 | ||
18 | 1436 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 2:38.68 | |
19 | 1611 | Hansen Michelle | 1998 | VIBORG | 9884AS | 25 m | 2:39.58 | |
20 | 1825 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 2:39.58 | |
21 | 1805 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 2:39.86 | |
22 | 1608 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 2:40.24 | |
23 | 1435 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 2:41.19 | |
24 | 1600 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 2:42.61 | |
25 | 1739 | Kjærsgaard Johanne Sofie | 1998 | AGF | 9848AL | 25 m | 2:42.65 | |
26 | 1821 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 2:43.00 | |
27 | 1452 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 9852AI | 25 m | 2:44.26 | |
28 | 1340 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 2:45.05 | |
29 | 2000 | Jensen Merethe Mark | 1997 | RASK | 9706AR | 25 m | 2:45.10 | |
30 | 1336 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 2:46.85 | |
31 | 1784 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 2:47.94 | |
32 | 1839 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 2:48.70 | |
33 | 1786 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 2:49.60 | |
34 | 1687 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 25 m | 2:50.03 | ||
35 | 1878 | Jensen Pernille Højland | 1994 | IKAST | 25 m | 2:50.63 | ||
36 | 1807 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 2:50.66 | |
37 | 1971 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 2:50.99 | |
38 | 1893 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 2:51.33 | |
39 | 1624 | Rasmussen Natalia | 1998 | VIBORG | 9862AW | 25 m | 2:52.33 | |
40 | 1990 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 2:54.82 | |
41 | 1892 | Riddersholm Camilla | 1997 | IKAST | 9776AQ | 25 m | 2:54.89 | |
42 | 1894 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 9888AS | 25 m | 2:57.53 | |
43 | 1819 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 2:58.62 | |
44 | 1916 | Hansen Katrine Lund | 1999 | SKOVBAKKEN | 9918AV | 25 m | 2:59.84 | |
45 | 1758 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 9592AW | 25 m | 2:59.93 | |
46 | 1594 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 25 m | 3:03.46 | ||
47 | 1833 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 3:03.47 | |
48 | 2008 | Jensen Marie Riisgård | 1996 | RASK | 9606AY | 25 m | 3:07.48 | |
49 | 1652 | Warming Louise | 1997 | AARS | 9764AT | 25 m | 3:08.03 | |
50 | 1773 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 3:08.89 | |
51 | 1918 | Jensen Anna Brandenburg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 25 m | 3:17.13 | |
52 | 1296 | Schrøder Luna | 1998 | HOBRO | 9806AN | 25 m | 3:17.44 | |
53 | 1688 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 25 m | 3:17.48 | ||
54 | 1930 | Stokvad Sarah | 1999 | SKOVBAKKEN | 9926AK | 25 m | 3:19.37 | |
55 | 1335 | Frandsen Katja Fuglsang | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | 3:20.15 | ||
56 | 2034 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 0088AK | 25 m | 3:24.76 | |
57 | 1463 | Sørensen Henriette | 1997 | HOLSTEBRO | 9798AY | 25 m | 3:25.73 | |
58 | 1840 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 3:28.03 | |
59 | 1820 | Schmidt Amalie | 1998 | HERNING | 9842AW | 25 m | 3:28.11 | |
60 | 1915 | Frederiksen Linea | 1999 | SKOVBAKKEN | 9942AT | 25 m | 3:31.31 | |
61 | 1742 | Leone Carla | 2002 | AGF | 0206AD | 25 m | 3:33.68 | |
62 | 1620 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 25 m | 3:46.83 | |
63 | 1822 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 3:55.97 | |
64 | 1827 | Voetmanm Clara | 2000 | HERNING | 25 m | |||
65 | 1730 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | ||
66 | 1877 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | ||
67 | 1913 | Br Fiona Louise Rasmussen | 1998 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
68 | 1736 | Kjeldsen Mathilde | 1999 | AGF | 9984AV | 25 m | ||
69 | 1662 | Therkildsen Klara | 1999 | AARS | 9946AT | 25 m | ||
70 | 1743 | Mikkelsen Anna Mors | 2000 | AGF | 0008AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 2, 200m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1954 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 1:58.82 | |
2 | 1460 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 1:59.36 | |
3 | 1258 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 25 m | 2:00.52 | |
4 | 1449 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 2:00.76 | |
5 | 1727 | Friis Sebastian | 1995 | AGF | 9507AA | 50 m | 2:04.00 | |
6 | 1725 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 25 m | 2:04.26 | |
7 | 1876 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 2:04.34 | |
8 | 1766 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 2:07.42 | |
9 | 1740 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 2:09.73 | |
10 | 1965 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 2:10.23 | |
11 | 1759 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 2:11.67 | |
12 | 1642 | Larsen Benjamin Beirholm | 1995 | AARS | 9533AQ | 25 m | 2:11.84 | |
13 | 1844 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 2:13.00 | |
14 | 1960 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 2:13.05 | |
15 | 1288 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 2:16.97 | |
16 | 1734 | Jensen Jesper | 1996 | AGF | 9689AA | 25 m | 2:17.74 | |
17 | 1817 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 2:17.97 | |
18 | 1724 | Broløs Kristian | 1995 | AGF | 9521AC | 25 m | 2:18.31 | |
19 | 1768 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 2:20.44 | |
20 | 1609 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 2:21.34 | |
21 | 1989 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 2:21.63 | |
22 | 1764 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 2:23.27 | |
23 | 1722 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 2:24.41 | |
24 | 1588 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 2:24.81 | |
25 | 1744 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 2:25.73 | |
26 | 1596 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 2:28.51 | |
27 | 1585 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 2:28.77 | |
28 | 1860 | Thomsen Jesper Aakjær | 1995 | IHF | 9575AH | 25 m | 2:30.56 | |
29 | 1733 | Holm Jonathan Bitsch | 1994 | AGF | 9415AP | 25 m | 2:30.71 | |
30 | 1983 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 2:31.93 | |
31 | 1699 | Frederiksen Martin | 1996 | KORAL | 25 m | 2:33.13 | ||
32 | 1589 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 2:35.75 | |
33 | 1761 | Junge Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9853AJ | 25 m | 2:37.70 | |
34 | 1748 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 2:37.95 | |
35 | 1757 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 2:39.00 | |
36 | 1272 | Rasmussen Albert Buus | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:39.19 | ||
37 | 1992 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 2:39.73 | |
38 | 1457 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 2:41.00 | |
39 | 1920 | Johannsen Simon | 1998 | SKOVBAKKEN | 9847AK | 25 m | 2:41.59 | |
40 | 1698 | Jensen Simon Bylling | 1996 | KORAL | 25 m | 2:41.78 | ||
41 | 1921 | Kruhøffer Aksel Alrø | 1998 | SKOVBAKKEN | 9815AD | 25 m | 2:41.92 | |
42 | 1728 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 2:43.57 | |
43 | 1701 | Antonsen Christian | 1996 | KORAL | 25 m | 2:43.91 | ||
44 | 2028 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 2:43.96 | |
45 | 1447 | Kjærgaard Nicklas | 1997 | HOLSTEBRO | 9765AQ | 25 m | 2:44.73 | |
46 | 1765 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 2:45.20 | |
47 | 1925 | Mikkelsen Lasse Damsgaard | 1997 | SKOVBAKKEN | 9793AM | 25 m | 2:45.80 | |
48 | 1697 | Olesen Jess | 1995 | KORAL | 25 m | 2:46.23 | ||
49 | 1929 | Prange Victor | 1997 | SKOVBAKKEN | 9705AN | 25 m | 2:46.80 | |
50 | 1746 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 25 m | 2:49.93 | |
51 | 2023 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 2:54.31 | ||
52 | 1591 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 2:54.81 | |
53 | 1664 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 2:55.42 | |
54 | 1338 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 2:59.16 | |
55 | 1665 | Lauritsen Marcus Ø. | 1998 | VIBORG | 9877AP | 25 m | 3:03.45 | |
56 | 1696 | Lund Michael | 1994 | KORAL | 25 m | 3:05.66 | ||
57 | 1882 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 3:08.89 | |
58 | 2024 | Nørgaard Frederik W. | 1999 | VILDBJERG | 9951AK | 25 m | 3:12.85 | |
59 | 1627 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 3:13.36 | |
60 | 1995 | Hosbond Hasse | 1992 | RASK | 25 m | 3:14.14 | ||
61 | 1735 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 3:14.64 | |
62 | 1814 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 3:18.24 | |
63 | 1690 | Marquard Jeppe S | 1996 | DURUP | 25 m | 3:20.00 | ||
64 | 1334 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | 3:24.36 | |
65 | 1900 | Nielsen Ulrik Buus | 1998 | VIDEBÆK | 25 m | 3:26.86 | ||
66 | 1996 | Carlsen Kristian | 1998 | RASK | 9815AJ | 25 m | 3:29.91 | |
67 | 1812 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 3:32.66 | |
68 | 1779 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | 3:36.16 | |
69 | 1964 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 25 m | 3:36.29 | ||
70 | 1976 | Nielsen Frederik Vejby | 1997 | STRUER | 9775AJ | 25 m | 3:39.46 | |
71 | 1808 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 3:40.16 | |
72 | 1823 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 4:06.85 | |
73 | 1785 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 4:11.34 | |
74 | 1607 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 25 m | |||
75 | 1462 | Svejgaard Rune | 1997 | HOLSTEBRO | 9739AQ | 25 m | ||
76 | 1295 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | ||
77 | 1781 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | ||
78 | 1980 | Nygaard Mathias Vilsgaard | 1997 | STRUER | 9751AP | 25 m | ||
79 | 1339 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | ||
80 | 1737 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | ||
81 | 1962 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 25 m | |||
82 | 1818 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | ||
83 | 1811 | Mehlsen Anders | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 3, 100m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1458 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:15.77 | |
2 | 1590 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 1:17.57 | |
3 | 1584 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:20.00 | |
4 | 1977 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:21.72 | |
5 | 1783 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 1:22.28 | |
6 | 1830 | Birn-Rydder Rasmine | 1997 | IHF | 9794AI | 25 m | 1:23.05 | |
7 | 1612 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 1:24.88 | |
8 | 1760 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 1:25.75 | |
9 | 1443 | Iversen Thea Rud | 1997 | HOLSTEBRO | 9744AW | 25 m | 1:25.78 | |
10 | 1451 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 1:26.48 | |
11 | 1885 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 1:27.11 | |
12 | 1985 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:27.72 | |
13 | 1806 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 1:27.89 | |
14 | 1274 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:28.33 | ||
15 | 2032 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 9692AX | 25 m | 1:29.29 | |
16 | 1282 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 1:29.35 | |
17 | 1456 | Pedersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 1:29.54 | |
18 | 1587 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 1:32.00 | |
19 | 1287 | Sørensen Rebecca | 1997 | HOBRO | 9738AE | 25 m | 1:32.06 | |
20 | 1878 | Jensen Pernille Højland | 1994 | IKAST | 25 m | 1:32.39 | ||
21 | 1445 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:32.44 | |
22 | 1615 | Jensen Benedicte | 1997 | VIBORG | 9784AZ | 25 m | 1:34.19 | |
23 | 1450 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 1:34.28 | |
24 | 1621 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 1:34.75 | |
25 | 1331 | Hansen Mai | 1996 | PINGVINEN | 9648AR | 25 m | 1:34.93 | |
26 | 1289 | Højberg Line | 1993 | HOBRO | 9368AJ | 25 m | 1:35.57 | |
27 | 2033 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 1:36.11 | |
28 | 1771 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 1:36.25 | |
29 | 2001 | Engemann Lene | 1994 | RASK | 9496AP | 25 m | 1:36.46 | |
30 | 1666 | Nehmdal Lærke | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 1:36.57 | |
31 | 1694 | Kandborg Tanja | 1995 | KORAL | 25 m | 1:37.49 | ||
32 | 1454 | Nielsen Natasja Brusen | 1998 | HOLSTEBRO | 9824AW | 25 m | 1:37.56 | |
33 | 1620 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 25 m | 1:38.27 | |
34 | 1683 | Bajlum Malene | 1995 | DURUP | 25 m | 1:38.63 | ||
35 | 1966 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 1:38.67 | |
36 | 1595 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:39.21 | |
37 | 1924 | Lund Astrid Kofoed | 1995 | SKOVBAKKEN | 9592AY | 25 m | 1:39.28 | |
38 | 1895 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 1:39.68 | |
39 | 1280 | Andersen Astrid Sejr | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:40.10 | ||
40 | 2003 | Jensen Birgitte Mark | 1994 | RASK | 9456AP | 25 m | 1:40.58 | |
41 | 1922 | Køpke Christina Schlott | 1997 | SKOVBAKKEN | 9762AX | 25 m | 1:40.61 | |
42 | 1777 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 1:41.50 | |
43 | 1693 | Pedersen Irene K | 1995 | KORAL | 25 m | 1:42.24 | ||
44 | 1807 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 1:43.20 | |
45 | 1692 | Christensen Iben Skov | 1993 | KORAL | 25 m | 1:43.68 | ||
46 | 1888 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 25 m | 1:43.72 | ||
47 | 1654 | Sørensen Amalie Krøier | 1996 | AARS | 9644AP | 25 m | 1:43.86 | |
48 | 1702 | Haugaard Henriette | 1997 | KORAL | 25 m | 1:44.28 | ||
49 | 1918 | Jensen Anna Brandenburg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 25 m | 1:44.44 | |
50 | 1653 | Nielsen Anne | 1996 | AARS | 25 m | 1:45.25 | ||
51 | 1340 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 1:45.66 | |
52 | 1810 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 1:45.72 | |
53 | 1871 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 1:45.73 | |
54 | 1782 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 1:45.79 | |
55 | 1341 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:46.24 | |
56 | 1276 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:46.82 | ||
57 | 1961 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:47.14 | |
58 | 1845 | Tramm Signe | 1999 | IHF | 9598AX | 25 m | 1:47.41 | |
59 | 1839 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 1:48.11 | |
60 | 1600 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 1:48.12 | |
61 | 1874 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 1:48.26 | |
62 | 1684 | Mølgaard Anne | 1997 | DURUP | 25 m | 1:48.79 | ||
63 | 1743 | Mikkelsen Anna Mors | 2000 | AGF | 0008AH | 25 m | 1:49.48 | |
64 | 1681 | Hansen Ani Frøslev | 1998 | DURUP | 25 m | 1:49.82 | ||
65 | 1614 | Ibsen Nina | 1995 | VIBORG | 9558AX | 25 m | 1:49.86 | |
66 | 1987 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:51.11 | |
67 | 1838 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 1:51.64 | |
68 | 1772 | Bisgaard Astrid | 2001 | HERNING | 0184AD | 25 m | 1:52.17 | |
69 | 1891 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 9832AT | 25 m | 1:52.34 | |
70 | 1296 | Schrøder Luna | 1998 | HOBRO | 9806AN | 25 m | 1:53.50 | |
71 | 1467 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 1:56.44 | |
72 | 1747 | Petersen Johanne Juul | 1999 | AGF | 9938AT | 25 m | 1:57.48 | |
73 | 1599 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 25 m | 1:57.49 | ||
74 | 1881 | Knudse Caroline Mosegaard | 1999 | IKAST | 25 m | 1:57.91 | ||
75 | 1884 | Kusk Rebekka | 1998 | IKAST | 25 m | 1:57.94 | ||
76 | 1930 | Stokvad Sarah | 1999 | SKOVBAKKEN | 9926AK | 25 m | 1:59.24 | |
77 | 1857 | Thomsen Jesper Aakjær | 1995 | IHF | 9575AH | 25 m | 1:59.98 | |
78 | 1659 | Kjærsgaard Cecilie | 1999 | AARS | 9908AN | 25 m | 2:00.66 | |
79 | 1661 | Sørensen Kathrine Krøier | 1998 | AARS | 9842AP | 25 m | 2:00.85 | |
80 | 1688 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 25 m | 2:01.56 | ||
81 | 1731 | Harrits Anna Sommer | 1999 | AGF | 9948AP | 25 m | 2:02.19 | |
82 | 1283 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 2:03.22 | |
83 | 1583 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 2:05.13 | |
84 | 1695 | Christensen Sara H | 1996 | KORAL | 25 m | 2:05.22 | ||
85 | 1879 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 9938AN | 25 m | 2:06.87 | |
86 | 1950 | Andersen Emilie Mølsted | 1999 | STRUER | 25 m | 2:07.54 | ||
87 | 1873 | Eskesen Cecilie | 2000 | IKAST | 25 m | 2:12.89 | ||
88 | 1662 | Therkildsen Klara | 1999 | AARS | 9946AT | 25 m | 2:16.30 | |
89 | 1899 | Højgaard Stephanie | 1997 | VIDEBÆK | 25 m | 2:16.74 | ||
90 | 1775 | Christoffersen Ea | 2000 | HERNING | 0034AQ | 25 m | 2:22.63 | |
91 | 1986 | Rasmussen Lise | 1997 | STRUER | 9704AO | 25 m | 2:24.06 | |
92 | 1809 | Madvig Camilla | 2000 | HERNING | 0004AR | 25 m | 2:33.43 | |
93 | 1827 | Voetmanm Clara | 2000 | HERNING | 25 m | 2:38.86 | ||
94 | 1780 | Grarup Søs | 2002 | HERNING | 0276AD | 25 m | 2:53.13 | |
95 | 1682 | Veile Johanne | 1998 | DURUP | 25 m | |||
96 | 1978 | Nielsen Thea Møller | 1999 | STRUER | 25 m | |||
97 | 1610 | Franzen Frederikke U. | 1999 | VIBORG | 25 m | |||
98 | 1440 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | ||
99 | 1880 | Kholi Simran | 1999 | IKAST | 25 m | |||
100 | 1872 | Christensen Nicole Simone | 1998 | IKAST | 25 m | |||
101 | 1815 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | ||
102 | 1958 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 25 m | |||
103 | 1975 | Nielsen Cathrine Søs | 1999 | STRUER | 25 m | |||
104 | 1835 | Jacobsen Sofie Kielsholm | 1997 | IHF | 9712BA | 25 m | ||
105 | 1916 | Hansen Katrine Lund | 1999 | SKOVBAKKEN | 9918AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 4, 100m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1766 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 1:10.35 | |
2 | 1954 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 1:10.87 | |
3 | 1258 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 25 m | 1:11.00 | |
4 | 1332 | Jensen Claus S. | 1990 | PINGVINEN | 9013AC | 25 m | 1:11.91 | |
5 | 1598 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 1:12.59 | |
6 | 1889 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 1:14.55 | |
7 | 1965 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 1:15.20 | |
8 | 1759 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 1:16.35 | |
9 | 1887 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 1:16.70 | |
10 | 1767 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 1:16.90 | |
11 | 1876 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:18.21 | |
12 | 1749 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 25 m | 1:18.97 | |
13 | 1989 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 1:19.73 | |
14 | 1844 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 1:20.00 | |
15 | 1459 | Schmidt Lars | 1987 | HOLSTEBRO | 8735AC | 25 m | 1:20.20 | |
16 | 1290 | Højberg Peter | 1996 | HOBRO | 9639AA | 25 m | 1:21.08 | |
17 | 1645 | Rasmussen Nikolaj | 1993 | AARS | 9373AM | 25 m | 1:22.14 | |
18 | 1642 | Larsen Benjamin Beirholm | 1995 | AARS | 9533AQ | 25 m | 1:22.29 | |
19 | 1853 | Vestergaard Casper | 1997 | IHF | 9787AH | 25 m | 1:22.50 | |
20 | 1917 | Helmersen Tobias | 1995 | SKOVBAKKEN | 9521AP | 25 m | 1:22.70 | |
21 | 1649 | Nielsen Kim Møller | 1992 | AARS | 9217AA | 25 m | 1:23.18 | |
22 | 1333 | Rebsdorf Rene | 1990 | PINGVINEN | 25 m | 1:23.39 | ||
23 | 1663 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 1:23.75 | |
24 | 1281 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:24.76 | ||
25 | 1648 | Nielsen Finn Møller | 1994 | AARS | 9417AL | 25 m | 1:25.04 | |
26 | 1843 | Tramm Jens Christian | 1996 | IHF | 9691AO | 25 m | 1:25.63 | |
27 | 1968 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 1:27.33 | |
28 | 1619 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 1:27.69 | |
29 | 1974 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 1:27.74 | |
30 | 1697 | Olesen Jess | 1995 | KORAL | 25 m | 1:28.43 | ||
31 | 1781 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 1:28.72 | |
32 | 1643 | Hansen Martin Holten | 1993 | AARS | 9337AC | 25 m | 1:28.81 | |
33 | 1585 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:29.08 | |
34 | 1826 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 1:29.79 | |
35 | 1896 | Zûlau Johnnie | 1997 | IKAST | 9789AO | 25 m | 1:30.56 | |
36 | 1726 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 1:31.13 | |
37 | 1613 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 1:31.29 | |
38 | 1701 | Antonsen Christian | 1996 | KORAL | 25 m | 1:31.62 | ||
39 | 1700 | Christiansen Lars | 1996 | KORAL | 25 m | 1:31.62 | ||
40 | 1898 | Højgaard Patrick | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | 1:31.86 | ||
41 | 1723 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 1:31.91 | |
42 | 2023 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 1:33.25 | ||
43 | 2022 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 1:34.29 | |
44 | 1769 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 1:34.42 | |
45 | 1929 | Prange Victor | 1997 | SKOVBAKKEN | 9705AN | 25 m | 1:34.78 | |
46 | 1914 | Claydon-Smith Sebastian | 1999 | SKOVBAKKEN | 9947AJ | 25 m | 1:35.64 | |
47 | 1586 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 1:36.15 | |
48 | 1997 | Nielsen Lasse | 1995 | RASK | 9593AM | 25 m | 1:36.48 | |
49 | 1696 | Lund Michael | 1994 | KORAL | 25 m | 1:36.62 | ||
50 | 2024 | Nørgaard Frederik W. | 1999 | VILDBJERG | 9951AK | 25 m | 1:36.93 | |
51 | 1647 | Harbak Jonathan | 1995 | AARS | 9523AK | 25 m | 1:38.59 | |
52 | 1814 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 1:40.10 | |
53 | 1967 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:40.20 | |
54 | 1442 | Hyldgaard Jakob Bjørn | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AJ | 25 m | 1:40.32 | |
55 | 1955 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 1:40.94 | |
56 | 1616 | Koue Asger | 1996 | VIBORG | 9619AQ | 25 m | 1:41.52 | |
57 | 1591 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 1:42.00 | |
58 | 1664 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 1:46.18 | |
59 | 1920 | Johannsen Simon | 1998 | SKOVBAKKEN | 9847AK | 25 m | 1:46.55 | |
60 | 1886 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 1:46.66 | |
61 | 1812 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 1:47.53 | |
62 | 1462 | Svejgaard Rune | 1997 | HOLSTEBRO | 9739AQ | 25 m | 1:48.82 | |
63 | 1970 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:50.60 | |
64 | 1732 | Hjetmann Johannes | 1998 | AGF | 9823AP | 25 m | 1:51.47 | |
65 | 1912 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 25 m | 1:51.96 | |
66 | 1627 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 1:52.27 | |
67 | 1779 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | 1:52.37 | |
68 | 1656 | Andersen William | 1994 | AARS | 9457AR | 25 m | 1:55.36 | |
69 | 1291 | Jensen Lasse | 2000 | HOBRO | 0011AF | 25 m | 1:55.38 | |
70 | 1984 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 25 m | 1:55.66 | ||
71 | 1882 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 1:55.72 | |
72 | 1897 | Christensen Jesper Langbo | 1997 | VIDEBÆK | 25 m | 1:56.00 | ||
73 | 1953 | Christensen Magnus Oliver | 1997 | STRUER | 9759AN | 25 m | 1:56.76 | |
74 | 1689 | Østergaard Kristoffer | 1999 | DURUP | 25 m | 1:58.15 | ||
75 | 1665 | Lauritsen Marcus Ø. | 1998 | VIBORG | 9877AP | 25 m | 1:58.77 | |
76 | 1949 | Andersen August Semrau | 1997 | STRUER | 9761AF | 25 m | 1:59.18 | |
77 | 1774 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | 1:59.71 | |
78 | 1818 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 2:00.43 | |
79 | 1973 | Moltsen Kristian | 1998 | STRUER | 9805AC | 25 m | 2:00.50 | |
80 | 1996 | Carlsen Kristian | 1998 | RASK | 9815AJ | 25 m | 2:01.97 | |
81 | 1991 | Thomsen Jonas | 1999 | STRUER | 25 m | 2:05.32 | ||
82 | 1883 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 9947AF | 25 m | 2:05.88 | |
83 | 1293 | Jørgensen Rasmus Hall | 2000 | HOBRO | 25 m | 2:12.33 | ||
84 | 1969 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 25 m | 2:16.58 | ||
85 | 1770 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | HERNING | 0213AB | 25 m | 2:26.36 | |
86 | 1334 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | 2:31.20 | |
87 | 1811 | Mehlsen Anders | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 2:33.99 | |
88 | 1618 | Lauritsen Sebastian | 2000 | VIBORG | 25 m | |||
89 | 1738 | Kjærn Hjalmar | 1999 | AGF | 25 m | |||
90 | 1776 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 25 m | ||
91 | 1703 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 25 m | |||
92 | 1704 | Vendelbo Christian | 1999 | KORAL | 25 m | |||
93 | 1705 | Dalsgaard Mathias | 2000 | KORAL | 25 m | |||
94 | 2027 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | |||
95 | 1964 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 25 m | |||
96 | 1859 | Thomassen Carl Emil | 1996 | IHF | 9625AR | 25 m | ||
97 | 1607 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 25 m | |||
98 | 2010 | Væver Niels Peter | 1997 | RASK | 9741AH | 25 m | ||
99 | 2006 | Fuglsang Christian | 1998 | RASK | 25 m | |||
100 | 1951 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 5, 50m Butterfly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1444 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 30.27 | |
2 | 1593 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 25 m | 30.54 | |
3 | 1285 | Sørensen Isabella K. | 1994 | HOBRO | 9466AE | 25 m | 30.71 | |
4 | 1601 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 50 m | 31.27 | |
5 | 1464 | Dalgaard Louise B. | 1990 | HOLSTEBRO | 9096AC | 25 m | 31.83 | |
6 | 1977 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 32.46 | |
7 | 1590 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 33.13 | |
8 | 1858 | Søgaard Emilie | 1996 | IHF | 9656AG | 25 m | 33.54 | |
9 | 1286 | Jensen Maja | 1997 | HOBRO | 9718AK | 25 m | 33.90 | |
10 | 1448 | Kjellerup Caroline Rebbe | 1996 | HOLSTEBRO | 9694AR | 25 m | 34.19 | |
11 | 1824 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 34.24 | |
12 | 1836 | Krog Jannie | 1986 | IHF | 8666AB | 25 m | 34.28 | |
13 | 1455 | Nipper Nanna Trier | 1996 | HOLSTEBRO | 9614AH | 25 m | 34.51 | |
14 | 1435 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 34.78 | |
15 | 1927 | Modin Frederikke Agerbo | 1996 | SKOVBAKKEN | 9668AV | 25 m | 34.83 | |
16 | 1813 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 35.02 | |
17 | 1330 | Bak Lise | 1993 | PINGVINEN | 9362AB | 25 m | 35.06 | |
18 | 1985 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 35.20 | |
19 | 1278 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 35.46 | ||
20 | 1885 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 35.89 | |
21 | 1842 | Stefansen Cecilie | 1997 | IHF | 9784AE | 25 m | 36.01 | |
22 | 1331 | Hansen Mai | 1996 | PINGVINEN | 9648AR | 25 m | 36.06 | |
23 | 2033 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 36.74 | |
24 | 1825 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 36.86 | |
25 | 1691 | Jacobsen Ea | 1991 | KORAL | 25 m | 36.93 | ||
26 | 1805 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 37.00 | |
27 | 1990 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 37.21 | |
28 | 1854 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 37.25 | |
29 | 1694 | Kandborg Tanja | 1995 | KORAL | 25 m | 37.28 | ||
30 | 1783 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 37.58 | |
31 | 1979 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 37.69 | |
32 | 1855 | Nielsen Maj Møller | 1995 | IHF | 9584AK | 25 m | 37.96 | |
33 | 1894 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 9888AS | 25 m | 38.15 | |
34 | 1758 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 9592AW | 25 m | 38.27 | |
35 | 1282 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 38.69 | |
36 | 1336 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 38.71 | |
37 | 1693 | Pedersen Irene K | 1995 | KORAL | 25 m | 39.68 | ||
38 | 1756 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 40.22 | |
39 | 1819 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 40.63 | |
40 | 1966 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 41.03 | |
41 | 1839 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 41.15 | |
42 | 1600 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 41.17 | |
43 | 1463 | Sørensen Henriette | 1997 | HOLSTEBRO | 9798AY | 25 m | 41.20 | |
44 | 1891 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 9832AT | 25 m | 42.07 | |
45 | 1275 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 42.65 | ||
46 | 1341 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 42.73 | |
47 | 1684 | Mølgaard Anne | 1997 | DURUP | 25 m | 43.12 | ||
48 | 1971 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 43.32 | |
49 | 1874 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 43.45 | |
50 | 1807 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 43.52 | |
51 | 1833 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 45.08 | |
52 | 1652 | Warming Louise | 1997 | AARS | 9764AT | 25 m | 45.08 | |
53 | 1841 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 9974AJ | 25 m | 45.52 | |
54 | 1692 | Christensen Iben Skov | 1993 | KORAL | 25 m | 45.56 | ||
55 | 1810 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 45.80 | |
56 | 1926 | Mikkelsen Matilda | 1997 | SKOVBAKKEN | 25 m | 46.00 | ||
57 | 1661 | Sørensen Kathrine Krøier | 1998 | AARS | 9842AP | 25 m | 46.34 | |
58 | 1987 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 47.05 | |
59 | 1296 | Schrøder Luna | 1998 | HOBRO | 9806AN | 25 m | 47.32 | |
60 | 1961 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 47.56 | |
61 | 1614 | Ibsen Nina | 1995 | VIBORG | 9558AX | 25 m | 48.20 | |
62 | 1888 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 25 m | 49.34 | ||
63 | 1822 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 50.18 | |
64 | 1454 | Nielsen Natasja Brusen | 1998 | HOLSTEBRO | 9824AW | 50 m | 50.88 | |
65 | 1820 | Schmidt Amalie | 1998 | HERNING | 9842AW | 25 m | 50.91 | |
66 | 1821 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 50 m | 50.99 | |
67 | 1695 | Christensen Sara H | 1996 | KORAL | 25 m | 51.05 | ||
68 | 1283 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 51.72 | |
69 | 1592 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 52.62 | |
70 | 1742 | Leone Carla | 2002 | AGF | 0206AD | 25 m | 53.33 | |
71 | 1877 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 53.84 | |
72 | 1915 | Frederiksen Linea | 1999 | SKOVBAKKEN | 9942AT | 25 m | 54.56 | |
73 | 1881 | Knudse Caroline Mosegaard | 1999 | IKAST | 25 m | 54.86 | ||
74 | 1747 | Petersen Johanne Juul | 1999 | AGF | 9938AT | 25 m | 56.12 | |
75 | 1292 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 25 m | 56.76 | ||
76 | 1772 | Bisgaard Astrid | 2001 | HERNING | 0184AD | 25 m | 57.02 | |
77 | 1655 | Andersen Emilie Sondrup | 1997 | AARS | 9776AR | 25 m | 57.35 | |
78 | 1840 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 1:00.78 | |
79 | 1775 | Christoffersen Ea | 2000 | HERNING | 0034AQ | 25 m | 1:03.11 | |
80 | 1438 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 1:06.99 | |
81 | 1666 | Nehmdal Lærke | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | ||
82 | 1815 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | ||
83 | 1335 | Frandsen Katja Fuglsang | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
84 | 1856 | Nielsen Mette Køcks | 1999 | IHF | 9998AR | 25 m | ||
85 | 1615 | Jensen Benedicte | 1997 | VIBORG | 9784AZ | 25 m | ||
86 | 1880 | Kholi Simran | 1999 | IKAST | 25 m | |||
87 | 2009 | Stecher Sara | 1997 | RASK | 25 m | |||
88 | 1873 | Eskesen Cecilie | 2000 | IKAST | 25 m | |||
89 | 1884 | Kusk Rebekka | 1998 | IKAST | 25 m | |||
90 | 1730 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 6, 50m Butterfly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1258 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 50 m | 25.90 | |
2 | 1441 | Hopff Mads | 1993 | HOLSTEBRO | 9321AN | 25 m | 26.63 | |
3 | 1598 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 28.44 | |
4 | 1617 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 28.58 | |
5 | 1876 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 28.89 | |
6 | 1911 | Andersson Benjamin | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AN | 25 m | 28.91 | |
7 | 1954 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 29.02 | |
8 | 1332 | Jensen Claus S. | 1990 | PINGVINEN | 9013AC | 25 m | 29.08 | |
9 | 1889 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 29.73 | |
10 | 1663 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 30.21 | |
11 | 1729 | Grann-Frankild Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 30.33 | |
12 | 1466 | Nielsen Daniel Brusen | 1993 | HOLSTEBRO | 9387AK | 25 m | 30.39 | |
13 | 1625 | Thostrup Nicolaj | 1995 | VIBORG | 9581AP | 25 m | 30.71 | |
14 | 1453 | Nielsen Jakob Glerup | 1996 | HOLSTEBRO | 9623AO | 25 m | 30.88 | |
15 | 1759 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 31.20 | |
16 | 1279 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 31.23 | ||
17 | 1727 | Friis Sebastian | 1995 | AGF | 9507AA | 50 m | 31.28 | |
18 | 1887 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 31.29 | |
19 | 1917 | Helmersen Tobias | 1995 | SKOVBAKKEN | 9521AP | 25 m | 31.35 | |
20 | 1967 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 31.51 | |
21 | 1644 | Kjærsgaard Dennis | 1991 | AARS | 9101AI | 25 m | 31.71 | |
22 | 1290 | Højberg Peter | 1996 | HOBRO | 9639AA | 25 m | 31.84 | |
23 | 1832 | Dietz Christian | 1988 | IHF | 8821AB | 25 m | 31.90 | |
24 | 1844 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 31.90 | |
25 | 1890 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 31.98 | |
26 | 1778 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 32.20 | |
27 | 1767 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 32.24 | |
28 | 1989 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 32.53 | |
29 | 1762 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 32.72 | |
30 | 2028 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 33.65 | |
31 | 1992 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 33.65 | |
32 | 1960 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 33.81 | |
33 | 1271 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 33.83 | ||
34 | 1288 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 34.16 | |
35 | 1846 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 34.20 | |
36 | 1333 | Rebsdorf Rene | 1990 | PINGVINEN | 25 m | 34.96 | ||
37 | 1768 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 35.29 | |
38 | 1698 | Jensen Simon Bylling | 1996 | KORAL | 25 m | 35.44 | ||
39 | 1722 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 35.56 | |
40 | 1699 | Frederiksen Martin | 1996 | KORAL | 25 m | 35.59 | ||
41 | 1968 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 35.97 | |
42 | 1648 | Nielsen Finn Møller | 1994 | AARS | 9417AL | 25 m | 36.08 | |
43 | 1955 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 36.48 | |
44 | 1983 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 36.51 | |
45 | 1896 | Zûlau Johnnie | 1997 | IKAST | 9789AO | 25 m | 37.38 | |
46 | 2023 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 37.69 | ||
47 | 1589 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 37.83 | |
48 | 1769 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 38.28 | |
49 | 1700 | Christiansen Lars | 1996 | KORAL | 25 m | 39.16 | ||
50 | 1447 | Kjærgaard Nicklas | 1997 | HOLSTEBRO | 9765AQ | 25 m | 39.48 | |
51 | 1898 | Højgaard Patrick | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | 39.49 | ||
52 | 1980 | Nygaard Mathias Vilsgaard | 1997 | STRUER | 9751AP | 25 m | 39.51 | |
53 | 1273 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 39.88 | ||
54 | 1826 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 40.63 | |
55 | 1726 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 41.39 | |
56 | 1974 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 41.46 | |
57 | 1761 | Junge Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9853AJ | 25 m | 41.93 | |
58 | 1697 | Olesen Jess | 1995 | KORAL | 25 m | 41.99 | ||
59 | 1591 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 42.12 | |
60 | 1757 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 42.18 | |
61 | 2022 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 50 m | 42.21 | |
62 | 1462 | Svejgaard Rune | 1997 | HOLSTEBRO | 9739AQ | 25 m | 42.83 | |
63 | 1660 | Kristensen Kristoffer | 1997 | AARS | 9797AQ | 25 m | 43.09 | |
64 | 1732 | Hjetmann Johannes | 1998 | AGF | 9823AP | 25 m | 43.42 | |
65 | 1748 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 44.43 | |
66 | 1764 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 44.55 | |
67 | 1696 | Lund Michael | 1994 | KORAL | 25 m | 44.62 | ||
68 | 2024 | Nørgaard Frederik W. | 1999 | VILDBJERG | 9951AK | 25 m | 45.11 | |
69 | 1338 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 45.53 | |
70 | 1295 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 45.74 | |
71 | 1735 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 46.64 | |
72 | 1701 | Antonsen Christian | 1996 | KORAL | 25 m | 47.40 | ||
73 | 1808 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 49.39 | |
74 | 1774 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | 49.54 | |
75 | 1765 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 51.40 | |
76 | 1886 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 51.94 | |
77 | 1823 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 52.14 | |
78 | 1785 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 52.64 | |
79 | 1949 | Andersen August Semrau | 1997 | STRUER | 9761AF | 25 m | 53.76 | |
80 | 1976 | Nielsen Frederik Vejby | 1997 | STRUER | 9775AJ | 25 m | 54.32 | |
81 | 1745 | Nielsen Johan Noesgaard | 1999 | AGF | 9985AM | 25 m | 55.14 | |
82 | 1339 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 55.97 | |
83 | 1963 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 25 m | 56.49 | ||
84 | 1991 | Thomsen Jonas | 1999 | STRUER | 25 m | 58.73 | ||
85 | 1831 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 58.98 | |
86 | 1962 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 25 m | 1:00.16 | ||
87 | 1741 | Krarup Peder Andreas | 1998 | AGF | 9821AN | 25 m | 1:06.33 | |
88 | 1650 | Rasmussen Simon | 1998 | AARS | 9831AO | 25 m | 1:12.55 | |
89 | 1781 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | ||
90 | 1883 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 9947AF | 25 m | ||
91 | 1859 | Thomassen Carl Emil | 1996 | IHF | 9625AR | 25 m | ||
92 | 1969 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 25 m | |||
93 | 1623 | Pinnerup Nis Heide | 1991 | VIBORG | 9167AI | 25 m | ||
94 | 1337 | Jensen Carsten D. | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
95 | 1816 | Mortensen Mathias | 2002 | HERNING | 0255AC | 25 m | ||
96 | 1997 | Nielsen Lasse | 1995 | RASK | 9593AM | 25 m | ||
97 | 1981 | Nyggaard Magnus Vilsgaard | 2001 | STRUER | 25 m | |||
98 | 1970 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | ||
99 | 1988 | Sørensen Anders H | 1998 | STRUER | 25 m | |||
100 | 1738 | Kjærn Hjalmar | 1999 | AGF | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 7, 100m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1584 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:06.55 | |
2 | 1601 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 1:07.56 | |
3 | 1285 | Sørensen Isabella K. | 1994 | HOBRO | 9466AE | 25 m | 1:07.71 | |
4 | 1593 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 50 m | 1:11.01 | |
5 | 1821 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 1:11.06 | |
6 | 1458 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:11.70 | |
7 | 1444 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 1:13.00 | |
8 | 1621 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 1:13.71 | |
9 | 1436 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 1:16.32 | |
10 | 1287 | Sørensen Rebecca | 1997 | HOBRO | 9738AE | 25 m | 1:17.02 | |
11 | 1277 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:19.06 | ||
12 | 1928 | Mogensen Christina | 1995 | SKOVBAKKEN | 9554AY | 25 m | 1:19.73 | |
13 | 1611 | Hansen Michelle | 1998 | VIBORG | 9884AS | 25 m | 1:19.80 | |
14 | 1763 | Kjærgaard Cecilie | 1996 | GRINDSTED | 9638AS | 25 m | 1:20.35 | |
15 | 1825 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:20.66 | |
16 | 1924 | Lund Astrid Kofoed | 1995 | SKOVBAKKEN | 9592AY | 25 m | 1:21.39 | |
17 | 2002 | Engemann Sanne | 1994 | RASK | 9418AP | 25 m | 1:22.06 | |
18 | 1756 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 1:22.11 | |
19 | 1451 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 1:22.12 | |
20 | 1923 | Køpke Sidsel Schlott | 1995 | SKOVBAKKEN | 9504AT | 25 m | 1:22.18 | |
21 | 1739 | Kjærsgaard Johanne Sofie | 1998 | AGF | 9848AL | 25 m | 1:22.34 | |
22 | 1465 | Høg Henriette | 1994 | HOLSTEBRO | 9408AQ | 25 m | 1:22.76 | |
23 | 1893 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 1:23.76 | |
24 | 1687 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 25 m | 1:24.35 | ||
25 | 1784 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 1:24.52 | |
26 | 1805 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 1:25.63 | |
27 | 1282 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 1:25.85 | |
28 | 1336 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 1:26.01 | |
29 | 1972 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 1:26.21 | |
30 | 1626 | Torp Sofie Boel | 1997 | VIBORG | 9704AK | 25 m | 1:26.93 | |
31 | 2000 | Jensen Merethe Mark | 1997 | RASK | 9706AR | 25 m | 1:27.20 | |
32 | 2003 | Jensen Birgitte Mark | 1994 | RASK | 9456AP | 25 m | 1:28.59 | |
33 | 1782 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 1:29.02 | |
34 | 1922 | Køpke Christina Schlott | 1997 | SKOVBAKKEN | 9762AX | 25 m | 1:29.72 | |
35 | 1452 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 9852AI | 25 m | 1:29.75 | |
36 | 1758 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 9592AW | 25 m | 1:29.86 | |
37 | 1913 | Br Fiona Louise Rasmussen | 1998 | SKOVBAKKEN | 25 m | 1:29.92 | ||
38 | 1654 | Sørensen Amalie Krøier | 1996 | AARS | 9644AP | 25 m | 1:30.06 | |
39 | 1878 | Jensen Pernille Højland | 1994 | IKAST | 25 m | 1:30.30 | ||
40 | 1971 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:30.38 | |
41 | 1777 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 1:31.58 | |
42 | 1810 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 1:31.74 | |
43 | 1683 | Bajlum Malene | 1995 | DURUP | 25 m | 1:33.78 | ||
44 | 1961 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:34.03 | |
45 | 1608 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 1:34.19 | |
46 | 1292 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 25 m | 1:34.20 | ||
47 | 1916 | Hansen Katrine Lund | 1999 | SKOVBAKKEN | 9918AV | 25 m | 1:34.72 | |
48 | 1894 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 9888AS | 25 m | 1:36.04 | |
49 | 1681 | Hansen Ani Frøslev | 1998 | DURUP | 25 m | 1:36.47 | ||
50 | 1874 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 1:36.51 | |
51 | 1786 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 1:37.80 | |
52 | 2008 | Jensen Marie Riisgård | 1996 | RASK | 9606AY | 25 m | 1:38.12 | |
53 | 2034 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 0088AK | 25 m | 1:38.23 | |
54 | 1440 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 1:39.16 | |
55 | 1688 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 25 m | 1:39.28 | ||
56 | 1296 | Schrøder Luna | 1998 | HOBRO | 9806AN | 25 m | 1:39.65 | |
57 | 1877 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 1:40.16 | |
58 | 1438 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 1:41.62 | |
59 | 1819 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:41.71 | |
60 | 1822 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 1:42.54 | |
61 | 1773 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 1:42.74 | |
62 | 1335 | Frandsen Katja Fuglsang | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:42.95 | ||
63 | 1684 | Mølgaard Anne | 1997 | DURUP | 25 m | 1:43.78 | ||
64 | 1659 | Kjærsgaard Cecilie | 1999 | AARS | 9908AN | 25 m | 1:45.38 | |
65 | 1820 | Schmidt Amalie | 1998 | HERNING | 9842AW | 25 m | 1:46.16 | |
66 | 1731 | Harrits Anna Sommer | 1999 | AGF | 9948AP | 25 m | 1:47.11 | |
67 | 2033 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 1:48.21 | |
68 | 1658 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | 1:50.52 | |
69 | 1926 | Mikkelsen Matilda | 1997 | SKOVBAKKEN | 25 m | 1:51.56 | ||
70 | 1915 | Frederiksen Linea | 1999 | SKOVBAKKEN | 9942AT | 25 m | 1:53.34 | |
71 | 1283 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 1:54.41 | |
72 | 1583 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 1:56.89 | |
73 | 1747 | Petersen Johanne Juul | 1999 | AGF | 9938AT | 25 m | 2:02.72 | |
74 | 1899 | Højgaard Stephanie | 1997 | VIDEBÆK | 25 m | 2:03.00 | ||
75 | 1880 | Kholi Simran | 1999 | IKAST | 25 m | 2:06.48 | ||
76 | 1809 | Madvig Camilla | 2000 | HERNING | 0004AR | 25 m | 2:12.57 | |
77 | 1873 | Eskesen Cecilie | 2000 | IKAST | 25 m | 2:14.68 | ||
78 | 1736 | Kjeldsen Mathilde | 1999 | AGF | 9984AV | 50 m | 2:29.91 | |
79 | 1780 | Grarup Søs | 2002 | HERNING | 0276AD | 25 m | 3:00.18 | |
80 | 1278 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
81 | 1835 | Jacobsen Sofie Kielsholm | 1997 | IHF | 9712BA | 25 m | ||
82 | 1275 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
83 | 1930 | Stokvad Sarah | 1999 | SKOVBAKKEN | 9926AK | 25 m | ||
84 | 1892 | Riddersholm Camilla | 1997 | IKAST | 9776AQ | 25 m | ||
85 | 1815 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | ||
86 | 1872 | Christensen Nicole Simone | 1998 | IKAST | 25 m | |||
87 | 1610 | Franzen Frederikke U. | 1999 | VIBORG | 25 m | |||
88 | 2031 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 25 m | |||
89 | 1856 | Nielsen Mette Køcks | 1999 | IHF | 9998AR | 25 m | ||
90 | 1879 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 9938AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 8, 100m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1258 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 25 m | 59.23 | |
2 | 1460 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 1:00.92 | |
3 | 1598 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 1:03.22 | |
4 | 1617 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 1:03.87 | |
5 | 1844 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 1:04.00 | |
6 | 1740 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 1:06.39 | |
7 | 1453 | Nielsen Jakob Glerup | 1996 | HOLSTEBRO | 9623AO | 25 m | 1:08.10 | |
8 | 1643 | Hansen Martin Holten | 1993 | AARS | 9337AC | 25 m | 1:08.12 | |
9 | 1749 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 25 m | 1:08.67 | |
10 | 1965 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 1:08.76 | |
11 | 1954 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 1:09.36 | |
12 | 1817 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 1:10.04 | |
13 | 1724 | Broløs Kristian | 1995 | AGF | 9521AC | 25 m | 1:10.23 | |
14 | 1967 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:10.55 | |
15 | 1744 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 1:11.80 | |
16 | 1279 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:12.04 | ||
17 | 1619 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 1:12.16 | |
18 | 1960 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:12.39 | |
19 | 1288 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 1:12.80 | |
20 | 1778 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 1:13.54 | |
21 | 1992 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:14.77 | |
22 | 1644 | Kjærsgaard Dennis | 1991 | AARS | 9101AI | 25 m | 1:15.93 | |
23 | 1588 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:15.96 | |
24 | 1768 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 1:15.99 | |
25 | 1273 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:17.92 | ||
26 | 1733 | Holm Jonathan Bitsch | 1994 | AGF | 9415AP | 25 m | 1:18.13 | |
27 | 1625 | Thostrup Nicolaj | 1995 | VIBORG | 9581AP | 25 m | 1:18.24 | |
28 | 1698 | Jensen Simon Bylling | 1996 | KORAL | 25 m | 1:18.67 | ||
29 | 2022 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 1:19.88 | |
30 | 1919 | Johannsen Mathias | 1996 | SKOVBAKKEN | 9657AK | 25 m | 1:20.13 | |
31 | 1983 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:20.13 | |
32 | 1596 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 1:20.32 | |
33 | 1762 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:20.40 | |
34 | 1585 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:21.37 | |
35 | 1860 | Thomsen Jesper Aakjær | 1995 | IHF | 9575AH | 25 m | 1:21.42 | |
36 | 2023 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 1:22.66 | ||
37 | 1846 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 1:23.19 | |
38 | 1757 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 1:23.41 | |
39 | 1914 | Claydon-Smith Sebastian | 1999 | SKOVBAKKEN | 9947AJ | 25 m | 1:25.00 | |
40 | 1728 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 1:25.94 | |
41 | 1765 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 1:26.49 | |
42 | 1837 | Kross Kasper | 1997 | IHF | 9711AI | 25 m | 1:26.63 | |
43 | 1623 | Pinnerup Nis Heide | 1991 | VIBORG | 9167AI | 25 m | 1:27.02 | |
44 | 1980 | Nygaard Mathias Vilsgaard | 1997 | STRUER | 9751AP | 25 m | 1:27.26 | |
45 | 1929 | Prange Victor | 1997 | SKOVBAKKEN | 9705AN | 25 m | 1:27.51 | |
46 | 1613 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 1:28.29 | |
47 | 1808 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 1:32.42 | |
48 | 1622 | Pinnerup Claes Heide | 1997 | VIBORG | 25 m | 1:33.49 | ||
49 | 1457 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 1:34.82 | |
50 | 1912 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 25 m | 1:35.72 | |
51 | 1994 | Nielsen Nicolaj | 1995 | RASK | 9563AM | 25 m | 1:36.85 | |
52 | 1295 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 1:37.32 | |
53 | 1920 | Johannsen Simon | 1998 | SKOVBAKKEN | 9847AK | 25 m | 1:37.52 | |
54 | 1616 | Koue Asger | 1996 | VIBORG | 9619AQ | 25 m | 1:38.24 | |
55 | 1737 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 1:39.61 | |
56 | 1627 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 1:39.93 | |
57 | 1925 | Mikkelsen Lasse Damsgaard | 1997 | SKOVBAKKEN | 9793AM | 25 m | 1:40.11 | |
58 | 1745 | Nielsen Johan Noesgaard | 1999 | AGF | 9985AM | 25 m | 1:41.82 | |
59 | 1339 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 1:42.31 | |
60 | 1689 | Østergaard Kristoffer | 1999 | DURUP | 25 m | 1:46.68 | ||
61 | 1976 | Nielsen Frederik Vejby | 1997 | STRUER | 9775AJ | 50 m | 1:50.23 | |
62 | 1973 | Moltsen Kristian | 1998 | STRUER | 9805AC | 25 m | 1:55.95 | |
63 | 1774 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | 1:56.68 | |
64 | 1831 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 1:57.08 | |
65 | 1732 | Hjetmann Johannes | 1998 | AGF | 9823AP | 25 m | 1:58.66 | |
66 | 1785 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 1:59.91 | |
67 | 1770 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | HERNING | 0213AB | 25 m | 2:01.92 | |
68 | 1738 | Kjærn Hjalmar | 1999 | AGF | 50 m | 2:10.86 | ||
69 | 1657 | Jensen Lars Thorsager | 1996 | AARS | 9699AP | 25 m | 2:14.80 | |
70 | 1816 | Mortensen Mathias | 2002 | HERNING | 0255AC | 25 m | 2:29.14 | |
71 | 1337 | Jensen Carsten D. | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
72 | 2005 | Carlsen Frederik | 2000 | RASK | 0091AF | 25 m | ||
73 | 2025 | Andersen Lukas Risbjerg | 2002 | VILDBJERG | 25 m | |||
74 | 1984 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 25 m | |||
75 | 1962 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 25 m | |||
76 | 1607 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 25 m | |||
77 | 1875 | Hansen Jonas Terpager | 2000 | IKAST | 25 m | |||
78 | 1949 | Andersen August Semrau | 1997 | STRUER | 9761AF | 25 m | ||
79 | 1896 | Zûlau Johnnie | 1997 | IKAST | 9789AO | 25 m | ||
80 | 1834 | Jacobsen Peter Kielsholm | 2001 | IHF | 25 m | |||
81 | 1812 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 9, 200m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1584 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 2:31.76 | |
2 | 1285 | Sørensen Isabella K. | 1994 | HOBRO | 9466AE | 25 m | 2:35.86 | |
3 | 1590 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 2:41.39 | |
4 | 1444 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 2:43.07 | |
5 | 1612 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 2:43.30 | |
6 | 1927 | Modin Frederikke Agerbo | 1996 | SKOVBAKKEN | 9668AV | 25 m | 2:46.06 | |
7 | 1435 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 2:48.83 | |
8 | 1286 | Jensen Maja | 1997 | HOBRO | 9718AK | 25 m | 2:50.60 | |
9 | 1597 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 2:53.43 | |
10 | 1330 | Bak Lise | 1993 | PINGVINEN | 9362AB | 25 m | 2:53.62 | |
11 | 1445 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 2:53.93 | |
12 | 1739 | Kjærsgaard Johanne Sofie | 1998 | AGF | 9848AL | 25 m | 2:55.16 | |
13 | 1854 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 2:55.98 | |
14 | 1282 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 2:56.14 | |
15 | 1806 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 2:57.90 | |
16 | 1436 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 2:58.94 | |
17 | 2002 | Engemann Sanne | 1994 | RASK | 9418AP | 25 m | 3:00.79 | |
18 | 1839 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 3:02.33 | |
19 | 1923 | Køpke Sidsel Schlott | 1995 | SKOVBAKKEN | 9504AT | 25 m | 3:02.50 | |
20 | 1922 | Køpke Christina Schlott | 1997 | SKOVBAKKEN | 9762AX | 25 m | 3:05.16 | |
21 | 2032 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 9692AX | 25 m | 3:05.59 | |
22 | 1893 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 3:06.27 | |
23 | 1691 | Jacobsen Ea | 1991 | KORAL | 25 m | 3:06.90 | ||
24 | 1456 | Pedersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 3:07.32 | |
25 | 1340 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 3:08.67 | |
26 | 1885 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 3:08.80 | |
27 | 1450 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 3:11.18 | |
28 | 1693 | Pedersen Irene K | 1995 | KORAL | 25 m | 3:12.05 | ||
29 | 2001 | Engemann Lene | 1994 | RASK | 9496AP | 25 m | 3:12.32 | |
30 | 1807 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 3:15.98 | |
31 | 1653 | Nielsen Anne | 1996 | AARS | 25 m | 3:17.29 | ||
32 | 1595 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 3:17.40 | |
33 | 1694 | Kandborg Tanja | 1995 | KORAL | 25 m | 3:19.97 | ||
34 | 1615 | Jensen Benedicte | 1997 | VIBORG | 9784AZ | 25 m | 3:22.01 | |
35 | 1918 | Jensen Anna Brandenburg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 25 m | 3:24.68 | |
36 | 1771 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 3:25.94 | |
37 | 1463 | Sørensen Henriette | 1997 | HOLSTEBRO | 9798AY | 25 m | 3:28.18 | |
38 | 1990 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 3:28.88 | |
39 | 1652 | Warming Louise | 1997 | AARS | 9764AT | 25 m | 3:32.26 | |
40 | 1891 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 9832AT | 25 m | 3:34.23 | |
41 | 1592 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 3:47.60 | |
42 | 1661 | Sørensen Kathrine Krøier | 1998 | AARS | 9842AP | 25 m | 3:51.49 | |
43 | 1840 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 3:55.19 | |
44 | 1888 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 25 m | |||
45 | 1881 | Knudse Caroline Mosegaard | 1999 | IKAST | 25 m | |||
46 | 1857 | Thomsen Jesper Aakjær | 1995 | IHF | 9575AH | 25 m | ||
47 | 1335 | Frandsen Katja Fuglsang | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
48 | 1926 | Mikkelsen Matilda | 1997 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
49 | 1341 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | ||
50 | 1773 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | ||
51 | 2009 | Stecher Sara | 1997 | RASK | 25 m | |||
52 | 1624 | Rasmussen Natalia | 1998 | VIBORG | 9862AW | 25 m | ||
53 | 1874 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | ||
54 | 1743 | Mikkelsen Anna Mors | 2000 | AGF | 0008AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 10, 200m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1258 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 25 m | 2:14.93 | |
2 | 1449 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 2:17.68 | |
3 | 1598 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 2:18.84 | |
4 | 1954 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 2:23.28 | |
5 | 1725 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 25 m | 2:24.23 | |
6 | 1844 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 2:25.00 | |
7 | 1876 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 2:26.31 | |
8 | 1887 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 2:30.58 | |
9 | 1290 | Højberg Peter | 1996 | HOBRO | 9639AA | 25 m | 2:35.38 | |
10 | 1609 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 2:36.81 | |
11 | 1919 | Johannsen Mathias | 1996 | SKOVBAKKEN | 9657AK | 25 m | 2:37.09 | |
12 | 1989 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 2:37.86 | |
13 | 1332 | Jensen Claus S. | 1990 | PINGVINEN | 9013AC | 25 m | 2:39.38 | |
14 | 1965 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 2:39.99 | |
15 | 1967 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 2:40.75 | |
16 | 1288 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 2:40.83 | |
17 | 1645 | Rasmussen Nikolaj | 1993 | AARS | 9373AM | 25 m | 2:41.50 | |
18 | 1729 | Grann-Frankild Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 2:42.13 | |
19 | 1917 | Helmersen Tobias | 1995 | SKOVBAKKEN | 9521AP | 25 m | 2:42.75 | |
20 | 1778 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 2:44.90 | |
21 | 1663 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 2:46.18 | |
22 | 1649 | Nielsen Kim Møller | 1992 | AARS | 9217AA | 25 m | 2:50.86 | |
23 | 1921 | Kruhøffer Aksel Alrø | 1998 | SKOVBAKKEN | 9815AD | 25 m | 2:51.26 | |
24 | 2028 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 2:52.00 | |
25 | 1853 | Vestergaard Casper | 1997 | IHF | 9787AH | 25 m | 2:52.60 | |
26 | 1333 | Rebsdorf Rene | 1990 | PINGVINEN | 25 m | 2:56.28 | ||
27 | 1722 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 2:56.84 | |
28 | 1699 | Frederiksen Martin | 1996 | KORAL | 25 m | 2:57.89 | ||
29 | 1447 | Kjærgaard Nicklas | 1997 | HOLSTEBRO | 9765AQ | 25 m | 2:59.21 | |
30 | 1700 | Christiansen Lars | 1996 | KORAL | 25 m | 3:04.95 | ||
31 | 1920 | Johannsen Simon | 1998 | SKOVBAKKEN | 9847AK | 25 m | 3:05.48 | |
32 | 1723 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 3:06.01 | |
33 | 1914 | Claydon-Smith Sebastian | 1999 | SKOVBAKKEN | 9947AJ | 25 m | 3:07.56 | |
34 | 1613 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 3:12.12 | |
35 | 1748 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 3:12.44 | |
36 | 1273 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 3:13.55 | ||
37 | 1726 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 3:15.65 | |
38 | 1761 | Junge Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9853AJ | 25 m | 3:15.87 | |
39 | 1837 | Kross Kasper | 1997 | IHF | 9711AI | 25 m | 3:16.00 | |
40 | 1746 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 25 m | 3:17.67 | |
41 | 1647 | Harbak Jonathan | 1995 | AARS | 9523AK | 25 m | 3:18.47 | |
42 | 1442 | Hyldgaard Jakob Bjørn | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AJ | 25 m | 3:21.59 | |
43 | 1898 | Højgaard Patrick | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | 3:24.97 | ||
44 | 1338 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 3:36.68 | |
45 | 1776 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 25 m | 4:12.45 | |
46 | 1811 | Mehlsen Anders | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | ||
47 | 1823 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | ||
48 | 1886 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | ||
49 | 1883 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 9947AF | 25 m | ||
50 | 1781 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | ||
51 | 1295 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | ||
52 | 1627 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | ||
53 | 1741 | Krarup Peder Andreas | 1998 | AGF | 9821AN | 25 m | ||
54 | 1735 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | ||
55 | 1734 | Jensen Jesper | 1996 | AGF | 9689AA | 25 m | ||
56 | 1334 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 11, 50m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1464 | Dalgaard Louise B. | 1990 | HOLSTEBRO | 9096AC | 25 m | 33.59 | |
2 | 1455 | Nipper Nanna Trier | 1996 | HOLSTEBRO | 9614AH | 25 m | 37.08 | |
3 | 1783 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 37.16 | |
4 | 1824 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 37.24 | |
5 | 1977 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 37.98 | |
6 | 1927 | Modin Frederikke Agerbo | 1996 | SKOVBAKKEN | 9668AV | 25 m | 38.64 | |
7 | 1885 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 39.83 | |
8 | 1443 | Iversen Thea Rud | 1997 | HOLSTEBRO | 9744AW | 25 m | 39.98 | |
9 | 1437 | Funch Laura | 1995 | HOLSTEBRO | 9568AS | 25 m | 40.01 | |
10 | 2032 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 9692AX | 25 m | 40.39 | |
11 | 1274 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 40.52 | ||
12 | 1985 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 40.64 | |
13 | 1760 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 40.82 | |
14 | 1451 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 41.37 | |
15 | 1756 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 41.64 | |
16 | 1289 | Højberg Line | 1993 | HOBRO | 9368AJ | 25 m | 41.93 | |
17 | 1282 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 42.21 | |
18 | 1858 | Søgaard Emilie | 1996 | IHF | 9656AG | 25 m | 42.29 | |
19 | 1287 | Sørensen Rebecca | 1997 | HOBRO | 9738AE | 25 m | 42.31 | |
20 | 1448 | Kjellerup Caroline Rebbe | 1996 | HOLSTEBRO | 9694AR | 25 m | 42.39 | |
21 | 1330 | Bak Lise | 1993 | PINGVINEN | 9362AB | 25 m | 42.44 | |
22 | 1331 | Hansen Mai | 1996 | PINGVINEN | 9648AR | 25 m | 42.80 | |
23 | 1895 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 42.88 | |
24 | 1620 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 25 m | 43.01 | |
25 | 1855 | Nielsen Maj Møller | 1995 | IHF | 9584AK | 25 m | 43.03 | |
26 | 1456 | Pedersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 43.12 | |
27 | 2033 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 43.20 | |
28 | 1615 | Jensen Benedicte | 1997 | VIBORG | 9784AZ | 25 m | 43.25 | |
29 | 1450 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 43.73 | |
30 | 1683 | Bajlum Malene | 1995 | DURUP | 25 m | 43.89 | ||
31 | 1893 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 43.90 | |
32 | 1461 | Skou Dina | 1996 | HOLSTEBRO | 9662AK | 25 m | 44.25 | |
33 | 1280 | Andersen Astrid Sejr | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 44.36 | ||
34 | 1771 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 44.59 | |
35 | 1694 | Kandborg Tanja | 1995 | KORAL | 25 m | 44.83 | ||
36 | 1587 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 44.95 | |
37 | 1454 | Nielsen Natasja Brusen | 1998 | HOLSTEBRO | 9824AW | 25 m | 45.46 | |
38 | 1979 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 45.57 | |
39 | 1666 | Nehmdal Lærke | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 45.83 | |
40 | 1966 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 46.03 | |
41 | 1763 | Kjærgaard Cecilie | 1996 | GRINDSTED | 9638AS | 25 m | 47.02 | |
42 | 1692 | Christensen Iben Skov | 1993 | KORAL | 25 m | 47.25 | ||
43 | 1654 | Sørensen Amalie Krøier | 1996 | AARS | 9644AP | 25 m | 47.34 | |
44 | 1702 | Haugaard Henriette | 1997 | KORAL | 25 m | 47.38 | ||
45 | 1693 | Pedersen Irene K | 1995 | KORAL | 25 m | 48.07 | ||
46 | 1276 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 48.25 | ||
47 | 1682 | Veile Johanne | 1998 | DURUP | 25 m | 48.47 | ||
48 | 1871 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 48.54 | |
49 | 1341 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 48.58 | |
50 | 1888 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 25 m | 48.89 | ||
51 | 1681 | Hansen Ani Frøslev | 1998 | DURUP | 25 m | 48.94 | ||
52 | 1986 | Rasmussen Lise | 1997 | STRUER | 9704AO | 25 m | 49.85 | |
53 | 1777 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 49.99 | |
54 | 1600 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 50.00 | |
55 | 1961 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 50.00 | |
56 | 1987 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 50.38 | |
57 | 1807 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 50.52 | |
58 | 1874 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 50.69 | |
59 | 1684 | Mølgaard Anne | 1997 | DURUP | 25 m | 51.25 | ||
60 | 1659 | Kjærsgaard Cecilie | 1999 | AARS | 9908AN | 25 m | 51.39 | |
61 | 1978 | Nielsen Thea Møller | 1999 | STRUER | 25 m | 52.02 | ||
62 | 1877 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 53.09 | |
63 | 1782 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 53.21 | |
64 | 1772 | Bisgaard Astrid | 2001 | HERNING | 0184AD | 25 m | 53.27 | |
65 | 1881 | Knudse Caroline Mosegaard | 1999 | IKAST | 25 m | 53.39 | ||
66 | 1747 | Petersen Johanne Juul | 1999 | AGF | 9938AT | 25 m | 53.61 | |
67 | 1880 | Kholi Simran | 1999 | IKAST | 25 m | 54.02 | ||
68 | 1599 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 25 m | 54.30 | ||
69 | 1872 | Christensen Nicole Simone | 1998 | IKAST | 25 m | 54.31 | ||
70 | 1467 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 54.68 | |
71 | 1879 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 9938AN | 25 m | 54.85 | |
72 | 1292 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 25 m | 54.91 | ||
73 | 1662 | Therkildsen Klara | 1999 | AARS | 9946AT | 25 m | 55.30 | |
74 | 1845 | Tramm Signe | 1999 | IHF | 9598AX | 25 m | 55.33 | |
75 | 1742 | Leone Carla | 2002 | AGF | 0206AD | 25 m | 55.72 | |
76 | 1655 | Andersen Emilie Sondrup | 1997 | AARS | 9776AR | 25 m | 56.04 | |
77 | 1695 | Christensen Sara H | 1996 | KORAL | 25 m | 56.28 | ||
78 | 1283 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 56.66 | |
79 | 2034 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 0088AK | 25 m | 56.99 | |
80 | 1658 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | 57.17 | |
81 | 1884 | Kusk Rebekka | 1998 | IKAST | 25 m | 57.57 | ||
82 | 1688 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 25 m | 57.64 | ||
83 | 2007 | Hansen Thea | 1996 | RASK | 25 m | 57.82 | ||
84 | 1583 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 59.61 | |
85 | 1873 | Eskesen Cecilie | 2000 | IKAST | 25 m | 59.68 | ||
86 | 1841 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 9974AJ | 25 m | 59.99 | |
87 | 1950 | Andersen Emilie Mølsted | 1999 | STRUER | 25 m | 1:00.21 | ||
88 | 1899 | Højgaard Stephanie | 1997 | VIDEBÆK | 25 m | 1:01.08 | ||
89 | 1610 | Franzen Frederikke U. | 1999 | VIBORG | 25 m | 1:01.34 | ||
90 | 1775 | Christoffersen Ea | 2000 | HERNING | 0034AQ | 25 m | 1:02.40 | |
91 | 1827 | Voetmanm Clara | 2000 | HERNING | 25 m | 1:11.80 | ||
92 | 1809 | Madvig Camilla | 2000 | HERNING | 0004AR | 25 m | 1:12.45 | |
93 | 1780 | Grarup Søs | 2002 | HERNING | 0276AD | 25 m | 1:13.36 | |
94 | 1830 | Birn-Rydder Rasmine | 1997 | IHF | 9794AI | 25 m | 1:34.47 | |
95 | 2031 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 25 m | |||
96 | 1815 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | ||
97 | 1958 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 25 m | |||
98 | 1835 | Jacobsen Sofie Kielsholm | 1997 | IHF | 9712BA | 25 m | ||
99 | 1975 | Nielsen Cathrine Søs | 1999 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 12, 50m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1954 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 31.72 | |
2 | 1766 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 31.96 | |
3 | 1258 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 25 m | 31.97 | |
4 | 1965 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 32.61 | |
5 | 1332 | Jensen Claus S. | 1990 | PINGVINEN | 9013AC | 25 m | 32.77 | |
6 | 1889 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 33.51 | |
7 | 1598 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 33.63 | |
8 | 1887 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 33.90 | |
9 | 1727 | Friis Sebastian | 1995 | AGF | 9507AA | 25 m | 34.36 | |
10 | 1290 | Højberg Peter | 1996 | HOBRO | 9639AA | 25 m | 34.57 | |
11 | 1441 | Hopff Mads | 1993 | HOLSTEBRO | 9321AN | 25 m | 34.79 | |
12 | 1767 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 35.09 | |
13 | 1919 | Johannsen Mathias | 1996 | SKOVBAKKEN | 9657AK | 25 m | 35.78 | |
14 | 1876 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 36.26 | |
15 | 1989 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 36.80 | |
16 | 1759 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 36.85 | |
17 | 1844 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 37.00 | |
18 | 1333 | Rebsdorf Rene | 1990 | PINGVINEN | 25 m | 37.23 | ||
19 | 1974 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 37.53 | |
20 | 1645 | Rasmussen Nikolaj | 1993 | AARS | 9373AM | 25 m | 37.93 | |
21 | 1271 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 38.10 | ||
22 | 1853 | Vestergaard Casper | 1997 | IHF | 9787AH | 25 m | 38.47 | |
23 | 1466 | Nielsen Daniel Brusen | 1993 | HOLSTEBRO | 9387AK | 25 m | 38.83 | |
24 | 1281 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 38.94 | ||
25 | 1697 | Olesen Jess | 1995 | KORAL | 25 m | 39.32 | ||
26 | 1968 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 39.37 | |
27 | 1648 | Nielsen Finn Møller | 1994 | AARS | 9417AL | 25 m | 39.58 | |
28 | 1896 | Zûlau Johnnie | 1997 | IKAST | 9789AO | 25 m | 39.94 | |
29 | 1699 | Frederiksen Martin | 1996 | KORAL | 25 m | 40.15 | ||
30 | 1585 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 40.31 | |
31 | 1921 | Kruhøffer Aksel Alrø | 1998 | SKOVBAKKEN | 9815AD | 25 m | 40.32 | |
32 | 1890 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 40.41 | |
33 | 1288 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 40.49 | |
34 | 1762 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 41.15 | |
35 | 1764 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 41.25 | |
36 | 1725 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 25 m | 41.66 | |
37 | 1589 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 42.39 | |
38 | 1700 | Christiansen Lars | 1996 | KORAL | 25 m | 43.19 | ||
39 | 1701 | Antonsen Christian | 1996 | KORAL | 25 m | 43.19 | ||
40 | 1588 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 43.31 | |
41 | 1814 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 43.34 | |
42 | 2023 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 43.52 | ||
43 | 1696 | Lund Michael | 1994 | KORAL | 25 m | 43.65 | ||
44 | 1826 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 43.99 | |
45 | 1613 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 44.01 | |
46 | 1647 | Harbak Jonathan | 1995 | AARS | 9523AK | 25 m | 44.05 | |
47 | 1843 | Tramm Jens Christian | 1996 | IHF | 9691AO | 25 m | 44.36 | |
48 | 1616 | Koue Asger | 1996 | VIBORG | 9619AQ | 25 m | 44.83 | |
49 | 2024 | Nørgaard Frederik W. | 1999 | VILDBJERG | 9951AK | 25 m | 45.21 | |
50 | 1586 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 46.00 | |
51 | 1955 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 47.00 | |
52 | 1660 | Kristensen Kristoffer | 1997 | AARS | 9797AQ | 25 m | 47.34 | |
53 | 1703 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 25 m | 47.72 | ||
54 | 1967 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 47.76 | |
55 | 1591 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 47.80 | |
56 | 1664 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 48.72 | |
57 | 1622 | Pinnerup Claes Heide | 1997 | VIBORG | 25 m | 49.27 | ||
58 | 1732 | Hjetmann Johannes | 1998 | AGF | 9823AP | 25 m | 50.31 | |
59 | 1656 | Andersen William | 1994 | AARS | 9457AR | 25 m | 50.36 | |
60 | 1900 | Nielsen Ulrik Buus | 1998 | VIDEBÆK | 25 m | 50.43 | ||
61 | 1779 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | 50.98 | |
62 | 1886 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 51.01 | |
63 | 1882 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 51.73 | |
64 | 1665 | Lauritsen Marcus Ø. | 1998 | VIBORG | 9877AP | 25 m | 51.90 | |
65 | 1996 | Carlsen Kristian | 1998 | RASK | 9815AJ | 25 m | 52.03 | |
66 | 1953 | Christensen Magnus Oliver | 1997 | STRUER | 9759AN | 25 m | 52.25 | |
67 | 1291 | Jensen Lasse | 2000 | HOBRO | 0011AF | 25 m | 52.28 | |
68 | 1897 | Christensen Jesper Langbo | 1997 | VIDEBÆK | 25 m | 52.42 | ||
69 | 1457 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 53.31 | |
70 | 1818 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 53.71 | |
71 | 1984 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 25 m | 53.75 | ||
72 | 1951 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 25 m | 53.80 | ||
73 | 1776 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 25 m | 54.83 | |
74 | 1705 | Dalsgaard Mathias | 2000 | KORAL | 25 m | 56.41 | ||
75 | 1293 | Jørgensen Rasmus Hall | 2000 | HOBRO | 25 m | 56.69 | ||
76 | 1949 | Andersen August Semrau | 1997 | STRUER | 9761AF | 25 m | 56.74 | |
77 | 1991 | Thomsen Jonas | 1999 | STRUER | 25 m | 59.30 | ||
78 | 1973 | Moltsen Kristian | 1998 | STRUER | 9805AC | 25 m | 1:00.30 | |
79 | 1831 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 1:00.43 | |
80 | 1689 | Østergaard Kristoffer | 1999 | DURUP | 25 m | 1:01.00 | ||
81 | 1969 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 25 m | 1:01.07 | ||
82 | 2027 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | 1:01.18 | ||
83 | 1618 | Lauritsen Sebastian | 2000 | VIBORG | 25 m | 1:01.53 | ||
84 | 1770 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | HERNING | 0213AB | 25 m | 1:04.57 | |
85 | 1650 | Rasmussen Simon | 1998 | AARS | 9831AO | 25 m | 1:06.49 | |
86 | 1334 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | 1:06.79 | |
87 | 1875 | Hansen Jonas Terpager | 2000 | IKAST | 25 m | 1:08.30 | ||
88 | 1738 | Kjærn Hjalmar | 1999 | AGF | 50 m | 1:11.92 | ||
89 | 2005 | Carlsen Frederik | 2000 | RASK | 0091AF | 25 m | 1:14.42 | |
90 | 1963 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 25 m | 1:14.85 | ||
91 | 2025 | Andersen Lukas Risbjerg | 2002 | VILDBJERG | 25 m | 1:19.10 | ||
92 | 1816 | Mortensen Mathias | 2002 | HERNING | 0255AC | 25 m | 1:20.79 | |
93 | 1988 | Sørensen Anders H | 1998 | STRUER | 25 m | 1:28.22 | ||
94 | 1834 | Jacobsen Peter Kielsholm | 2001 | IHF | 25 m | |||
95 | 1997 | Nielsen Lasse | 1995 | RASK | 9593AM | 25 m | ||
96 | 1952 | Andersen Nichlas | 1999 | STRUER | 25 m | |||
97 | 1995 | Hosbond Hasse | 1992 | RASK | 25 m | |||
98 | 2006 | Fuglsang Christian | 1998 | RASK | 25 m | |||
99 | 1859 | Thomassen Carl Emil | 1996 | IHF | 9625AR | 25 m | ||
100 | 1981 | Nyggaard Magnus Vilsgaard | 2001 | STRUER | 25 m | |||
101 | 1657 | Jensen Lars Thorsager | 1996 | AARS | 9699AP | 25 m | ||
102 | 1970 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | ||
103 | 1704 | Vendelbo Christian | 1999 | KORAL | 25 m | |||
104 | 1690 | Marquard Jeppe S | 1996 | DURUP | 25 m | |||
105 | 1607 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 25 m | |||
106 | 2029 | Jensen Marcus D. | 2000 | VILDBJERG | 25 m | |||
107 | 1273 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 13, 100m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1593 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 25 m | 1:00.73 | |
2 | 1584 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:02.42 | |
3 | 1601 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 1:02.99 | |
4 | 1285 | Sørensen Isabella K. | 1994 | HOBRO | 9466AE | 25 m | 1:04.14 | |
5 | 1464 | Dalgaard Louise B. | 1990 | HOLSTEBRO | 9096AC | 25 m | 1:04.24 | |
6 | 1824 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 1:04.53 | |
7 | 1458 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:05.16 | |
8 | 1783 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 1:05.30 | |
9 | 1813 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 1:05.98 | |
10 | 1444 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 1:06.03 | |
11 | 1455 | Nipper Nanna Trier | 1996 | HOLSTEBRO | 9614AH | 25 m | 1:07.29 | |
12 | 1287 | Sørensen Rebecca | 1997 | HOBRO | 9738AE | 25 m | 1:07.48 | |
13 | 1331 | Hansen Mai | 1996 | PINGVINEN | 9648AR | 25 m | 1:07.58 | |
14 | 1977 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:07.58 | |
15 | 1612 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 1:07.71 | |
16 | 1836 | Krog Jannie | 1986 | IHF | 8666AB | 25 m | 1:08.00 | |
17 | 1286 | Jensen Maja | 1997 | HOBRO | 9718AK | 25 m | 1:08.05 | |
18 | 1924 | Lund Astrid Kofoed | 1995 | SKOVBAKKEN | 9592AY | 25 m | 1:08.58 | |
19 | 1437 | Funch Laura | 1995 | HOLSTEBRO | 9568AS | 25 m | 1:08.71 | |
20 | 1806 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 1:08.77 | |
21 | 1277 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:08.86 | ||
22 | 1760 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 1:08.87 | |
23 | 1448 | Kjellerup Caroline Rebbe | 1996 | HOLSTEBRO | 9694AR | 25 m | 1:08.90 | |
24 | 1597 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:08.98 | |
25 | 1854 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 1:09.00 | |
26 | 1928 | Mogensen Christina | 1995 | SKOVBAKKEN | 9554AY | 25 m | 1:09.07 | |
27 | 1587 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 1:09.09 | |
28 | 1842 | Stefansen Cecilie | 1997 | IHF | 9784AE | 25 m | 1:09.14 | |
29 | 1667 | Pedersen Cecilie S. | 1996 | VIBORG | 9626AN | 25 m | 1:09.59 | |
30 | 1590 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 1:09.94 | |
31 | 1858 | Søgaard Emilie | 1996 | IHF | 9656AG | 25 m | 1:10.00 | |
32 | 1282 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 1:10.03 | |
33 | 1626 | Torp Sofie Boel | 1997 | VIBORG | 9704AK | 25 m | 1:10.30 | |
34 | 1923 | Køpke Sidsel Schlott | 1995 | SKOVBAKKEN | 9504AT | 25 m | 1:10.42 | |
35 | 1691 | Jacobsen Ea | 1991 | KORAL | 25 m | 1:10.72 | ||
36 | 1621 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 1:10.72 | |
37 | 1972 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 1:11.93 | |
38 | 1443 | Iversen Thea Rud | 1997 | HOLSTEBRO | 9744AW | 25 m | 1:12.07 | |
39 | 2002 | Engemann Sanne | 1994 | RASK | 9418AP | 25 m | 1:12.31 | |
40 | 1763 | Kjærgaard Cecilie | 1996 | GRINDSTED | 9638AS | 25 m | 1:12.43 | |
41 | 1825 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:12.62 | |
42 | 1756 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 1:12.77 | |
43 | 1885 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 1:12.81 | |
44 | 1461 | Skou Dina | 1996 | HOLSTEBRO | 9662AK | 25 m | 1:12.91 | |
45 | 1927 | Modin Frederikke Agerbo | 1996 | SKOVBAKKEN | 9668AV | 25 m | 1:12.97 | |
46 | 1465 | Høg Henriette | 1994 | HOLSTEBRO | 9408AQ | 25 m | 1:13.09 | |
47 | 1830 | Birn-Rydder Rasmine | 1997 | IHF | 9794AI | 25 m | 1:13.27 | |
48 | 1990 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:13.52 | |
49 | 1608 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 1:14.25 | |
50 | 2000 | Jensen Merethe Mark | 1997 | RASK | 9706AR | 25 m | 1:14.59 | |
51 | 1979 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:14.62 | |
52 | 1855 | Nielsen Maj Møller | 1995 | IHF | 9584AK | 25 m | 1:14.63 | |
53 | 1805 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 1:14.78 | |
54 | 1600 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 1:14.88 | |
55 | 1758 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 9592AW | 25 m | 1:15.00 | |
56 | 1611 | Hansen Michelle | 1998 | VIBORG | 9884AS | 25 m | 1:15.03 | |
57 | 1445 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:15.15 | |
58 | 2032 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 9692AX | 25 m | 1:15.27 | |
59 | 1687 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 25 m | 1:15.41 | ||
60 | 1336 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 1:15.43 | |
61 | 2009 | Stecher Sara | 1997 | RASK | 25 m | 1:15.64 | ||
62 | 1340 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 1:15.68 | |
63 | 1839 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 1:16.00 | |
64 | 2001 | Engemann Lene | 1994 | RASK | 9496AP | 25 m | 1:16.20 | |
65 | 1653 | Nielsen Anne | 1996 | AARS | 25 m | 1:16.43 | ||
66 | 1838 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 1:16.64 | |
67 | 1452 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 9852AI | 25 m | 1:16.66 | |
68 | 1894 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 9888AS | 25 m | 1:16.99 | |
69 | 1694 | Kandborg Tanja | 1995 | KORAL | 25 m | 1:17.25 | ||
70 | 1786 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 1:17.40 | |
71 | 1893 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 1:17.89 | |
72 | 1624 | Rasmussen Natalia | 1998 | VIBORG | 9862AW | 25 m | 1:17.89 | |
73 | 1614 | Ibsen Nina | 1995 | VIBORG | 9558AX | 25 m | 1:18.25 | |
74 | 1784 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 1:18.96 | |
75 | 1922 | Køpke Christina Schlott | 1997 | SKOVBAKKEN | 9762AX | 25 m | 1:19.12 | |
76 | 1595 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:19.23 | |
77 | 1693 | Pedersen Irene K | 1995 | KORAL | 25 m | 1:19.82 | ||
78 | 1341 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:20.12 | |
79 | 1620 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 25 m | 1:20.27 | |
80 | 1971 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:20.40 | |
81 | 1807 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 1:20.51 | |
82 | 1913 | Br Fiona Louise Rasmussen | 1998 | SKOVBAKKEN | 25 m | 1:20.58 | ||
83 | 1683 | Bajlum Malene | 1995 | DURUP | 25 m | 1:20.72 | ||
84 | 1916 | Hansen Katrine Lund | 1999 | SKOVBAKKEN | 9918AV | 25 m | 1:20.74 | |
85 | 1777 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 1:21.75 | |
86 | 1280 | Andersen Astrid Sejr | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:21.88 | ||
87 | 1594 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 25 m | 1:22.00 | ||
88 | 1891 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 9832AT | 25 m | 1:22.48 | |
89 | 1961 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:22.72 | |
90 | 1833 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 1:23.61 | |
91 | 1692 | Christensen Iben Skov | 1993 | KORAL | 25 m | 1:23.78 | ||
92 | 1655 | Andersen Emilie Sondrup | 1997 | AARS | 9776AR | 25 m | 1:24.74 | |
93 | 1819 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:25.10 | |
94 | 1681 | Hansen Ani Frøslev | 1998 | DURUP | 25 m | 1:25.62 | ||
95 | 1773 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 1:25.86 | |
96 | 1592 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:26.02 | |
97 | 1874 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 1:26.30 | |
98 | 1987 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:26.87 | |
99 | 1730 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 1:27.93 | |
100 | 1684 | Mølgaard Anne | 1997 | DURUP | 25 m | 1:28.14 | ||
101 | 1666 | Nehmdal Lærke | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 1:28.39 | |
102 | 1599 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 25 m | 1:28.73 | ||
103 | 1810 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 1:28.95 | |
104 | 2008 | Jensen Marie Riisgård | 1996 | RASK | 9606AY | 25 m | 1:29.51 | |
105 | 1930 | Stokvad Sarah | 1999 | SKOVBAKKEN | 9926AK | 25 m | 1:29.69 | |
106 | 1695 | Christensen Sara H | 1996 | KORAL | 25 m | 1:29.86 | ||
107 | 1959 | Holmgaard Hannah | 2000 | STRUER | 25 m | 1:30.48 | ||
108 | 1438 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 1:31.12 | |
109 | 1702 | Haugaard Henriette | 1997 | KORAL | 25 m | 1:31.27 | ||
110 | 2007 | Hansen Thea | 1996 | RASK | 25 m | 1:31.78 | ||
111 | 1841 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 9974AJ | 25 m | 1:32.56 | |
112 | 1688 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 25 m | 1:32.85 | ||
113 | 1877 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 1:34.23 | |
114 | 1662 | Therkildsen Klara | 1999 | AARS | 9946AT | 25 m | 1:34.29 | |
115 | 1283 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 1:35.03 | |
116 | 1820 | Schmidt Amalie | 1998 | HERNING | 9842AW | 25 m | 1:35.08 | |
117 | 1915 | Frederiksen Linea | 1999 | SKOVBAKKEN | 9942AT | 25 m | 1:35.39 | |
118 | 1440 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 1:35.41 | |
119 | 1857 | Thomsen Jesper Aakjær | 1995 | IHF | 9575AH | 25 m | 1:35.60 | |
120 | 1926 | Mikkelsen Matilda | 1997 | SKOVBAKKEN | 25 m | 1:35.75 | ||
121 | 1822 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 1:35.79 | |
122 | 1275 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:36.19 | ||
123 | 1583 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 1:38.36 | |
124 | 1881 | Knudse Caroline Mosegaard | 1999 | IKAST | 25 m | 1:38.48 | ||
125 | 2034 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 0088AK | 25 m | 1:39.12 | |
126 | 1731 | Harrits Anna Sommer | 1999 | AGF | 9948AP | 25 m | 1:39.36 | |
127 | 1658 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | 1:39.84 | |
128 | 1840 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 1:39.90 | |
129 | 1879 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 9938AN | 25 m | 1:43.28 | |
130 | 1772 | Bisgaard Astrid | 2001 | HERNING | 0184AD | 25 m | 1:43.74 | |
131 | 1856 | Nielsen Mette Køcks | 1999 | IHF | 9998AR | 25 m | 1:44.69 | |
132 | 1880 | Kholi Simran | 1999 | IKAST | 25 m | 1:46.15 | ||
133 | 1747 | Petersen Johanne Juul | 1999 | AGF | 9938AT | 25 m | 1:46.32 | |
134 | 2031 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 25 m | 1:52.95 | ||
135 | 1884 | Kusk Rebekka | 1998 | IKAST | 25 m | 1:53.30 | ||
136 | 1809 | Madvig Camilla | 2000 | HERNING | 0004AR | 25 m | 1:55.32 | |
137 | 1845 | Tramm Signe | 1999 | IHF | 9598AX | 25 m | 2:03.09 | |
138 | 1873 | Eskesen Cecilie | 2000 | IKAST | 25 m | 2:04.02 | ||
139 | 1775 | Christoffersen Ea | 2000 | HERNING | 0034AQ | 25 m | 2:11.99 | |
140 | 1780 | Grarup Søs | 2002 | HERNING | 0276AD | 25 m | 2:13.73 | |
141 | 1827 | Voetmanm Clara | 2000 | HERNING | 25 m | 2:15.14 | ||
142 | 1892 | Riddersholm Camilla | 1997 | IKAST | 9776AQ | 25 m | ||
143 | 1872 | Christensen Nicole Simone | 1998 | IKAST | 25 m | |||
144 | 1736 | Kjeldsen Mathilde | 1999 | AGF | 9984AV | 25 m | ||
145 | 1610 | Franzen Frederikke U. | 1999 | VIBORG | 25 m | |||
146 | 1771 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | ||
147 | 1815 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | ||
148 | 1975 | Nielsen Cathrine Søs | 1999 | STRUER | 25 m | |||
149 | 1782 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 14, 100m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1258 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 25 m | 53.08 | |
2 | 1459 | Schmidt Lars | 1987 | HOLSTEBRO | 8735AC | 25 m | 54.42 | |
3 | 1460 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 54.68 | |
4 | 1954 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 55.01 | |
5 | 1449 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 55.16 | |
6 | 1876 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 56.29 | |
7 | 1889 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 56.53 | |
8 | 1727 | Friis Sebastian | 1995 | AGF | 9507AA | 25 m | 57.26 | |
9 | 1617 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 57.26 | |
10 | 1453 | Nielsen Jakob Glerup | 1996 | HOLSTEBRO | 9623AO | 25 m | 58.10 | |
11 | 1917 | Helmersen Tobias | 1995 | SKOVBAKKEN | 9521AP | 25 m | 58.62 | |
12 | 1911 | Andersson Benjamin | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AN | 25 m | 58.79 | |
13 | 1643 | Hansen Martin Holten | 1993 | AARS | 9337AC | 25 m | 58.98 | |
14 | 1844 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 59.00 | |
15 | 1832 | Dietz Christian | 1988 | IHF | 8821AB | 25 m | 59.00 | |
16 | 1759 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 59.35 | |
17 | 1740 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 59.53 | |
18 | 1734 | Jensen Jesper | 1996 | AGF | 9689AA | 25 m | 59.81 | |
19 | 1642 | Larsen Benjamin Beirholm | 1995 | AARS | 9533AQ | 25 m | 1:00.41 | |
20 | 1890 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 1:00.61 | |
21 | 1645 | Rasmussen Nikolaj | 1993 | AARS | 9373AM | 25 m | 1:01.75 | |
22 | 1817 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 1:01.75 | |
23 | 1919 | Johannsen Mathias | 1996 | SKOVBAKKEN | 9657AK | 25 m | 1:01.81 | |
24 | 1960 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:01.83 | |
25 | 1767 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 1:01.91 | |
26 | 1749 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 25 m | 1:02.26 | |
27 | 1625 | Thostrup Nicolaj | 1995 | VIBORG | 9581AP | 25 m | 1:02.28 | |
28 | 1724 | Broløs Kristian | 1995 | AGF | 9521AC | 25 m | 1:02.82 | |
29 | 1967 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:03.13 | |
30 | 1288 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 1:03.37 | |
31 | 1992 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:03.98 | |
32 | 1729 | Grann-Frankild Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 1:03.99 | |
33 | 1778 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 1:04.10 | |
34 | 1290 | Højberg Peter | 1996 | HOBRO | 9639AA | 25 m | 1:04.89 | |
35 | 1989 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 1:05.25 | |
36 | 1860 | Thomsen Jesper Aakjær | 1995 | IHF | 9575AH | 25 m | 1:05.54 | |
37 | 1644 | Kjærsgaard Dennis | 1991 | AARS | 9101AI | 25 m | 1:05.69 | |
38 | 1279 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:05.72 | ||
39 | 1619 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 1:06.34 | |
40 | 1663 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 1:06.61 | |
41 | 1768 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 1:06.75 | |
42 | 1649 | Nielsen Kim Møller | 1992 | AARS | 9217AA | 25 m | 1:07.19 | |
43 | 1733 | Holm Jonathan Bitsch | 1994 | AGF | 9415AP | 25 m | 1:07.20 | |
44 | 1744 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 1:07.40 | |
45 | 1699 | Frederiksen Martin | 1996 | KORAL | 25 m | 1:07.57 | ||
46 | 1764 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:07.85 | |
47 | 1722 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 1:08.07 | |
48 | 1588 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:08.51 | |
49 | 1596 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 1:08.96 | |
50 | 2028 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 1:09.66 | |
51 | 1723 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 1:09.90 | |
52 | 1757 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 1:09.93 | |
53 | 1769 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 1:10.11 | |
54 | 1968 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 1:10.36 | |
55 | 1781 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 1:11.00 | |
56 | 1589 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:11.11 | |
57 | 1837 | Kross Kasper | 1997 | IHF | 9711AI | 25 m | 1:11.24 | |
58 | 1846 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 1:11.28 | |
59 | 1648 | Nielsen Finn Møller | 1994 | AARS | 9417AL | 25 m | 1:11.75 | |
60 | 1983 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:11.79 | |
61 | 1761 | Junge Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9853AJ | 25 m | 1:12.30 | |
62 | 1586 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 1:12.38 | |
63 | 1697 | Olesen Jess | 1995 | KORAL | 25 m | 1:12.49 | ||
64 | 1728 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 1:12.61 | |
65 | 1896 | Zûlau Johnnie | 1997 | IKAST | 9789AO | 25 m | 1:13.00 | |
66 | 1272 | Rasmussen Albert Buus | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:13.23 | ||
67 | 1974 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 50 m | 1:13.54 | |
68 | 1843 | Tramm Jens Christian | 1996 | IHF | 9691AO | 25 m | 1:13.55 | |
69 | 1701 | Antonsen Christian | 1996 | KORAL | 25 m | 1:13.81 | ||
70 | 1700 | Christiansen Lars | 1996 | KORAL | 25 m | 1:13.81 | ||
71 | 1741 | Krarup Peder Andreas | 1998 | AGF | 9821AN | 25 m | 1:13.85 | |
72 | 1980 | Nygaard Mathias Vilsgaard | 1997 | STRUER | 9751AP | 25 m | 1:13.96 | |
73 | 1698 | Jensen Simon Bylling | 1996 | KORAL | 25 m | 1:14.28 | ||
74 | 1281 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:14.51 | ||
75 | 1814 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 1:14.76 | |
76 | 1591 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 1:14.91 | |
77 | 1826 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 1:14.97 | |
78 | 1765 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 1:15.09 | |
79 | 1585 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:15.37 | |
80 | 1955 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 1:15.73 | |
81 | 2023 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 1:15.94 | ||
82 | 1664 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 1:16.33 | |
83 | 1925 | Mikkelsen Lasse Damsgaard | 1997 | SKOVBAKKEN | 9793AM | 25 m | 1:16.88 | |
84 | 1462 | Svejgaard Rune | 1997 | HOLSTEBRO | 9739AQ | 25 m | 1:17.25 | |
85 | 1920 | Johannsen Simon | 1998 | SKOVBAKKEN | 9847AK | 25 m | 1:17.37 | |
86 | 1929 | Prange Victor | 1997 | SKOVBAKKEN | 9705AN | 25 m | 1:17.86 | |
87 | 1447 | Kjærgaard Nicklas | 1997 | HOLSTEBRO | 9765AQ | 25 m | 1:18.21 | |
88 | 1696 | Lund Michael | 1994 | KORAL | 25 m | 1:18.75 | ||
89 | 1737 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 1:19.24 | |
90 | 1898 | Højgaard Patrick | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | 1:19.54 | ||
91 | 1660 | Kristensen Kristoffer | 1997 | AARS | 9797AQ | 25 m | 1:19.57 | |
92 | 1746 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 25 m | 1:21.25 | |
93 | 1623 | Pinnerup Nis Heide | 1991 | VIBORG | 9167AI | 25 m | 1:21.64 | |
94 | 1295 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 1:21.80 | |
95 | 1613 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 1:22.62 | |
96 | 1442 | Hyldgaard Jakob Bjørn | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AJ | 25 m | 1:23.75 | |
97 | 1808 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 1:23.84 | |
98 | 1994 | Nielsen Nicolaj | 1995 | RASK | 9563AM | 25 m | 1:23.88 | |
99 | 1338 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 1:24.00 | |
100 | 1665 | Lauritsen Marcus Ø. | 1998 | VIBORG | 9877AP | 25 m | 1:24.96 | |
101 | 1882 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 1:25.44 | |
102 | 1812 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 1:25.97 | |
103 | 1949 | Andersen August Semrau | 1997 | STRUER | 9761AF | 25 m | 1:27.64 | |
104 | 1291 | Jensen Lasse | 2000 | HOBRO | 0011AF | 25 m | 1:27.82 | |
105 | 1627 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 1:27.84 | |
106 | 1779 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | 1:29.04 | |
107 | 1656 | Andersen William | 1994 | AARS | 9457AR | 25 m | 1:30.41 | |
108 | 1689 | Østergaard Kristoffer | 1999 | DURUP | 25 m | 1:30.62 | ||
109 | 1912 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 25 m | 1:30.70 | |
110 | 2024 | Nørgaard Frederik W. | 1999 | VILDBJERG | 9951AK | 25 m | 1:30.72 | |
111 | 1690 | Marquard Jeppe S | 1996 | DURUP | 25 m | 1:30.82 | ||
112 | 1650 | Rasmussen Simon | 1998 | AARS | 9831AO | 25 m | 1:31.02 | |
113 | 1732 | Hjetmann Johannes | 1998 | AGF | 9823AP | 25 m | 1:31.51 | |
114 | 1900 | Nielsen Ulrik Buus | 1998 | VIDEBÆK | 25 m | 1:31.59 | ||
115 | 1964 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 25 m | 1:31.93 | ||
116 | 1996 | Carlsen Kristian | 1998 | RASK | 9815AJ | 25 m | 1:32.15 | |
117 | 1774 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | 1:33.27 | |
118 | 1976 | Nielsen Frederik Vejby | 1997 | STRUER | 9775AJ | 25 m | 1:33.50 | |
119 | 1339 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 1:33.87 | |
120 | 1705 | Dalsgaard Mathias | 2000 | KORAL | 25 m | 1:33.97 | ||
121 | 1988 | Sørensen Anders H | 1998 | STRUER | 25 m | 1:34.37 | ||
122 | 1883 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 9947AF | 25 m | 1:36.54 | |
123 | 1293 | Jørgensen Rasmus Hall | 2000 | HOBRO | 25 m | 1:36.61 | ||
124 | 1334 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | 1:37.72 | |
125 | 1745 | Nielsen Johan Noesgaard | 1999 | AGF | 9985AM | 25 m | 1:38.38 | |
126 | 1823 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 1:40.74 | |
127 | 1962 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 25 m | 1:40.81 | ||
128 | 1973 | Moltsen Kristian | 1998 | STRUER | 9805AC | 25 m | 1:41.04 | |
129 | 1818 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 1:42.88 | |
130 | 1831 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 1:43.78 | |
131 | 1703 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 25 m | 1:45.63 | ||
132 | 1785 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 1:47.33 | |
133 | 1963 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 25 m | 1:49.80 | ||
134 | 2029 | Jensen Marcus D. | 2000 | VILDBJERG | 25 m | 1:51.07 | ||
135 | 1897 | Christensen Jesper Langbo | 1997 | VIDEBÆK | 25 m | 1:54.12 | ||
136 | 1770 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | HERNING | 0213AB | 25 m | 1:54.79 | |
137 | 2025 | Andersen Lukas Risbjerg | 2002 | VILDBJERG | 25 m | 1:55.48 | ||
138 | 1811 | Mehlsen Anders | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 2:04.21 | |
139 | 1816 | Mortensen Mathias | 2002 | HERNING | 0255AC | 25 m | 2:08.89 | |
140 | 1875 | Hansen Jonas Terpager | 2000 | IKAST | 25 m | 2:11.71 | ||
141 | 1618 | Lauritsen Sebastian | 2000 | VIBORG | 25 m | 2:26.50 | ||
142 | 1886 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | ||
143 | 1834 | Jacobsen Peter Kielsholm | 2001 | IHF | 25 m | |||
144 | 2006 | Fuglsang Christian | 1998 | RASK | 25 m | |||
145 | 1859 | Thomassen Carl Emil | 1996 | IHF | 9625AR | 25 m | ||
146 | 1738 | Kjærn Hjalmar | 1999 | AGF | 25 m | |||
147 | 1622 | Pinnerup Claes Heide | 1997 | VIBORG | 25 m | |||
148 | 1607 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 25 m | |||
149 | 1704 | Vendelbo Christian | 1999 | KORAL | 25 m | |||
150 | 1969 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 25 m | |||
151 | 1776 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 25 m | ||
152 | 1981 | Nyggaard Magnus Vilsgaard | 2001 | STRUER | 25 m | |||
153 | 1657 | Jensen Lars Thorsager | 1996 | AARS | 9699AP | 25 m | ||
154 | 1337 | Jensen Carsten D. | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
155 | 2010 | Væver Niels Peter | 1997 | RASK | 9741AH | 25 m | ||
156 | 2027 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 15, 4x50m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1945 | Team Reurts Returns O | 0 | STRUER | 25 m | 2:00.96 | ||
2 | 1423 | Hsc Damer 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:06.15 | ||
3 | 1424 | Hsc Damer 2 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:14.39 | ||
4 | 1787 | Herning Killerwhales 1A | 0 | HERNING | 25 m | 2:15.00 | ||
5 | 1943 | Struers Gamle Sild M | 0 | STRUER | 25 m | 2:19.28 | ||
6 | 2017 | Piger 1 Viborg G | 0 | VIBORG | 25 m | 2:24.38 | ||
7 | 1934 | Struer Dream Team D | 0 | STRUER | 25 m | 2:24.77 | ||
8 | 1754 | Grindsted Piger E | 0 | GRINDSTED | 25 m | 2:25.00 | ||
9 | 1790 | Herning Killerwhales 2D | 0 | HERNING | 25 m | 2:25.00 | ||
10 | 1932 | Struer Damer 2 B | 0 | STRUER | 25 m | 2:28.43 | ||
11 | 1269 | Århus 1900 Barbiedukker | 0 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:30.00 | ||
12 | 1794 | Herning Killerwhales 3H | 0 | HERNING | 25 m | 2:35.00 | ||
13 | 1999 | Rask Prinsesser 1 C | 1994 | RASK | 25 m | 2:36.79 | ||
14 | 1798 | Herning Killerwhales 4L | 0 | HERNING | 25 m | 2:45.00 | ||
15 | 1425 | Hsc Damer 3 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:48.88 | ||
16 | 1847 | Ihf Hold 1 Erhus A | 1997 | IHF | 25 m | 2:50.00 | ||
17 | 2019 | Piger 2 Viborg I | 0 | VIBORG | 25 m | 2:51.00 | ||
18 | 1651 | Aars Piger 1 | 0 | AARS | 25 m | 2:53.00 | ||
19 | 1802 | Herning Killerwhales 5P | 0 | HERNING | 25 m | 2:55.00 | ||
20 | 1685 | Durup Swimteam 1 | 1997 | DURUP | 25 m | 3:00.00 | ||
21 | 1869 | Ikast Søheste I | 0 | IKAST | 25 m | 3:00.01 | ||
22 | 1865 | Ikast Hajer E | 0 | IKAST | 25 m | 3:00.02 | ||
23 | 1861 | Ikast Delfiner A | 0 | IKAST | 25 m | 3:00.03 | ||
24 | 1850 | Ihf Hold 2 Erhus D | 1997 | IHF | 25 m | 3:05.00 | ||
25 | 1426 | Hsc Damer 4 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 3:05.03 | ||
26 | 1706 | Koral Piger 1 | 0 | KORAL | 25 m | |||
27 | 1720 | Agf Piger I | 0 | AGF | 25 m | |||
28 | 1284 | Hobro Girl Power | 0 | HOBRO | 25 m | |||
29 | 1903 | Skovbakken 1 A | 0 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
30 | 1907 | Skovbakken 2 E | 0 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
31 | 2030 | Vildbjerg Piger C | 2000 | VILDBJERG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 16, 4x50m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1431 | Hsc Herre 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:53.56 | ||
2 | 2011 | Drenge 1 Viborg A | 0 | VIBORG | 25 m | 1:58.82 | ||
3 | 1935 | Struer Herrer 1 E | 0 | STRUER | 25 m | 1:58.98 | ||
4 | 1788 | Herning Killerwhales 1B | 0 | HERNING | 25 m | 2:00.00 | ||
5 | 1947 | Team Reurts Returns Q | 0 | STRUER | 25 m | 2:00.26 | ||
6 | 1752 | Grindsted Herre C | 0 | GRINDSTED | 25 m | 2:06.50 | ||
7 | 1641 | Aars Drenge 1 | 0 | AARS | 25 m | 2:08.00 | ||
8 | 1941 | Struer Old Boys K | 0 | STRUER | 25 m | 2:08.10 | ||
9 | 1791 | Herning Killerwhales 2E | 0 | HERNING | 25 m | 2:10.00 | ||
10 | 1712 | Agf Drenge 1 A | 0 | AGF | 25 m | 2:10.01 | ||
11 | 1714 | Agf Drenge 2 C | 0 | AGF | 25 m | 2:10.02 | ||
12 | 2013 | Drenge 2 Viborg C | 0 | VIBORG | 25 m | 2:13.40 | ||
13 | 1795 | Herning Killerwhales 3I | 0 | HERNING | 25 m | 2:20.00 | ||
14 | 1866 | Ikast Hajer F | 0 | IKAST | 25 m | 2:20.00 | ||
15 | 2015 | Drenge 3 Viborg E | 0 | VIBORG | 25 m | 2:20.04 | ||
16 | 1270 | Jeppe Cs Disciple | 0 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:25.00 | ||
17 | 1863 | Ikast Delfiner C | 1997 | IKAST | 25 m | 2:25.00 | ||
18 | 1750 | Grindsted Drenge A | 1997 | GRINDSTED | 25 m | 2:26.00 | ||
19 | 1939 | Struer Herrer 3 I | 0 | STRUER | 25 m | 2:26.97 | ||
20 | 1937 | Struer Herrer 2 G | 0 | STRUER | 25 m | 2:27.97 | ||
21 | 1432 | Hsc Herre 2 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:28.77 | ||
22 | 1799 | Herning Killerwhales 4M | 0 | HERNING | 25 m | 2:30.00 | ||
23 | 1646 | Aars Drenge 2 | 0 | AARS | 25 m | 2:34.00 | ||
24 | 1901 | Videbæk Videbæk A | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | 3:30.00 | ||
25 | 1716 | Agf Drenge 3 E | 0 | AGF | 25 m | |||
26 | 2021 | Vildbjerg Drenge A | 2000 | VILDBJERG | 25 m | |||
27 | 1993 | Rask Guys A | 1992 | RASK | 25 m | |||
28 | 1294 | Hobro Man Power | 0 | HOBRO | 25 m | |||
29 | 1904 | Skovbakken 1 B | 0 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
30 | 1718 | Agf Drenge 4 G | 0 | AGF | 25 m | |||
31 | 1707 | Koral Herrer 1 | 0 | KORAL | 25 m | |||
32 | 1708 | Koral Herrer 2 | 0 | KORAL | 25 m | |||
33 | 1908 | Skovbakken 2 F | 0 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 17, 100m Butterfly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1899 | Højgaard Stephanie | 1997 | VIDEBÆK | 25 m | 53.41 | ||
2 | 1593 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 25 m | 1:07.58 | |
3 | 1464 | Dalgaard Louise B. | 1990 | HOLSTEBRO | 9096AC | 25 m | 1:08.14 | |
4 | 1584 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:11.82 | |
5 | 1858 | Søgaard Emilie | 1996 | IHF | 9656AG | 25 m | 1:13.65 | |
6 | 1977 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:17.17 | |
7 | 1330 | Bak Lise | 1993 | PINGVINEN | 9362AB | 25 m | 1:17.78 | |
8 | 1927 | Modin Frederikke Agerbo | 1996 | SKOVBAKKEN | 9668AV | 25 m | 1:17.83 | |
9 | 1435 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 1:17.91 | |
10 | 1621 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 1:18.25 | |
11 | 1612 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 1:19.14 | |
12 | 1445 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:19.88 | |
13 | 1739 | Kjærsgaard Johanne Sofie | 1998 | AGF | 9848AL | 25 m | 1:21.48 | |
14 | 1331 | Hansen Mai | 1996 | PINGVINEN | 9648AR | 25 m | 1:22.39 | |
15 | 1854 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 1:23.78 | |
16 | 1813 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 1:24.55 | |
17 | 1979 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:25.47 | |
18 | 1691 | Jacobsen Ea | 1991 | KORAL | 25 m | 1:26.75 | ||
19 | 1923 | Køpke Sidsel Schlott | 1995 | SKOVBAKKEN | 9504AT | 25 m | 1:27.49 | |
20 | 1758 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 9592AW | 25 m | 1:27.64 | |
21 | 1928 | Mogensen Christina | 1995 | SKOVBAKKEN | 9554AY | 50 m | 1:28.48 | |
22 | 1694 | Kandborg Tanja | 1995 | KORAL | 25 m | 1:28.75 | ||
23 | 1990 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:28.88 | |
24 | 1825 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:29.29 | |
25 | 1600 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 1:29.60 | |
26 | 1693 | Pedersen Irene K | 1995 | KORAL | 25 m | 1:31.27 | ||
27 | 1819 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:32.15 | |
28 | 1839 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 1:32.99 | |
29 | 1893 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 1:34.98 | |
30 | 1340 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 1:35.91 | |
31 | 1692 | Christensen Iben Skov | 1993 | KORAL | 25 m | 1:36.33 | ||
32 | 1891 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 9832AT | 25 m | 1:37.20 | |
33 | 1918 | Jensen Anna Brandenburg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 25 m | 1:38.22 | |
34 | 1684 | Mølgaard Anne | 1997 | DURUP | 25 m | 1:42.00 | ||
35 | 1463 | Sørensen Henriette | 1997 | HOLSTEBRO | 9798AY | 25 m | 1:44.98 | |
36 | 1624 | Rasmussen Natalia | 1998 | VIBORG | 9862AW | 25 m | 1:50.40 | |
37 | 2007 | Hansen Thea | 1996 | RASK | 25 m | 1:50.55 | ||
38 | 1833 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 1:51.64 | |
39 | 1695 | Christensen Sara H | 1996 | KORAL | 25 m | 1:54.13 | ||
40 | 1661 | Sørensen Kathrine Krøier | 1998 | AARS | 9842AP | 25 m | 1:59.57 | |
41 | 1857 | Thomsen Jesper Aakjær | 1995 | IHF | 9575AH | 25 m | 2:02.90 | |
42 | 1592 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 2:03.24 | |
43 | 1614 | Ibsen Nina | 1995 | VIBORG | 9558AX | 25 m | ||
44 | 1653 | Nielsen Anne | 1996 | AARS | 25 m | |||
45 | 1652 | Warming Louise | 1997 | AARS | 9764AT | 25 m | ||
46 | 1916 | Hansen Katrine Lund | 1999 | SKOVBAKKEN | 9918AV | 25 m | ||
47 | 1743 | Mikkelsen Anna Mors | 2000 | AGF | 0008AH | 25 m | ||
48 | 1930 | Stokvad Sarah | 1999 | SKOVBAKKEN | 9926AK | 25 m | ||
49 | 1275 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
50 | 1856 | Nielsen Mette Køcks | 1999 | IHF | 9998AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 18, 100m Butterfly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1441 | Hopff Mads | 1993 | HOLSTEBRO | 9321AN | 25 m | 59.55 | |
2 | 1954 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 1:02.50 | |
3 | 1449 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 1:02.83 | |
4 | 1598 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 50 m | 1:03.01 | |
5 | 1725 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 25 m | 1:03.92 | |
6 | 1911 | Andersson Benjamin | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AN | 25 m | 1:05.43 | |
7 | 1766 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 1:06.94 | |
8 | 1844 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 1:07.00 | |
9 | 1832 | Dietz Christian | 1988 | IHF | 8821AB | 25 m | 1:07.00 | |
10 | 1729 | Grann-Frankild Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 1:07.16 | |
11 | 1643 | Hansen Martin Holten | 1993 | AARS | 9337AC | 25 m | 1:08.14 | |
12 | 1332 | Jensen Claus S. | 1990 | PINGVINEN | 9013AC | 25 m | 1:09.10 | |
13 | 1625 | Thostrup Nicolaj | 1995 | VIBORG | 9581AP | 25 m | 1:09.40 | |
14 | 1724 | Broløs Kristian | 1995 | AGF | 9521AC | 25 m | 1:09.98 | |
15 | 1967 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:10.17 | |
16 | 1759 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 1:11.57 | |
17 | 1887 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 1:11.61 | |
18 | 1828 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 1:12.82 | |
19 | 1740 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 1:13.48 | |
20 | 1767 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 1:13.49 | |
21 | 1642 | Larsen Benjamin Beirholm | 1995 | AARS | 9533AQ | 25 m | 1:13.52 | |
22 | 1644 | Kjærsgaard Dennis | 1991 | AARS | 9101AI | 25 m | 1:14.08 | |
23 | 1846 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 1:15.82 | |
24 | 1733 | Holm Jonathan Bitsch | 1994 | AGF | 9415AP | 25 m | 1:18.00 | |
25 | 1778 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 1:18.58 | |
26 | 1762 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:19.25 | |
27 | 1768 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 1:19.87 | |
28 | 1992 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:20.07 | |
29 | 2028 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 1:20.14 | |
30 | 1853 | Vestergaard Casper | 1997 | IHF | 9787AH | 25 m | 1:20.46 | |
31 | 1722 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 1:20.83 | |
32 | 1860 | Thomsen Jesper Aakjær | 1995 | IHF | 9575AH | 25 m | 1:22.30 | |
33 | 1781 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 1:22.45 | |
34 | 1663 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 1:23.45 | |
35 | 1589 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:24.12 | |
36 | 1649 | Nielsen Kim Møller | 1992 | AARS | 9217AA | 25 m | 1:25.41 | |
37 | 1983 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:25.44 | |
38 | 1698 | Jensen Simon Bylling | 1996 | KORAL | 25 m | 1:25.59 | ||
39 | 1955 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 1:25.88 | |
40 | 1699 | Frederiksen Martin | 1996 | KORAL | 25 m | 1:27.34 | ||
41 | 1457 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 1:32.66 | |
42 | 1980 | Nygaard Mathias Vilsgaard | 1997 | STRUER | 9751AP | 25 m | 1:33.75 | |
43 | 1697 | Olesen Jess | 1995 | KORAL | 25 m | 1:34.49 | ||
44 | 1726 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 1:35.96 | |
45 | 1700 | Christiansen Lars | 1996 | KORAL | 25 m | 1:38.47 | ||
46 | 1746 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 25 m | 1:42.37 | |
47 | 1696 | Lund Michael | 1994 | KORAL | 25 m | 1:43.00 | ||
48 | 1914 | Claydon-Smith Sebastian | 1999 | SKOVBAKKEN | 9947AJ | 25 m | 1:43.82 | |
49 | 2024 | Nørgaard Frederik W. | 1999 | VILDBJERG | 9951AK | 25 m | 1:44.83 | |
50 | 1338 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 1:54.93 | |
51 | 1701 | Antonsen Christian | 1996 | KORAL | 25 m | 1:56.40 | ||
52 | 1339 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 2:02.67 | |
53 | 1823 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 2:16.73 | |
54 | 1647 | Harbak Jonathan | 1995 | AARS | 9523AK | 25 m | 2:18.51 | |
55 | 1769 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | ||
56 | 1723 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | ||
57 | 1774 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | ||
58 | 1334 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | ||
59 | 1761 | Junge Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9853AJ | 25 m | ||
60 | 1876 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | ||
61 | 1886 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | ||
62 | 1627 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 19, 50m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1601 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 30.72 | |
2 | 1821 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 32.77 | |
3 | 1593 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 50 m | 33.12 | |
4 | 1621 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 33.67 | |
5 | 1436 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 36.22 | |
6 | 1825 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 36.49 | |
7 | 1756 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 36.59 | |
8 | 1277 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 36.72 | ||
9 | 1611 | Hansen Michelle | 1998 | VIBORG | 9884AS | 25 m | 36.75 | |
10 | 1437 | Funch Laura | 1995 | HOLSTEBRO | 9568AS | 25 m | 36.80 | |
11 | 1278 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 37.12 | ||
12 | 1924 | Lund Astrid Kofoed | 1995 | SKOVBAKKEN | 9592AY | 25 m | 37.19 | |
13 | 1985 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 37.56 | |
14 | 1331 | Hansen Mai | 1996 | PINGVINEN | 9648AR | 25 m | 37.68 | |
15 | 1465 | Høg Henriette | 1994 | HOLSTEBRO | 9408AQ | 25 m | 38.02 | |
16 | 1842 | Stefansen Cecilie | 1997 | IHF | 9784AE | 25 m | 38.18 | |
17 | 1587 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 38.21 | |
18 | 1597 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 38.47 | |
19 | 1763 | Kjærgaard Cecilie | 1996 | GRINDSTED | 9638AS | 25 m | 38.51 | |
20 | 1783 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 38.61 | |
21 | 1805 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 38.64 | |
22 | 1336 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 39.06 | |
23 | 1893 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 39.07 | |
24 | 1885 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 39.25 | |
25 | 1777 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 39.35 | |
26 | 1854 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 39.38 | |
27 | 1972 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 39.71 | |
28 | 1784 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 39.82 | |
29 | 1626 | Torp Sofie Boel | 1997 | VIBORG | 9704AK | 25 m | 40.20 | |
30 | 1687 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 25 m | 40.22 | ||
31 | 2033 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 40.57 | |
32 | 1979 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 41.10 | |
33 | 1971 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 41.51 | |
34 | 1855 | Nielsen Maj Møller | 1995 | IHF | 9584AK | 25 m | 41.57 | |
35 | 1786 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 41.60 | |
36 | 1966 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 41.97 | |
37 | 1782 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 42.06 | |
38 | 1461 | Skou Dina | 1996 | HOLSTEBRO | 9662AK | 25 m | 42.17 | |
39 | 1438 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 42.24 | |
40 | 1452 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 9852AI | 25 m | 42.62 | |
41 | 1874 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 42.98 | |
42 | 1680 | Nannerup Signe | 1997 | DURUP | 25 m | 43.18 | ||
43 | 1810 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 43.54 | |
44 | 1961 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 43.77 | |
45 | 1758 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 9592AW | 25 m | 43.95 | |
46 | 1659 | Kjærsgaard Cecilie | 1999 | AARS | 9908AN | 25 m | 44.02 | |
47 | 1894 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 9888AS | 25 m | 44.39 | |
48 | 1822 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 44.46 | |
49 | 1730 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 44.59 | |
50 | 1684 | Mølgaard Anne | 1997 | DURUP | 25 m | 44.62 | ||
51 | 1594 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 25 m | 44.67 | ||
52 | 1987 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 44.79 | |
53 | 1683 | Bajlum Malene | 1995 | DURUP | 25 m | 44.99 | ||
54 | 1838 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 45.00 | |
55 | 1599 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 25 m | 45.00 | ||
56 | 2034 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 0088AK | 25 m | 45.04 | |
57 | 1454 | Nielsen Natasja Brusen | 1998 | HOLSTEBRO | 9824AW | 25 m | 45.50 | |
58 | 1275 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 45.53 | ||
59 | 1341 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 45.68 | |
60 | 1877 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 45.88 | |
61 | 1819 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 46.06 | |
62 | 1440 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 46.29 | |
63 | 1600 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 46.48 | |
64 | 1915 | Frederiksen Linea | 1999 | SKOVBAKKEN | 9942AT | 25 m | 46.69 | |
65 | 1888 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 25 m | 46.77 | ||
66 | 1655 | Andersen Emilie Sondrup | 1997 | AARS | 9776AR | 25 m | 46.84 | |
67 | 1688 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 25 m | 47.39 | ||
68 | 1615 | Jensen Benedicte | 1997 | VIBORG | 9784AZ | 25 m | 47.40 | |
69 | 1959 | Holmgaard Hannah | 2000 | STRUER | 25 m | 47.42 | ||
70 | 1467 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 47.72 | |
71 | 1773 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 47.93 | |
72 | 1872 | Christensen Nicole Simone | 1998 | IKAST | 25 m | 48.12 | ||
73 | 1742 | Leone Carla | 2002 | AGF | 0206AD | 25 m | 48.33 | |
74 | 1820 | Schmidt Amalie | 1998 | HERNING | 9842AW | 25 m | 48.97 | |
75 | 1682 | Veile Johanne | 1998 | DURUP | 25 m | 49.10 | ||
76 | 1881 | Knudse Caroline Mosegaard | 1999 | IKAST | 25 m | 49.76 | ||
77 | 1841 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 9974AJ | 25 m | 50.11 | |
78 | 1658 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | 50.26 | |
79 | 1731 | Harrits Anna Sommer | 1999 | AGF | 9948AP | 25 m | 50.27 | |
80 | 1950 | Andersen Emilie Mølsted | 1999 | STRUER | 25 m | 50.45 | ||
81 | 1335 | Frandsen Katja Fuglsang | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | 51.11 | ||
82 | 1840 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 51.12 | |
83 | 1809 | Madvig Camilla | 2000 | HERNING | 0004AR | 25 m | 51.25 | |
84 | 1702 | Haugaard Henriette | 1997 | KORAL | 25 m | 51.56 | ||
85 | 1958 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 25 m | 52.75 | ||
86 | 1695 | Christensen Sara H | 1996 | KORAL | 25 m | 53.29 | ||
87 | 1899 | Højgaard Stephanie | 1997 | VIDEBÆK | 25 m | 53.41 | ||
88 | 2031 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 25 m | 54.07 | ||
89 | 1583 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 54.09 | |
90 | 1772 | Bisgaard Astrid | 2001 | HERNING | 0184AD | 25 m | 54.99 | |
91 | 1956 | Hammer Katharina L | 1999 | STRUER | 25 m | 56.12 | ||
92 | 1845 | Tramm Signe | 1999 | IHF | 9598AX | 25 m | 56.22 | |
93 | 1879 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 9938AN | 25 m | 57.16 | |
94 | 1775 | Christoffersen Ea | 2000 | HERNING | 0034AQ | 25 m | 59.72 | |
95 | 1873 | Eskesen Cecilie | 2000 | IKAST | 25 m | 1:00.86 | ||
96 | 1856 | Nielsen Mette Køcks | 1999 | IHF | 9998AR | 25 m | 1:02.52 | |
97 | 1835 | Jacobsen Sofie Kielsholm | 1997 | IHF | 9712BA | 25 m | ||
98 | 1827 | Voetmanm Clara | 2000 | HERNING | 25 m | |||
99 | 1815 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | ||
100 | 1813 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | ||
101 | 2032 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 9692AX | 25 m | ||
102 | 1986 | Rasmussen Lise | 1997 | STRUER | 9704AO | 25 m | ||
103 | 1884 | Kusk Rebekka | 1998 | IKAST | 25 m | |||
104 | 1780 | Grarup Søs | 2002 | HERNING | 0276AD | 25 m | ||
105 | 2008 | Jensen Marie Riisgård | 1996 | RASK | 9606AY | 25 m | ||
106 | 1892 | Riddersholm Camilla | 1997 | IKAST | 9776AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 20, 50m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1598 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 28.50 | |
2 | 1460 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 28.82 | |
3 | 1876 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 29.04 | |
4 | 1725 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 25 m | 29.74 | |
5 | 1844 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 29.90 | |
6 | 1617 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 30.08 | |
7 | 1889 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 30.55 | |
8 | 1453 | Nielsen Jakob Glerup | 1996 | HOLSTEBRO | 9623AO | 25 m | 30.74 | |
9 | 1740 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 31.21 | |
10 | 1965 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 31.38 | |
11 | 1911 | Andersson Benjamin | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AN | 25 m | 31.49 | |
12 | 1817 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 32.01 | |
13 | 1954 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 32.34 | |
14 | 1890 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 32.77 | |
15 | 1749 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 25 m | 32.82 | |
16 | 1778 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 32.99 | |
17 | 1279 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 33.15 | ||
18 | 1727 | Friis Sebastian | 1995 | AGF | 9507AA | 25 m | 33.37 | |
19 | 1989 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 33.38 | |
20 | 1960 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 33.38 | |
21 | 1967 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 33.40 | |
22 | 1992 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 34.04 | |
23 | 1744 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 34.13 | |
24 | 1619 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 34.14 | |
25 | 1724 | Broløs Kristian | 1995 | AGF | 9521AC | 25 m | 34.25 | |
26 | 1446 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 34.81 | |
27 | 1762 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 35.28 | |
28 | 1983 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 35.35 | |
29 | 1271 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 35.37 | ||
30 | 1698 | Jensen Simon Bylling | 1996 | KORAL | 25 m | 35.81 | ||
31 | 1768 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 36.20 | |
32 | 1588 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 37.26 | |
33 | 1974 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 37.59 | |
34 | 1273 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 37.74 | ||
35 | 2023 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 38.16 | ||
36 | 1596 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 38.28 | |
37 | 1914 | Claydon-Smith Sebastian | 1999 | SKOVBAKKEN | 9947AJ | 25 m | 38.31 | |
38 | 1757 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 38.38 | |
39 | 1980 | Nygaard Mathias Vilsgaard | 1997 | STRUER | 9751AP | 25 m | 38.38 | |
40 | 2022 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 38.48 | |
41 | 1333 | Rebsdorf Rene | 1990 | PINGVINEN | 25 m | 38.56 | ||
42 | 1921 | Kruhøffer Aksel Alrø | 1998 | SKOVBAKKEN | 9815AD | 25 m | 38.66 | |
43 | 1696 | Lund Michael | 1994 | KORAL | 25 m | 38.71 | ||
44 | 1955 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 38.82 | |
45 | 1846 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 39.10 | |
46 | 1769 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 39.12 | |
47 | 1994 | Nielsen Nicolaj | 1995 | RASK | 9563AM | 25 m | 39.65 | |
48 | 1734 | Jensen Jesper | 1996 | AGF | 9689AA | 50 m | 39.67 | |
49 | 1765 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 40.47 | |
50 | 1746 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 25 m | 40.69 | |
51 | 1447 | Kjærgaard Nicklas | 1997 | HOLSTEBRO | 9765AQ | 25 m | 40.80 | |
52 | 1898 | Højgaard Patrick | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | 40.93 | ||
53 | 1728 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 41.00 | |
54 | 1623 | Pinnerup Nis Heide | 1991 | VIBORG | 9167AI | 25 m | 41.01 | |
55 | 1701 | Antonsen Christian | 1996 | KORAL | 25 m | 41.03 | ||
56 | 1896 | Zûlau Johnnie | 1997 | IKAST | 9789AO | 25 m | 41.42 | |
57 | 1826 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 42.10 | |
58 | 1622 | Pinnerup Claes Heide | 1997 | VIBORG | 25 m | 42.76 | ||
59 | 1589 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 42.81 | |
60 | 1613 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 42.85 | |
61 | 1741 | Krarup Peder Andreas | 1998 | AGF | 9821AN | 25 m | 42.91 | |
62 | 1748 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 43.26 | |
63 | 1808 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 43.88 | |
64 | 1664 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 44.12 | |
65 | 1735 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 45.03 | |
66 | 1705 | Dalsgaard Mathias | 2000 | KORAL | 25 m | 45.06 | ||
67 | 1591 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 45.22 | |
68 | 1812 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 45.64 | |
69 | 1660 | Kristensen Kristoffer | 1997 | AARS | 9797AQ | 25 m | 46.08 | |
70 | 1951 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 25 m | 46.78 | ||
71 | 1970 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 46.82 | |
72 | 1703 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 25 m | 47.20 | ||
73 | 1339 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 47.55 | |
74 | 1886 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 47.72 | |
75 | 1704 | Vendelbo Christian | 1999 | KORAL | 25 m | 47.88 | ||
76 | 1779 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | 47.97 | |
77 | 1949 | Andersen August Semrau | 1997 | STRUER | 9761AF | 25 m | 48.38 | |
78 | 1745 | Nielsen Johan Noesgaard | 1999 | AGF | 9985AM | 25 m | 48.63 | |
79 | 1900 | Nielsen Ulrik Buus | 1998 | VIDEBÆK | 25 m | 49.59 | ||
80 | 1689 | Østergaard Kristoffer | 1999 | DURUP | 25 m | 49.83 | ||
81 | 1976 | Nielsen Frederik Vejby | 1997 | STRUER | 9775AJ | 50 m | 50.05 | |
82 | 1650 | Rasmussen Simon | 1998 | AARS | 9831AO | 25 m | 51.42 | |
83 | 1973 | Moltsen Kristian | 1998 | STRUER | 9805AC | 25 m | 51.54 | |
84 | 1785 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 51.59 | |
85 | 2027 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | 53.87 | ||
86 | 1883 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 9947AF | 25 m | 55.01 | |
87 | 1831 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 55.16 | |
88 | 1969 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 25 m | 55.51 | ||
89 | 1770 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | HERNING | 0213AB | 25 m | 56.99 | |
90 | 1657 | Jensen Lars Thorsager | 1996 | AARS | 9699AP | 25 m | 57.01 | |
91 | 1962 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 25 m | 57.44 | ||
92 | 1818 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 57.65 | |
93 | 2025 | Andersen Lukas Risbjerg | 2002 | VILDBJERG | 25 m | 58.83 | ||
94 | 1776 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 25 m | 59.86 | |
95 | 1897 | Christensen Jesper Langbo | 1997 | VIDEBÆK | 25 m | 1:00.55 | ||
96 | 1963 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 25 m | 1:00.87 | ||
97 | 1984 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 25 m | 1:02.33 | ||
98 | 1816 | Mortensen Mathias | 2002 | HERNING | 0255AC | 25 m | 1:06.53 | |
99 | 2006 | Fuglsang Christian | 1998 | RASK | 25 m | |||
100 | 1656 | Andersen William | 1994 | AARS | 9457AR | 25 m | ||
101 | 1690 | Marquard Jeppe S | 1996 | DURUP | 25 m | |||
102 | 1607 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 25 m | |||
103 | 1953 | Christensen Magnus Oliver | 1997 | STRUER | 9759AN | 25 m | ||
104 | 1337 | Jensen Carsten D. | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
105 | 1834 | Jacobsen Peter Kielsholm | 2001 | IHF | 25 m | |||
106 | 1859 | Thomassen Carl Emil | 1996 | IHF | 9625AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 21, 200m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1464 | Dalgaard Louise B. | 1990 | HOLSTEBRO | 9096AC | 25 m | 2:36.37 | |
2 | 1458 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 2:41.70 | |
3 | 1590 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 2:47.61 | |
4 | 1927 | Modin Frederikke Agerbo | 1996 | SKOVBAKKEN | 9668AV | 25 m | 2:52.38 | |
5 | 1584 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 2:55.00 | |
6 | 1977 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 2:55.98 | |
7 | 1985 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 3:04.38 | |
8 | 1451 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 3:04.62 | |
9 | 1443 | Iversen Thea Rud | 1997 | HOLSTEBRO | 9744AW | 25 m | 3:07.18 | |
10 | 1760 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 3:07.87 | |
11 | 1612 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 3:09.32 | |
12 | 1456 | Pedersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 3:09.47 | |
13 | 1806 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 3:10.72 | |
14 | 1274 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 3:11.07 | ||
15 | 1330 | Bak Lise | 1993 | PINGVINEN | 9362AB | 25 m | 3:12.06 | |
16 | 1445 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 3:15.82 | |
17 | 1885 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 3:18.32 | |
18 | 1878 | Jensen Pernille Højland | 1994 | IKAST | 25 m | 3:18.64 | ||
19 | 1450 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 3:20.11 | |
20 | 1918 | Jensen Anna Brandenburg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 25 m | 3:20.44 | |
21 | 2032 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 9692AX | 50 m | 3:23.38 | |
22 | 1922 | Køpke Christina Schlott | 1997 | SKOVBAKKEN | 9762AX | 25 m | 3:23.79 | |
23 | 1615 | Jensen Benedicte | 1997 | VIBORG | 9784AZ | 25 m | 3:24.65 | |
24 | 1771 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 3:28.32 | |
25 | 1666 | Nehmdal Lærke | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 3:29.71 | |
26 | 1595 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 3:29.87 | |
27 | 2001 | Engemann Lene | 1994 | RASK | 9496AP | 25 m | 3:30.81 | |
28 | 1454 | Nielsen Natasja Brusen | 1998 | HOLSTEBRO | 9824AW | 25 m | 3:32.01 | |
29 | 1830 | Birn-Rydder Rasmine | 1997 | IHF | 9794AI | 25 m | 3:32.95 | |
30 | 1694 | Kandborg Tanja | 1995 | KORAL | 25 m | 3:34.09 | ||
31 | 1683 | Bajlum Malene | 1995 | DURUP | 25 m | 3:34.12 | ||
32 | 1620 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 25 m | 3:34.53 | |
33 | 2003 | Jensen Birgitte Mark | 1994 | RASK | 9456AP | 25 m | 3:34.71 | |
34 | 1895 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 3:34.90 | |
35 | 1654 | Sørensen Amalie Krøier | 1996 | AARS | 9644AP | 25 m | 3:37.37 | |
36 | 1693 | Pedersen Irene K | 1995 | KORAL | 25 m | 3:39.00 | ||
37 | 1280 | Andersen Astrid Sejr | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 3:39.17 | ||
38 | 1680 | Nannerup Signe | 1997 | DURUP | 25 m | 3:41.10 | ||
39 | 1888 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 25 m | 3:41.27 | ||
40 | 1653 | Nielsen Anne | 1996 | AARS | 25 m | 3:41.45 | ||
41 | 1691 | Jacobsen Ea | 1991 | KORAL | 25 m | 3:41.72 | ||
42 | 1839 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 3:42.96 | |
43 | 2009 | Stecher Sara | 1997 | RASK | 25 m | 3:43.79 | ||
44 | 1874 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 3:48.73 | |
45 | 1276 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 3:51.77 | ||
46 | 1692 | Christensen Iben Skov | 1993 | KORAL | 25 m | 3:54.70 | ||
47 | 1467 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 4:00.21 | |
48 | 1782 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 4:01.48 | |
49 | 1891 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 9832AT | 25 m | 4:05.25 | |
50 | 1820 | Schmidt Amalie | 1998 | HERNING | 9842AW | 25 m | 4:13.31 | |
51 | 1879 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 9938AN | 25 m | 4:31.96 | |
52 | 1772 | Bisgaard Astrid | 2001 | HERNING | 0184AD | 25 m | 4:43.88 | |
53 | 1775 | Christoffersen Ea | 2000 | HERNING | 0034AQ | 25 m | 4:59.46 | |
54 | 1913 | Br Fiona Louise Rasmussen | 1998 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
55 | 1884 | Kusk Rebekka | 1998 | IKAST | 25 m | |||
56 | 1827 | Voetmanm Clara | 2000 | HERNING | 25 m | |||
57 | 1815 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | ||
58 | 1987 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | ||
59 | 1736 | Kjeldsen Mathilde | 1999 | AGF | 9984AV | 25 m | ||
60 | 1873 | Eskesen Cecilie | 2000 | IKAST | 25 m | |||
61 | 1926 | Mikkelsen Matilda | 1997 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
62 | 1809 | Madvig Camilla | 2000 | HERNING | 0004AR | 25 m | ||
63 | 1743 | Mikkelsen Anna Mors | 2000 | AGF | 0008AH | 25 m | ||
64 | 1463 | Sørensen Henriette | 1997 | HOLSTEBRO | 9798AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 22, 200m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1829 | Poulsen Jonas | 1994 | HERNING | 9439AI | 25 m | 2:30.24 | |
2 | 1766 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 2:35.61 | |
3 | 1598 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 2:39.51 | |
4 | 1332 | Jensen Claus S. | 1990 | PINGVINEN | 9013AC | 25 m | 2:40.55 | |
5 | 1954 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 2:40.64 | |
6 | 1767 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 2:44.97 | |
7 | 1439 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 2:45.98 | |
8 | 1759 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 2:46.97 | |
9 | 1989 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 2:48.27 | |
10 | 1887 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 2:49.69 | |
11 | 1844 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 2:50.00 | |
12 | 1643 | Hansen Martin Holten | 1993 | AARS | 9337AC | 25 m | 2:53.75 | |
13 | 1281 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 3:02.39 | ||
14 | 1333 | Rebsdorf Rene | 1990 | PINGVINEN | 25 m | 3:03.14 | ||
15 | 1649 | Nielsen Kim Møller | 1992 | AARS | 9217AA | 25 m | 3:04.88 | |
16 | 1921 | Kruhøffer Aksel Alrø | 1998 | SKOVBAKKEN | 9815AD | 25 m | 3:04.89 | |
17 | 1843 | Tramm Jens Christian | 1996 | IHF | 9691AO | 25 m | 3:05.00 | |
18 | 1585 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 3:05.51 | |
19 | 1853 | Vestergaard Casper | 1997 | IHF | 9787AH | 25 m | 3:05.57 | |
20 | 1764 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 3:05.92 | |
21 | 1609 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 3:06.28 | |
22 | 1645 | Rasmussen Nikolaj | 1993 | AARS | 9373AM | 25 m | 3:06.63 | |
23 | 1781 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 3:09.38 | |
24 | 1613 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 3:09.41 | |
25 | 1697 | Olesen Jess | 1995 | KORAL | 25 m | 3:11.15 | ||
26 | 1826 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 3:12.04 | |
27 | 1648 | Nielsen Finn Møller | 1994 | AARS | 9417AL | 25 m | 3:18.19 | |
28 | 1814 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 3:21.89 | |
29 | 1896 | Zûlau Johnnie | 1997 | IKAST | 9789AO | 25 m | 3:21.91 | |
30 | 1726 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 3:22.06 | |
31 | 2024 | Nørgaard Frederik W. | 1999 | VILDBJERG | 9951AK | 25 m | 3:24.27 | |
32 | 1929 | Prange Victor | 1997 | SKOVBAKKEN | 9705AN | 25 m | 3:24.41 | |
33 | 1898 | Højgaard Patrick | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | 3:25.61 | ||
34 | 1700 | Christiansen Lars | 1996 | KORAL | 25 m | 3:26.28 | ||
35 | 1701 | Antonsen Christian | 1996 | KORAL | 25 m | 3:26.28 | ||
36 | 1967 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 3:39.49 | |
37 | 1586 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 3:40.43 | |
38 | 1886 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 3:46.33 | |
39 | 1912 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 25 m | 3:56.04 | |
40 | 1647 | Harbak Jonathan | 1995 | AARS | 9523AK | 25 m | 3:57.82 | |
41 | 1627 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 3:58.54 | |
42 | 1774 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | 4:08.28 | |
43 | 1818 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 4:08.99 | |
44 | 1776 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 25 m | 4:37.10 | |
45 | 1811 | Mehlsen Anders | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 5:18.52 | |
46 | 1816 | Mortensen Mathias | 2002 | HERNING | 0255AC | 25 m | 5:59.88 | |
47 | 1338 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | ||
48 | 1737 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | ||
49 | 1733 | Holm Jonathan Bitsch | 1994 | AGF | 9415AP | 25 m | ||
50 | 1970 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | ||
51 | 1769 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | ||
52 | 1770 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | HERNING | 0213AB | 25 m | ||
53 | 1462 | Svejgaard Rune | 1997 | HOLSTEBRO | 9739AQ | 25 m | ||
54 | 1973 | Moltsen Kristian | 1998 | STRUER | 9805AC | 25 m | ||
55 | 1984 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 25 m | |||
56 | 1969 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 23, 100m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1593 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 25 m | 1:08.89 | |
2 | 1464 | Dalgaard Louise B. | 1990 | HOLSTEBRO | 9096AC | 25 m | 1:09.20 | |
3 | 1458 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:11.54 | |
4 | 1601 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 1:12.06 | |
5 | 1824 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 1:13.25 | |
6 | 1590 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 1:14.45 | |
7 | 1455 | Nipper Nanna Trier | 1996 | HOLSTEBRO | 9614AH | 25 m | 1:15.84 | |
8 | 1858 | Søgaard Emilie | 1996 | IHF | 9656AG | 25 m | 1:16.26 | |
9 | 1806 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 1:16.45 | |
10 | 1435 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 1:17.86 | |
11 | 1587 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 1:18.05 | |
12 | 1985 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:18.53 | |
13 | 1451 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 1:18.91 | |
14 | 1783 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 1:19.52 | |
15 | 1437 | Funch Laura | 1995 | HOLSTEBRO | 9568AS | 25 m | 1:19.67 | |
16 | 1597 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:19.77 | |
17 | 1436 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 1:20.04 | |
18 | 1760 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 1:20.49 | |
19 | 1278 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:20.70 | ||
20 | 1443 | Iversen Thea Rud | 1997 | HOLSTEBRO | 9744AW | 25 m | 1:20.91 | |
21 | 1331 | Hansen Mai | 1996 | PINGVINEN | 9648AR | 25 m | 1:20.97 | |
22 | 2002 | Engemann Sanne | 1994 | RASK | 9418AP | 25 m | 1:21.27 | |
23 | 1854 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 1:21.71 | |
24 | 1691 | Jacobsen Ea | 1991 | KORAL | 25 m | 1:22.51 | ||
25 | 1330 | Bak Lise | 1993 | PINGVINEN | 9362AB | 25 m | 1:22.78 | |
26 | 1821 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 1:23.17 | |
27 | 1885 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 1:23.25 | |
28 | 1924 | Lund Astrid Kofoed | 1995 | SKOVBAKKEN | 9592AY | 25 m | 1:23.30 | |
29 | 1448 | Kjellerup Caroline Rebbe | 1996 | HOLSTEBRO | 9694AR | 25 m | 1:23.32 | |
30 | 2032 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 9692AX | 25 m | 1:23.66 | |
31 | 1979 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:24.09 | |
32 | 2033 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 1:24.77 | |
33 | 2001 | Engemann Lene | 1994 | RASK | 9496AP | 25 m | 1:24.91 | |
34 | 1842 | Stefansen Cecilie | 1997 | IHF | 9784AE | 25 m | 1:25.23 | |
35 | 1878 | Jensen Pernille Højland | 1994 | IKAST | 25 m | 1:26.79 | ||
36 | 1456 | Pedersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 1:26.86 | |
37 | 1694 | Kandborg Tanja | 1995 | KORAL | 25 m | 1:27.31 | ||
38 | 1990 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:27.31 | |
39 | 1894 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 9888AS | 25 m | 1:27.86 | |
40 | 1274 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:28.18 | ||
41 | 1972 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 1:28.24 | |
42 | 1758 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 9592AW | 25 m | 1:28.47 | |
43 | 1336 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 1:28.86 | |
44 | 1922 | Køpke Christina Schlott | 1997 | SKOVBAKKEN | 9762AX | 25 m | 1:28.90 | |
45 | 1966 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 1:29.12 | |
46 | 1654 | Sørensen Amalie Krøier | 1996 | AARS | 9644AP | 25 m | 1:29.29 | |
47 | 1653 | Nielsen Anne | 1996 | AARS | 25 m | 1:29.29 | ||
48 | 1340 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 1:29.48 | |
49 | 1810 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 1:30.10 | |
50 | 1595 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:30.14 | |
51 | 1693 | Pedersen Irene K | 1995 | KORAL | 25 m | 1:30.24 | ||
52 | 1450 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 1:30.33 | |
53 | 1807 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 1:30.58 | |
54 | 1786 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 1:31.01 | |
55 | 1624 | Rasmussen Natalia | 1998 | VIBORG | 9862AW | 25 m | 1:31.36 | |
56 | 1839 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 1:31.38 | |
57 | 1608 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 1:31.89 | |
58 | 1600 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 1:32.13 | |
59 | 1620 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 25 m | 1:32.15 | |
60 | 1777 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 1:32.22 | |
61 | 1615 | Jensen Benedicte | 1997 | VIBORG | 9784AZ | 25 m | 1:33.83 | |
62 | 1891 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 9832AT | 25 m | 1:34.08 | |
63 | 1452 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 9852AI | 25 m | 1:34.36 | |
64 | 1692 | Christensen Iben Skov | 1993 | KORAL | 25 m | 1:34.52 | ||
65 | 1874 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 1:34.56 | |
66 | 1771 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 1:34.93 | |
67 | 1341 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:35.08 | |
68 | 1680 | Nannerup Signe | 1997 | DURUP | 25 m | 1:35.23 | ||
69 | 1463 | Sørensen Henriette | 1997 | HOLSTEBRO | 9798AY | 25 m | 1:35.55 | |
70 | 1961 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:37.02 | |
71 | 1438 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 1:37.38 | |
72 | 1987 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:37.48 | |
73 | 1822 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 1:37.97 | |
74 | 1454 | Nielsen Natasja Brusen | 1998 | HOLSTEBRO | 9824AW | 25 m | 1:38.15 | |
75 | 1833 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 1:38.22 | |
76 | 1773 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 1:38.75 | |
77 | 1688 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 25 m | 1:39.22 | ||
78 | 1819 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:39.25 | |
79 | 1684 | Mølgaard Anne | 1997 | DURUP | 25 m | 1:39.31 | ||
80 | 1275 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:39.65 | ||
81 | 1845 | Tramm Signe | 1999 | IHF | 9598AX | 25 m | 1:41.03 | |
82 | 1871 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 1:41.29 | |
83 | 1592 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:41.66 | |
84 | 1652 | Warming Louise | 1997 | AARS | 9764AT | 25 m | 1:41.72 | |
85 | 1599 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 25 m | 1:42.62 | ||
86 | 1888 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 25 m | 1:42.79 | ||
87 | 1820 | Schmidt Amalie | 1998 | HERNING | 9842AW | 25 m | 1:43.24 | |
88 | 1467 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 1:43.53 | |
89 | 1841 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 9974AJ | 25 m | 1:44.56 | |
90 | 1731 | Harrits Anna Sommer | 1999 | AGF | 9948AP | 25 m | 1:45.33 | |
91 | 1440 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 1:46.03 | |
92 | 1877 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 1:46.51 | |
93 | 2034 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 0088AK | 25 m | 1:47.45 | |
94 | 1655 | Andersen Emilie Sondrup | 1997 | AARS | 9776AR | 25 m | 1:47.63 | |
95 | 1918 | Jensen Anna Brandenburg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 25 m | 1:47.90 | |
96 | 1661 | Sørensen Kathrine Krøier | 1998 | AARS | 9842AP | 25 m | 1:48.16 | |
97 | 1659 | Kjærsgaard Cecilie | 1999 | AARS | 9908AN | 25 m | 1:48.67 | |
98 | 1930 | Stokvad Sarah | 1999 | SKOVBAKKEN | 9926AK | 25 m | 1:48.89 | |
99 | 1915 | Frederiksen Linea | 1999 | SKOVBAKKEN | 9942AT | 25 m | 1:51.26 | |
100 | 2007 | Hansen Thea | 1996 | RASK | 25 m | 1:51.70 | ||
101 | 1840 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 1:52.88 | |
102 | 1881 | Knudse Caroline Mosegaard | 1999 | IKAST | 25 m | 1:52.90 | ||
103 | 1695 | Christensen Sara H | 1996 | KORAL | 25 m | 1:54.17 | ||
104 | 1747 | Petersen Johanne Juul | 1999 | AGF | 9938AT | 25 m | 1:54.26 | |
105 | 1583 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 1:56.35 | |
106 | 1772 | Bisgaard Astrid | 2001 | HERNING | 0184AD | 25 m | 1:56.86 | |
107 | 1879 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 9938AN | 25 m | 2:00.34 | |
108 | 1775 | Christoffersen Ea | 2000 | HERNING | 0034AQ | 25 m | 2:11.31 | |
109 | 1736 | Kjeldsen Mathilde | 1999 | AGF | 9984AV | 25 m | ||
110 | 1899 | Højgaard Stephanie | 1997 | VIDEBÆK | 25 m | |||
111 | 1662 | Therkildsen Klara | 1999 | AARS | 9946AT | 25 m | ||
112 | 1913 | Br Fiona Louise Rasmussen | 1998 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
113 | 1780 | Grarup Søs | 2002 | HERNING | 0276AD | 25 m | ||
114 | 1892 | Riddersholm Camilla | 1997 | IKAST | 9776AQ | 25 m | ||
115 | 1873 | Eskesen Cecilie | 2000 | IKAST | 25 m | |||
116 | 1658 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | ||
117 | 1857 | Thomsen Jesper Aakjær | 1995 | IHF | 9575AH | 25 m | ||
118 | 1928 | Mogensen Christina | 1995 | SKOVBAKKEN | 9554AY | 25 m | ||
119 | 1809 | Madvig Camilla | 2000 | HERNING | 0004AR | 25 m | ||
120 | 1827 | Voetmanm Clara | 2000 | HERNING | 25 m | |||
121 | 2009 | Stecher Sara | 1997 | RASK | 25 m | |||
122 | 1335 | Frandsen Katja Fuglsang | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
123 | 2031 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 25 m | |||
124 | 1926 | Mikkelsen Matilda | 1997 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 24, 100m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1817 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 16.80 | |
2 | 1954 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 1:03.00 | |
3 | 1460 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 1:03.57 | |
4 | 1889 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 1:05.17 | |
5 | 1876 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:05.30 | |
6 | 1459 | Schmidt Lars | 1987 | HOLSTEBRO | 8735AC | 25 m | 1:05.50 | |
7 | 1844 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 1:06.00 | |
8 | 1832 | Dietz Christian | 1988 | IHF | 8821AB | 25 m | 1:06.00 | |
9 | 1965 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 1:06.49 | |
10 | 1829 | Poulsen Jonas | 1994 | HERNING | 9439AI | 25 m | 1:07.32 | |
11 | 1332 | Jensen Claus S. | 1990 | PINGVINEN | 9013AC | 25 m | 1:07.66 | |
12 | 1828 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 1:07.93 | |
13 | 1727 | Friis Sebastian | 1995 | AGF | 9507AA | 25 m | 1:08.77 | |
14 | 1617 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 1:08.88 | |
15 | 1453 | Nielsen Jakob Glerup | 1996 | HOLSTEBRO | 9623AO | 25 m | 1:09.09 | |
16 | 1911 | Andersson Benjamin | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AN | 25 m | 1:09.10 | |
17 | 1887 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 1:09.17 | |
18 | 1642 | Larsen Benjamin Beirholm | 1995 | AARS | 9533AQ | 25 m | 1:09.94 | |
19 | 1917 | Helmersen Tobias | 1995 | SKOVBAKKEN | 9521AP | 25 m | 1:10.95 | |
20 | 1767 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 1:11.35 | |
21 | 1466 | Nielsen Daniel Brusen | 1993 | HOLSTEBRO | 9387AK | 25 m | 1:12.02 | |
22 | 1625 | Thostrup Nicolaj | 1995 | VIBORG | 9581AP | 25 m | 1:12.74 | |
23 | 1919 | Johannsen Mathias | 1996 | SKOVBAKKEN | 9657AK | 25 m | 1:12.75 | |
24 | 1645 | Rasmussen Nikolaj | 1993 | AARS | 9373AM | 25 m | 1:12.86 | |
25 | 1960 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:13.14 | |
26 | 1663 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 1:13.54 | |
27 | 1967 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:13.60 | |
28 | 1989 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 1:13.60 | |
29 | 1644 | Kjærsgaard Dennis | 1991 | AARS | 9101AI | 25 m | 1:14.04 | |
30 | 1729 | Grann-Frankild Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 1:14.30 | |
31 | 1271 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:14.93 | ||
32 | 1649 | Nielsen Kim Møller | 1992 | AARS | 9217AA | 25 m | 1:16.86 | |
33 | 1778 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 1:17.01 | |
34 | 1446 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 1:17.13 | |
35 | 1749 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 25 m | 1:17.39 | |
36 | 1725 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 25 m | 1:17.89 | |
37 | 1853 | Vestergaard Casper | 1997 | IHF | 9787AH | 25 m | 1:18.43 | |
38 | 1860 | Thomsen Jesper Aakjær | 1995 | IHF | 9575AH | 25 m | 1:18.49 | |
39 | 1744 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 1:18.60 | |
40 | 2028 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 1:18.72 | |
41 | 1333 | Rebsdorf Rene | 1990 | PINGVINEN | 25 m | 1:18.80 | ||
42 | 1733 | Holm Jonathan Bitsch | 1994 | AGF | 9415AP | 25 m | 1:18.85 | |
43 | 1762 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:20.23 | |
44 | 1699 | Frederiksen Martin | 1996 | KORAL | 25 m | 1:20.25 | ||
45 | 1974 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 1:20.55 | |
46 | 1697 | Olesen Jess | 1995 | KORAL | 25 m | 1:21.32 | ||
47 | 1757 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 1:21.46 | |
48 | 1846 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 1:21.72 | |
49 | 1279 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:21.84 | ||
50 | 1447 | Kjærgaard Nicklas | 1997 | HOLSTEBRO | 9765AQ | 25 m | 1:22.40 | |
51 | 1896 | Zûlau Johnnie | 1997 | IKAST | 9789AO | 25 m | 1:23.71 | |
52 | 1837 | Kross Kasper | 1997 | IHF | 9711AI | 25 m | 1:23.80 | |
53 | 1814 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 1:24.01 | |
54 | 1722 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 1:24.12 | |
55 | 1589 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:24.19 | |
56 | 1983 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:24.36 | |
57 | 1997 | Nielsen Lasse | 1995 | RASK | 9593AM | 25 m | 1:25.38 | |
58 | 1700 | Christiansen Lars | 1996 | KORAL | 25 m | 1:25.77 | ||
59 | 1826 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 1:25.84 | |
60 | 1955 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 1:26.48 | |
61 | 1898 | Højgaard Patrick | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | 1:26.91 | ||
62 | 2023 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 1:27.04 | ||
63 | 1761 | Junge Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9853AJ | 25 m | 1:27.05 | |
64 | 2022 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 1:27.32 | |
65 | 1613 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 1:27.78 | |
66 | 1920 | Johannsen Simon | 1998 | SKOVBAKKEN | 9847AK | 25 m | 1:28.21 | |
67 | 1980 | Nygaard Mathias Vilsgaard | 1997 | STRUER | 9751AP | 25 m | 1:29.17 | |
68 | 1591 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 1:29.51 | |
69 | 1698 | Jensen Simon Bylling | 1996 | KORAL | 25 m | 1:29.69 | ||
70 | 1696 | Lund Michael | 1994 | KORAL | 25 m | 1:29.69 | ||
71 | 1748 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 1:30.37 | |
72 | 1647 | Harbak Jonathan | 1995 | AARS | 9523AK | 25 m | 1:30.38 | |
73 | 1457 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 1:30.43 | |
74 | 1741 | Krarup Peder Andreas | 1998 | AGF | 9821AN | 25 m | 1:32.22 | |
75 | 1622 | Pinnerup Claes Heide | 1997 | VIBORG | 25 m | 1:32.32 | ||
76 | 1664 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 1:33.03 | |
77 | 1925 | Mikkelsen Lasse Damsgaard | 1997 | SKOVBAKKEN | 9793AM | 25 m | 1:33.05 | |
78 | 1765 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 1:33.11 | |
79 | 1735 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 1:33.14 | |
80 | 1623 | Pinnerup Nis Heide | 1991 | VIBORG | 9167AI | 25 m | 1:33.23 | |
81 | 1812 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 1:35.67 | |
82 | 1627 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 1:35.71 | |
83 | 1660 | Kristensen Kristoffer | 1997 | AARS | 9797AQ | 25 m | 1:36.55 | |
84 | 2024 | Nørgaard Frederik W. | 1999 | VILDBJERG | 9951AK | 25 m | 1:38.53 | |
85 | 1808 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 1:40.47 | |
86 | 1338 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 1:41.49 | |
87 | 1886 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 1:41.69 | |
88 | 1882 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 1:42.32 | |
89 | 1656 | Andersen William | 1994 | AARS | 9457AR | 25 m | 1:42.58 | |
90 | 1912 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 25 m | 1:44.49 | |
91 | 1774 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | 1:45.81 | |
92 | 1949 | Andersen August Semrau | 1997 | STRUER | 9761AF | 25 m | 1:45.85 | |
93 | 1701 | Antonsen Christian | 1996 | KORAL | 25 m | 1:46.60 | ||
94 | 1976 | Nielsen Frederik Vejby | 1997 | STRUER | 9775AJ | 25 m | 1:48.29 | |
95 | 1732 | Hjetmann Johannes | 1998 | AGF | 9823AP | 25 m | 1:49.04 | |
96 | 1665 | Lauritsen Marcus Ø. | 1998 | VIBORG | 9877AP | 25 m | 1:49.49 | |
97 | 1951 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 25 m | 1:50.52 | ||
98 | 1883 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 9947AF | 25 m | 1:52.85 | |
99 | 1745 | Nielsen Johan Noesgaard | 1999 | AGF | 9985AM | 25 m | 1:53.56 | |
100 | 1973 | Moltsen Kristian | 1998 | STRUER | 9805AC | 25 m | 1:53.65 | |
101 | 1776 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 25 m | 1:55.41 | |
102 | 1962 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 25 m | 1:59.09 | ||
103 | 1831 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 1:59.48 | |
104 | 1823 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 2:01.88 | |
105 | 1963 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 25 m | 2:04.62 | ||
106 | 1818 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 2:14.68 | |
107 | 1811 | Mehlsen Anders | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 2:21.61 | |
108 | 2005 | Carlsen Frederik | 2000 | RASK | 0091AF | 25 m | 2:30.19 | |
109 | 1816 | Mortensen Mathias | 2002 | HERNING | 0255AC | 25 m | ||
110 | 1779 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | ||
111 | 1988 | Sørensen Anders H | 1998 | STRUER | 25 m | |||
112 | 1650 | Rasmussen Simon | 1998 | AARS | 9831AO | 25 m | ||
113 | 1781 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | ||
114 | 1462 | Svejgaard Rune | 1997 | HOLSTEBRO | 9739AQ | 25 m | ||
115 | 1337 | Jensen Carsten D. | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
116 | 1334 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | ||
117 | 1900 | Nielsen Ulrik Buus | 1998 | VIDEBÆK | 25 m | |||
118 | 1770 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | HERNING | 0213AB | 25 m | ||
119 | 1859 | Thomassen Carl Emil | 1996 | IHF | 9625AR | 25 m | ||
120 | 1738 | Kjærn Hjalmar | 1999 | AGF | 25 m | |||
121 | 1734 | Jensen Jesper | 1996 | AGF | 9689AA | 25 m | ||
122 | 1785 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | ||
123 | 1995 | Hosbond Hasse | 1992 | RASK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 25, 200m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1584 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 2:20.31 | |
2 | 1601 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 2:28.08 | |
3 | 1593 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 25 m | 2:34.05 | |
4 | 1821 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 2:34.87 | |
5 | 1621 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 2:35.84 | |
6 | 1435 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 2:44.30 | |
7 | 1928 | Mogensen Christina | 1995 | SKOVBAKKEN | 9554AY | 25 m | 2:45.05 | |
8 | 1277 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:45.56 | ||
9 | 1436 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 2:49.23 | |
10 | 1923 | Køpke Sidsel Schlott | 1995 | SKOVBAKKEN | 9504AT | 25 m | 2:49.96 | |
11 | 1739 | Kjærsgaard Johanne Sofie | 1998 | AGF | 9848AL | 25 m | 2:51.45 | |
12 | 1667 | Pedersen Cecilie S. | 1996 | VIBORG | 9626AN | 25 m | 2:53.33 | |
13 | 1825 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 2:55.27 | |
14 | 1756 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 2:55.27 | |
15 | 1763 | Kjærgaard Cecilie | 1996 | GRINDSTED | 9638AS | 25 m | 2:56.75 | |
16 | 1893 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 2:57.67 | |
17 | 1336 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 2:58.35 | |
18 | 1626 | Torp Sofie Boel | 1997 | VIBORG | 9704AK | 25 m | 2:58.39 | |
19 | 2002 | Engemann Sanne | 1994 | RASK | 9418AP | 25 m | 2:59.33 | |
20 | 1805 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 3:00.00 | |
21 | 1972 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 3:00.38 | |
22 | 1687 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 25 m | 3:00.77 | ||
23 | 1784 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 3:02.23 | |
24 | 1452 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 9852AI | 25 m | 3:03.68 | |
25 | 1977 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 50 m | 3:04.29 | |
26 | 1654 | Sørensen Amalie Krøier | 1996 | AARS | 9644AP | 25 m | 3:07.58 | |
27 | 1782 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 3:11.47 | |
28 | 1971 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 3:15.29 | |
29 | 1810 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 3:15.71 | |
30 | 2034 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 0088AK | 25 m | 3:19.44 | |
31 | 1771 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 3:22.69 | |
32 | 1777 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 3:25.10 | |
33 | 1913 | Br Fiona Louise Rasmussen | 1998 | SKOVBAKKEN | 25 m | 3:25.88 | ||
34 | 1688 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 25 m | 3:30.00 | ||
35 | 1742 | Leone Carla | 2002 | AGF | 0206AD | 25 m | 3:32.49 | |
36 | 2008 | Jensen Marie Riisgård | 1996 | RASK | 9606AY | 25 m | 3:37.30 | |
37 | 1840 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 3:37.73 | |
38 | 1773 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 3:45.20 | |
39 | 1661 | Sørensen Kathrine Krøier | 1998 | AARS | 9842AP | 25 m | ||
40 | 1624 | Rasmussen Natalia | 1998 | VIBORG | 9862AW | 25 m | ||
41 | 1445 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | ||
42 | 1822 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | ||
43 | 1877 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | ||
44 | 1730 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | ||
45 | 1892 | Riddersholm Camilla | 1997 | IKAST | 9776AQ | 25 m | ||
46 | 1894 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 9888AS | 25 m | ||
47 | 1658 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | ||
48 | 1278 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
49 | 1916 | Hansen Katrine Lund | 1999 | SKOVBAKKEN | 9918AV | 25 m | ||
50 | 1874 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 26, 200m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1460 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 2:10.88 | |
2 | 1449 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 2:13.71 | |
3 | 1617 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 2:15.05 | |
4 | 1598 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 2:20.84 | |
5 | 1740 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 2:24.97 | |
6 | 1954 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 2:25.46 | |
7 | 1967 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 2:27.44 | |
8 | 1749 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 25 m | 2:27.74 | |
9 | 1844 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 2:29.00 | |
10 | 1619 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 2:29.64 | |
11 | 1724 | Broløs Kristian | 1995 | AGF | 9521AC | 25 m | 2:31.19 | |
12 | 1817 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 2:31.88 | |
13 | 1744 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 2:32.09 | |
14 | 1919 | Johannsen Mathias | 1996 | SKOVBAKKEN | 9657AK | 25 m | 2:37.60 | |
15 | 1609 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 2:38.64 | |
16 | 1992 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 2:38.73 | |
17 | 1588 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 2:43.24 | |
18 | 1764 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 2:44.35 | |
19 | 1723 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 2:45.94 | |
20 | 1596 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 2:48.00 | |
21 | 1645 | Rasmussen Nikolaj | 1993 | AARS | 9373AM | 25 m | 2:49.04 | |
22 | 1585 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 2:50.48 | |
23 | 1921 | Kruhøffer Aksel Alrø | 1998 | SKOVBAKKEN | 9815AD | 25 m | 2:52.50 | |
24 | 1733 | Holm Jonathan Bitsch | 1994 | AGF | 9415AP | 25 m | 2:52.85 | |
25 | 2022 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 2:53.47 | |
26 | 1781 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 2:55.18 | |
27 | 1746 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 25 m | 2:59.39 | |
28 | 1929 | Prange Victor | 1997 | SKOVBAKKEN | 9705AN | 25 m | 3:01.39 | |
29 | 1983 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 3:08.80 | |
30 | 1914 | Claydon-Smith Sebastian | 1999 | SKOVBAKKEN | 9947AJ | 25 m | 3:09.49 | |
31 | 1814 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 3:11.65 | |
32 | 1925 | Mikkelsen Lasse Damsgaard | 1997 | SKOVBAKKEN | 9793AM | 25 m | 3:13.56 | |
33 | 1912 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 25 m | 3:16.29 | |
34 | 1808 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 3:17.06 | |
35 | 1994 | Nielsen Nicolaj | 1995 | RASK | 9563AM | 25 m | 3:18.51 | |
36 | 1728 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 3:21.32 | |
37 | 1737 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 3:37.64 | |
38 | 1785 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 4:10.98 | |
39 | 1607 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 25 m | |||
40 | 1811 | Mehlsen Anders | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | ||
41 | 1897 | Christensen Jesper Langbo | 1997 | VIDEBÆK | 25 m | |||
42 | 1627 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | ||
43 | 1973 | Moltsen Kristian | 1998 | STRUER | 9805AC | 25 m | ||
44 | 1823 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | ||
45 | 1779 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | ||
46 | 2023 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | |||
47 | 1338 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | ||
48 | 1689 | Østergaard Kristoffer | 1999 | DURUP | 25 m | |||
49 | 1812 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 27, 50m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1593 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 25 m | 29.02 | |
2 | 1448 | Kjellerup Caroline Rebbe | 1996 | HOLSTEBRO | 9694AR | 25 m | 29.34 | |
3 | 1977 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 29.48 | |
4 | 1458 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 29.82 | |
5 | 1842 | Stefansen Cecilie | 1997 | IHF | 9784AE | 25 m | 29.89 | |
6 | 1612 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 30.08 | |
7 | 1924 | Lund Astrid Kofoed | 1995 | SKOVBAKKEN | 9592AY | 25 m | 30.09 | |
8 | 1824 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 30.11 | |
9 | 1813 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 30.26 | |
10 | 1763 | Kjærgaard Cecilie | 1996 | GRINDSTED | 9638AS | 25 m | 30.44 | |
11 | 1455 | Nipper Nanna Trier | 1996 | HOLSTEBRO | 9614AH | 25 m | 30.54 | |
12 | 1590 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 30.87 | |
13 | 1331 | Hansen Mai | 1996 | PINGVINEN | 9648AR | 25 m | 30.96 | |
14 | 1783 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 30.98 | |
15 | 1437 | Funch Laura | 1995 | HOLSTEBRO | 9568AS | 25 m | 30.99 | |
16 | 1277 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 31.25 | ||
17 | 1858 | Søgaard Emilie | 1996 | IHF | 9656AG | 25 m | 31.33 | |
18 | 1985 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 31.55 | |
19 | 1806 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 31.62 | |
20 | 1691 | Jacobsen Ea | 1991 | KORAL | 25 m | 31.71 | ||
21 | 1760 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 31.77 | |
22 | 1885 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 31.83 | |
23 | 1443 | Iversen Thea Rud | 1997 | HOLSTEBRO | 9744AW | 25 m | 32.06 | |
24 | 1626 | Torp Sofie Boel | 1997 | VIBORG | 9704AK | 25 m | 32.27 | |
25 | 1756 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 32.30 | |
26 | 1597 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 32.31 | |
27 | 1923 | Køpke Sidsel Schlott | 1995 | SKOVBAKKEN | 9504AT | 25 m | 32.43 | |
28 | 1972 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 32.67 | |
29 | 1461 | Skou Dina | 1996 | HOLSTEBRO | 9662AK | 25 m | 32.81 | |
30 | 2032 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 9692AX | 25 m | 33.04 | |
31 | 1854 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 33.31 | |
32 | 1979 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 33.33 | |
33 | 1825 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 33.33 | |
34 | 1465 | Høg Henriette | 1994 | HOLSTEBRO | 9408AQ | 25 m | 33.34 | |
35 | 1451 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 33.34 | |
36 | 1330 | Bak Lise | 1993 | PINGVINEN | 9362AB | 25 m | 33.37 | |
37 | 1990 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 33.39 | |
38 | 1587 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 33.47 | |
39 | 1805 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 33.49 | |
40 | 1694 | Kandborg Tanja | 1995 | KORAL | 25 m | 33.65 | ||
41 | 1830 | Birn-Rydder Rasmine | 1997 | IHF | 9794AI | 25 m | 33.73 | |
42 | 1340 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 33.83 | |
43 | 1608 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 33.89 | |
44 | 1758 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 9592AW | 25 m | 33.91 | |
45 | 1611 | Hansen Michelle | 1998 | VIBORG | 9884AS | 25 m | 34.02 | |
46 | 1894 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 9888AS | 25 m | 34.09 | |
47 | 1600 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 34.10 | |
48 | 1855 | Nielsen Maj Møller | 1995 | IHF | 9584AK | 25 m | 34.10 | |
49 | 1739 | Kjærsgaard Johanne Sofie | 1998 | AGF | 9848AL | 25 m | 34.14 | |
50 | 1807 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 34.59 | |
51 | 1336 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 34.60 | |
52 | 1838 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 34.88 | |
53 | 1274 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 34.93 | ||
54 | 1620 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 25 m | 34.95 | |
55 | 1614 | Ibsen Nina | 1995 | VIBORG | 9558AX | 25 m | 35.36 | |
56 | 1687 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 25 m | 35.40 | ||
57 | 1786 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 35.40 | |
58 | 1971 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 35.51 | |
59 | 1895 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 35.54 | |
60 | 1692 | Christensen Iben Skov | 1993 | KORAL | 25 m | 35.55 | ||
61 | 1456 | Pedersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 35.63 | |
62 | 1891 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 9832AT | 25 m | 35.94 | |
63 | 1893 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 35.96 | |
64 | 1777 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 35.97 | |
65 | 1693 | Pedersen Irene K | 1995 | KORAL | 25 m | 36.12 | ||
66 | 1986 | Rasmussen Lise | 1997 | STRUER | 9704AO | 25 m | 36.28 | |
67 | 1680 | Nannerup Signe | 1997 | DURUP | 25 m | 36.28 | ||
68 | 2000 | Jensen Merethe Mark | 1997 | RASK | 9706AR | 25 m | 36.31 | |
69 | 1595 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 36.33 | |
70 | 1784 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 36.44 | |
71 | 1874 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 36.50 | |
72 | 1833 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 36.61 | |
73 | 1341 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 37.26 | |
74 | 1659 | Kjærsgaard Cecilie | 1999 | AARS | 9908AN | 25 m | 37.35 | |
75 | 1839 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 37.40 | |
76 | 1966 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 37.44 | |
77 | 1280 | Andersen Astrid Sejr | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 37.51 | ||
78 | 1819 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 37.59 | |
79 | 1987 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 37.75 | |
80 | 1683 | Bajlum Malene | 1995 | DURUP | 25 m | 37.79 | ||
81 | 1450 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 37.82 | |
82 | 1961 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 37.94 | |
83 | 1684 | Mølgaard Anne | 1997 | DURUP | 25 m | 38.34 | ||
84 | 1652 | Warming Louise | 1997 | AARS | 9764AT | 25 m | 38.44 | |
85 | 1655 | Andersen Emilie Sondrup | 1997 | AARS | 9776AR | 25 m | 38.47 | |
86 | 1730 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 38.70 | |
87 | 1335 | Frandsen Katja Fuglsang | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | 38.84 | ||
88 | 1871 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 38.94 | |
89 | 1773 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 38.95 | |
90 | 1275 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 39.34 | ||
91 | 1467 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 39.40 | |
92 | 1841 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 9974AJ | 25 m | 39.70 | |
93 | 1440 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 39.78 | |
94 | 1702 | Haugaard Henriette | 1997 | KORAL | 25 m | 40.28 | ||
95 | 1599 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 25 m | 40.64 | ||
96 | 1592 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 40.69 | |
97 | 1666 | Nehmdal Lærke | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 40.70 | |
98 | 1877 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 40.83 | |
99 | 1594 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 25 m | 41.01 | ||
100 | 1695 | Christensen Sara H | 1996 | KORAL | 25 m | 41.16 | ||
101 | 1771 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 41.52 | |
102 | 1810 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 41.53 | |
103 | 1857 | Thomsen Jesper Aakjær | 1995 | IHF | 9575AH | 25 m | 41.53 | |
104 | 1688 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 25 m | 41.87 | ||
105 | 1845 | Tramm Signe | 1999 | IHF | 9598AX | 25 m | 42.07 | |
106 | 1822 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 42.18 | |
107 | 2034 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 0088AK | 25 m | 42.47 | |
108 | 1820 | Schmidt Amalie | 1998 | HERNING | 9842AW | 25 m | 43.04 | |
109 | 1438 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 43.06 | |
110 | 1658 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | 43.14 | |
111 | 1662 | Therkildsen Klara | 1999 | AARS | 9946AT | 25 m | 43.32 | |
112 | 1872 | Christensen Nicole Simone | 1998 | IKAST | 25 m | 43.72 | ||
113 | 1881 | Knudse Caroline Mosegaard | 1999 | IKAST | 25 m | 43.80 | ||
114 | 1743 | Mikkelsen Anna Mors | 2000 | AGF | 0008AH | 25 m | 44.50 | |
115 | 1959 | Holmgaard Hannah | 2000 | STRUER | 25 m | 44.57 | ||
116 | 1742 | Leone Carla | 2002 | AGF | 0206AD | 25 m | 44.69 | |
117 | 1583 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 44.91 | |
118 | 1276 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 45.18 | ||
119 | 1772 | Bisgaard Astrid | 2001 | HERNING | 0184AD | 25 m | 45.30 | |
120 | 1856 | Nielsen Mette Køcks | 1999 | IHF | 9998AR | 25 m | 46.13 | |
121 | 1950 | Andersen Emilie Mølsted | 1999 | STRUER | 25 m | 46.29 | ||
122 | 1731 | Harrits Anna Sommer | 1999 | AGF | 9948AP | 25 m | 46.38 | |
123 | 1840 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 46.70 | |
124 | 1879 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 9938AN | 25 m | 46.89 | |
125 | 1747 | Petersen Johanne Juul | 1999 | AGF | 9938AT | 25 m | 47.45 | |
126 | 1809 | Madvig Camilla | 2000 | HERNING | 0004AR | 25 m | 48.73 | |
127 | 2031 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 25 m | 48.93 | ||
128 | 1775 | Christoffersen Ea | 2000 | HERNING | 0034AQ | 25 m | 50.29 | |
129 | 1958 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 25 m | 50.42 | ||
130 | 1873 | Eskesen Cecilie | 2000 | IKAST | 25 m | 50.43 | ||
131 | 1682 | Veile Johanne | 1998 | DURUP | 25 m | 50.95 | ||
132 | 1884 | Kusk Rebekka | 1998 | IKAST | 25 m | 51.47 | ||
133 | 1667 | Pedersen Cecilie S. | 1996 | VIBORG | 9626AN | 25 m | 51.92 | |
134 | 1780 | Grarup Søs | 2002 | HERNING | 0276AD | 25 m | 1:09.60 | |
135 | 1736 | Kjeldsen Mathilde | 1999 | AGF | 9984AV | 25 m | ||
136 | 1975 | Nielsen Cathrine Søs | 1999 | STRUER | 25 m | |||
137 | 1892 | Riddersholm Camilla | 1997 | IKAST | 9776AQ | 25 m | ||
138 | 1956 | Hammer Katharina L | 1999 | STRUER | 25 m | |||
139 | 1827 | Voetmanm Clara | 2000 | HERNING | 25 m | |||
140 | 1835 | Jacobsen Sofie Kielsholm | 1997 | IHF | 9712BA | 25 m | ||
141 | 1782 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | ||
142 | 1815 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 28, 50m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1459 | Schmidt Lars | 1987 | HOLSTEBRO | 8735AC | 25 m | 25.11 | |
2 | 1965 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 25.21 | |
3 | 1954 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 25.41 | |
4 | 1598 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 25.50 | |
5 | 1876 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 25.92 | |
6 | 1889 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 26.10 | |
7 | 1917 | Helmersen Tobias | 1995 | SKOVBAKKEN | 9521AP | 25 m | 26.16 | |
8 | 1617 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 26.19 | |
9 | 1766 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 26.36 | |
10 | 1449 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 26.45 | |
11 | 1911 | Andersson Benjamin | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AN | 25 m | 26.55 | |
12 | 1441 | Hopff Mads | 1993 | HOLSTEBRO | 9321AN | 25 m | 26.69 | |
13 | 1727 | Friis Sebastian | 1995 | AGF | 9507AA | 25 m | 26.70 | |
14 | 1759 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 26.80 | |
15 | 1844 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 27.00 | |
16 | 1453 | Nielsen Jakob Glerup | 1996 | HOLSTEBRO | 9623AO | 25 m | 27.06 | |
17 | 1890 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 27.68 | |
18 | 1643 | Hansen Martin Holten | 1993 | AARS | 9337AC | 25 m | 28.02 | |
19 | 1642 | Larsen Benjamin Beirholm | 1995 | AARS | 9533AQ | 25 m | 28.06 | |
20 | 1332 | Jensen Claus S. | 1990 | PINGVINEN | 9013AC | 25 m | 28.11 | |
21 | 1625 | Thostrup Nicolaj | 1995 | VIBORG | 9581AP | 25 m | 28.12 | |
22 | 1767 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 28.24 | |
23 | 1829 | Poulsen Jonas | 1994 | HERNING | 9439AI | 25 m | 28.33 | |
24 | 1734 | Jensen Jesper | 1996 | AGF | 9689AA | 25 m | 28.44 | |
25 | 1960 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 28.45 | |
26 | 1645 | Rasmussen Nikolaj | 1993 | AARS | 9373AM | 25 m | 28.68 | |
27 | 1778 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 28.76 | |
28 | 1992 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 29.00 | |
29 | 1828 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 29.05 | |
30 | 1279 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 29.06 | ||
31 | 1989 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 29.08 | |
32 | 1466 | Nielsen Daniel Brusen | 1993 | HOLSTEBRO | 9387AK | 25 m | 29.13 | |
33 | 1644 | Kjærsgaard Dennis | 1991 | AARS | 9101AI | 25 m | 29.29 | |
34 | 1768 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 29.40 | |
35 | 1729 | Grann-Frankild Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 29.56 | |
36 | 1967 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 29.69 | |
37 | 1860 | Thomsen Jesper Aakjær | 1995 | IHF | 9575AH | 25 m | 29.80 | |
38 | 1699 | Frederiksen Martin | 1996 | KORAL | 25 m | 29.87 | ||
39 | 1271 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 29.90 | ||
40 | 1649 | Nielsen Kim Møller | 1992 | AARS | 9217AA | 25 m | 29.94 | |
41 | 1446 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 30.14 | |
42 | 1757 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 30.36 | |
43 | 1697 | Olesen Jess | 1995 | KORAL | 25 m | 30.75 | ||
44 | 1764 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 30.86 | |
45 | 1762 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 31.19 | |
46 | 1843 | Tramm Jens Christian | 1996 | IHF | 9691AO | 25 m | 31.19 | |
47 | 1648 | Nielsen Finn Møller | 1994 | AARS | 9417AL | 25 m | 31.30 | |
48 | 1333 | Rebsdorf Rene | 1990 | PINGVINEN | 25 m | 31.30 | ||
49 | 1974 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 31.47 | |
50 | 1846 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 31.51 | |
51 | 1588 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 31.55 | |
52 | 1896 | Zûlau Johnnie | 1997 | IKAST | 9789AO | 25 m | 31.71 | |
53 | 1723 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 31.80 | |
54 | 1722 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 32.03 | |
55 | 1596 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 32.05 | |
56 | 1853 | Vestergaard Casper | 1997 | IHF | 9787AH | 25 m | 32.14 | |
57 | 1980 | Nygaard Mathias Vilsgaard | 1997 | STRUER | 9751AP | 25 m | 32.16 | |
58 | 1761 | Junge Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9853AJ | 25 m | 32.22 | |
59 | 1589 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 32.22 | |
60 | 1272 | Rasmussen Albert Buus | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 32.26 | ||
61 | 1698 | Jensen Simon Bylling | 1996 | KORAL | 25 m | 32.34 | ||
62 | 1837 | Kross Kasper | 1997 | IHF | 9711AI | 25 m | 32.39 | |
63 | 1281 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 32.43 | ||
64 | 1781 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 32.71 | |
65 | 1585 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 32.84 | |
66 | 1955 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 32.88 | |
67 | 1728 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 32.90 | |
68 | 1826 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 32.92 | |
69 | 1898 | Højgaard Patrick | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | 33.07 | ||
70 | 1812 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 33.14 | |
71 | 2023 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 33.45 | ||
72 | 2028 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 33.48 | |
73 | 1983 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 33.69 | |
74 | 1700 | Christiansen Lars | 1996 | KORAL | 25 m | 33.79 | ||
75 | 1701 | Antonsen Christian | 1996 | KORAL | 25 m | 33.79 | ||
76 | 1814 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 34.11 | |
77 | 1660 | Kristensen Kristoffer | 1997 | AARS | 9797AQ | 25 m | 34.18 | |
78 | 1696 | Lund Michael | 1994 | KORAL | 25 m | 34.22 | ||
79 | 1765 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 34.22 | |
80 | 1586 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 34.40 | |
81 | 1925 | Mikkelsen Lasse Damsgaard | 1997 | SKOVBAKKEN | 9793AM | 25 m | 34.47 | |
82 | 1664 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 34.61 | |
83 | 1737 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 34.88 | |
84 | 1665 | Lauritsen Marcus Ø. | 1998 | VIBORG | 9877AP | 25 m | 34.93 | |
85 | 1997 | Nielsen Lasse | 1995 | RASK | 9593AM | 25 m | 34.94 | |
86 | 1591 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 35.17 | |
87 | 1748 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 35.80 | |
88 | 1613 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 36.56 | |
89 | 1726 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 36.85 | |
90 | 1994 | Nielsen Nicolaj | 1995 | RASK | 9563AM | 25 m | 37.01 | |
91 | 1735 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 37.26 | |
92 | 1622 | Pinnerup Claes Heide | 1997 | VIBORG | 25 m | 37.71 | ||
93 | 1627 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 38.21 | |
94 | 1457 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 38.32 | |
95 | 1656 | Andersen William | 1994 | AARS | 9457AR | 25 m | 38.73 | |
96 | 1996 | Carlsen Kristian | 1998 | RASK | 9815AJ | 25 m | 38.93 | |
97 | 1690 | Marquard Jeppe S | 1996 | DURUP | 25 m | 39.00 | ||
98 | 1689 | Østergaard Kristoffer | 1999 | DURUP | 25 m | 39.00 | ||
99 | 2024 | Nørgaard Frederik W. | 1999 | VILDBJERG | 9951AK | 25 m | 39.03 | |
100 | 1900 | Nielsen Ulrik Buus | 1998 | VIDEBÆK | 25 m | 39.30 | ||
101 | 1886 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 39.37 | |
102 | 1882 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 39.71 | |
103 | 1779 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | 40.02 | |
104 | 1334 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | 40.19 | |
105 | 1808 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 40.30 | |
106 | 1705 | Dalsgaard Mathias | 2000 | KORAL | 25 m | 40.38 | ||
107 | 1988 | Sørensen Anders H | 1998 | STRUER | 25 m | 40.61 | ||
108 | 1949 | Andersen August Semrau | 1997 | STRUER | 9761AF | 25 m | 40.75 | |
109 | 1970 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 50 m | 40.85 | |
110 | 1741 | Krarup Peder Andreas | 1998 | AGF | 9821AN | 25 m | 41.06 | |
111 | 1774 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | 41.37 | |
112 | 1732 | Hjetmann Johannes | 1998 | AGF | 9823AP | 25 m | 41.64 | |
113 | 1745 | Nielsen Johan Noesgaard | 1999 | AGF | 9985AM | 25 m | 42.11 | |
114 | 1339 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 42.22 | |
115 | 1703 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 25 m | 42.25 | ||
116 | 1883 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 9947AF | 25 m | 42.83 | |
117 | 1650 | Rasmussen Simon | 1998 | AARS | 9831AO | 25 m | 42.84 | |
118 | 1831 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 43.04 | |
119 | 1976 | Nielsen Frederik Vejby | 1997 | STRUER | 9775AJ | 25 m | 43.37 | |
120 | 1951 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 25 m | 43.41 | ||
121 | 1785 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 43.44 | |
122 | 1776 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 25 m | 44.67 | |
123 | 1823 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 44.76 | |
124 | 2027 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | 44.92 | ||
125 | 1963 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 25 m | 46.09 | ||
126 | 1962 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 25 m | 46.16 | ||
127 | 1657 | Jensen Lars Thorsager | 1996 | AARS | 9699AP | 25 m | 46.86 | |
128 | 1973 | Moltsen Kristian | 1998 | STRUER | 9805AC | 25 m | 47.28 | |
129 | 1969 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 25 m | 47.50 | ||
130 | 1738 | Kjærn Hjalmar | 1999 | AGF | 50 m | 47.50 | ||
131 | 1704 | Vendelbo Christian | 1999 | KORAL | 25 m | 47.74 | ||
132 | 1770 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | HERNING | 0213AB | 25 m | 48.02 | |
133 | 1984 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 25 m | 48.21 | ||
134 | 2029 | Jensen Marcus D. | 2000 | VILDBJERG | 25 m | 50.55 | ||
135 | 1811 | Mehlsen Anders | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 53.15 | |
136 | 1897 | Christensen Jesper Langbo | 1997 | VIDEBÆK | 25 m | 53.95 | ||
137 | 2005 | Carlsen Frederik | 2000 | RASK | 0091AF | 25 m | 54.90 | |
138 | 1816 | Mortensen Mathias | 2002 | HERNING | 0255AC | 25 m | 59.18 | |
139 | 1981 | Nyggaard Magnus Vilsgaard | 2001 | STRUER | 25 m | 1:04.51 | ||
140 | 1991 | Thomsen Jonas | 1999 | STRUER | 25 m | |||
141 | 1337 | Jensen Carsten D. | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
142 | 2010 | Væver Niels Peter | 1997 | RASK | 9741AH | 25 m | ||
143 | 1995 | Hosbond Hasse | 1992 | RASK | 25 m | |||
144 | 1818 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | ||
145 | 1623 | Pinnerup Nis Heide | 1991 | VIBORG | 9167AI | 25 m | ||
146 | 1952 | Andersen Nichlas | 1999 | STRUER | 25 m | |||
147 | 1607 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 25 m | |||
148 | 2006 | Fuglsang Christian | 1998 | RASK | 25 m | |||
149 | 1834 | Jacobsen Peter Kielsholm | 2001 | IHF | 25 m | |||
150 | 1859 | Thomassen Carl Emil | 1996 | IHF | 9625AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 29, 4x50m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1946 | Team Reurts Returns P | 0 | STRUER | 25 m | 1:40.65 | ||
2 | 1804 | Herning Killerwhales 1R | 0 | HERNING | 25 m | 2:00.00 | ||
3 | 1427 | Hsc Damer 5 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:03.84 | ||
4 | 1755 | Grindsted Piger F | 0 | GRINDSTED | 25 m | 2:08.00 | ||
5 | 1848 | Ihf Hold 1 Erhus B | 1997 | IHF | 25 m | 2:09.00 | ||
6 | 1269 | Århus 1900 Barbiedukker | 0 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 1792 | Herning Killerwhales 2F | 0 | HERNING | 25 m | 2:10.00 | ||
8 | 1428 | Hsc Damer 6 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:13.47 | ||
9 | 1944 | Struers Gamle Sild N | 0 | STRUER | 25 m | 2:14.76 | ||
10 | 1851 | Ihf Hold 2 Erhus E | 1997 | IHF | 25 m | 2:15.00 | ||
11 | 2004 | Rask Prinsesser 1 D | 1994 | RASK | 25 m | 2:17.73 | ||
12 | 1796 | Herning Killerwhales 3J | 0 | HERNING | 25 m | 2:20.00 | ||
13 | 2018 | Piger 1 Viborg H | 0 | VIBORG | 25 m | 2:20.50 | ||
14 | 1931 | Struer Damer 1 A | 0 | STRUER | 25 m | 2:25.78 | ||
15 | 1686 | Durup Swimteam 2 | 0 | DURUP | 25 m | 2:26.00 | ||
16 | 2020 | Piger 2 Viborg J | 0 | VIBORG | 25 m | 2:27.62 | ||
17 | 1800 | Herning Killerwhales 4N | 0 | HERNING | 25 m | 2:30.00 | ||
18 | 1933 | Struer Damer 2 C | 0 | STRUER | 25 m | 2:35.22 | ||
19 | 1803 | Herning Killerwhales 5Q | 0 | HERNING | 25 m | 2:40.00 | ||
20 | 1870 | Ikast Søheste J | 0 | IKAST | 25 m | 3:00.01 | ||
21 | 1867 | Ikast Hajer G | 0 | IKAST | 25 m | 3:00.02 | ||
22 | 1862 | Ikast Delfiner B | 0 | IKAST | 25 m | 3:00.03 | ||
23 | 1709 | Koral Kvinder 11 | 0 | KORAL | 25 m | |||
24 | 1429 | Hsc Damer 7 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
25 | 1721 | Agf Piger J | 0 | AGF | 25 m | |||
26 | 1430 | Hsc Damer 8 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
27 | 1905 | Skovbakken 1 C | 0 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
28 | 1909 | Skovbakken 2 G | 0 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
29 | 2035 | Vildbjerg Piger D | 2000 | VILDBJERG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |
Løb 30, 4x50m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1789 | Herning Killerwhales 1C | 0 | HERNING | 25 m | 1:45.00 | ||
2 | 1936 | Struer Herrer 1 F | 0 | STRUER | 25 m | 1:45.53 | ||
3 | 1948 | Team Reurts Returns R | 0 | STRUER | 25 m | 1:47.53 | ||
4 | 1434 | Hsc Herre 4 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:48.82 | ||
5 | 1942 | Struer Old Boys L | 0 | STRUER | 25 m | 1:49.39 | ||
6 | 1753 | Grindsted Herre D | 0 | GRINDSTED | 25 m | 1:51.00 | ||
7 | 1849 | Ihf Hold 1 Erhus C | 0 | IHF | 25 m | 1:55.00 | ||
8 | 1793 | Herning Killerwhales 2G | 0 | HERNING | 25 m | 1:55.00 | ||
9 | 1713 | Agf Drenge 1 B | 0 | AGF | 25 m | 1:58.01 | ||
10 | 1715 | Agf Drenge 2 D | 0 | AGF | 25 m | 1:58.02 | ||
11 | 1938 | Struer Herrer 2 H | 0 | STRUER | 25 m | 1:58.57 | ||
12 | 2014 | Drenge 2 Viborg D | 0 | VIBORG | 25 m | 2:00.25 | ||
13 | 2012 | Drenge 1 Viborg B | 0 | VIBORG | 25 m | 2:02.92 | ||
14 | 1868 | Ikast Hajer H | 0 | IKAST | 25 m | 2:03.00 | ||
15 | 2016 | Drenge 3 Viborg F | 0 | VIBORG | 25 m | 2:03.12 | ||
16 | 1270 | Jeppe Cs Disciple | 0 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:05.00 | ||
17 | 1797 | Herning Killerwhales 3K | 0 | HERNING | 25 m | 2:05.00 | ||
18 | 1751 | Grindsted Drenge B | 1997 | GRINDSTED | 25 m | 2:07.00 | ||
19 | 1864 | Ikast Delfiner D | 1997 | IKAST | 25 m | 2:10.00 | ||
20 | 1801 | Herning Killerwhales 4O | 0 | HERNING | 25 m | 2:15.00 | ||
21 | 1433 | Hsc Herre 3 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:23.75 | ||
22 | 1998 | Rask Guys B | 1992 | RASK | 25 m | 2:37.46 | ||
23 | 1940 | Struer Herrer 3 J | 0 | STRUER | 25 m | 2:47.30 | ||
24 | 1902 | Videbæk Videbæk B | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | 2:59.53 | ||
25 | 1710 | Koral Herrer 11 | 0 | KORAL | 25 m | |||
26 | 1711 | Koral Herrer 21 | 0 | KORAL | 25 m | |||
27 | 1719 | Agf Drenge 4 H | 0 | AGF | 25 m | |||
28 | 1717 | Agf Drenge 3 F | 0 | AGF | 25 m | |||
29 | 1906 | Skovbakken 1 D | 0 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
30 | 1910 | Skovbakken 2 H | 0 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
31 | 2026 | Vildbjerg Drenge B | 2000 | VILDBJERG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 27 januar 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |